forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 smijesne aukcije (?)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
bero7 Posted - 30/06/2007 : 11:01:14
http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=460342

hmmm....znam da ga vise bas i nema za kupit ovako "pod ducanima" sto bi se reklo :)...ali zar zaista vrijedi toliko?

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Cromwell Posted - 12/06/2024 : 15:52:00
Prvo treba pitat mainstream medije što kažu o rastu cijena stripova a onda odgovor potražiti totalno suprotno od njihove "istine".
Vjerojatno Ameri i tu imaju svoje prste, kao i u svemu ostalom; priprema se teren kako bi CRO Hatchette Marvel kolekcija izgledala pristupačnijom od talijanskih krševa.
Sve je to namješteno, pametnom dosta, di ima dima ima i vatre!
zeljko Posted - 12/06/2024 : 15:25:59
bilo kako bilo cinjenica je da stripovi.com sudjeluju u inflaciji cena stripova
zacarani krug

najpostenija cena je od 1 eura 14 dana pa koliko izadje
naravno ne u vrijeme godisnjih odmora :D
jaki Posted - 12/06/2024 : 15:23:23
Uvijek je "lijepo" nać nekog ko bi određivao drugima po kojoj cijeni želi nešto prodat.
1Euro Posted - 12/06/2024 : 13:31:25
quote:
Originally posted by jaki

treći četvrti razlog nema veze s prodavačima već kupcima.
a i ja sam se pitao zašto neko ide prodavat stripove van stripovi.com koji je specijaliziran za stripove??
neki ne žele platit proviziju,neki ne žele dat oib,neki misle da će na njuškalu prodat za više...



moje iskustvo je obrnuto. Ovdje su preskupi stripovi i zato to ima veze sa prodavačima. Npr van stripovi.com se prodao komplet Mister no LMS (ono 227 stripova ili koliko več) za 600 (šest stotina) eura. Nije se prodao odmah ali se prodao. Ovdje netko prodava Mister No LMS komplet očuvan za 3/4 (tako nekako) za 2500 (dvije tisuče i petsto) eura.
Ovdje netko prodava pojedinačne brojeve od Mister Noja LMS po 24 eura za komad, a ja sam ih vidio kako se prodavaju po 4 eura npr.... i kupci to vide i preskupo im je pa idu na druga mijesta gdje je jeftinije. I kada kupci odlaze, onda odlaze i prodavači jer nemaju kome prodavati, osim onih koji traže po 2500+ eura ustraju još, ali sumnjam da če prodati. Mislim da budučnost aukcija na stripovi.com nije baš blistava osim ako se nađe načina da se vrate i kupci i prodavači. Jedan prijedlog bi bio realnije cijene i što više avkcija od jednog eura, pa neka ljudi sami odrede cijenu koliko je tko spreman platiti a ne lude fiksne cijene od 2500 itd,....
jaki Posted - 12/06/2024 : 11:43:11
treći četvrti razlog nema veze s prodavačima već kupcima.
a i ja sam se pitao zašto neko ide prodavat stripove van stripovi.com koji je specijaliziran za stripove??
neki ne žele platit proviziju,neki ne žele dat oib,neki misle da će na njuškalu prodat za više...
petarStripovi10 Posted - 12/06/2024 : 11:42:08
quote:
Originally posted by 1Euro

možda bi dobro pitanje bilo, zašto ljudi prodavaju van Stripovi.com?
Jel problem previsoka provizija?
Premalo kupaca?
Neozbiljni prodavači?
Previsoke cijene stripova?
Nešto treče?


Ili se ne kupuju stripovi pa se ide na druge kanale?
1Euro Posted - 12/06/2024 : 11:26:01
možda bi dobro pitanje bilo, zašto ljudi prodavaju van Stripovi.com?

Jel problem previsoka provizija?
Premalo kupaca?
Neozbiljni prodavači?
Previsoke cijene stripova?
Nešto treče?

lwood Posted - 12/06/2024 : 11:25:32
quote:
Originally posted by Cromwell

Mene baš zanima kako ide prodaja ovima koji stave SD izdanja po 5-6 eura :D



Slaba je prodaja općenito.
Određene stvari idu uvik ali neki prosjek je katastrofa.
jaki Posted - 12/06/2024 : 10:39:29
Njuškalo ima Stripovi 10.866 oglasa danas.
Cromwell Posted - 12/06/2024 : 10:29:07
Mene baš zanima kako ide prodaja ovima koji stave SD izdanja po 5-6 eura :D
lwood Posted - 12/06/2024 : 06:46:16
Znalo je ovde bit i 35k+ aukcija. Otisli na fejs sta kaze rodjo.
jaki Posted - 11/06/2024 : 08:27:08
Otišli na facebook grupe.
Ipak ima i luđih mista od ovog foruma.
il cattivo Posted - 11/06/2024 : 07:59:27
Evo nema me neko vrijeme pa reko da malo popunim (stripovske) rupe i iznenadi me mali broj aukcija? Uvijek se to vrtilo oko 25000 - 30000, sada je na oko 17000? Jesam nešto propustio? :/
bonjovi4ever Posted - 21/05/2024 : 13:20:02
Ja katkad sanjam
knjige i stripove
koji nisu nikad izdani

i uvijek se probudim
prije nego ih stignem kupiti

i nikako da upamtim
njihove naslove.
zeljko Posted - 20/05/2024 : 12:15:02
ja sanjam kako se obogatim ulazim u svoj dzip i vozim do zagreba i preuzimam svu kolekciju zagija LMS i ZS
bonjovi4ever Posted - 19/05/2024 : 13:40:53
Ja više ne mogu ozbiljno shvatiti
ove stripovi.com aukcije;

na stranu izbidane cijene
kojekakve očuvanosti
i nesporazumi,

ali ja već godinama gledam
kako se stalno vrte kiosk stripovi
koje sam jeftino prodao u LOT-ovima

baš zato da ih ne bih godinama
vrtio po aukcijama
jer za njima ionako ne vlada
neka potražnja

i nemam ih strpljenja
godinama povlačiti po aukcijama.

Zbog svega navedenoga
u posljednje vrijeme
dok nailazim na sve te stripove
kojih sam se odlučio osloboditi

jer me sadržajno baš nisu
nešto oduševili,

iako mi je drago da sam
većinom dobro procijenio
kako pojedinačna prodaja
očito baš i nije isplativa,

dok gledam svu tu literaturu
iz tjedna u tjedan
iz mjeseca u mjesec

i eto baš maloprije

sve češće me spopada
neki čudan osjećaj

da nisam ništa prodao.
zeljko Posted - 14/05/2024 : 09:30:06
nisu smijesne aukcije
ali volim zaviriti u negativne ocjene i komentare


...zove ko manijak na mobitel u 7 ujutro kao da je mercedesa kupio od mene...


buuuhahahahahahhaha jesam se ismijao
1Euro Posted - 08/05/2024 : 12:44:12
quote:
Originally posted by jaki

Da mi je znat kakva je onda jedinica
https://www.stripovi.com/aukcije/zlatna-serija-br-669/21273676/



malo ljepila i žute boje i može se napraviti glancer od tog materiala
prop_ovednik Posted - 08/05/2024 : 10:21:16
Bočno oštećenje :)
jaki Posted - 08/05/2024 : 10:04:55
Da mi je znat kakva je onda jedinica
https://www.stripovi.com/aukcije/zlatna-serija-br-669/21273676/
Kila Banana Posted - 04/05/2024 : 20:33:08
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Kila Banana

quote:
Originally posted by 1Euro

kupio je netko sa ovog foruma, mislim da iz Srbije. Ja sam na stripovi.com napisao da se taj komplet prodaje pa me onda taj forumaš kontaktirao privatnom porukom pa sam mu dao link od oglasa pa su se onda dogovorili sa prodavačem.
Inače na Bolha.com se često prodavaju neki stripovi tako da ti se isplati pogledati. Ponekada su stvarno smiješno nizke cijene za čitave komplete,..ja ako sam naletio ja sam često javio na stripovi.com a može svatko i sam pogledati, ima i puno prodavača van Slovenije koji tamo prodavaju plus nema nikakve nadoknade


Ma evo baš vidim dva LMS Mister Noa od onih zadnjih za po 4 €, to bi na Njuškalu išla barem još jedna nula



imaš i dobro očuvan komplet Marti Misterija iz LMS 1-107 (jedino ne znam da li je 500 eurov dobra cijena ili ne.....) Prodava ga netko koji je i neaktivan član na stripovi.com, možda bi ti bio spreman spustiti cijenu, sa malo sreče na 400 ili 350


Hvala na info, ali nikad nisam čitao Martija tako da me ne zanima... Bitno da sad znam da je Bolha stranica vrijedna pažnje, pa ako nekad naletim na neki povoljan komplet, super!
1Euro Posted - 04/05/2024 : 18:06:03
quote:
Originally posted by Kila Banana

quote:
Originally posted by 1Euro

kupio je netko sa ovog foruma, mislim da iz Srbije. Ja sam na stripovi.com napisao da se taj komplet prodaje pa me onda taj forumaš kontaktirao privatnom porukom pa sam mu dao link od oglasa pa su se onda dogovorili sa prodavačem.
Inače na Bolha.com se često prodavaju neki stripovi tako da ti se isplati pogledati. Ponekada su stvarno smiješno nizke cijene za čitave komplete,..ja ako sam naletio ja sam često javio na stripovi.com a može svatko i sam pogledati, ima i puno prodavača van Slovenije koji tamo prodavaju plus nema nikakve nadoknade


Ma evo baš vidim dva LMS Mister Noa od onih zadnjih za po 4 €, to bi na Njuškalu išla barem još jedna nula



imaš i dobro očuvan komplet Marti Misterija iz LMS 1-107 (jedino ne znam da li je 500 eurov dobra cijena ili ne.....) Prodava ga netko koji je i neaktivan član na stripovi.com, možda bi ti bio spreman spustiti cijenu, sa malo sreče na 400 ili 350
Kila Banana Posted - 04/05/2024 : 15:20:28
quote:
Originally posted by 1Euro

kupio je netko sa ovog foruma, mislim da iz Srbije. Ja sam na stripovi.com napisao da se taj komplet prodaje pa me onda taj forumaš kontaktirao privatnom porukom pa sam mu dao link od oglasa pa su se onda dogovorili sa prodavačem.
Inače na Bolha.com se često prodavaju neki stripovi tako da ti se isplati pogledati. Ponekada su stvarno smiješno nizke cijene za čitave komplete,..ja ako sam naletio ja sam često javio na stripovi.com a može svatko i sam pogledati, ima i puno prodavača van Slovenije koji tamo prodavaju plus nema nikakve nadoknade


Ma evo baš vidim dva LMS Mister Noa od onih zadnjih za po 4 €, to bi na Njuškalu išla barem još jedna nula
1Euro Posted - 04/05/2024 : 13:54:09
quote:
Originally posted by Kila Banana

quote:
Originally posted by 1Euro

Na Bolhi je nekdo prodajal cel komplet Mister No LMS za 600 evrov in ga ni prodal kar nekaj časa, potem sem mu jaz malo reklamo naredil tukaj na forumu in se je javil nekdo iz Srbije in ga je kupil. Pa je bil lepo ohranjen po slikah sodeč. Tako da je meni osebno smešno če vidim da nekdo želi več kot 600 evrov za komplet, ker se spomnim na tisti oglas kjer ga nihče ni želel kupiti za 600 (no potem se je nekdo našel ampak šele čez nekaj časa). Eno je zbirateljska strast, pa ljubezen do Mister noja in stripov,...realnost je pa takšna da izven foruma skoraj nihče ne bere stripov in jim to nič ne pomeni in v prihodnosti bodo stripi še cenejši pa še prodali se ne bodo, če pa že jih bo pa kupil kakšen hipster in še to zaradi tega da bo napolnil vitrino, bral jih tako ali tako ne bo.

evo, našel sem to avkcijo na Bolhi, tole je bil opis:

3. sep. 2023 — Mister No komplet 511-997 ; Vrsta ponudbe: Prodam ; Stanje: rabljeno ; Opis oglasa. Prodam komplet Mister No LMS ; Oglas je objavljen: 03.09.2023.
600,00 €

tule je pa link, ki pa je izbrisan, ko so ga prodali, zato se vidi megleno, ampak je šlo za 600 evrov (lahko da je kupec celo še kaj ceno zbil...)

https://www.bolha.com/pustolovski-detektivski/mister-no-komplet-511-997-oglas-11485703




Uf, kud nisam vidio ovo prije, jbg ne pratim "slovensko Njuškalo", čovječe ovo je idealna cijena za komplet. Još se nije prodavalo mjesecima...
Samo je jedan način da se smiriš nakon što ti nešto savršeno umakne...



kupio je netko sa ovog foruma, mislim da iz Srbije. Ja sam na stripovi.com napisao da se taj komplet prodaje pa me onda taj forumaš kontaktirao privatnom porukom pa sam mu dao link od oglasa pa su se onda dogovorili sa prodavačem.
Inače na Bolha.com se često prodavaju neki stripovi tako da ti se isplati pogledati. Ponekada su stvarno smiješno nizke cijene za čitave komplete,..ja ako sam naletio ja sam često javio na stripovi.com a može svatko i sam pogledati, ima i puno prodavača van Slovenije koji tamo prodavaju plus nema nikakve nadoknade
Kila Banana Posted - 03/05/2024 : 20:52:37
quote:
Originally posted by 1Euro

Na Bolhi je nekdo prodajal cel komplet Mister No LMS za 600 evrov in ga ni prodal kar nekaj časa, potem sem mu jaz malo reklamo naredil tukaj na forumu in se je javil nekdo iz Srbije in ga je kupil. Pa je bil lepo ohranjen po slikah sodeč. Tako da je meni osebno smešno če vidim da nekdo želi več kot 600 evrov za komplet, ker se spomnim na tisti oglas kjer ga nihče ni želel kupiti za 600 (no potem se je nekdo našel ampak šele čez nekaj časa). Eno je zbirateljska strast, pa ljubezen do Mister noja in stripov,...realnost je pa takšna da izven foruma skoraj nihče ne bere stripov in jim to nič ne pomeni in v prihodnosti bodo stripi še cenejši pa še prodali se ne bodo, če pa že jih bo pa kupil kakšen hipster in še to zaradi tega da bo napolnil vitrino, bral jih tako ali tako ne bo.

evo, našel sem to avkcijo na Bolhi, tole je bil opis:

3. sep. 2023 — Mister No komplet 511-997 ; Vrsta ponudbe: Prodam ; Stanje: rabljeno ; Opis oglasa. Prodam komplet Mister No LMS ; Oglas je objavljen: 03.09.2023.
600,00 €

tule je pa link, ki pa je izbrisan, ko so ga prodali, zato se vidi megleno, ampak je šlo za 600 evrov (lahko da je kupec celo še kaj ceno zbil...)

https://www.bolha.com/pustolovski-detektivski/mister-no-komplet-511-997-oglas-11485703




Uf, kud nisam vidio ovo prije, jbg ne pratim "slovensko Njuškalo", čovječe ovo je idealna cijena za komplet. Još se nije prodavalo mjesecima...
Samo je jedan način da se smiriš nakon što ti nešto savršeno umakne...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000