forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije -dodatne opcije koje se plačaju.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 30/06/2011 : 01:04:48
Doslovno nisam imao pojma da to postoji. Ja sam stavio 5 aukcija u vitrinu i došao mi je račun od 25 kuna za to... trenutno imam 14 aukcija u vitrini i ja bi trebao platiti preko 100 kuna?!!
Može li mi netko reći gdje je ovo pisalo kao neke opcije jer ja nisam znao da se naplačuje i sigurno ne bi stavio 14 stripova na taj način nego 3 ili 4.
22   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 30/06/2011 : 21:02:37
Ajme, ajme molim te nemoj mi spominjati gdje živim i u kakvom okruženju jedva čekam pobić odavde još koji misec i odoh hvala Bogu
paro Posted - 30/06/2011 : 19:59:55
ma ajde, momak se malo zajebo, šta sad..očito nema iskustva s aukcijama.
Isto se dogodilo meni prije par mjeseci na aukcije.hr
došo mi račun za vitrine, dodatne fotke ištatijaznam, pa moram dat lovu, a ništa nisam prodo. eto još jedan danak neiskustvu.
Da je Tonka poslao pm Markosu, opet bi završilo isto, samo što niko ne bi znao. ako ništa drugo barem je bio iskren prema ostalima.
Tonka, nemoj da te tolko pogađa zajebancija na tvoj račun..vidim ja da ne možeš ti kontra tog zadarskog temperamenta
Otto Kraus Posted - 30/06/2011 : 18:43:24
Kakvo glupiranje,pa red se javiti na topicu koji te bar malo zainteresira,zar ne?
Tonka24 Posted - 30/06/2011 : 17:48:17
Daj što se glupirate? Mislite da sam satavio namjerno.
Otto Kraus Posted - 30/06/2011 : 17:46:39
Prva liga,može i moj dug dole dok traje ovo ljetno-blagdansko raspoloženje ili ću biti prisiljen platiti,u najgorem slučaju?
Obi-wan Posted - 30/06/2011 : 16:56:45
quote:
Originally posted by Tonka24

Nema šanse?
Čovjek mi je obrisao dug


Ups, evo i ja stavio neke aukcije greškom u vitrinu...
spiritoconlascure Posted - 30/06/2011 : 16:54:50
aha ok,moja greška...valjda sam ja gledao za one koji su vidjeli tek nakon isteka aukcija.svaka čast markose
Tonka24 Posted - 30/06/2011 : 16:36:12
Nema šanse?
Čovjek mi je obrisao dug
Markos Posted - 30/06/2011 : 16:18:27
odakle ti to "nema šanse"? Samo u zadnjih mjesec dana je bilo 3 ljudi koji su stavili greškom hrpu stripova u vitrinu i svima sam to izbrisao.
spiritoconlascure Posted - 30/06/2011 : 16:02:58
ma nema šanse da ti to uvaži...tvoja je greška.već je bilo par sličnih slučajeva do sada i nije bilo ni govora da im se dug "oprosti".
Tonka24 Posted - 30/06/2011 : 13:22:44
Jesam nešto mi je bilo sumljivo ali uopće nisam išao za time...
jaki Posted - 30/06/2011 : 06:43:22
Opet si se istaka logikom
Da je vitrina besplatna onda bi svi stavljali stripove u vitrinu pa onda ne bi bila posebna.
Tonka24 Posted - 30/06/2011 : 01:23:46
A jbt još ja razmišljam hoču li svaku stavit u vitrinu pa eto nisam htio biti sebičan stavio sam samo 14 da i drugi imaju prostora
Paka01 Posted - 30/06/2011 : 01:21:22
Ma praktički svako misec dana neko otvori upravo ovakav topic... Sićam se da smo nedavno isto nekome objašnjavali, ne mogu se sitit sad kome.
Tonka24 Posted - 30/06/2011 : 01:20:15
Ok malo mi je zvučalo cinički. Sve 5
Ne potpuno ste u pravu nisam pročitao, Nadam se da će markos uvažiti jer logički je da ne bi postavio 14 aukcija po 5 kuna.
Mr. Bushido Posted - 30/06/2011 : 01:17:17
quote:
Originally posted by Tonka24

Paka mene zanima zasto si tako reagirao? Misliš da se meni čita svako slovo na stripovi.com?


Pusti Paku, nije on mislio ništa loše.

Ne moraš čitati svako slovo, ali se podrazumijeva da se barem pročitaju pravila vezana za forum i aukcije. POGOTOVO za aukcije, s obzirom da su tu tvoji novci u pitanju.
Paka01 Posted - 30/06/2011 : 01:16:54
Kako tako?
Pa samo sam ti kopira link i to je to. Ne znan, čini mi se logična stvar prvo pročitat kako aukcije funkcioniraju prije nego ih se počme koristit. Niko te ne napada
Tonka24 Posted - 30/06/2011 : 01:12:54
Bushido hvala stvarno nisam išao za time. Ništa kontaktirat ću markosa pa ču vidjeti dali će mi uvažiti.
Paka mene zanima zasto si tako reagirao? Misliš da se meni čita svako slovo na stripovi.com?
Mr. Bushido Posted - 30/06/2011 : 01:12:13
quote:
Originally posted by Paka01

To sam i ja reka


Oprosti, nisam vidio tvoj post na vrijeme.
Paka01 Posted - 30/06/2011 : 01:09:56
To sam i ja reka
Mr. Bushido Posted - 30/06/2011 : 01:09:31
quote:
Originally posted by Tonka24

Doslovno nisam imao pojma da to postoji. Ja sam stavio 5 aukcija u vitrinu i došao mi je račun od 25 kuna za to... trenutno imam 14 aukcija u vitrini i ja bi trebao platiti preko 100 kuna?!!
Može li mi netko reći gdje je ovo pisalo kao neke opcije jer ja nisam znao da se naplačuje i sigurno ne bi stavio 14 stripova na taj način nego 3 ili 4.


Zato se prije otvaranja aukcija uvijek pročita FAQ, ovdje.

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-faq

I ondje ćeš naći ova objašnjenja.

quote:
Da li je korištenje stripovi.com aukcija besplatno?

Učlanjenje na aukcije je besplatno. Međutim, prodavači plaćaju naknadu stripovi.com za prodaju stripova na aukcijama, i to prema sljedećem modelu:

- moguće je besplatno staviti na prodaju neograničen broj stripova
- provizija se plaća samo na prodane stripove, i to u iznosu od 3% od konačne cijene (+ PDV)
- dodatne opcije se naplaćuju posebno, kao što je objašnjeno niže u tekstu.

Kupci ne plaćaju nikakvu proviziju stripovi.com aukcijama.

quote:
Što je "Stavi u vitrinu" opcija?

To je opcija koja vam omogućava da vaš predmet bude što uočljiviji među ostalim aukcijama. Predmeti u vitrini se uvijek nalaze na početku liste sa predmetima na početnoj stranici i u svojoj pripadajućoj kategoriji! Ova opcija nije besplatna i njena cijena je 5 kn (+ PDV), bez obzira da li predmet na kraju aukcije bude prodan ili ne.


quote:
Što je "Podebljaj naslov" opcija?

To je opcija koja vam omogućava da vaš predmet bude što uočljiviji među ostalim aukcijama, tako što naslov predmeta bude ispisan masnim slovima. Ova opcija nije besplatna i njena cijena je 1 kn (+ PDV), bez obzira da li predmet na kraju aukcije bude prodan ili ne.


quote:
Što je "Prikaži u drugoj boji" opcija?

To je opcija koja vam omogućava da vaš predmet bude što uočljiviji među ostalim aukcijama, tako što predmet bude prikazan u naračastom kvadratu. Ova opcija nije besplatna i njena cijena je 2 kn (+ PDV), bez obzira da li predmet na kraju aukcije bude prodan ili ne.

Paka01 Posted - 30/06/2011 : 01:08:17
Da je pročitat prvo, a?
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-faq

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000