forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 MARIUS zašto se ne javiš?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
iseserin Posted - 17/08/2012 : 18:07:17
Osvojio sam 8 aukcija kod MARIUSA (Mario Šarić) ali nisam ga uspio kontaktirati ni nakon 3 poslane poruke.
Čekam na dogovor o realizaciji osvojenih aukcija, može i na mobitel 098 196 42 98
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Whetherpine Posted - 27/08/2012 : 13:42:01
Pa ni meni se taj lik ne javlja! Vrijeme je za neki negativni!
wolf Posted - 23/08/2012 : 12:15:18
quote:
Originally posted by Otto Kraus

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Nakon što nije htio realizirati stripove s aukcija (nego je iste kasnije ponovo postavljao pod drugim nickovima, valjda očekujući veće zarade) i ja sam promijenio mišljenje o njemu. Prevarant bez imalo časti i poštenja.



Care,da imam takvo ili slično iskustvo kao ti,vjerovatno bi i moje mišljenje bilo drukčije...
Nego,što se tiče takvih prevara,stvarno sam imao sreće dosad te me nikad dosad nisu "zavaljali " na osvojenim aukcijama,više su me smetali oni fantomski kupci iliti nabijači cijena.
Ali u slučaju da me netko prevari za veću svotu novca,a u krugu od 500-600 km,može očekivati moj osobni dolazak po ukradeno...



Ja i ne očekujem da oni koji su s njim imali dobra iskustva govore negativno, ali lik je u međuvremenu dobio još jedan negativni, s tim da vjerujem da će ih biti još.

Za ovo drugo teško je konkretno nešto reći bez čvrstih dokaza (za razliku od evidentnih činjenica o muljažama ex Marko1), mada se slažem da je u nekim slučajevima zaista bilo u najmanju ruku čudnih ponuda od određenih likova. Dođu pa navale na atraktivnije aukcije, a onda ih nema nigdje.
Otto Kraus Posted - 22/08/2012 : 21:49:41
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Nakon što nije htio realizirati stripove s aukcija (nego je iste kasnije ponovo postavljao pod drugim nickovima, valjda očekujući veće zarade) i ja sam promijenio mišljenje o njemu. Prevarant bez imalo časti i poštenja.



Care,da imam takvo ili slično iskustvo kao ti,vjerovatno bi i moje mišljenje bilo drukčije...
Nego,što se tiče takvih prevara,stvarno sam imao sreće dosad te me nikad dosad nisu "zavaljali " na osvojenim aukcijama,više su me smetali oni fantomski kupci iliti nabijači cijena.
Ali u slučaju da me netko prevari za veću svotu novca,a u krugu od 500-600 km,može očekivati moj osobni dolazak po ukradeno...
Otto Kraus Posted - 22/08/2012 : 21:38:21
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Jesi li proverio da li ima pirata?



Naravno da jesam,čim sam pročitao da ih ima morao sam vidjeti šta se tu dogadja,hahahaha
Otto Kraus Posted - 22/08/2012 : 21:36:57
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...

da niste mozda ortaci!?



Nismo,ali je sve uvijek bilo fer,bilo bi glupo sad čovjeka blatiti s moje strane bez ikakvog razloga...zar ne?
Kojot Posted - 22/08/2012 : 09:17:31
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Jesi li proverio da li ima pirata?
wolf Posted - 20/08/2012 : 00:04:40
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Nakon što nije htio realizirati stripove s aukcija (nego je iste kasnije ponovo postavljao pod drugim nickovima, valjda očekujući veće zarade) i ja sam promijenio mišljenje o njemu. Prevarant bez imalo časti i poštenja.
Tutta Posted - 19/08/2012 : 23:14:58
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...

da niste mozda ortaci!?
Otto Kraus Posted - 19/08/2012 : 22:32:16
Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...
wolf Posted - 19/08/2012 : 14:32:55
Pitam se hoće li isto postupiti i za LMS 997.
Magico_Vento Posted - 19/08/2012 : 13:25:33
quote:
Originally posted by DARKO18

quote:
Originally posted by Barney

Možda je čovjek već u zatvoru radi pokušaja prevare i prodaje piratskih stripova

http://www.stripovi.com/aukcije/blago-u-pecini-zlatna-serija-broj-2/5458029/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-lms-997/5468788/




Meni je vratio uplačeni novac sa poštarinom ( 513 kn) i ostao mi glancer ZS br. 2

To neki posteni prevarant
1Euro Posted - 19/08/2012 : 11:39:25
quote:
Originally posted by DARKO18

quote:
Originally posted by Barney

Možda je čovjek već u zatvoru radi pokušaja prevare i prodaje piratskih stripova

http://www.stripovi.com/aukcije/blago-u-pecini-zlatna-serija-broj-2/5458029/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-lms-997/5468788/




Meni je vratio uplačeni novac sa poštarinom ( 513 kn) i ostao mi glancer ZS br. 2




eto, sada možeš staviti taj "glancer" na aukcije
DARKO18 Posted - 19/08/2012 : 11:28:26
quote:
Originally posted by Barney

Možda je čovjek već u zatvoru radi pokušaja prevare i prodaje piratskih stripova

http://www.stripovi.com/aukcije/blago-u-pecini-zlatna-serija-broj-2/5458029/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-lms-997/5468788/




Meni je vratio uplačeni novac sa poštarinom ( 513 kn) i ostao mi glancer ZS br. 2
Barney Posted - 18/08/2012 : 18:03:39
Možda je čovjek već u zatvoru radi pokušaja prevare i prodaje piratskih stripova

http://www.stripovi.com/aukcije/blago-u-pecini-zlatna-serija-broj-2/5458029/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-lms-997/5468788/
wolf Posted - 17/08/2012 : 23:56:33
quote:
Originally posted by Darth Ivan

a nisu mu lockani svi ti nickovi?



Jesu, ali se on svaki put vrati s drugim nickom i registrira se preko nekog poznanika ili susjeda.
Inače, kad bi se mogla uvesti neka opcija da se korisniku koji je dobio ban stave i neke oznake na njegove aukcije koje upućuju na izbačenost prodavatelja, onda ne bi bilo bidanja kao u ovom slučaju. Mnogi sudionici aukcija malo ili uopće ne prate forum i topice, pa ni ne saznaju da je netko kod koga su bidali (ili će tek bidati) u međuvremenu dobio ban.
Darth Ivan Posted - 17/08/2012 : 22:07:04
a nisu mu lockani svi ti nickovi?
wolf Posted - 17/08/2012 : 18:51:04
E moj Ivica, naivan do bola... Još se čudim što si uopće bidao kod tog prevaranta, budući da je to još samo jedan u nizu aliasa Marko1.

Marko1, Haba, Zeljko1 (nikako pobrkati sa Zeljko11, da ne bude zabune, to je korektan čovjek i pravi kolekcionar), Habica, Goldi, Marius... gdje je kraj čovjeku koji prodaje pirate i neisporučene stripove, i to na više aukcijskih portala istovremeno?
dragon_rage24 Posted - 17/08/2012 : 18:29:57
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42332

Evo Ivice tu ti sve piše

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000