forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 ANTE 76

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
iseserin Posted - 14/10/2015 : 08:04:38
MOLIM DA MI SE JAVI ANTE 76 U VEZI OSVOJENIH AUKCIJA, MOŽE I NA BROJ 098 196 42 98
AKO NETKO ZNA NJEGOV BROJ NEKA MI GA JAVI.
IVICA
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
boddhisatva Posted - 19/04/2016 : 15:03:23
pa sam vam rekel svima da je to Antiša
a evo ja se sada popodne već vidim s njim pa ću preuzeti svoje, i to zato što sam bio dobar i strpljiv dobiću svoje prije svih vas ;oP
verab Posted - 19/04/2016 : 14:46:10
javio se Ante76 i ispričao se za kašnjenje, bio čovjek na terenu...danas šalje. sve oprošteno;)
(a i član jusuf je izbrisao negativni)

eto, čiča mića, gotova je priča:))
boddhisatva Posted - 19/04/2016 : 10:03:05
ma sve će se to srediti ljudi moji ne brzajte kod negativnih kod Antiše76
on je spor pri tim stvarima, momentalčno je ispao iz komunikacijskih sredstava kao email i ima novi broj moba, jednostavno je onaj tip koji se ne snalazi u novim tehnologijama ali po mom uvjerenju i iskustvu je pošten u pogledu transakcija

@wolf - u kategoriju bi ti stavio još i one koji serijski lupaju svaku živu aukciju od po 1 kune pa kad sve spuše onda im ostane jedan ili par stripova od kune kod prodavača kojima je onda to samo zamajavanje a oni ti se ni ne javljaju jer su im kuna, dvije nekakvo zamajavanje
pa šta da i sam uradim sa takvima ako se ne javljaju, OK ništa nije realizirano, stvarno bedasto zbog par tih nekih kuna opaliti negativu pa jedino što mogu u krajnjem slučaju je da im onemogućim pristup aukcijama... ne znam, vidim ima područja gdje čak i moja tolerancija prestaje
markotamara Posted - 18/04/2016 : 22:56:09
ja sam osvojia jednu aukciju od 1kn pa sam posla 3 maila i sva 3 su dosla nazad meni da mu mail neradi
javi se kad uvatis vrime,nema zurbe,ali popravi ili stavi drugi mail i stavi valjani kontakt pa nece doci do ovoga
wolf Posted - 18/04/2016 : 21:43:49
Uvjiek treba iznaći sve načine rješavanja, negativni je zadnja opcija.
Ne poznajem Antu niti sam s njim imao ikakve kontakte, ali ne čini mi se kao profil osobe koja zaslužuje negativne.

Po meni ne treba štedjeti samo one koji su drski prevaranti, koji podvaljuju šrot kao dobre stripove i namjerno fotografiraju stripove na način da skrivaju nedostatke, ili ih prešućuju.
verab Posted - 18/04/2016 : 19:13:02
a čuj, nema svatko isti prag tolerancije.
sjećam se da je jednom moderator pozivao članove da se ne libe ostavljanja negativnih komentara riječima, po sjećanju: "ako se ne javi u roku od tjedan dana zalijepi mu negativni i gotovo."
i nije bitno je li u pitanju 1 strip od 3 kn ili 50 njih od 100 kn. što se mene tiče, ako si zauzet iz bilo kojeg razloga javi i nema beda.
wolf Posted - 18/04/2016 : 17:15:01
quote:
Originally posted by verab

...a vidim da su počeli i negativni zbog nejavljanja na poruke.



A jesu negativni, od jednog usera radi dva stripa od po 3 kn, i to zato jer je prošlo tjedan dana što se nisu čuli
boddhisatva Posted - 18/04/2016 : 14:38:53
sve bu okidoki, samo malo strpljenja
i ja imam neke akvizicije kod Antiše SedemdesetŠest, pa mi se ne žuri
poslao sam mu nekoliko majlova ali mu je majl na koji prima izvan funkcije
broj mobitela je promijenio pa sad ima neki novi
kontaktirali smo se preko poruka na sajtu, kaže da nekad i odrađuje prekovremeno i da ćemo se čuti
nikuda mi se ne žuri, javiti će se on već, to mi je ionak neka literatura za na ljeto
eda i ja nisam uplatio, budem mu to primopredajom na ruke a za negativne komentare, eh onaj jedan i jedini koji mi se nije javljao na pozive uporno je dobio negativni tek nakon godine dana ... možda sam spor u tome ali sam nedostižan pa je dolijala lija ;o))
al sad bez zeke, Ante se ipak javio samo ga je mora bit sa strane nešto stislo, pa strpljenja ...
verab Posted - 18/04/2016 : 14:12:35
...a vidim da su počeli i negativni zbog nejavljanja na poruke.
verab Posted - 18/04/2016 : 14:11:16
quote:
Originally posted by supermark

dobar je Ante,
proći će sve bez problema, samo da on uhvati vremena i vidi poruke


iskreno se nadam. ipak Ante ima gomilu pozitivnih komentara.

usput, poruku o uplati je vidio, kao i PM s upitom...ali kako Bare pjeva:"Odgovor sam čekao. Odgovora nije bilo. Bijelo usijanje ga je skrilo..."
supermark Posted - 18/04/2016 : 13:59:22
dobar je Ante,
proći će sve bez problema, samo da on uhvati vremena i vidi poruke
verab Posted - 18/04/2016 : 13:26:57
brzo se javio za br. rač. no nakon uplate nastao je muk. rezime, ni "k" od komunikacije ni "s" od stripova (11 kom.) ajde, prošlo je tek tjedan dana od uplate tako da još vjerujem u pozitivan ishod, ali da se mogao javiti na poruke, mogao je. krajnje neprofesionalno.:(
Ernie Pike Posted - 30/01/2016 : 15:16:52
Kontaktirao sam Antu koristeći PM. Javio se vrlo brzo.
dudo1 Posted - 30/01/2016 : 10:03:10
I meni se to događa. Ima već 7 dana kako sam osvojio 3 stripa, a podaci za uplatu ne dolaze i mail mu je prebukiran. Ne znam šta sad napraviti. Najlakše je iste romane bidati drugdje, ali probat ću još pričekat malo. Nemam ni broj telefona od gospodina.
Humbert Coe Posted - 09/12/2015 : 14:01:35
Zna li se što o članu ANTE76, tj. o tome kako je, gdje je, kontaktiraju li drugi s njim? Već predugo mi se ne javlja u vezi s aukcijom koju sam osvojio, a par puta mu se javih.
iseserin Posted - 15/10/2015 : 07:48:17
HVALA, NIJE ŽURBA.
Iwek Posted - 14/10/2015 : 19:10:17
Cuo sam se jucer s njim..za par dana ce se javit svima
markotamara Posted - 14/10/2015 : 14:32:55
tesko ces ga dobiti na mobitel,mislim da covik radi terenski pa dolazi doma u subotu navecer i nedilju ide nazad
barem je meni bilo tako s njime zadnja 2 puta sam ga ceka,ali se javia nakraju i objasnia

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000