forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN


Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 20/05/2024 : 21:46:06
Isto i mene boli kao i tebe. Znas valjda da izgibosmo oko tog Partizana od kad smo na forumu. Ali ne vidimo isto. Sinoc sa kumom gledao, on je kosarkaski trener i bukvalno u dlaku vidimo sve isto.

Panter jeste potonuo ali da li si kod njega video da je pravio neka sranja i face kao Kaminski na primer? Nema teorije. Da, nema hemije, to se videlo od starta. Fali mnogo tu Lesor i za energiju i za atmosferu.
Aco Posted - 20/05/2024 : 20:55:07
quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da afekt govori iz Ace i ne slazem se gotovo ni sa cim u tom postu.




Ni ja se ne slažem skoro pa sa svim što si napisao. Kao ne samo da ne gledamo isti tim, već ne gledamo isti sport.

Kakvo crno trošenje Pantera na kecu, o čemu ti to? Ako se ne varam, kod nas pleja igraju , redom : PJ, Aleksa, Jare i Smith. Zašto bi Panter igrao pleja? Ok tu i tamo prenese koju loptu, ali retko. A ako Panter igra pleja pored ovih nabrojanih, onda stvarno treba da se zapitamo ko je radio selekciju igrača.
Pogledaj njegov govor tela, pogledaj kakve faulove radi i zbog čega. Kakve šuteve uzima. Da ponovim - kurcobolja na kvadrat.Kakav on primer daje ostalim igračima?

Zek - nikad se nije dovodilo u pitanje njegova borbenost, ali da li si ga ti video u finalu? Ja nisam. Nije se pojavio. Sinoć dao 4 poena ej...4. Ne videh ni borbe ni ništa.

Aleksa ume da zabrlja, ali barem ima srce, trudi se, podiže i publiku i ekipu. Čovek igrao startera u reprezentaciji koja je 2.na svetu i bio tamo ponajbolji igrač, a ti bi da kod nas igra rezervnog pleja jer eto on ne valja?
Anđušić da nema pojma, zašto? Ove sezone kad god je igrao, skoro uvek je bio dobar i dvocifren. Nije on tu da bude glavni igrač.Svoju ulogu je ispunio.

Ono što mene najviše boli je što ne izgledamo kao tim. Vidi se da nešto smrdi u ekipi, da nema zajedništva, nema kemije.
Plus kao što i sam kažeš - kod većine nema energije. Pa hajde da se zapitamo zašto? Čija je to krivica? Od sudija i političara sigurno nije, mani se tih priča. Jeste bilo loše suđenje na 1.utakmici, ali na ostale 2 je bilo tu negde i da se vadimo na to kao razlog našeg neuspeha, to nije sportski nimalo. Pokojni Teo nas je razbio, nismo mogli da ga zaustavimo i to je to. Spominješ bogalje Lazića, Davidovca i Giedraitisa - pa oni su nas ubili ej ! Školovali nas. Izgledali smo smešni sinoć.

I da, jesam, u afektu sam. Izgubio sam živce više i ko zna koju noć nisam spavao zbog naših. I ako se nešto prigovara, ne znači da je to pljuvanje.

Izgubili smo mi finale ABA i pre 2 sezone, ali tada nije bilo šta da se prigovori našem timu. Bukvalno ništa. A ovo sad kako izgledamo, jebiga nemogu da se pomirim sa tim.
miros Posted - 20/05/2024 : 12:48:12
Po vama Žoc osvojio metlu,verovatno je sad Sferopulos zbog 6 uzastopnih "pobeda" najveći trener svih vremena.
Da li čestitke idu vučiću koje je preko službi,crkve,navijača oterao Mirotića zbog čega nam se smeje cela Evropa,koji im je dao 3 puta više (17,6 mil. naspram 5,8 mil.),ukidan sponzor tokom sezone,sramna kampanja protiv Željka,ne isključujem ni službe da su imale udeo šta se tiče zalaganja naših igrača.Da li je najveći sportski radnik čović koji "dominira" samo u takmičnjima gde kontroliše ligu i sudije (mislite da Plavšić nije u pravu),a u Evroligi gde ima 34 kola (dovoljno da se iskaže kvalitet tima) ima 5 pobeda manje od Partizana i u poslednjem kolu osvajaju trofej jugo 45.Da li je taj tim bolji od Partizana,jeste ali sa čovićevim sudijama..
I za ovu seriju pitanje,sudijska ekpertiza za prvu utakmicu je pronašla 8 grešaka na štetu Partizana (a bilo ih je mnogo više) i dve na štetu zvezde i da je sudjenje bilo ispod potrebnog nivoa.Ulazi li i ta "pobeda" u niz od 6?
sawitch Posted - 20/05/2024 : 12:33:14
Mislim da afekt govori iz Ace i ne slazem se gotovo ni sa cim u tom postu.

Prvo da rezimiramo prelazni rok: Madar nam je uteran q sa teskom intencijom od strane Miska, citaj ko stoji iza njega u vecini slucajeva.. Zatim je ceo koncept baziran na Miroticu koji nas je odjebao i to nakon dogovora i sa kapitenom i trenerom i sportskim direktorom. Po njemu se gradila ekipa, zato je i PJ dosao. Igrao bi drugacije da ima centra koji pokriva sve, zna da sutne, odigra sam, procita odbranu itd. Tako da smo sve ostalo stihijski krpili jer je trziste prakticno vec bilo zatvoreno i cekali smo NBA da mozemo neki otpadak da uzmemo. Tako da je po meni kljuc problema tu. Ali dobro, imamo sta imamo.

Dalje, kritikujete Pantera a ne vidite da je covek zrtvovan na kecu celu sezonu jer nemamo ni blizu IQ-a na toj poziciji koji je potreban za ABA ligu a kamoli za EL. Covek je podneo zrtvu bez ijedne reci i upropastio svoje brojke drasticno. Ogromna je potrosnja prevoditi loptu i izbegavati cuvare godinu dana. A onda se jos ocekuje onaj Panter koji je bio slobodan da roka prosle sezone. Ne ide, to mora da se razume. Ne budite Zeljko Pantic. Taj Panter je uz Dzejmsa, sada i Nana najozbiljniji ofanzivni ubica u Evropi. Ali mu treba dati prostora, a ne da se iskida na kecu. I onda sto nije sacuvao. On nije taj tip igraca koji je poznat po odbrani. Kec nam je sjeban odlaskom Madara koji je projektovan za prvog pleja ove godine a Aleksa i Jaramaz da krpe. I covek je podneo najvecu zrtvu ove sezone. Od mene ogromno postovanje.

Sto se tice Ledeja, covek je motorcina poslednje 3 godine. I kida se i drzi energiju i atmosferu i baca se i gine za svaku loptu. Nekad ulazi, nekad ne ulazi ali generalno nemamo fluidne napade cele sezone i zato je i njemu tesko bilo da postize sto i prosle. Ali uz par losijih utakmica (koje je i Dzordan imao) je konstantno tu. Ne povredjuje se, bori se, daje sve.. Ne bih ga dao nizasta. Igra od trojke do petice sta god hoces.

PJ, covek koga, tvrdim ne moze da cuva niko u Evropi 1 na 1 i koji ima distancu bez greske takodje nema sut za 3. Tako da je limitiran i puno laksi za timsku odbranu jer mozes da ga pustis gore kad hoces. Ali po njegovom izrazu lica vidis da igra tridesetu utakmicu u NBA i da ga boli q i da je energetska nula. Ja bih voleo da ostane tu jer mislim da ce sledece sezone tim biti koncipiran drugacije i da cemo biti dosta opasniji.

Ponitka, poceo je da se dize i jako sam zadovoljan njegovim zalaganjem i skokovima i anticipacijom igre. Sut ce doci. Bice to OK.

A sada centri.. Ne znas ko je gluplji realno. Smajli ima srce, pokretan je, zna da pogine za loptu, skoci, ukuca ali je tolika volusina da slusam Zeljka na manjim utakmicama kako se pokida ziv da budali objasni gde treba da stoji, sta treba da radi, kako da zatvara itd. Pravi glupe faulove, tehnicke. Ali mlad je, mozda i ima nade za njega, ostavio bih ga. Kaboklo, ozbiljna konjusina. Onakvu pokretnost, skocnost, i raspon ruku ne mozes da vidis bas cesto u Evropi. Ali toliko glupih faulova, toliko losih reakcija, toliko promasenih zicera, toliko losa ledjna tehnika moraju da daju lose ocene. Moze da se gleda to i kroz neiskustvo igranja u EL ali po faci mu vidis da je teletabis. Nema zivota u njemu. Kaminski je takva kljusina da nemam reci. Odbrambeno je poput mene sada sa mojom stomacinom. Statican, lose cita napade protivnika, pravi jako lose faulove, svi znaju da mogu da ga napadnu i ogroman je hendikep odbrambeno. Spor jako. U napadu i moze da ispivotira ali ledjima je slab. Sut je drasticno pokvario i neupotrebljiv je. Plus je stalno nezadovoljan i to otvoreno pokazuje. A sa onom facom od energije nema nista. Balsa nam je pola sezone van stroja. Lesora menjam za Kaminskog, Kabokla i Smajlagica odmah. Trojicu za njega. Lesor je ove godine u prvoj petorci EL. Koliki je to hendikep u odnosu na proslu. Nama su centrima lopte uzimali Lazic i Davidovac. Bolje se gradili, bolje anticipirali, cvrsci u duelima bili. Neverovatno.

Aleksa je jednostavno bolid. Covek je ekstremno glup. On ne zna gde se nalazi. Covek koji ne suta trece bacanje vec ide na klupu. Stalno mu Zeljko nesto govori. Ne konta uopste. Energetski je jedan od retkih koji je donosio zar ali ovako ostalo jako tanko. Ali neka ga, kao backup plej moze.

Jaramaz ni q od njega. Andjusic rupetina teska. Trifunovic je isto volusina ali moze da sedi na klupi i nekad glumi Lazica. I to nam je ekipa.

Od standardnih sa malim oscilacijama je tu bio jedino Naneli. I to je to. Kriviti Zeljka za ovo? Pa ja sam siguran da je on dao svoj maksimum i da je citao igru bolje od svih ostalih trenera. I da je ovaj tim presao svoj maksimum ove sezone. Jednostavno skrpljena grupa pojedinaca koji nisu tim nikad bili. Energetski tanki, malog IQ-a i to je to.

Da sam ocekivao vise, jesam i te kako ali mora nekad i losa sezona doci. Jeste, naspram budzeta i podrske publike je ovo jako lose ali dok je tu Zeljko ja nemam za sta da brinem, mogu samo da se nerviram sto se on sramoti i sto ga dobija neki Sferopulos 6 puta zaredom ali jos malo i gotova ce biti i ova kosmarna sezona, i to ne toliko zbog rezultata koliko zbog teske muke pri gledanju. Ali dok je on tu, ne mora nista ni da se osvoji, ja cu biti zadovoljan.

Zderete se sto smo u ciganskoj drzavi izgubili od cigana? Da, ali znate gde zivimo.. Covic je sve uradio sto je mogao van terena da se to desi i svoj je posao odradio maestralno. A kod nas se provlaci prica da 2 meseca nema plata i da je nezadovoljstvo veliko a naseg predsednika nema nigde. Govno naprednjacko verovatno finansira plakate njegovog robovlasnika.

I jos nesto samo da zakljucim, obnavljam clanske karte za celu familiju, ako uspem uzimam sezonske i jos jace cu sada da podrzim Partizan. Pun mi je q iskreno pljuvanja Partizana koji je jedan od poslednjih bastiona slobode u Srbiji. Mislim pritom na sve tribine osim juga..
miros Posted - 20/05/2024 : 12:19:56
I da Žoc pametno postupi kao što na sreću neće i da zbog vas košarkaških eksperata napusti klub (to je i najveća želja ovih prekoputa),onda vi sa novim Vrapcima,Magdevskim i sličnim maštajte o Evroligi.Možda tad budemo imali pošteno sudjenje,čak i u svojoj dvorani!!!
miros Posted - 20/05/2024 : 11:59:58
Bravo za sve koji od Željka bolje poznajete košarku..Čovek je naravno preuzeo odgovornost za igru i rezultat gde ima ozbiljne njegove odgovornosti.Ali je i rekao da mu je sve bilo jasno posle prve utakmice vezano za stvari na koje ne može da utiče i da može za razliku od njih svakoga da pogleda u oči.Vi samo nastavite da tražite problem samo ili većinski u Partizanu,davajte legitimitet silovanju sporta,pa će nam sledeća sezona možda biti još gora,a one tamo možda nećemo ni postojati,a onda vi pojedini kao i obično kada je gusto neće vas biti nigde!!!

I za sam kraj,Žoc koji je za njih akademik i po džentlmenstvu u sportu, po prvi put uz čestitku nije rekao zasluženo.Vi verovatno bolje od njega znate da je ovo zasluženo.
Caleb Posted - 20/05/2024 : 11:09:28
quote:
Originally posted by Aco
[a jedne strane, drago mi je da se sezona završila. Da ne gledam više naš napad 1 na 5, pa ako uđe dobro je ako ne nema veze. Da ne gledam više kako već 6.utakmicu za redom ne znamo da branimo pik en rol koji Zvezda igra i Smajlija koji ne zna gde treba da ide u odbrani. Da ne gledam kako Željko stalno nešto objašnjava Aleksi i Smajliju, a strancima ne govori ništa. Da ne gledam kako se rade totalno nerezonske izmene, igrače zaboravljene ne klupi, kako nemamo jednu nacrtanu akciju, kako svi zbunjeno gledaju ka klupi, kako ne verujemo u pobedu u nijednom momentu kad je gusto, kako igrači koji su dovedeni kao pojačanja ne igraju i ne odgovaraju našem sistemu, itd. A najviše od svega - da ne gledam više kako Panter siluje loptu ceo napad i onda pukne nerezonski šut. Lider? Kapiten? Po čemu...stvarno - po čemu?

Takav igrač nemože i ne sme biti kapiten Partizana. Ne sme i gotovo. 5 poena sinoć ej...5!!!Šut 2 od 9. Uz to, 5 faulova od kojih većina jer kasni u odbrani. Ceo finale je katastrofa. Kurcobolja na kvadrat. Ako njegova igra i igra Zeka nije bojkotiranje trenera/želja da odu iz kluba, onda stvarno ne znam šta je. Neshvatljivo.



Bravo za ceo post, a posebno za ovo.
I Djurovic je lepo sinoc opisa Pantera...
Aco Posted - 20/05/2024 : 10:04:07
Epski debakl. Ne toliko zbog metle već generalno zbog cele sezone i načina na koji mi (još uvek) igramo. Potpuno neuspešna sezona.

Sa jedne strane, drago mi je da se sezona završila. Da ne gledam više naš napad 1 na 5, pa ako uđe dobro je ako ne nema veze. Da ne gledam više kako već 6.utakmicu za redom ne znamo da branimo pik en rol koji Zvezda igra i Smajlija koji ne zna gde treba da ide u odbrani. Da ne gledam kako Željko stalno nešto objašnjava Aleksi i Smajliju, a strancima ne govori ništa. Da ne gledam kako se rade totalno nerezonske izmene, igrače zaboravljene ne klupi, kako nemamo jednu nacrtanu akciju, kako svi zbunjeno gledaju ka klupi, kako ne verujemo u pobedu u nijednom momentu kad je gusto, kako igrači koji su dovedeni kao pojačanja ne igraju i ne odgovaraju našem sistemu, itd. A najviše od svega - da ne gledam više kako Panter siluje loptu ceo napad i onda pukne nerezonski šut. Lider? Kapiten? Po čemu...stvarno - po čemu?

Takav igrač nemože i ne sme biti kapiten Partizana. Ne sme i gotovo. 5 poena sinoć ej...5!!!Šut 2 od 9. Uz to, 5 faulova od kojih većina jer kasni u odbrani. Ceo finale je katastrofa. Kurcobolja na kvadrat. Ako njegova igra i igra Zeka nije bojkotiranje trenera/želja da odu iz kluba, onda stvarno ne znam šta je. Neshvatljivo.

Znam da bez Željka ne bi bilo hypea koji vlada ovih par sezona, da ne bi bilo ni Evrolige, pune Arene itd. Sve znam. Ali nakon ovakvog debakla, krivica je uglavnom njegova jer drugačije nemože biti.

Vidim većina pljuje po Kaminskom, kao ne uklapa se u naš sistem. Zašto smo ga onda doveli? Ko je odgovoran za to? I ne slažem se da on nije dobar. U napadu bi nam itekako dobro došao a u odbrani jeste možda loš, ali da li je baš toliko lošiji od Smajlija i Kabokla? Po meni svakako nije. Smith je 2 meseca presedeo na klupi, sad nešto igra. Pj kad Panter nije igrao bio naš glavni igrač, sad ga nema nigde. Ponitka šteta da bilo šta pišem - osim borbenosti i skokova u napadu nije pokazao ništa. Retko je i igrao.
Znači NITKO od pojačanja nije igrao konstantno. Zašto smo ih onda dovodili i zašto ih nismo uklopili u sistem? Ko je odgovoran za to ??Zašto domaći igrači imaju takav tretman kakav imaju? Ko od domaćih igrača je napredovao pod palicom Željka Obradoviča? Ko?? Trifa mesec dana se nije skidao, sinoć ga ubaci u 4.četvrtini kad se utakmica lomila. Gde je tu logika?? Ako su loši, zašto onda igraju za nas? Ja nešto i nevidm da je Anđušić lošiji od Pantera. Da ne govorim da cele sezone nismo dali nijedan šut za pobedu. A primili smo ih ohoho. Pa izvođenje auta itd. Šta oni rade na treningu, zašto nam se ponavljaju jedne te iste situacije i zašto nema napretka?6 poraza za redom u derbiju ej...6 !! Da smo protiv Reala igrali 6 utakmica, jednu bi pobedili.

Od početka je ova sezona nekako bila osuđena na propast. Sve je puklo već pre početka, Mirotić pa Madar. Onda smo se nakako zakrpali i igrali dosta dobro, ali od utakmice sa Realom u gostima - e od tada kreće sunovrat. Tamo je nešto puklo. Od tada, mi smo katastrofa.
sawitch Posted - 20/05/2024 : 08:39:54
Cigani su sve uradili van terena i na terenu sto je trebalo da osvoje. 3:0, metla, cao. Ne mozes tu nista da prigovoris. Prva utakmica jeste pljacka. Sudijski kriterijum jeste takav da ga nema u EL ali mi jednostavno nismo dorasli energetski ovome. Igraci ne znas koji je gluplji. Sto se mene tice ostaviti za sledecu sezonu Pantera, Ponitku, Koprivicu, Smajlagica, Avramovica i Ledeja. Ostalo sve cao. Cak i Avramovic i Smajlagic su na ivici jer su tupi kao budak. Izgubiti 3:0 titulu i 6 derbija zaredom od bogalja Davidovca, Lazica, Gedraitisa, dede od 40 godina.. Ma more mars.

Ono Nanelijevo nasedanje na provokaciju juce je katastrofalno. Vidi se na snimku da je smisljeno njihov nosac peskira namerno sacekao i napao a ovaj naseo..
miros Posted - 19/05/2024 : 23:45:40
Zvezda bolja, ali uz čika nebojšine sudije , večeras odnos u bacanjima 37:22, domaćinsko sudjenje ali zamalo ,u Evroligi imaju 5 pobeda manje i bolji su kao što"realni" partizanovac napisa, ali u vučićevoj srbiji kao kad vučić organizuje izbore ,sad sam se setio tamo u Evroligi nema čika nebojšinih sudija ,sad je Žoc uživo sve objasnio da mu je sve bilo jasno još posle prve utakmice,da je i u kupu bllo očajno sudjenje, da u kls očekuje nešto gore od cirkusa

Kako nam je sudjeno mora da i mi nismo garantovali bezbednost sudijama...
wesskowaz Posted - 19/05/2024 : 23:17:29
Stvarno ne mogu više da gledam Pantera kako drži loptu 10 sek i šutira preko ruke sa 9 m.
Dosta je bilo.
Caleb Posted - 19/05/2024 : 22:20:39
Kvalitetniji tim je Zvezda, nema tu dileme.

Partizan celu sezonu igra ko qrac. Silovanje, bez ideje. Nema potpisa Zeljka.

Bolja Zvezda i to je to.
Hercule Poirot Posted - 19/05/2024 : 21:52:25
Nevjerojatno da ovo nije tehnička Davidovcu
Hercule Poirot Posted - 19/05/2024 : 21:27:09
Ne pojave li se Punter i LeDay u nastavku utakmice, Zvezda ovo završava večeras.

Zašto je Anđušića, nakon izlaska s terena, opet ostavio na klupi, a bio je u dobrom ritmu...
Bolomboyu bar tri puta oprošteni koraci
miros Posted - 19/05/2024 : 17:35:53
https://www.b92.net/sport/kosarka/aba/23529/javio-se-i-partizan-ko-je-isekao-minut-snimka-video/vest
miros Posted - 19/05/2024 : 15:52:47
https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3893375-ekskluzivno-pogledajte-snimak-skandalozne-tuce-dzejmsa-nanelija-i-stefana-lazarevica-u-hodniku-arene

Ovaj snimak demantuje prvobitne informacije na osnovu koje sam komentarisao.
miros Posted - 19/05/2024 : 15:34:18
https://m.youtube.com/watch?v=DDJt_2dOD1w&pp=ygUQbmVsc29uIG1pbHV0aW5vdg%3D%3D

Osudjujem postupak Nanelija!!!Snimak je za navijače mezimice da ne bi pokušali da budu licemerni.A navijači mezimice jako vole Jabuselea iz Reala!!!

Nanelijev potez je bez obzira na provokaciju pre svega sraman, a i štetan za klub!!!
sawitch Posted - 17/05/2024 : 13:20:50
quote:
Originally posted by miros

https://partizan.basketball/vesti/aktuelno/3717



I od ovog nemamo apsolutno nista. Onakav kriminal nije vidjen odavno. I u drugoj je bio kriminal ali ovakav kao u prvoj je jeziv.
sawitch Posted - 17/05/2024 : 13:19:44
quote:
Originally posted by manhunter

Ja nikad nisam citirao niti hvalio Čovića ili ovog drugog. Za razliku od drugih, koji su citirali ovog "nebitnog" lika. A tip ima dijagnozu, to se barem vidi iz aviona.



Citiram tacne citate a ne postavljam ga kao apostola znanja, istine i morala.
miros Posted - 17/05/2024 : 10:32:03
https://partizan.basketball/vesti/aktuelno/3717
manhunter Posted - 17/05/2024 : 06:05:07
Ja nikad nisam citirao niti hvalio Čovića ili ovog drugog. Za razliku od drugih, koji su citirali ovog "nebitnog" lika. A tip ima dijagnozu, to se barem vidi iz aviona.
vladar Posted - 16/05/2024 : 21:32:26
quote:
Originally posted by manhunter

Evo vam ovaj bolesnik kojeg citirate stalno. Nemate blam zbog njega?

https://twitter.com/prvorodjeni/status/1791048951858086030?t=KC4AWxrOwukffAz5UG7zxg&s=19



Da li sad neko od nas treba da nadje gomilu vasih bolesnika, koji pisu sve i svasta, i da pita da li vas je blam zbog njih??

Btw, ovo je neki nn lik, nebitan.
Da li je tebe, recimo, blam zbog izjava Covica i Terzica?
manhunter Posted - 16/05/2024 : 20:19:43
Evo vam ovaj bolesnik kojeg citirate stalno. Nemate blam zbog njega?

https://twitter.com/prvorodjeni/status/1791048951858086030?t=KC4AWxrOwukffAz5UG7zxg&s=19
Hercule Poirot Posted - 16/05/2024 : 11:30:25
Dodao bih da je, generalno, najveća slabost Partizana ove sezone ta što - nema tečan napad.
To se posebno vidi sada u završnici sezone kada nema školovanog playa, a Punter nešto dokazuje da može 15 puta udariti loptom o parket, a da je ne izgubi. Nakon toga ostanu 2 ili 3 sekunde do kraja napada, a potom - panika.
Suđenje drastično kvalitetnije nego u prvoj utakmici, iako je i ono daleko od školskog suđenja iz udžbenika.

Uvijek me začudi količina komunikacije između Obradovića i Smajlagića ili Avramovića. Koliko se tu samo nepotrebno energije troši. Utakmica protiv Zvezde, a za Anđušića se ne može pronaći neka minuta. Neobjašnjivo. Ili nekakav sukob na osobnoj razini.

Što se tiče ovog trenera Zvezde, za njega je Duško Ivanović izmislio košarku. Zvezdi je sinoć bio dovoljan samo Teodosić iz drugog poluvremena, što samo govori koliko je Partizan bio loš.
sawitch Posted - 16/05/2024 : 11:02:35
Evo pokusacu da dam neki sumarum ove situacije.. Mi smo sinoc izgubili jer nasa ekipa nema dovoljno srca i karaktera. Cak i proslu utakmicu gde je pljacka bila epska je ista situacija. Nemamo srca dovoljno. Proslogodisnja ekipa Partizana je dobila dosta jace cigane i ove bi pojela. Sinoc bi Lesor napravio neki cirkus, Egzum nekog ukucao u kos... Ali ovo sto imamo je bas jadno. Naneli od 34 godine je jedini koji ima muda i srca da gura ove utakmice u kontinuitetu a ima 34 godine. Energetski mogu da prate Ponitka, Smajlagic i Avramovic. Ali to je sve q u odnosu na ono cigansko divljanje kod svakog faula koji im sviraju. Nemamo energije i srca da nosimo ove utakmice.

Panter je kapiten koji se emotivno ocigledno izduvao i igra da bi igrao. OK, zrtvovan je svesno ali u jednom momentu su i sa njega skinuli klesta jer su videli da mogu da istrpe njegove suteve. Stisli Nanelija koji uprkos svemu nije ni sinoc birao lose suteve ali je sut stao.

Potpuni promasaji su Kaboklo, Kaminski i Douzer koji su dovedeni da nadomeste proslogodisnje igrace.. Iskreno, jedva cekam da se zavrsi sezona. Mucno je gledati i sam gubitak 5 derbija zaredom govori u prilog ovom sto sam napisao. Kada smo imali Vrapca, Djoku Salica i ostale raspade nije bilo ovako...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000