forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 KOMET i njegov paket

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
iseserin Posted - 13/07/2012 : 15:24:46
Evo prošlo su dva tjedna otkako sam kod KOMETA ospojio 60 stripova i to jako povoljno (samo 287 kn), i odmah mu 27.06. 2012. uplatio Western unionom 500 kn (obavijestio me da je poštarina za tiskanicu od 2 kg 45 kn, što je skoro upola manje od poštarine u RH za istu masu).
Gospodin Andrej Prevalnik (Komet) mi potom 02.07. 2012. javlja da je poslao stripove u paketu, pošto ništa nije stiglo za 7 dana, zamolio sam dotičnoga da mi pošalje potvrdu o slanju, da mogu na pošti pitati što je s pošiljkom, al se on više ne javlja.
Što sad??? Već mi je neugodno svračati na poštu i provjeravati da možda nije stigao moj paket iz Slovenije?
Nadam se da će mi Komet preko foruma poslati broj pošiljke, da vidim što je s mojim stripovima (možda ima problema s slanjem maila)!
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
srdjandj Posted - 29/08/2012 : 13:45:58
Dobro je da si sve rešio uspešno, jer ako je neko prepošten za koga ja znam, onda si to ti!
iseserin Posted - 29/08/2012 : 13:43:53
EVO KUPOVINA USPJEŠNO OKONČANA.
ODUŽILO SE NA PAR MJESECI ALI SAM IPAK DOBIO VEĆINU STRIPOVA, ZA ONE KOJI NEDUSTAJU STIGLI SU ZAMJENSKI.
talicnitom Posted - 28/07/2012 : 23:03:32
Sad ih prelistaj sve, pogledaj da li imaju sve strane...Nemoj da se sada naknadno iznenadis ako neki i nije ceo.
Darth Ivan Posted - 27/07/2012 : 22:28:21
quote:
Originally posted by iseserin

rano sam se poveselio - 3 stripa fale, To sam mu prigovorio i evo opet smo zapeli, a stvar stoji ovako.
PRVO MOJA PORUKA NJEMU:
Dobio sam paket (poslan 23. srpnja iz Hrvatske), u njemu je 57 stripova, a ne 60 koliko sam izbidao.
Nedostaje ZS 281, ZS 285 (osvojio sam dva, poslao si mi samo jedan) i ZS 308 (osvojio sam također 2, a dobio samo jedan), što je s tim?
Ivica

I EVO ODGOVORA:
"imao sam poplavu i sam morao na brzinu sve da premestim,i se izgubio,mogu ti poslati nazad pare-10 kuna"

TREBAM LI BITI SRETAN ŠTO SAM DOBIO 57 STRIPOVA OD 60 OSVOJENIK, IPAK JE TO REALIZACIJA OD 95%?
TA TRI STRIPA ŠTO FALE ZAISTA SAM OSVOJIO ZA SIĆU, SVA 3 ZA 10 KN!




moje mišljenje je da, ako osvojiš određeni broj stripova (5,10,50,100 ili koliko već) i platiš određenu cijenu za njih, onda bi sve te stripove trebao i dobiti. a dobiti 57 stripova umjesto 60 (i to mjesec dana nakon što si kupcu uplatio traženu cifru), i onda ti još kupac na tvoj prigovor kaže da je "imao poplavu pa je morao sve premiještati, neki su se određeni brojevi izgubili" za mene je u najmanju ruku smiješno.

tako da ja na tvojem mjestu ne bih bio sretan.
Obi-wan Posted - 27/07/2012 : 16:48:55
Ne znam Ivice. Osobno muka mi je od ljudi koji trguju na tako aljkav način bez ikakve brige za drugu stranu.
iseserin Posted - 27/07/2012 : 15:04:16
rano sam se poveselio - 3 stripa fale, To sam mu prigovorio i evo opet smo zapeli, a stvar stoji ovako.
PRVO MOJA PORUKA NJEMU:
Dobio sam paket (poslan 23. srpnja iz Hrvatske), u njemu je 57 stripova, a ne 60 koliko sam izbidao.
Nedostaje ZS 281, ZS 285 (osvojio sam dva, poslao si mi samo jedan) i ZS 308 (osvojio sam također 2, a dobio samo jedan), što je s tim?
Ivica

I EVO ODGOVORA:
"imao sam poplavu i sam morao na brzinu sve da premestim,i se izgubio,mogu ti poslati nazad pare-10 kuna"

TREBAM LI BITI SRETAN ŠTO SAM DOBIO 57 STRIPOVA OD 60 OSVOJENIK, IPAK JE TO REALIZACIJA OD 95%?
TA TRI STRIPA ŠTO FALE ZAISTA SAM OSVOJIO ZA SIĆU, SVA 3 ZA 10 KN!
wolf Posted - 27/07/2012 : 14:41:07
Zaboravih dodati - paket još nisam dobio.
wolf Posted - 27/07/2012 : 13:48:01
Ovako, da se i ja uključim. Isto sam imao osvojene aukcije, i prema dogovoru poslao novac plus poštarinu za dvije tiskanice iz Slo (90 kn), kao i Iseserin. Obojici je paket poslao iz Hrvatske, a višak ostavio sebi. Sad vi procijenite je li ovo za negativne, i ne mogu se složiti s Iseserinom da je sve na kraju ispalo dobro kad nije.
Poli Posted - 27/07/2012 : 10:56:58

Ali cekaj malo, ti kazes da ti je on poslao/napisao/rekao "ja sam na moru i ne mogu ti pomoči,paket je bio poslan,vidio sam meil na mobiteli-e pošta" ali paket je stigao tek sada, plus sto se na postanskom zigu/pecatu vidi da je poslat tek 23. 7. Ako je tako znaci da on sigurno laze! Ovaj, lagao je... pa ga mozda sada malo stislo i na kraju ipak poslao stripove. Pff! Ili ce reci da mu je to trebao poslati brat ili tetka pa je na kraju ustanovio da mu nije slao i bla bla...

Na kraju nema veze, stripove si dobio, a ubuduce sigurno pazi na takve tipove prije slanja zelembaca.

sawitch Posted - 27/07/2012 : 10:09:23
Valjda ces se nauciti pameti da saradjujes sa proverenim ljudima..
iseserin Posted - 27/07/2012 : 08:35:21
Danas je stigao paket, još ga nisam otvorio, valjda je sve na broju.
Nije bila stvar s poštom, poslan je tek 23. srpnja, a ja se o njemu raspitujem već tri tjedna.
Da mi je Komet rekao da sačekam, dok ne bude navratio u Hrvatske ne bi dizao uzbunu, no - SVE JE NA KRAJU ISPALO DOBRO.
Cromwell Posted - 25/07/2012 : 09:58:58
Pazi bezobrazluka: ''nije mu pri ruci''

Vidim da na aukcijama ima već nekoliko negativnih, ja osobno nikad ne bi ušao u suradnju sa takvom u najmanju ruku upitnom osobom. Ali istina da, kasno je sad biti general nad prolivenim mlijekom. Budući da se pravi grbav i pokazuje totalnu nezainteresiranost mislim da to nažalost možeš zaboraviti. :(

Budući da je Slovenac probaj pitati na striparni. Možda ga netko poznaje...
iseserin Posted - 25/07/2012 : 08:49:43
PAKETA S STRIPOVIMA JOŠ NEMA, A I POTVRDU O SLANJU NISAM DOBIO OD KOMET-A JER MU NIJE PRI RUCI.
LJUDI ŠTO DA RADIM, IZGLEDA DA ĆU OSTATI I BEZ NOVCA I BEZ STRIPOVA?
iseserin Posted - 15/07/2012 : 08:25:07
Ipak se KOMET javio, evo što kaže na problem s paketom:
"ja sam na moru i ne mogu ti pomoči,paket je bio poslan,vidio sam meil na mobiteli-e pošta"
Da mi je bar poslao sken potvrde o slanju ili broj pošiljke, ovako više ne znam što drugo osim čekati i nadati se da nisam izgubio 600 kn (500 što sam poslao i 100 kojima sam platio troškove slanja WU)?


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000