forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 DINO RAĐA HOF

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 08/09/2018 : 21:28:42
https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/kosarka/clanak/id/564536/usao-je-u-legendu-dino-raa-svojim-govorom-odusevio-citav-niz-poznatih-osoba-a-suze-su-same-krenule
19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dr. Zistis Posted - 10/09/2018 : 21:10:38
quote:
Originally posted by Tonka24

https://www.index.hr/sport/clanak/radja-o-piksiju-suboticu-zbog-njega-sam-nokautirao-sina-gazde-paoa/2022968.aspx


Kakav kralj Dino
tinton Posted - 10/09/2018 : 14:41:37
Svaka čast Rađi na svemu što je postigao, ali ni meni nikada nije bio pretjerano drag.
Ne znam kako je rukovodio klubom onomad, i ne ulazim u to, ali uvijek mi je išlo na živce njegovo guranje svuda, dramatiziranje ("Đuke, volin te!"), patetika koja uvijek izbija iz njega...
Nije mu ni licemjerje strano, ne tako davno izjavio je: "Fenerbahče je prvak Europe, a u ekipi ima samo dva Turčina. Je li to normalno? "
Pa dobro, a što on nije ostao cijelu karijeru u Splitu? Ili barem Hrvatskoj? Zašto je nenormalno da Fenerbahče dovodi strance, a nije nenormalno da on ide u Atenu ili Rim?

Također, za nekoga tko je pola govora posvetio Kukoču, čudno je da se onomad s njim nije solidarizirao nego je slavodobitno ulazio u Knin dok mu je kolegi pokazan srednji prst jer nije dopustio da ga Tuđman iskorištava u predizborne svrhe.
ken2 Posted - 10/09/2018 : 13:56:19
pobogu, pa u HOF je biran kao igrač, a ne kao rukovoditelj :)

o kk splitu ne znam, ali što se tiče nacionalnog saveza, nova garnitura je naslijedila kaos
ali, ni sami nisu puno napravili u ovo ne više tako kratko vrijeme
odustali su od dogovora da aco samo odradi OI
s njim smo doživjeli debakl na EP
pa je rađa postavio skelina, što ne treba ni komentirat
a nakon što se taj izbor pokazao kao katastrofa, ispalo je da za poštenog trenera nema ni 100tinjak tisuća eura godišnje - pa su stavili zulu
što će od toga biti, vidjet ćemo
za sada smo imali više sreće nego pameti i još imamo lijepe šanse za plasman na SP
od dobrih stvari treba izdvojiti osnivanje jedinstvene kadetske lige, što je sasvim sigurno pomoglo da nam mladi košarkaši budu uspješni ovo ljeto
u dobre stvari ja dinu i stojku ubrajam i dobre namjere, ali to nikako nije dovoljno
logo111 Posted - 10/09/2018 : 13:25:27
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by logo111

Zaslužena nagrada - bio je čudesan igrač.

Ipak ne treba zaboraviti da je isto tako čudesno uništio splitsku košarku, pa je u svom mandatu uspio klub strovaliti do razine u kojoj je, praktički, umalo taj klub prestao postojati. Ili, ako ste zaboravili, Split je nakon tog Rađina vremena šefovanja igrao kvalifikacijske utakmice za opstanak u A-1 ligi!

A onda došao u HKS "šefovati" pa nam je sad Hrvatska košarka negdje između Rumunjske i Nizozemske. Između pretkvalifikacija i velike šanse da ovaj sport u Hrvata postane ono što je za Hrvate danas recimo - badminton.



Nepošten si i površan. Nije Rađa uništio ni jedno ni drugo, on je u oba slušaja došao nakon što je već završio kurbin pir u kojem su u tipičnom hrvatskom scenariju oni "sposobniji" menadžeri popljačkali i devastirali kompletnu infrastrukturu i u nasljeđe ostavili samo rasulo i dugove. Kad je on preuzimao Split, klub je jedino i mogao biti interesantan zanesenjacima poput njega, strvinari su već odlepršali. Da se razumijemo, ne mislim da je Rađa pretjerano talentiran za rukovoditeljsku funkciju, previše je naivan i dječački emotivan. Za spas splitske i dizanje nacionalne košarke iz stanja u kojem se nalazi sad bi nam već trebao genijalni vizionar, a Rađa to definitivno nije, no za razliku od prethodnika priznajem mu bar iskrene namjere.



Klasična priča ovih prostora koja uvijek prolazi - netko je drugi kriv.

Mislim da sam bio čak i preblag u komentaru njegovih rukovoditeljskih (ne)sposobnosti u koje je se stalno trpa kao netko "stručan".

E sad kako nazvati njegovo licemjerstvo u stalnom napadanju i kritiziranju KK "Cedevita" sve do trenutka dok sina nije "uguzio" unutra a onda su naglo postali dobri. E to su sad već ljudske kvalitete....
vukozec Posted - 10/09/2018 : 11:43:58
quote:
Originally posted by logo111

Zaslužena nagrada - bio je čudesan igrač.

Ipak ne treba zaboraviti da je isto tako čudesno uništio splitsku košarku, pa je u svom mandatu uspio klub strovaliti do razine u kojoj je, praktički, umalo taj klub prestao postojati. Ili, ako ste zaboravili, Split je nakon tog Rađina vremena šefovanja igrao kvalifikacijske utakmice za opstanak u A-1 ligi!

A onda došao u HKS "šefovati" pa nam je sad Hrvatska košarka negdje između Rumunjske i Nizozemske. Između pretkvalifikacija i velike šanse da ovaj sport u Hrvata postane ono što je za Hrvate danas recimo - badminton.



Nepošten si i površan. Nije Rađa uništio ni jedno ni drugo, on je u oba slušaja došao nakon što je već završio kurbin pir u kojem su u tipičnom hrvatskom scenariju oni "sposobniji" menadžeri popljačkali i devastirali kompletnu infrastrukturu i u nasljeđe ostavili samo rasulo i dugove. Kad je on preuzimao Split, klub je jedino i mogao biti interesantan zanesenjacima poput njega, strvinari su već odlepršali. Da se razumijemo, ne mislim da je Rađa pretjerano talentiran za rukovoditeljsku funkciju, previše je naivan i dječački emotivan. Za spas splitske i dizanje nacionalne košarke iz stanja u kojem se nalazi sad bi nam već trebao genijalni vizionar, a Rađa to definitivno nije, no za razliku od prethodnika priznajem mu bar iskrene namjere.
velka031 Posted - 10/09/2018 : 08:20:34
Čestitke.
zeljko Posted - 09/09/2018 : 22:27:19
ja sam cuo da je ovaj selektorima odrsdjivao ko ce i kad uci u igru
hitchhiker Posted - 09/09/2018 : 19:43:45
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Da on uđe u HOF a Kukoč ne (godinama prije), nema smisla.



+1
MSBlueberry Posted - 09/09/2018 : 19:18:14
Da on uđe u HOF a Kukoč ne (godinama prije), nema smisla.
tex2 Posted - 09/09/2018 : 17:11:24
Čestitke Rađi!
wesskowaz Posted - 09/09/2018 : 16:46:43
https://www.vice.com/rs/article/d3jgwq/kako-sam-upoznao-dina-radu-novog-clana-kuce-slavnih?utm_source=vicefbsr
NESVRSTANI Posted - 09/09/2018 : 15:19:14
quote:
Originally posted by PAJDO

Pratim ga na fejsu i stvarno se ima šta za pročitati. Definitivno vrhunski centar, igračina i ljudina.
Svaka čast.


+1
Dr. Zistis Posted - 09/09/2018 : 13:46:01
Dino majstore s mora
PAJDO Posted - 09/09/2018 : 12:13:56
Pratim ga na fejsu i stvarno se ima šta za pročitati. Definitivno vrhunski centar, igračina i ljudina.
Svaka čast.
risbozg Posted - 09/09/2018 : 07:49:29
Bravo Dino zaslužio si
logo111 Posted - 08/09/2018 : 23:23:42
Zaslužena nagrada - bio je čudesan igrač.

Ipak ne treba zaboraviti da je isto tako čudesno uništio splitsku košarku, pa je u svom mandatu uspio klub strovaliti do razine u kojoj je, praktički, umalo taj klub prestao postojati. Ili, ako ste zaboravili, Split je nakon tog Rađina vremena šefovanja igrao kvalifikacijske utakmice za opstanak u A-1 ligi!

A onda došao u HKS "šefovati" pa nam je sad Hrvatska košarka negdje između Rumunjske i Nizozemske. Između pretkvalifikacija i velike šanse da ovaj sport u Hrvata postane ono što je za Hrvate danas recimo - badminton.
Tutta Posted - 08/09/2018 : 22:57:36
Svaka čast.
Combatrock Posted - 08/09/2018 : 21:40:58
Zasluzeno. Odlicna ledjna tehnika, dobro citanje odbrane i analiziranje napada. Sjajan u najboljoj SFRJ ekipi svih vremena i Jugoplastici. I deluje cool lik.
izivko Posted - 08/09/2018 : 21:39:58
Dino se rasplako. Evo samo što nisam i ja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000