forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN


Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Hercule Poirot Posted - 05/07/2024 : 15:35:27
quote:
Originally posted by wesskowaz

Pominje se Dubai.



Izgleda da i oni dobro plaćaju.
wesskowaz Posted - 05/07/2024 : 01:34:16
Pominje se Dubai.
Hercule Poirot Posted - 03/07/2024 : 08:59:44
quote:
Originally posted by sawitch

Neka sam docekao i da Andjusic ode!



Je li već potpisao negdje?
sawitch Posted - 03/07/2024 : 08:40:10
Neka sam docekao i da Andjusic ode!
miros Posted - 02/07/2024 : 19:00:39
Značajan faktor u odlasku igrača koji niko ne pominje je i u tome da klub nije obzbedio (pogledajte šta o tome Željko priča pre par dana na N1) ni približno ravopravno sudjenje u ABA,kupu i domaćoj ligi.Poseban cirkus je bio u domaćim takmičenjima, šlag na torti obe utakmice KLS.Ko još želi da bude u klubu kome su vučić i čović namenili ulogu da ulepšava finala mezimici.Krivac za to je i Žoc koji je tek pred kraj 3.sezone od povratka,počeo da priča ono što treba,ali bez ikakvog pritiska na parketu.
Glavni krivac je Ostoja koji da bi prosperirao u životu, a imajući u vidu svoje sposobnosti i alavost mora:
1.da bude dobar sa vučićem
2.da bi bio dobar sa vučićem mora da sapliće Partizan
I onda se čudimo kako su i u ABA i u kupu i u KLS po volji mezimice sve odluke i sudjenje.Da li vam je čudno kako prošle godine ne igrasmo KLS kad bi protiv mezimice imali prednost domaćeg terena.
Da bi nešto uradili moramo da imamo ono što je Djoković rekao da bi fudbaleri trebalo da imaju protiv Danske i naravno mnogo bolju selekciju igrača.
Vi mislite da ovo nije problem i kod dovodjenja igrača.Zar neko misli da košarkaška Evropa ne zna zašto Mirotić nije došao i mnoga druga ciganisanja kao na primer naprasno napuštanje Kabokla( zato jer njima ne može Bolomboj da igra) kao da ne može da se pomeri ročište na sudu.
vladar Posted - 01/07/2024 : 22:06:46
quote:
Originally posted by Caleb

Barem da je neko izasao i rekao.. ljudi, zesce smo zajebali sa kupovinom igraca, sve smo promasiili, ajmo da probamo ponovo, valjda ce sada da nas usere.. bilo bi lepo...

Ovako Vucic dzaba dao pare KK




Kada je neko to rekao? Kada je neko priznao da je pogresio kod dovodjenja igraca?
Bilo koji klub, bilo koji sport, bilo gde?
Kod nas i kada pogrese to ne predstave kao gresku, vec ispadne da je klub jos i zaradio kada je raskinuo ugovor/prodao/pozajmio igraca. CZ, po pravilu, uvek zaradi na promasajima, bar tako tvrde Madjija i Covic.

Ovosezonski rezultati su pokazali da je KKP pogresio.
Nisu dovedeni losi igraci, ali su lose igrali i lose funkcionisali.
Posle Dantea i Lesora, ocekivanja su verovatno bila nerealna i igraci to nisu mogli ni znali da iznesu.
Plus su 'starosedeoci' (Panter i Ledej, pre svih) bili na 30% od prethodne sezone.
Caleb Posted - 01/07/2024 : 20:42:29
Barem da je neko izasao i rekao.. ljudi, zesce smo zajebali sa kupovinom igraca, sve smo promasiili, ajmo da probamo ponovo, valjda ce sada da nas usere.. bilo bi lepo...

Ovako Vucic dzaba dao pare KK
Aco Posted - 01/07/2024 : 20:29:55
I to je dobro pitanje. Nadam se da je ovo prvo, dakle da ih klub ne želi. Jer u suprotnom imamo problem.
Ne pamtim ovakav remont neke evroligaške ekipe. Da smenimo kompletan roster, to čak i kad je Željko dolazio nismo uradili čini mi se.
vladar Posted - 01/07/2024 : 19:43:29
quote:
Originally posted by Aco

Kako koji? Pa svi. Od Tristana pa dalje. Niko ne želi da ostane. I za Aleksu se piše svašta, za Anđušića da je bliži odlasku neko kstanku - znači bukvalno svi.




Da li oni ne zele da ostanu ili ih klub vise ne zeli?
Ogromna je razlika.
Aco Posted - 01/07/2024 : 18:34:04
Kako koji? Pa svi. Od Tristana pa dalje. Niko ne želi da ostane. I za Aleksu se piše svašta, za Anđušića da je bliži odlasku neko kstanku - znači bukvalno svi.
vladar Posted - 01/07/2024 : 17:53:26
quote:
Originally posted by Aco

Izgleda da igrači ne dele tvoje mišljenje ;-)



Koji igraci?
Jedini koji je 'pobegao' je Kaboklo.
Panter i Ledej su bili u zestokom padu i njima je promena bila neophodna. Nas bi jos vise ukanalili, a i svoje karijere.
PJ i Kaminski nisu nista pokazali, a ugovore su imali na jednu sezonu.
Aco Posted - 01/07/2024 : 16:19:56
Izgleda da igrači ne dele tvoje mišljenje ;-)
sawitch Posted - 01/07/2024 : 14:36:30
Ja ne mislim da je bezanija osim mozda Pantera i Ledeja posledicno. Kontam da klub ne zeli da zadrzi nikoga i ide u rebuilding. Ja bih se zahvalio i Andjusicu i Trifunovicu. Ostavio Aleksu i Balsu. Ostali adios.

Sto bi bilo ko bezao iz Partizana? Igraju u najboljoj atmosferi u Evropi, svaku utakmicu 20.000 ljudi. Najbolji trener. Plate redovne i dobre. Osim Pantera kome je kontam bio pun kurac nakon finala ABA i KLS.
Aco Posted - 01/07/2024 : 11:12:03
Nezapamćen egzodus igrača. Svi beže. Ostali smo izgleda u najboljem slučaju na Aleksi, Balši, Anđuši i Trifketu. Kao da igračima više nije primarno da rade sa najboljim trenerom ;-).

Od ovoga što smo doveli, čini mi se da su to sve komandosi koji će da slušaju Željka,grizu i igraju odbranu, a to nam je u ovom trenutku najbitnije. Nitilkina je rizik, ko zna u kakvom je on stanju obzirom da mu kariera u NBA već godinama ide nizbrdo.
Uzevši za primer Exuma, svi misle doći ću godinu dana u Evropu kod Željka i onda bez problema na velika vrata nazad u NBA.
sawitch Posted - 01/07/2024 : 00:05:11
I ja razmisljao ali predugo se cekao sto rece Vladar. 3 godine si tu i jos ne znas da ispratis kretnje kod akcija, pa majku mu.

Meni je Ponitke zao.
wesskowaz Posted - 30/06/2024 : 21:48:39
Morali su Alena da zadrže.
Šteta.
Caleb Posted - 30/06/2024 : 18:07:47
Odose Kaminski, Ponitka i Dozier. Kako je krenulo i Zoc ce da ode
sawitch Posted - 30/06/2024 : 09:51:25
Neka dodje Moneke i niko mi vise ne treba :)
Hercule Poirot Posted - 29/06/2024 : 16:40:53
Nakon Nunnelya, Puntera, Kaminskog, Doziera, LeDaya, ode i Smajlagić (Žalgiris)
S ti da su Punter i LeDay i prije potpisa znali kuda će, tako da i ne čude njihove igre u završnici sezone.

Dovodi li se tko značajan?
Potpisali Marinković, onaj Francuz..
Dosta, dosta prometno
sawitch Posted - 20/06/2024 : 01:32:34
Kazu da ide i on. Posle Pantera sam potrosio suze. Moze da ide ko god. :)
wesskowaz Posted - 19/06/2024 : 23:31:04
Kakva je situacija sa Zekom?
sawitch Posted - 17/06/2024 : 12:39:37
Odlicno pojacanje. Sazreo je, reprezentativac je, zna sta je Partizan i pored suta je nabacio malo i snage pa je dobar i dole. 15 poena po mecu je pojacanje.

Sada da ganjamo Hezonju :)
Heisenberg Posted - 17/06/2024 : 12:07:43
Sada i zvanično! Vanja Marinković će opet da nosi crno belu opremu!
sawitch Posted - 16/06/2024 : 21:47:31
Ja sam sa decom bio danas na protestu i dao doprinos. 40 stepeni, noga se raspada od gihta ali sam otisao.
sawitch Posted - 15/06/2024 : 23:03:46
Pa ostavio je trag. Monako, Real, ciganima 32 itd. Velike stvari. Ima on sve samo je izlomljen bez pleja.

Ide li ko sutra na protest? Ja idem.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000