forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Zamjena

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
www2 Posted - 26/02/2014 : 09:57:36
Evo budući da prodajem ovo :

http://www.stripovi.com/aukcije/nathan-komplet-lot/8146080/

....već neko vrijeme i nitko nije zainteresiran, zanima me da li ima netko nešto u sličnoj vrijednosti da bi se mijenjao?

Ne tražim ništa određeno i čitam više manje sve.

Pozdrav
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
markolar Posted - 27/02/2014 : 14:58:50
Pa, pokusaj prodati kao komplet, da ali ces se sigurno nacekati.

Predlazem ti, da pocnes prodavati po komadima (komad po komad), tako ces dobiti verovatno i vise novca za te stripove...
www2 Posted - 27/02/2014 : 12:12:01
Znam, znam i slažem se :(
jaki Posted - 27/02/2014 : 10:52:40
Realno je ono što možeš dobiti u ovom trenutku a to nije toliko koliko si platio
www2 Posted - 27/02/2014 : 09:20:03
Ma znam da ce teško to netko kupiti al realno vrijedi i još više kad vidiš samo kolko je ovdje rasprodanih izdanja (Superbookovi, Gignati...), ja sam za njih sve dao 7191 kn (sve se bilježi u excelu :) )....tako da realno ispod toga bi bilo glupo ići al eto....

wolf Posted - 26/02/2014 : 16:59:44
Da smanjiš na 4000 opet bi bilo upitno tko bi imao danas odjednom toliko za stripove. Sigurno ih nećeš prodati za toliko koliko si stavio. Mnogi odustaju od Libellusa zbog elitističkog pristupa strip izdavaštvu (smanjivanje naklade uz povećanje cijene, te ciljanu publiku koja si to može priuštiti). Predvidjeli su da im 300 primjeraka po ediciji neće stvarati velike zalihe i izgleda da je tako, s obzirom da se većina novih brojeva više ne nalazi na stanju, tj, na nuli je.

Ja to više ne mogu pratiti, tj. odustat ću od Libellusa u potpunosti. Hoću li se rješavati ovog što trenutno imam još ću vidjeti.
supermark Posted - 26/02/2014 : 15:48:08
ah i meni je NN odličan, ali, nažalost, nedohvatljiv
toliko je svega (redovna serija, giganti, specijalci, agencija alfa, asteroid itd. itd.) da sa libellusovim cijenama postoji (u mom slucaju) dvije opcije: skupiti libellusovog NN ili sve ostalo
ja sam radje izabrao ovo drugo
www2 Posted - 26/02/2014 : 14:15:32
Misliš odustao od Nathana.....već sam nekoliko puta pisao po forumu kako smatram da je Libellus BEZOBRAZNO/ODVRATNO/MONOPOLISTIČKI i prije svega CILJANO podigao cijene svojih stripova i da jedan Bonelli crno-bijeli strip ne može koštati 55 kuna NIKAKO, pa makar izvana bio umočen u zlato s dijamantnim rubovima......he he he....ukratko preskupi su mi.

Malo mi je duže trebalo da shvatim da za jednog NN primjerice mogu kupiti "većinu" Fibrinih albuma :(
supermark Posted - 26/02/2014 : 10:52:13
kad je to puno novaca u danasnje vrijeme...
kako to da si odustao?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000