forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 28/07/2007 : 19:12:32
ETO,OVO JE SLUŽBENI HAJDUKOV TOPIC...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Markos Posted - 23/09/2024 : 18:53:09
Živa istina.
Odoakar Posted - 23/09/2024 : 17:24:53
Hajduk gazi, a tema umrla...

Mali Durdov je pravi talent, nadam se da ga neće prerano prodati. Respekt gattusu što daje priliku juniorima.
Lorda Posted - 18/09/2024 : 11:16:26
Eto ove godine za razliku od prošlih trudite se da Hajduk nikako ne bude prvak, eventualno neka bude drugi. Nije pametno biti prvak Hrvatske jer nakon toga kreće gang bang... Znam da je jaka želja nakon skoro 2 desetljeća probati biti prvak ali budite pametniji od Dinama
adriano Posted - 18/09/2024 : 09:59:26
Suncano i lijepo jutro je svanulo u Zagrebu. 9 C Na sluzbenoj postaji u maksimiru
Odoakar Posted - 15/09/2024 : 20:37:40
Evo sad je i Slobodna Dalmacija problem.

https://hajduk.hr/vijest/kraj-suradnje-hnk-hajduk-i-slobodne-dalmacije/17085

Hercule Poirot Posted - 14/09/2024 : 13:07:30
quote:
Originally posted by Markos

Gatuso dokaza da je bio i ostao pravi frajer i fajter. Rispekt. Ali bojim se da su mu nakon ovog istupa dani odbrojani. Čim prvi put izgubi leti:(


Tako je. S druge strane, ne treba ni podcijeniti činjenicu da su igrači milijun posto iza trenera. Neki zbog toga na terenu daju i više nego što se od njih očekuje.
Bilić i Pavelin samo mogu maštati da Torcida ne 'popriča' s njima ponaosob....
adriano Posted - 14/09/2024 : 12:40:28
NH treba barem resetirat ili mozda i maknuti, Ali nikad vise povratka na staro kad je hdzov polusvijet i kerumov krimilalac pekar vodio klub. Vidimo na primjeru osijeka i Rijeke da privatizacija Sama Po Sebi ne nosi nista dobro
Odoakar Posted - 14/09/2024 : 11:04:25
quote:
Originally posted by Odoakar

[quote]Originally posted by Odoakar

[quote]Originally posted by vukozec

Ali kako "vodeća glasila" (koja igrom slučaja sva spadaju pod isti matični kišobran) kontinuirano, sistemski, guraju svoju agendu o propalom modelu koji treba mijenjati, to tako ni CNN ili FOX ne guraju svoju agendu u predizbornoj kampanji. Kako već 10 godina papagajski ponavljaju stupidne besmislice o prislnim upravama i infatilne frazetine o ulici koja vodi klub, kako se citiraju uvijek iste izjave legendi i "legendi" i uvijek isti komentari sa društvenih mreža, to ni Vučićeva glasila nisu tako unisona kad treba popljuvati oborbu.



Ma daj, ja navijam za hajduk, al kad vidim ovakve proglase našeg hajduka, čisto mi dođe neugodno...

https://www.telegram.hr/telesport/na-prvu/oglasili-se-torcida-i-nas-hajduk-politickim-zoharima-porucujemo-da-su-s-pravom-zavrsili-u-ropotarnici-povijesti/

Posljednje upozorenje? Odgovornost i posljedice za odgovorne osobe? Politički žohari?

Sad po njima nije problem Nadzornog odbora, nego samo uprave...a tko amenuje sve poteze koje klub radi? Tko bira članove Nadzornog odbora?

Markos Posted - 14/09/2024 : 10:09:58
Gatuso dokaza da je bio i ostao pravi frajer i fajter. Rispekt. Ali bojim se da su mu nakon ovog istupa dani odbrojani. Čim prvi put izgubi leti:(
Hercule Poirot Posted - 14/09/2024 : 08:41:21
quote:
Originally posted by adriano

Kako god se obukao, gatuzo je gradanin svijeta za Onog seljaka


adriano Posted - 14/09/2024 : 08:40:11
Kako god se obukao, gatuzo je gradanin svijeta za Onog seljaka
Hercule Poirot Posted - 14/09/2024 : 07:11:15
quote:
Originally posted by adriano

Sad se tek vidi koliku je stetu napravio karoglan i onaj Koji GA je doveo.sa boljom ekipom je igrao daleko losije od lekinog i gatuzovog Hajduka



Adriano, znamo koliko si svojedobno napadao Karoglanov stil odijevanja.Šta kažeš na jučerašnji Talijanov modni izričaj? Ni Zvonimir Boban ga se ne bi posramio
adriano Posted - 13/09/2024 : 23:44:04
Bitno je bilo na proljece, a to znamo tko je kriv
adriano Posted - 13/09/2024 : 23:43:03
quote:
Originally posted by tinton

Ma kakvo uživanje u pobjedi i prvom mjestu...treba se vratiti na Karoglana.

sta cu uzivat, kad znamo da je to ionako nebitno.
adriano Posted - 13/09/2024 : 23:41:00
Zaustavio cistu sansu hajduka poslije Onog kornera, bezveze sudio drugi zuti dialu i nije sudio nekoliko cistih faula na igracima Hajduka. Jednom istina nije vidio Ni faul diala na gabrielu Koji je mogao Bit zuti.
jaki Posted - 13/09/2024 : 22:57:02
Pobijedili i gubaše i suce.
Faulovi,zaleđa,žuti kartoni pa i crveni...
Pajač je zaslužija Božićnicu.
I onda ti igraj prvenstvo sa ovakvim suđenjem.
Trebali bi biti City za biti prvi.
tinton Posted - 13/09/2024 : 22:39:44
Ma kakvo uživanje u pobjedi i prvom mjestu...treba se vratiti na Karoglana.
adriano Posted - 13/09/2024 : 22:17:30
Sad se tek vidi koliku je stetu napravio karoglan i onaj Koji GA je doveo.sa boljom ekipom je igrao daleko losije od lekinog i gatuzovog Hajduka
Hercule Poirot Posted - 13/09/2024 : 22:06:26
Doktorski!
vukozec Posted - 12/09/2024 : 17:08:29
Ali kako "vodeća glasila" (koja igrom slučaja sva spadaju pod isti matični kišobran) kontinuirano, sistemski, guraju svoju agendu o propalom modelu koji treba mijenjati, to tako ni CNN ili FOX ne guraju svoju agendu u predizbornoj kampanji. Kako već 10 godina papagajski ponavljaju stupidne besmislice o prislnim upravama i infatilne frazetine o ulici koja vodi klub, kako se citiraju uvijek iste izjave legendi i "legendi" i uvijek isti komentari sa društvenih mreža, to ni Vučićeva glasila nisu tako unisona kad treba popljuvati oborbu.
NESVRSTANI Posted - 11/09/2024 : 19:29:38
quote:
Originally posted by ivanl

Ja sam do sada shvacao da su krivi;
ruzni i zli suci i HNS, mocvara.
Zlocesti, zlocesti, zli barba Zdravko
Jako jako jos zlocestiji bezobrazni Dinamo... koji je oteo igracku i ne vraca je.

Krivo sam shvacao...

Nisam ni jedini.


Triba razlikovat 2 činjenice koju su totalno nepovezane.
Činjenica br.1
U Hajduku je hrpa nesposobnih debila.
Činjenica br.2
GNK, HNS i Zdravko Mamić su najveće zlo hrvatskog sporta.
ivanl Posted - 11/09/2024 : 17:07:25
Ja sam do sada shvacao da su krivi;
ruzni i zli suci i HNS, mocvara.
Zlocesti, zlocesti, zli barba Zdravko
Jako jako jos zlocestiji bezobrazni Dinamo... koji je oteo igracku i ne vraca je.

Krivo sam shvacao...

Nisam ni jedini.
NESVRSTANI Posted - 11/09/2024 : 16:04:42
Neshvatljivo.
Lorda Posted - 11/09/2024 : 13:54:31
Ovo je sveukupno katastrofa... Nema boljeg Dinama ako su mu konkurenti raspad sistema, samo jaki klubovi dižu kvalitetu lige. Uopće se ne veselim raspadima u Splitu, Rijeci i Osijeku... Mada kako ovi diletanti uspiju rasturiti klub skoro prije nego je sezona ozbiljno počela je tema za Muldera i Scully...
tex2 Posted - 11/09/2024 : 12:16:50
https://www.index.hr/sport/clanak/live-stream-kalinic-ja-sam-zrtveno-janje-a-misevi-su-se-sakrili-u-rupu/2597510.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000