forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN


Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 06/06/2024 : 23:06:58
quote:
Originally posted by prop_ovednik

Bitno da je gazda zadovoljan, lako će narod :)



Ko j narod. “Nije Milosevic kriv, mi smo govna”
sawitch Posted - 06/06/2024 : 23:06:05
quote:
Originally posted by manhunter

Mongolija, Uzbekistan, Bangladeš, Južni Sudan i Srbija... Tuga i žalost.



Jesi li video prenos dodele pehara i fejk snimke sa navijacima? Kraj sveta
prop_ovednik Posted - 06/06/2024 : 16:35:20
Bitno da je gazda zadovoljan, lako će narod :)
manhunter Posted - 06/06/2024 : 16:27:53
Mongolija, Uzbekistan, Bangladeš, Južni Sudan i Srbija... Tuga i žalost.
sawitch Posted - 06/06/2024 : 12:47:42
Ja sam za to da ako se vredja sa tribina i pravilo je da to ne sme da se odmah isprazne tribine. Ali ne moze da se vredja Zeljko svaku utakmicu, da direktor Telekoma stolicom skace na Nanelija, da ga pljuju dok se isteze, ulecu huligani u teren, da se vredja Smajlagic, Avramovic itd. i da je to OK ali da se na vredjanje Coviceve zene i Vucica prekida utakmica. Nisu isti arsini. Ili moze ili ne moze.. Da se ja pitam rekao bih da ne moze. Ali ovde je cak i onaj usrani jug u pravu kada su rekli Zeljku "Ne mogu oni tebe da vredjaju a da mi ne vredjamo njih." Cao

Ne zna se sta je istina. Partizan tvrdi da je utakmica prekinuta i trebalo je da se nastavi danas ali ocigledno cigani tvrde drugo i uzimaju titulu. Mi zivimo u drzavi gde komentatori na televiziji koja prenose trce ko ce dublje u dupe predsedniku da udje. A ista ta televizija samo na nasim utakmicama gasi ton. I ista ta televizija prosle godine ne prenosi dodelu pehara jer je Partizan pobedio. Ne mozes ni da zamislis gde mi zivimo. Cak ni nasi koji nisu ovde ne mogu. Ja mislim da smo mi neki socioloski eksperiment civilizacije.. Ne vidim drugo objasnjenje..
prop_ovednik Posted - 06/06/2024 : 11:29:50
Ne da zvučim zločesto, al negdje sam pročitao da je službeno prekinuta utakmica radi vrijeđanja s tribina? Jel to istina? Mislim, grozne su neke stvari koje su se vikale, ali ajmo biti realni, to je na utakmicama ovih prostora dobar dan i laku noć?
sawitch Posted - 06/06/2024 : 11:19:44
https://x.com/prvorodjeni/status/1798622267989270736?s=46&t=El0p8mBu3MXBpy4c-LhHhA

Magicna rec “obrt”
sawitch Posted - 06/06/2024 : 10:57:53
Vidis da moze sve. Mi nismo bili na terenu kada su cigani i ciganske sudije izasle na teren. :D
miros Posted - 06/06/2024 : 10:07:39
Vredjano je maloletno dete Saši Pavloviću!!!Licemeri najveći!!!Saviću kako može pobeda sa -12 razlike.
sawitch Posted - 06/06/2024 : 08:08:28
Ovo sinoc je samo jos jedan dokaz da zivimo u smecu od drzave, igramo u smecu od lige, sudi nam sudija sa severne tribine..

Apsolutno sam protiv vredjanja i Coviceve zene, Teodosicevog deteta, bacanja sranja na teren i nasao bih svakog ko je bacio bilo sta i zabranio mu zauvek da pridje hali. Ali da malo vratimo film unazad:

"Sasinu zenu jebemo na smenu"
"Uzmi Dule saku lekova" kad je bio zivotno ugrozen
"Bogdane ustaso"
"Zeljko / Alene Turcine napusi se kurcine"
"Ti si nasa kurva Aleksa / Novice"
"Vrati konju glavu Macvane / Zorane"

uz pesmu "kad si bio dete malo komsija te silovao"

i napadanje igraca na zagrevanju stolicama i pljuvanjem dok se istezaju pa punjenjem kesa sa urinom i gadjanje..

Da se ne zajebavamo sa tim..

Eto im jos jedna titula i osma pobeda zaredom protiv Zeljka, jebale ih i titule i rezultati..

Zavrsena i ova agonija, cekamo EL sledece sezone da gledamo kosarku a ne glib.
wesskowaz Posted - 06/06/2024 : 06:03:02
quote:
Originally posted by wesskowaz

I treba ovo da doživljavamo kad igramo u ovom glibu.



Kao što rekoh...
miros Posted - 05/06/2024 : 23:19:10
Nisam čuo u prenosu da je vredjano Teodosićevo dete,ako jeste najoštrije osudjujem, EPSKA SRAMOTA!!!A ovo stalo od večeras zauvek nepomirljivo će biti JEDNO BRDO, A DVA UNIVERZUMA!!!
miros Posted - 05/06/2024 : 22:19:54
Svako od aktrera sme da se vredja osim Čovića?Ima li još zainteresovanih da ovima preko puta bilo šta da čestita?
Imrahil Posted - 05/06/2024 : 16:44:18
Inače, samo da Anđušića više ne gledam u Partizanu pa nek mu žena botuje za njega u drugom klubu. Lepo ga opisao Mića u onom podkastu.
Imrahil Posted - 05/06/2024 : 16:41:46
Ponitka i Smit zaista jedini vrede od pojačanja a nijedan nije doveden da bude lider ekipe. Užasna selekcija.

Panter je tragičan cele sezone, ne znam čemu pravdanje istog.

Toliko bezmudo igramo da ne znam dal da se nadam da ih konačno pobedimo kad su ovoliko osakećeni ili da se ova agonija od sezone već jednom završi.
vladar Posted - 04/06/2024 : 19:43:21
quote:
Originally posted by Aco

Gresis za Papa. U plejofu sa Makabijem i na Final 4 igrao oko 25minuta u proseku.



I to je to.
Za celu sezonu.
sawitch Posted - 04/06/2024 : 19:35:45
Neverovatni podaci! I 2 puta od 13 je Panter sutao i ne valja?
sawitch Posted - 04/06/2024 : 19:34:53
NEVEROVATAN PODATAK: Partizan je u čak 13 utakmica ove sezone imao napad za pobedu i samo jednom je uspeo da iskoristi tu situaciju. ⚫⚪

vs Olimpijakos, -3 na 1s do kraja, Naneli pogađa za 3
vs Baskonija, -1 na 1s do kraja, Trifunović - izgubljena lopta
vs Panatinaikos, 0 na 3s do kraja, Panter - izgubljena lopta
vs Monako, 0 na 2s do kraja, Panter - promašaj za 2
vs Virtus, -1 na 2s do kraja, Kaminski - promašaj za 3
vs Virtus, -3 na 9s do kraja, Doužer - izgubljena lopta
vs Bajern, -1 na 1s do kraja, Panter - promašaj za 3
vs Milano, -2 na 3s do kraja, Ledej - promašaj za 2
vs Studentski Centar, -1 na 2s do kraja, Kaminski - promašaj za 2
vs Igokea, -2 na 2s do kraja, Jaramaz - izgubljena lopta
vs Crvena zvezda, -2 na 3s do kraja, Avramović - promašaj za 3
vs Budućnost, -1 na 3s do kraja, Avramović - promašaj za 2
vs Crvena zvezda, -1 na 3s do kraja, Ledej - promašaj za 2
sawitch Posted - 04/06/2024 : 16:58:32
Meni je Ponitka najbolje pojacanje ove sezone uz Smita. Ponitku i ja vidim kao vredan aset i nekog ko moze da doprinosi svuda. Ali da nema respekt nema. Sakate ga sa faulovima. Smit je bio za mene kataklizma i potpuno mi je okrenuo misljenje. Ostali jeza..

Sto se Pantera tice kakav alibi? Cuvaju ga, mlate ga, a jos se trosi prevodjenjem lopte i uvaljivanjem u poslednjih 5 sekundi napada.
sawitch Posted - 04/06/2024 : 16:55:15
quote:
Originally posted by Aco

Željka poštujem, ali ga ne idealiziram. Stojim pri svome da je on itekako kriv za ovu neuspešnu sezonu. Nije jedini krivac naravno, ali njegovi postupci i ponašanje prema igračima, to ne opravdavam. Sad čitam odjednom je problem jer Panter dobija batine, što je (barem kako ja vidim situaciju, možda grešim odnosno verovatno grešim) klasično traženje alibija. Jer naš tim se gradio oko Pantera a to se pokazalo kao potpuni neuspeh.

Volim i poštujem svakog našeg igrača (pa eto i tog nesrećnog Ponitku), ali sa Panterom se ili treba rastati, ili drastično promeniti njegov pristup igri.



Nemas ti sta idealizovati Zeljka. On je najveci i najvise zna a u motiv da dobije ne treba sumnjati. On mi je potpuna konstanta. Greska poneka da, svi gresimo ali njega ne diram..
sawitch Posted - 04/06/2024 : 16:34:56
quote:
Originally posted by Aco

Uprkos svim problemima i nepravdi, mi smo - opet - imali napad za pobedu. I opet ništa. To je ono što mene boli. Da izgubimo za 20, sve ok s obzirom na situaciju. Ali ovako, pa dobro dokle više ova kletva?



Neverovatna kolicina nesrece od one druge utakmice sa Realom prosle godine pa do sada. Nista nismo zavrsili na kraju kako treba. Brdo utakmica. Sve mislis mora da se vrati.. Ali nista. Bice valjda sledece sezone kada bude gorelo.
Aco Posted - 04/06/2024 : 13:59:14
Gresis za Papa. U plejofu sa Makabijem i na Final 4 igrao oko 25minuta u proseku.
vladar Posted - 04/06/2024 : 13:33:23
quote:
Originally posted by Aco

Ako je Ponitka jedini pogodak u prelaznom roku, onda ne treba dalje da analiziramo ovu sezonu. Rezultati sve govore. Slažem se da zna košarku, ali sve ovo što si nabrojao bi moglo da se copy/paste kaže i za Trifunovića recimo. Sa tim da - posebno sinoć - su POnitku sudije stvarno masakrirale. I na najmanji kontakt - faul. Isto kao i PJ koji je popio odmah brze faulove i više nije bio upotrebljiv za nastavak.
Uloga u timu - to valjda određuje trener, on najbolje zna. Odmah mi asociacija na Papapetrua lani. On isto zna košarku,ali kod nas osim 2-3 utakmice nije pokazao apsolutno ništa. A evo ga ove sezone šampion Evrope.



Na žalost, on je jedini nešto pokazao (uz Smita).
Kaboklo i Kaminski - tiha jeza. Limitirani, bez volje, bez želje, igrači za slabe protivnike. Kaboklo nam je ulio lažnu nadu protiv Bajerna, ali je ostatak sezone dao pravu sliku. Kaminski - dokaz da NBA pati za belim centrima, pa je ipak nekako igrao tamo.
PJ - samo jedna dobra utakmica za celu sezonu. Protiv Makabija u Bg. Ostalo od njega za zaborav.
Jaramaz - no comment.

Papapetru ni u PAO nije odigrao ništa bolje nego kod nas + propustio je veći deo sezone zbog povrede. To što je šampion Evrope može da zahvali ostatku ekipe.

Aco Posted - 04/06/2024 : 12:16:35
Ako je Ponitka jedini pogodak u prelaznom roku, onda ne treba dalje da analiziramo ovu sezonu. Rezultati sve govore. Slažem se da zna košarku, ali sve ovo što si nabrojao bi moglo da se copy/paste kaže i za Trifunovića recimo. Sa tim da - posebno sinoć - su POnitku sudije stvarno masakrirale. I na najmanji kontakt - faul. Isto kao i PJ koji je popio odmah brze faulove i više nije bio upotrebljiv za nastavak.
Uloga u timu - to valjda određuje trener, on najbolje zna. Odmah mi asociacija na Papapetrua lani. On isto zna košarku,ali kod nas osim 2-3 utakmice nije pokazao apsolutno ništa. A evo ga ove sezone šampion Evrope.
vladar Posted - 04/06/2024 : 11:57:19
quote:
Originally posted by Aco

Željka poštujem, ali ga ne idealiziram. Stojim pri svome da je on itekako kriv za ovu neuspešnu sezonu. Nije jedini krivac naravno, ali njegovi postupci i ponašanje prema igračima, to ne opravdavam. Sad čitam odjednom je problem jer Panter dobija batine, što je (barem kako ja vidim situaciju, možda grešim odnosno verovatno grešim) klasično traženje alibija. Jer naš tim se gradio oko Pantera a to se pokazalo kao potpuni neuspeh.

Volim i poštujem svakog našeg igrača (pa eto i tog nesrećnog Ponitku), ali sa Panterom se ili treba rastati, ili drastično promeniti njegov pristup igri.



Nesrećni Ponitka???
Ponitka će se na kraju pokazati kao jedini pogodak u prelaznom roku (uz Smita, koji je došao kasnije i u početku igrao veoma malo).
Ponitka ZNA košarku, ali su, po meni, 2 razloga zašto nije pokazao više.
Prvi - Željko mu je namenio ulogu koju ovaj ranije nije imao, da bude flaster, da igra prvenstveno odbranu, što se odrazilo na šut, na samopouzdanje da on završava, da ulazi pod obruč, itd, itd.
Drugi - Ponitka nema nikakav respekt od strane sudija. Jednostavno, sudije su ga na previše utakmica masakrirale sa faulovima. Šta je njemu sve svirano kao faul, to nije normalno. I to je uticalo na njegov učinak.

Na svakoj utakmici se borio, trudio, neretko imao više skokova od naših centara (neko će reći da to i nije teško), čuvao najbolje protivničke igrače, ....

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000