forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
cat claw Posted - 08/01/2011 : 09:51:25
Nedavno, u Rijeci, pojavila se gomila grafita
WORK BUY CONSUME DIE ili vam lepse
RINTAJ KUPUJ ISPIRAJ MOZAK CRKNI

Danasnji neokapitalisti uopste vise ne kriju da ih bas zabole za svet oko sebe. Ljude tretiraju kao potrosni materijal i jebe im se za sve osim da uzivaju u svojoj moci.

Naleteo sam na ovu zadnju rec tehnike i nauke sto se izdavastva tice
http://www.blic.rs/virtualna-tura
i zgrozio se kolicinom hladnoce i ugusene individualnosti koja izbija iz svakog tog staklenomesinganog dela.

Kada to uporedim sa ovom redakcijom
http://www.youtube.com/watch?v=4MDQSficEl0
ili, jos gore, sa redakcijom Dnevnika ili Marketprinta osamdesetih,
pocinjem da mislim da zaista neumitno sve ide u qurac.
Imate li i vi takav utisak?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
matori paraliticar Posted - 08/06/2024 : 21:28:00
Steta sto si mi na /ignore
RAKOSI4 Posted - 08/06/2024 : 20:27:40
quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/afganistanac-ubio-njemackog-policajca-izbile-velike-podjele-i-sukobi-uoci-eu-izbora/2571812.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m

Primite ih jos par milijuna ,idioti


Dakle da glasamo za krajnju desnicu da sprecimo idiotizam?



Ne , treba zajedno sa migrantima ,zelenima .ružićastima , crvenima i narančastima u šume .oformit pokret otpora ,Matori ti bi moga bit politički komesar
1Euro Posted - 08/06/2024 : 18:15:18
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Poli


Heh, sad mi je sve jasno.
Ono, u Rusiji aretirali nekog pisca kao spijuna (ove fore da se je trebao prijaviti kao "strani agent"... A Switzerland-based NGO later said its adviser Laurent Vinatier was held in the Russian capital.)
A istovremeno u Paritu uhapsili ruskoj spijuna, 24 godine iz Donbasa, koji se 2 godine borio za Rusiju i sa sobom je u hotelskoj sobi imao dovoljno eksploziva da digne u vazduh vojnu opremu koja je trebala otici u Ukrajinu, no mangup se zapalio u toj sobi i dobio opekotine.
Jasno je da KGB rezim zeli natrag svoj psa cuvaja, pa treba brzo nekoga pokupiti za razmjenu.
Nisam siguran sta se desilo na kraju sa ona dva spijuna koje smo uhvatili kod nas u Sloveniji, muza i zenu, sa djecom... mislim da su vec razmjenjeni, jer su bili ocigledno malo vise u rang lestvici.






poslali su nam gajbu pive, odojka i par litara Vodke za njih....nije baš nešto. Mogli su npr kaviar da pošalju da smo imali boljeg pregovarača ali nas uvijek svi "scat peljejo"



Tribali ste odma jednog pogubit a o drugom pregovarat. Više bi dobili.




da, šeriatsko pravo je zakon u tom pogledu. Presječeš čovjeka na pola pa polovinu daš odmah a drugo polovinu nakon uplate
lwood Posted - 08/06/2024 : 18:09:26
quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/afganistanac-ubio-njemackog-policajca-izbile-velike-podjele-i-sukobi-uoci-eu-izbora/2571812.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m

Primite ih jos par milijuna ,idioti


Dakle da glasamo za krajnju desnicu da sprecimo idiotizam?



Ko? Di ? Opet svaka država je specifična,iako se vidi zamjena stanovništva na djelu.
Al opet nije ista sudbina Njemačke i Španjolske.
Vidićeš
lwood Posted - 08/06/2024 : 18:07:48
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Poli


Heh, sad mi je sve jasno.
Ono, u Rusiji aretirali nekog pisca kao spijuna (ove fore da se je trebao prijaviti kao "strani agent"... A Switzerland-based NGO later said its adviser Laurent Vinatier was held in the Russian capital.)
A istovremeno u Paritu uhapsili ruskoj spijuna, 24 godine iz Donbasa, koji se 2 godine borio za Rusiju i sa sobom je u hotelskoj sobi imao dovoljno eksploziva da digne u vazduh vojnu opremu koja je trebala otici u Ukrajinu, no mangup se zapalio u toj sobi i dobio opekotine.
Jasno je da KGB rezim zeli natrag svoj psa cuvaja, pa treba brzo nekoga pokupiti za razmjenu.
Nisam siguran sta se desilo na kraju sa ona dva spijuna koje smo uhvatili kod nas u Sloveniji, muza i zenu, sa djecom... mislim da su vec razmjenjeni, jer su bili ocigledno malo vise u rang lestvici.






poslali su nam gajbu pive, odojka i par litara Vodke za njih....nije baš nešto. Mogli su npr kaviar da pošalju da smo imali boljeg pregovarača ali nas uvijek svi "scat peljejo"



Tribali ste odma jednog pogubit a o drugom pregovarat. Više bi dobili.
1Euro Posted - 08/06/2024 : 17:35:20
quote:
Originally posted by Poli


Heh, sad mi je sve jasno.
Ono, u Rusiji aretirali nekog pisca kao spijuna (ove fore da se je trebao prijaviti kao "strani agent"... A Switzerland-based NGO later said its adviser Laurent Vinatier was held in the Russian capital.)
A istovremeno u Paritu uhapsili ruskoj spijuna, 24 godine iz Donbasa, koji se 2 godine borio za Rusiju i sa sobom je u hotelskoj sobi imao dovoljno eksploziva da digne u vazduh vojnu opremu koja je trebala otici u Ukrajinu, no mangup se zapalio u toj sobi i dobio opekotine.
Jasno je da KGB rezim zeli natrag svoj psa cuvaja, pa treba brzo nekoga pokupiti za razmjenu.
Nisam siguran sta se desilo na kraju sa ona dva spijuna koje smo uhvatili kod nas u Sloveniji, muza i zenu, sa djecom... mislim da su vec razmjenjeni, jer su bili ocigledno malo vise u rang lestvici.






poslali su nam gajbu pive, odojka i par litara Vodke za njih....nije baš nešto. Mogli su npr kaviar da pošalju da smo imali boljeg pregovarača ali nas uvijek svi "scat peljejo"
Macon Posted - 08/06/2024 : 13:08:58
quote:
Originally posted by Peyo

Da vidim da li sam razumio ovaj "humor".

Degenerični antisemitski pripadnici LGBTQitd pokreta jedini podržavaju krvoločne Hamasove ubojice koje žele uništiti sve na svijetu.

U međuvremenu palestinski živalj umire od smijeha i sreće što ih oslobađa prijateljski narod iz susjedstva.



Da, taj humor je perfidan jer ignorira izraelski faktor (i realno nasilje i ubijanje) ali je dobar jer je zapadne lgbtq idiote i islamske fanatike u isto vrijeme dobro opisao.

Oni se tako izražavaju.
Macon Posted - 08/06/2024 : 12:58:08
quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/afganistanac-ubio-njemackog-policajca-izbile-velike-podjele-i-sukobi-uoci-eu-izbora/2571812.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m

Primite ih jos par milijuna ,idioti


Dakle da glasamo za krajnju desnicu da sprecimo idiotizam?



Legalisti kao AFD nisu krajnja desnica, to su laži krajnje ljevice.

Niko sa pištoljem ne tera migrante ovamo. Nemaju šta tražiti ovdje jer gaze naše zakone i mi jim nismo dužni pružati čega nema za naše ljudi, t. j. socialu za ništa.

To nije idiotizam nego agenda uništavanja zapada od iznutra, podnebne promjene, ćista energija koja to nije, lgbtq, lažni feminizam, ludi komunisti su sve dijelovi iste agende.

Demokratiju je branio zapadni srednji sloj, koji je bio obrazovan i ekonomsko dosta snažan, da je elitama gledao pod prste. Elite so odlučile, da demokratije ne trebaju više i da jim za produkciju nije nužna večina u srednjem sloju. Digitalna produkcija treba mnogo manje obrazovanih ljudi i uopšte radnika nego nekad, da proizvede više nego nekad.

Odlučili su, da nas većinu bace među siromašne i agende za to teću. A imaju i vas koji se plašite "krajnje desnice". Ova će doći tek posle ekonomske krize u kojoj če umreti milijoni, propasti čitave zemlje i standard pasti za najmanje 30% ali po mome više. Tada mnogo ljudi neče imati šta da izgube, svejedno će jim biti ko živi ili ko umre. Za takvu krizu je nužno unutrašnje uništenje kompetence, moja generacija može da izdrži još kojih deset godina jer toliko vremena ćemo još biti aktivni i mi nismo odrasli na telefonima koji zaglupljuju ljude.

"Krajnja desnica" u današnjim uslovima u Evropi nije moguča, ljudi su toliko bogati i obrazovani, da jim niko ne može prodati "niže rase". Par skinovskih budala ne znaći ništa, jer nemaju nikakav javni utjecaj. Ali fakt je krajnja levica jer je permisija u takvom porastu, da jih sve više traži pare za ništa, zato jer su ljudi. A to traže od svemogučne države. Krajnja ljevica vlada medijima, pop kulturi, društvenim naukama i velikom dijelu politike svugdje po zapadu.

I eskalacija protiv Rusije je rad istih globalista, za sada izgleda, da idu prema atomskom ratu. Najprije će taktičke atomske rakete pasti na vojne baze, tako, da još imamo vremena iako brzo ističe.

Cilj jim je kineska distopija: digitalna kontrola svaki moment, nikakva ljudska prava, nikakva svoboda govora. Schwab i WEF to otvoreno pričaju, Harari piše knjige, a puno vas ima glave u nojevski rupi.
matori paraliticar Posted - 08/06/2024 : 11:48:48
quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/afganistanac-ubio-njemackog-policajca-izbile-velike-podjele-i-sukobi-uoci-eu-izbora/2571812.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m

Primite ih jos par milijuna ,idioti


Dakle da glasamo za krajnju desnicu da sprecimo idiotizam?
izivko Posted - 08/06/2024 : 11:15:03
Monty Python Flying Circus

https://x.com/i/status/1799125809535524935
lwood Posted - 08/06/2024 : 10:37:47
https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/afganistanac-ubio-njemackog-policajca-izbile-velike-podjele-i-sukobi-uoci-eu-izbora/2571812.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m

Primite ih jos par milijuna ,idioti
izivko Posted - 08/06/2024 : 10:20:55
Astrofizičar na djelu
https://x.com/i/status/1799319200571478186
Sneaksie Thiefsie Posted - 08/06/2024 : 06:31:46
Poli Posted - 07/06/2024 : 23:07:40

Heh, sad mi je sve jasno.
Ono, u Rusiji aretirali nekog pisca kao spijuna (ove fore da se je trebao prijaviti kao "strani agent"... A Switzerland-based NGO later said its adviser Laurent Vinatier was held in the Russian capital.)
A istovremeno u Paritu uhapsili ruskoj spijuna, 24 godine iz Donbasa, koji se 2 godine borio za Rusiju i sa sobom je u hotelskoj sobi imao dovoljno eksploziva da digne u vazduh vojnu opremu koja je trebala otici u Ukrajinu, no mangup se zapalio u toj sobi i dobio opekotine.
Jasno je da KGB rezim zeli natrag svoj psa cuvaja, pa treba brzo nekoga pokupiti za razmjenu.
Nisam siguran sta se desilo na kraju sa ona dva spijuna koje smo uhvatili kod nas u Sloveniji, muza i zenu, sa djecom... mislim da su vec razmjenjeni, jer su bili ocigledno malo vise u rang lestvici.


Peyo Posted - 01/06/2024 : 18:57:17
Da vidim da li sam razumio ovaj "humor".

Degenerični antisemitski pripadnici LGBTQitd pokreta jedini podržavaju krvoločne Hamasove ubojice koje žele uništiti sve na svijetu.

U međuvremenu palestinski živalj umire od smijeha i sreće što ih oslobađa prijateljski narod iz susjedstva.
jaki Posted - 31/05/2024 : 11:02:54
emirem Posted - 31/05/2024 : 10:24:30
Haha, jesam se ismijao ovom spotu sad tu pokraj bazena.
Volim ovu vrstu humora, ali samo zalosno sto su neki poput ovih naivcina koji su dobro odglumljeni realni i ne mogu prepoznati probleme u svom dvoristu, a kamoli tamo negdje u kakvoj "egzoticnoj" zemlji. A takvi da im dodju tek bi vidjeli pogreske koje su ucinili sa "welcomingom".
Steta sto nema vise takvog humora, kao nekad britanskog, Mel Brooksovog, Chuck Lorreovog i koji dobar sa Mujom i Hasom.
Macon Posted - 31/05/2024 : 00:27:51
lwood Posted - 28/05/2024 : 19:59:30
https://www.avvenire.it/attualita/pagine/niente-dante-per-due-studenti-musulmani#google_vignette
lwood Posted - 27/05/2024 : 16:31:57
quote:
Originally posted by verab

Za sat ipo klečanja po Splitu Poljaci zarade 30 ojra?

Nepalci na aparatima.



Bas sramota. Nepalci bi klecali u po cijene.
verab Posted - 27/05/2024 : 14:44:03
Za sat ipo klečanja po Splitu Poljaci zarade 30 ojra?

Nepalci na aparatima.
lwood Posted - 27/05/2024 : 13:16:48
https://www.youtube.com/watch?v=Ws9rNuwN264

zanimljivo da se i klečavci i ovi performeri financiraju i izvana
lwood Posted - 27/05/2024 : 12:37:18
https://www.index.hr/vijesti/clanak/pokusaj-ubojstva-u-zagrebu-pijani-mladic-razbijenom-bocom-zarezao-muskarca-po-vratu/2568449.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

bečka škola?
Kruger Posted - 27/05/2024 : 12:10:21
quote:
Originally posted by verab

Ok jasno mi je... iako, onaj dio gdje stalker povezuje tonta s čišćenjem smeća je problematičniji od nečije etikete nekome da je "nenormalan", jer je ovdje ionako malo tko normalan. Normalnost je precijenjena i u mutnim je vodama ionako.
Ugl, ne baniraj i ne zaključavaj topik. Iako ga Bane nije tako zamislio ispostavilo se da je nekima potreban kao ventil, pa kako kažeš, bolje da pište ovdje nego po cijelom forumu.



Praviš se malo grbav.
Da li će tonto postati normalan odnosi se na njegovo izazivanje. To ovisi o moderqatoru, da li će tolerirati ove političke provokacije. Kako je rekao neće banirati niti zaključavati što se tiče tih tema. Znači nastavlja se primitivna, kafanska, seljačka rasprava/nivo. Osim ako netko nekog direktno uvrijedi, koliko sam shvatio.

A što se tiče čišćenja smeća to se odnosi na ove pankere ili što su već ili u koji resor oni pripadaju. U kojem je smisli/pravcu pokrenuta ova rasprava niti meni nije jasno. Uglavnom na njihovo cmizdrenje napisao sam: Jel to došla čistka i na ovom polju? Čisti se smeće.

Zaboravio sam na zadnji upis staviti upitnik.

Na ovom topiku smisao i smjer je izazivati te poticati političke i svjetonazorske razmirice koje bi se pretvorile u svađu. Provokatori se mudro povuku ili podlo pod.ebu i čekaju iz prikrajka kome će glave letjeti, a onda se bezobrazno smijulje.

Ovo je već prastara šablona na ovom topicu, valjda je svima jasno.
verab Posted - 25/05/2024 : 15:48:12
Ok jasno mi je... iako, onaj dio gdje stalker povezuje tonta s čišćenjem smeća je problematičniji od nečije etikete nekome da je "nenormalan", jer je ovdje ionako malo tko normalan. Normalnost je precijenjena i u mutnim je vodama ionako.
Ugl, ne baniraj i ne zaključavaj topik. Iako ga Bane nije tako zamislio ispostavilo se da je nekima potreban kao ventil, pa kako kažeš, bolje da pište ovdje nego po cijelom forumu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000