forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pravilno postavljanje aukcija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jaki Posted - 20/11/2012 : 18:30:53
Ajde ljudi nije tako teško ko šta mislite.Postavite te aukcije u podgrupe kojima strip pripada a ne da u strip albume nalazim gomilu strip revija.
Najbolje da sve aukcije stavimo pod zagor bonelli
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 10/06/2013 : 11:29:09

zanimljivo i kako se u kategoriji Bonelli nađu i Betmen Godina prva i Superstrip... :D


jaki Posted - 10/06/2013 : 08:53:02
slažem se.
hua Posted - 10/06/2013 : 01:10:40
:)
To je i posebna tema.
Meni bi lično bilo bolje da se nešto promeni jer postoje 2 generalna Bonelli polja:



Bonelli - Ostali
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=3&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei



Bonelli
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=3&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei


Trebalo bi izbrisati jedanu od ove dve generalne opcije ili ih "merge"-ovati. Ovako mogu Juliu i neke druge junake naći u obe. Verovatno je "Bonelli" kategorija (druga od dve koje sam pomenuo) zamišljena kao nadskup (super set) svih bonelli stripova, ali nije dobro kod (code) pretraživača isprogramiran.

A čak i da nije napravljena ova zbrka, opet Julia koje već ima u 41 svesci i biće je sve više zaslužuje svoju kategoriju za razliku od Breda Barona koji je ograničen na 24 ako se ne varam, a ima svoje polje u listi.
jaki Posted - 09/06/2013 : 22:39:16
ostali Bonelli nije dovoljan?
hua Posted - 09/06/2013 : 21:38:41
Pored Demiana ili Breda Barona koji su vec klasifikovani u pretrazivacu aukcija, ima definitivno serijala koji zasluzuju kategoriju. Tu je i Prica od Darkvuda uz Juliju koja ima vec 32 broja ne racunajuci 9 hrvatskih.
hua Posted - 25/11/2012 : 01:28:30
Julia i dalje nema kategoriju.... a raste.
bvagner3 Posted - 21/11/2012 : 00:31:22
Ja uglavnom što me zanima,stavim na pretraživanje,jer gotovo uvijek nisu sve stvari tamo gdje bi trebale biti,i otkad sam član oduvjek je tako,neki novi npr.ne znaju,a nekima se jednostavno ne da zafrkavati s detaljnim postavljanjem aukcija.Ja nisam puno toga prodavao na ovim aukcijama,ali uvijek proučim prije prodaje što piše o pojedinom predmetu,koji su sve nazivi i u koju grupu pripada,tako da ga je i lakše naći na pretraživanju,skroz mi je razumljivo da oni koji imaju puno predmeta male vrijednosti ne gube previše vremena oko toga.
markolar Posted - 20/11/2012 : 20:13:54
Ma, ne znaju neki, šta imaju

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.03 seconds. Snitz Forums 2000