forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 The Walking Dead
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 01/02/2008 : 01:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
baš sam završio prvih sedam trejdova i super mi je. inače nisam fan horror comics al ovo je baš okej.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/03/2012 : 03:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Uzeo sam prvu knjigu ovog stripa u HC neki dan, jedva cekam da je pocnem citat kad budem im'o malo vise vremena preko vikenda.
Kad procitam sve epizode strip serijala, onda cu tek pocet da gledam onu TV seriju

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 08/03/2012 : 11:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Procitao prva cetiri trejda i navukao se.

Nista tu nema novo i nevidjeno, ali su svi poznati elementi super uklopljeni i ima sjajan ritam koji tera da citas dalje i dalje i dalje. :D

Lomim se da uzmem onaj Compendium jednom, ali nije to malo para odjedared.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/03/2012 : 12:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Uzeo sam prvu knjigu ovog stripa u HC neki dan, jedva cekam da je pocnem citat kad budem im'o malo vise vremena preko vikenda.
Kad procitam sve epizode strip serijala, onda cu tek pocet da gledam onu TV seriju



Mislin da seriju možeš gledat nevezano za strip budući je osin glavnih postavki priča poprilično promjenjena baš zato da bi ljudima koji su već čitali strip serija bila interesantna.

inače ovo šta je snake plissken napisa je živa istina.
"Nista tu nema novo i nevidjeno, ali su svi poznati elementi super uklopljeni i ima sjajan ritam koji tera da citas dalje i dalje i dalje. :D"
Neznan kad mi se zadnji put dogodilo da se doslovno ne mogu odlipit od stripa.
Najveća moguća preporuka, pogotovo za HC izdanje koje obuhvaća 2 tradea, a ako naručuješ preko Amazona ispadne jeftinije od SC tradeova.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 08/03/2012 : 14:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Pa da, ta cetiri trejda sam sjurio za par sati, jedan za drugim, i hteo sam jos posle. :D

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 08/03/2012 : 21:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
JA se još uvijek nadam da će to algoritam odraditi...ali nada nekako kopni

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/03/2012 : 13:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@NESVRSTANI:
U pravu si. HC na Amazonu je po dobroj cijeni, mislim da cu uzet i ostale brojeve, ali ne odmah, mozda po jedan mjesecno. Prva knjiga mi se puno svidja, makar za sad.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 11/03/2012 : 12:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
Meni je strip skroz OK, cak stavise, ali mi je serija totalno sra*je. nisam se uspio prisiliti da odgledam 2 epizode do kraja.

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 17/03/2012 : 21:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Strip obožavam,imam sve nastavke i Survivor's Guide(uglavnom primjerak s profilima svih likova,njihovim ulogama i smrtima-za one koji su mrtvi,naravno). Serija me totalno razočarala.Mislim,sviđa mi se to što se razlikuje od stripa ali zadnjih dvije-tri epizode su katastrofa-isforsirane smrti uklopljeno s radnjom koja nejde nigdje = dosada.Šteta.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/04/2012 : 15:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Krenuo konačno da iščitam ovo do kraja. Još prije koju godinu sam pročitao prvih 10-15 brojeva i bilo mi je veoma zanimljivo. Još od kad je serija krenula planirao sam da dovršim započeto, ali nikako da dođe na red. E sad je došlo i ne ispuštam iz ruku dok ne završim. Stigao do 40. broja i baš vuče da se ide dalje. Tokom čitanja sam više puta imao utisak kao da gledam neku baš zanimljivu seriju u kojoj se svaka epizoda završava cliffhangerom i đe ne možeš da dočekaš sledeću epizodu. Zato i nije čudno što je ovo ekranizovano.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 30/04/2012 : 14:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snake Plissken

Pa da, ta cetiri trejda sam sjurio za par sati, jedan za drugim, i hteo sam jos posle. :D



A peti odskače kvalitetom i zanimljivošću od prva 4!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 30/04/2012 : 17:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Imam prvu knjigu (HC), nadam se da ću uskoro naručiti drugu čitao do 17. sveščice i sjajno je

inače, lepa vremenska razlika između prvog i drugog posta

Edited by - Imrahil on 30/04/2012 17:02:27
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 01/05/2012 : 00:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Ma daj bre, kako mozes? :)

Ja ne bih mogao da cekam, mislim da sam prvih devedeset i kusur epizoda slistio za cetiri dana. Procitao ona cetiri trejda a onda nabavio sve i citao iznova. Ne bih mogao ono cekati da skupljam po knjizicu, no wai.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 01/05/2012 : 09:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Da parafraziram Imrahilov post - Imam svih 7 HC knjiga i nadam se da će uskoro izaći i osma kako bih je kupio.
Ali neće baš skoro, biće verovatno krajem godine.

A što se tiče strpljenja i čekanja koje spominje Snake, nakon pročitane sedme knjige skinuo sam par narednih mesečnih epizoda sa interneta i pročitao ih. Međutim, kasnije sam video da "nije to - to" i odlučio sam da ipak ne čitam dalje skenove i da čekam izlazak nove knjige. Jeste teško biti strpljiv, ali ipak sam navikao da TWD čitam na papiru i u onom odličnom HC izdanju, pride i uveličanom.

Neke druge stripove bez problema čitam u skeniranom izdanju na tablet računaru, ali izgleda da mi je TWD znatno bitniji i draži strip od tih drugih, tako da njega čitam tek kad izađe "prava stvar".






Edited by - star-duster on 01/05/2012 09:11:57
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/05/2012 : 09:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Top 5 mojih stripova koje sam ikada čitao.
Tko god želi čitati išta osim Zagora, može mirne duže nabaviti ovo. Ako mu se ovo ne svidi neka se drži Zagora zauvijek...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 01/05/2012 : 10:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snake Plissken

Ma daj bre, kako mozes? :)

Ja ne bih mogao da cekam, mislim da sam prvih devedeset i kusur epizoda slistio za cetiri dana. Procitao ona cetiri trejda a onda nabavio sve i citao iznova. Ne bih mogao ono cekati da skupljam po knjizicu, no wai.



iskreno, ne znam ni sam kako sam uspeo sebe da nateram tih 17 sam slistio u cugu
ali kapiram da je rezonovanje da je bolje da ne žurim
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/05/2012 : 12:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pročitao 72 broja. I dalje je odlično.
Radnja ide prilično sporo imajući u vidu mjesečni ritam izlaženja, ali kad se čita ovako odjednom onda ide taman kako treba. Biće muka čekati po mjesec dana kad pročitam ovo što je dosad izašlo.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 05/05/2012 : 14:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Ja procito nedavno broj 96, poceo citat ovo nakon zavrsteka druge sezone serije, strip me odusevio i jedva cekam nove brojeve
Go to Top of Page

Patrix
Junior Member

Croatia
411 Posts

Member since 17/12/2010

Posted - 28/05/2012 : 23:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Patrix a Private Message  Reply with Quote
:O strip je super kupio sam vol.1,HC 3,premda imam sve skenano na kompu.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 31/05/2012 : 11:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Uzimam inače u knjigama, ali bi si nabavio #100 zasebno (kolekcionarske pobude :)
Ima netko prijedlog za shop?
Kladim se da će vrlo brzo biti rasprodan, pa bi preorder opcija bila idealna.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 31/05/2012 : 11:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Uzimam inače u knjigama, ali bi si nabavio #100 zasebno (kolekcionarske pobude :)
Ima netko prijedlog za shop?
Kladim se da će vrlo brzo biti rasprodan, pa bi preorder opcija bila idealna.



Najavljuju za #100 neko "neviđeno sranje". Glasine su da je mali caput.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 31/05/2012 : 19:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Samo cekam kad ce jednom da zavrsi i sa Rikom. :D

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/09/2012 : 18:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote



Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/12/2012 : 16:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Skoro sam zavrsio sve one Deluxe verzije koje imam... procito prvih 7 knjiga, osmu cu sledece nedelje... nevjerovatno dobar serijal, uskoro zavrsavam tekst za ovaj sajt.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

d4nic4
Starting Member



50 Posts

Member since 23/05/2011

Posted - 03/12/2012 : 17:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send d4nic4 a Private Message  Reply with Quote
malo me nazivcirala ekranizacija,ne prati bas strip
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 03/12/2012 : 21:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by d4nic4

malo me nazivcirala ekranizacija,ne prati bas strip



Slazem se. Meni je strip odprilike 9/10 sto se tice kvaliteta, dok mi je serija jedva 6/10

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000