forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Ultras Posted - 17/05/2011 : 20:00:09
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dr. Zistis Posted - 29/06/2024 : 10:50:48
Citajuci i slusajuci rezimske medine dolazi se do zakljucka...imamo najbolje igrace samo smo usli u pogresan avion
delboj Posted - 27/06/2024 : 19:50:33
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by delboj

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti/35026/mediji-plasirali-bombu-joakim-lev-selektor-srbije/vest



Ovo bi bio pravi posao za Srbiju. Ako se Low ozbiljno posveti poslu, a ne kopanju nosa.
Čak mislim da pare nisu problem, da bi dali koliko traži.


Ako on ne bude htio, onda je navodno kandidat Andrea Pirlo.
Imrahil Posted - 27/06/2024 : 19:15:14
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Poli


Braco Srbi, koji racku ste poslali u Njemacku te krkane sto skandiraju za Putlera i kao bi da se biju sa policijom? Treba li vece bruke, bre!?



To ti je ogledalo naseg drustva. Isti smo q kao Hrvati i Albanci. Bilo je malo i dosadno bez Bosanaca

Jedini civilizovan deo ostao od Stare Jugoslavije je Slovenija i za nju cu bas zdusno navijati.



To ti je domaći folklor, gde Balkanac da ode da navija ko gospodin čovek

Inače, pozitivan rezultat od nas, očekivao sam i nadao se da bude 0 0 3 što bi verovatno i bilo da Englezi nisu raspad i da su nas nakantali u prvom kolu. Čak smo imali i sukob u reprezentaciji kao po običaju kad je veliko takmičenje
Hercule Poirot Posted - 27/06/2024 : 16:37:19
quote:
Originally posted by delboj

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti/35026/mediji-plasirali-bombu-joakim-lev-selektor-srbije/vest



Ovo bi bio pravi posao za Srbiju. Ako se Low ozbiljno posveti poslu, a ne kopanju nosa.
Čak mislim da pare nisu problem, da bi dali koliko traži.
delboj Posted - 27/06/2024 : 16:04:26
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti/35026/mediji-plasirali-bombu-joakim-lev-selektor-srbije/vest
sawitch Posted - 27/06/2024 : 10:54:00
quote:
Originally posted by Poli


Braco Srbi, koji racku ste poslali u Njemacku te krkane sto skandiraju za Putlera i kao bi da se biju sa policijom? Treba li vece bruke, bre!?



To ti je ogledalo naseg drustva. Isti smo q kao Hrvati i Albanci. Bilo je malo i dosadno bez Bosanaca

Jedini civilizovan deo ostao od Stare Jugoslavije je Slovenija i za nju cu bas zdusno navijati.
delboj Posted - 27/06/2024 : 09:40:50
quote:
Originally posted by Caleb

Nama treba da se skloni mafija i koruppcija iz FSS-a, samim tim i iz drzave.

Niko normalan, ko drzi do casti i morala, nece preuzeti posao selektora, dok je savez razoren.



To se nikad neće desiti. Davno je stvoren začarani krug i nema šanse da se može razbiti... A mentalitet naroda nije moguće promijeniti.

Naravno da niko normalan neće preuzeti posao selektora.

Vidim da su kandidati još Jokanović, Ivić, Đukić, ali ne vjerujem da će ijedan od njih prihvatiti. Bez obzira šta je govorio, vjerujem da bi Savo Milošević mogao da prihvati. Pa prihvatio je da bude selektor BiH...
Combatrock Posted - 27/06/2024 : 08:01:34
quote:
Originally posted by Caleb

Nama treba da se skloni mafija i koruppcija iz FSS-a, samim tim i iz drzave.

Niko normalan, ko drzi do casti i morala, nece preuzeti posao selektora, dok je savez razoren.




So true
wesskowaz Posted - 27/06/2024 : 01:19:47
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by delboj
Savo Milošević mi djeluje kao kandidat za novi promašaj.


Sreo sam Savu pre koju godinu, posle odlaska iz Partizana, na pumpi, zamolio za fotku i pitao par pitanja u vezi povratka u srpski fudbal i odgovor je bio u stilu: "Sad sam se zajebao i nikad više!"



Nešto mi deluje da će se zajebati opet. Ne mislim na reprezentaciju, nego na Partizan.
wesskowaz Posted - 27/06/2024 : 01:18:41
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by manhunter

Pazi ludnicu

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/euro/brnabic-vucic-ocajan-ne-ide-se-na-ep-hrvatskim-avionom/


Kakvi ludaci su na čelu naše države!! Teški bolesnici!!!
Nadam se da će što pre u zagrobni život!



Ništa čudno kad je krtog u pitanju.
Generalno, ovaj narod i zaslužuje takvu vlast.
jagodanbg Posted - 27/06/2024 : 00:08:39
quote:
Originally posted by Caleb

Nama treba da se skloni mafija i koruppcija iz FSS-a, samim tim i iz drzave.

Niko normalan, ko drzi do casti i morala, nece preuzeti posao selektora, dok je savez razoren.



Ovo sam pisao ortacima na grupi danas:

"Ljudi, dok se ne promeni kompletna vlast u Srbiji, možda čak i mentalitet celog naroda, od fudbala nema ništa, ko god da dođe da vodi!!
Znači nikad!"
jagodanbg Posted - 27/06/2024 : 00:06:51
quote:
Originally posted by delboj
Savo Milošević mi djeluje kao kandidat za novi promašaj.


Sreo sam Savu pre koju godinu, posle odlaska iz Partizana, na pumpi, zamolio za fotku i pitao par pitanja u vezi povratka u srpski fudbal i odgovor je bio u stilu: "Sad sam se zajebao i nikad više!"
jagodanbg Posted - 27/06/2024 : 00:03:15
quote:
Originally posted by manhunter

Pazi ludnicu

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/euro/brnabic-vucic-ocajan-ne-ide-se-na-ep-hrvatskim-avionom/


Kakvi ludaci su na čelu naše države!! Teški bolesnici!!!
Nadam se da će što pre u zagrobni život!
Poli Posted - 26/06/2024 : 22:23:38

Braco Srbi, koji racku ste poslali u Njemacku te krkane sto skandiraju za Putlera i kao bi da se biju sa policijom? Treba li vece bruke, bre!?


Caleb Posted - 26/06/2024 : 20:57:38
Nama treba da se skloni mafija i koruppcija iz FSS-a, samim tim i iz drzave.

Niko normalan, ko drzi do casti i morala, nece preuzeti posao selektora, dok je savez razoren.
manhunter Posted - 26/06/2024 : 20:27:32
Nama treba trener, a ne ime. Rajevac, da je desetak godina mlađi, na primer. Ali nije on da se valja u ovom blatu.
delboj Posted - 26/06/2024 : 20:24:20
quote:
Originally posted by King Warrior

Problem je očigledno u treneru. Navodno Piksiju viri otkaz iz džepa.
Pitanje je samo ko bi mogao da napravi nešto. Ja sam za Vejlka Paunovića, alternativa bi bio Milojević, ali on trenutno vodi Zvezdu.
Volio bih da vidim Radeta Bogdanovića, da li je sposoban da u praksi nešto napravi, s obzirom da "sve zna".


Da, pitanje jeste ko bi mogao da napravi nešto.

Ja očekujem opet neko pogrešno rješenje, npr. Savo Milošević mi djeluje kao kandidat za novi promašaj.

Ne isključujem ni Dejana Stankovića, mada je tek otišao u novi klub. I on bi bio promašaj.
King Warrior Posted - 26/06/2024 : 19:12:25
Problem je očigledno u treneru. Navodno Piksiju viri otkaz iz džepa.
Pitanje je samo ko bi mogao da napravi nešto. Ja sam za Vejlka Paunovića, alternativa bi bio Milojević, ali on trenutno vodi Zvezdu.
Volio bih da vidim Radeta Bogdanovića, da li je sposoban da u praksi nešto napravi, s obzirom da "sve zna".
delboj Posted - 26/06/2024 : 14:26:13
Da, Pavlović i Rajković su definitivno bili svijetle tačke.
Lukeruk Posted - 26/06/2024 : 14:16:23
Odbrana, ukljucujuci i Rajkovica, je najkorektnije odradila posao, a zbog nje smo najvise strepeli. Samardzic protiv Danaca nije dobijao lopte, ali se nije ni borio da ih dobije, kao da je previse respektovao saigrace. Na jednu takvu koja je dosla do njega, ubutava se Gudelj, uzima je, da bi se ona posle par pasova vratila duboko nazad na nasu polovinu, iako se mogla organizovati pristojna napadacka akcija. Ilic i Lukic prednjacili u pasovima u nazad. U sustini, osim Rajkovica, retko ko je i slao te lopte u napred.
Ponasanje Sergeja kod gola Slovenaca je najveca mrlja prvenstva, dok su Pavlovic i Rajkovic izdominirali u odnosu na ostale. Piksi nije opravdao poverenje ni kao strucnjak, ni kao vodja tima. Pogubio se po svim tackama. Ni njegove izjave nisu na nivou vodje nacionalnog tima, ocigledno je da mu za ovu poziciju, sem znanja, fali i odredjena doza kulture, mozda i skole.
delboj Posted - 26/06/2024 : 13:40:57
Rezultat Srbije je iznad očekivanja. Očekivao sam bod protiv Slovenije kao maksimum, ali evo osvojena su dva.

Sinoć neshvatljive izmjene, Birmančevića nikako nije uveo! Samardžić u prvom poluvremenu nevidljiv, mislim da je formacija bila čudna, ekipa je izgledala potpuno izgubljeno.

Mitrović nula, izgledalo je da mu je mrsko što je na terenu. U drugom poluvremenu još gora formacija, nije rješenje uvesti tri centarfora kad nema ko da napravi akciju. Tadić je nešto petljao, ali sve je to bilo jalovo. On je zreo za (sus)penziju.

Neshvatljivo je i izvođenje Mijailovića i ostavljanje Živkovića do kraja. Milinković-Savić je od odlaska u Arabiju potpuno van forme.

Ne znam šta reći osim da Piksi treba da bude smijenjen. Ne vidim ko može da dođe da kažemo da valja, ali mora se nešto mijenjati. Ovaj selektor nema pojma.

Gaćinovića, Živkovića, Tadića i Milinkovića-Savića ne treba više pozivati, a Mitrovića treba klupirati.
Dr. Zistis Posted - 26/06/2024 : 12:26:06
quote:
Originally posted by manhunter

Pazi ludnicu

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/euro/brnabic-vucic-ocajan-ne-ide-se-na-ep-hrvatskim-avionom/



A ha ha ha ha ha
manhunter Posted - 26/06/2024 : 12:04:20
Pazi ludnicu

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/euro/brnabic-vucic-ocajan-ne-ide-se-na-ep-hrvatskim-avionom/
matori paraliticar Posted - 26/06/2024 : 11:14:34
piksi za predsednika
sawitch Posted - 26/06/2024 : 10:02:27
Odigrali smo bolje nego sto sam ocekivao. :)

Ovaj fudbal i sve oko njega je najbolja slika naseg raspalog drustva.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000