forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Torghalov MIRAKUL - tiskati ili ne?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 02/10/2011 : 23:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Detalje akcije financiranje pročitajte ovdje )negdje na sredini stranice, ne znam kako da linkam baš na post):

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=40344&whichpage=10

Dosad prijavljeno: 9 prijava (2000 kn (od 2000))

Hvala svima! Dobit ćete mail s katalogom i uputama za slanje novca.

mcn

PS Prijave na mail, ne u topic, ma kako vam izgledalo kad ga otvorite.

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 04/10/2011 12:26:15

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 03/10/2011 : 13:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Normalno je da ćeš ga tiskati.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 03/10/2011 : 14:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
jel se tiska original ili ce neko drugi crtat?

stršljen spašen
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 03/10/2011 : 15:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Darko, postoji li opcija da pogledamo taj katalog pre nego sto se odlucimo da li ulecemo s novcem za Mirakul?

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 03/10/2011 : 15:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>jel se tiska original ili ce neko drugi crtat?

Original, naravno.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 03/10/2011 : 15:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Darko, postoji li opcija da pogledamo taj katalog pre nego sto se odlucimo da li ulecemo s novcem za Mirakul?

Ne, to bi bila pogrešna motivacija.

Zezam se, za prvu ruku pogledaj ovamo: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39791

Možda nije više sve dostupno, ali steći ćeš osnovni pojam.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 03/10/2011 : 23:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message  Reply with Quote
Tiskati svakako i to obavezno s originalnim crtežom; t.j. tiskati strip kakav i jest u originalu .(Jer ovaj crtež, kakvog bismo nekad nazivali "naivom", pun je ekspresije i odlično se nadopunjuje sa sadržajem. Uostalom, to je autorov/autorski crtež.)
Bez obzira na zadnje dvije/tri table (o kojima sam već rekao što sam mislio), ovaj strip ipak donosi dio gorke priče o životu danas i ovdje. Već i samo zbog toga(jer je takav pristup izuzetno rijetka pojava u domaćem stripu), zaslužuje da se tiska.
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 04/10/2011 : 00:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dule

Tiskati svakako i to obavezno s originalnim crtežom; t.j. tiskati strip kakav i jest u originalu .(Jer ovaj crtež, kakvog bismo nekad nazivali "naivom", pun je ekspresije i odlično se nadopunjuje sa sadržajem. Uostalom, to je autorov/autorski crtež.)
Bez obzira na zadnje dvije/tri table (o kojima sam već rekao što sam mislio), ovaj strip ipak donosi dio gorke priče o životu danas i ovdje. Već i samo zbog toga(jer je takav pristup izuzetno rijetka pojava u domaćem stripu), zaslužuje da se tiska.




Apsolutno se slažem.Odlično ostvarenje,a dodao bih i svoje opažanje-vrlo hrabro!Nisam čitao čitav topic i ne znam da li je autor crteža sam osmislio ovu priču?
Ovo ne da je rijetkost u domaćem stripu,već ovakvih realističnih i hrabrih uradaka uopće i nema!
Ne bih se složio sa Duletom oko zadnje tri table.Mislim da je autor postigao što je htio reći u onom kadru kada dolazi do "pišanja".Mislim da ta scena dočarava bit krajnjeg zapleta ovog strip uratka i svega što je sam autor htio postić.U tom kadru "propišavanja" je sam vrhunac konačnog zapleta,a ne u posipanju ruža(moj dojam).Ponovit ću sa početka-hrabar uradak.Čestitam i podržavam tiskanje!


www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 05/10/2011 : 01:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message  Reply with Quote
Lastane, zanimljiva je ta tvoja fikscija u traženju poante ovog stripa!?
Da li se u tvojoj ironiji i sarkazmu krije i loše prikrivena zavist? :)
Ali,na stranu sve to...
Radi ti Torghale po svom; pa ako i ne radiš sam, ono što smo do sad vidjeli je dobro.
A to je najvažnije.
PS
Tiskati.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8379 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/10/2011 : 01:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dule

Lastane, zanimljiva je ta tvoja fikscija u traženju poante ovog stripa!?
Da li se u tvojoj ironiji i sarkazmu krije i loše prikrivena zavist? :)



U toj ironiji i sarkazmu se ne krije loše prikrivena zavist, nego čini mi se prije stari Rale (dveribad) loše prerušen u Lastana..
A možda i nije...ko će ga znat..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 05/10/2011 01:38:41
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 05/10/2011 : 19:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dule

Lastane, zanimljiva je ta tvoja fikscija u traženju poante ovog stripa!?
Da li se u tvojoj ironiji i sarkazmu krije i loše prikrivena zavist? :)
Ali,na stranu sve to...
Radi ti Torghale po svom; pa ako i ne radiš sam, ono što smo do sad vidjeli je dobro.
A to je najvažnije.
PS
Tiskati.

Dule,nema tu nikakve fiksacije,ironije,sarkazma ili zavisti.Čovjek je javno pokazao strip,a ja sam samo komentirao i iznio vlastiti dojam(kao i velika većina ostalih učesnika).Komentirao sam čisto laički,čitalački ,jer sam ljubitelj stripa.Nisam stručan i sigurno nisam kompetentan da ulazim u genezu komentiranja likovnosti,kadriranja,itd.Jedino mogu,što sam i napravio,onako čitalački prokomentirat pročitano.Sama tema,kojom se je autor vodio je poprilično "škakljiva",pa sam zbog tog naveo i da je uradak vrlo hrabar.
Tebe(tvoj komentar) sam izdvojio bez namjere da kontriram ili negiram.Samo sam iznio vlastito viđenje nakon pročitanog stripa.
Gledano sa druge strane,obojica se slažemo da bi ovaj uradak vrijedilo tiskat,a to je i najbitnije.Na kraju krajeva,sam topic je i otvoren sa tim pitanjem.
Živio!



www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 05/10/2011 : 19:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Dule

Lastane, zanimljiva je ta tvoja fikscija u traženju poante ovog stripa!?
Da li se u tvojoj ironiji i sarkazmu krije i loše prikrivena zavist? :)



U toj ironiji i sarkazmu se ne krije loše prikrivena zavist, nego čini mi se prije stari Rale (dveribad) loše prerušen u Lastana..
A možda i nije...ko će ga znat..



Pogodio si paro,ali nema tu nikakvog skrivanja.Pogodio si i ovo "stari" i ovo "Rale".Jasno je ko sunce.Prerušavanja nije bilo.Čista reinkarnacija.Nadležni sau upućeni,pa kako im volja.

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/10/2011 : 19:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ratko, ja bih te molio da svoje sudjelovanje na forumu ograničiš na promociju Strip Foruma i pripadajuće mu striparnice. Ja sam ti odobrio novu registraciju imajući isključivo to u vidu. Nakon svega što sam od tebe doživio, mislim da sam i više nego velikodušan.

Trouble will find me
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 05/10/2011 : 20:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ratko, ja bih te molio da svoje sudjelovanje na forumu ograničiš na promociju Strip Foruma i pripadajuće mu striparnice. Ja sam ti odobrio novu registraciju imajući isključivo to u vidu. Nakon svega što sam od tebe doživio, mislim da sam i više nego velikodušan.


@Markos, kad si napravio tako dobru gestu, ne moraš ga javno na to upozoravati. Imaš i opciju PM, ili neki drugi način.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/10/2011 : 20:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Meni se strip licno ne svidja, ali podrzavam inicijativu stampanja. DIY je dobar fazon, podrska Macanu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 05/10/2011 : 21:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ratko, ja bih te molio da svoje sudjelovanje na forumu ograničiš na promociju Strip Foruma i pripadajuće mu striparnice. Ja sam ti odobrio novu registraciju imajući isključivo to u vidu. Nakon svega što sam od tebe doživio, mislim da sam i više nego velikodušan.



Marko hvala ti na velikodušnosti.Nakon svega što sam ja od tebe doživio,nema potrebe da me javno ograničavaš na promociju Strip Foruma.Nije mi namjera više raspravljat sa tobom niti sa bilo kime u svezi bilo čega što nema veze sa stripom jer mislim da smo si sve rekli.Nije mi niti bila namjera da se skrivam iza nekog novog imena.
U gornjem postu je odgovor na čovjekovu dilemu i ne vidim razlog zbog kojeg bi glumatao tko je Lastan.
No,ponovit ću-hvala ti na velikodušnosti,ali ako si imao u vidu nekakva ograničenja ili da ne mogu komentirat nešto u vezi stripa na forumu zaključaj ovu prijavu.Nema zamjerke.Neka bude kako treba bit.


www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/10/2011 : 21:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nema potrebe za zaključavanjem, da sam te htio zaključati, ne bi ti ni odobrio registraciju, ali muka mi je više od bilo kakvih svađa i napada i svega što uz to ide po forumima. A ulazeći u svakakve rasprave, sumnjam da ćeš se suzdržati od komentara koji lako mogu prerasti u novu aferu (kao ona npr. na topicu o Tarzanu), a toga nam je svima ovdje dosta. Zato je najbolje da ih se kloniš i baviš se konstruktivnim i pozitivnim stvarima, nije da ih nema. Toliko o tome, ne bih dalje kvario ovaj topic.

Trouble will find me
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 06/10/2011 : 11:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

Markos, kad si napravio tako dobru gestu, ne moraš ga javno na to upozoravati. Imaš i opciju PM, ili neki drugi način.


baš tako...

quote:
Originally posted by Markos

...Toliko o tome, ne bih dalje kvario ovaj topic.


bolje da nisi ni toliko, već si ga pokvario...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8379 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/10/2011 : 12:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

quote:
Originally posted by all_ba

Markos, kad si napravio tako dobru gestu, ne moraš ga javno na to upozoravati. Imaš i opciju PM, ili neki drugi način.


baš tako...

quote:
Originally posted by Markos

...Toliko o tome, ne bih dalje kvario ovaj topic.


bolje da nisi ni toliko, već si ga pokvario...



Sve lijepe želje i pozdrave Ratku se može poslati na njegov mejl ili pm..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000