forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN


Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 03/10/2024 : 23:23:12
Zasluzeno izgubili. Idemo dalje. Ali ova ekipa je ratnicka. U Areni ce biti jos 25% bolji. Plejevi su nam danas bili tanki izuzev Lunberga. Ovaj Nilikina nista.
wesskowaz Posted - 03/10/2024 : 22:53:16
Ubi nas ona trojka od table.
Posle toga smo nestali.
Caleb Posted - 03/10/2024 : 22:43:07
Izlepise ih ko budale. 20 banana... :D

I dalje 3/4 standardno losa
sawitch Posted - 03/10/2024 : 09:24:56
Kad je neko naprosto govno! Cela drzava zna da je Covic smece, kriminalac, lopurda, zlo u svakom smislu, produkt sluzbe i saradnik svih vlasti, optuzen od strane Djindjiceve zene i mame za ubistvo, pojeo pare za raseljena lica sa Kosova itd. i generalno trovac atmosfere gde god se pojavio. I sada se ti njemu zahvaljujes na necemu. A uzeo ga kao alibi partizanovca. Smece.

Kada prodje vreme zla takvim likovima treba zabraniti da pridju hali. Onom smecu Grbovicu takodje. Sve je meni jasno, budes saradnik ili se opredelis za politicku partiju ali da svojim delovanjem direktno stetis i seres u tanjir iz kog si nekad jeo, ne ide.

wesskowaz Posted - 02/10/2024 : 23:12:53
Još se i zahvaljuje...🤮
sawitch Posted - 02/10/2024 : 19:19:51
Covic vec ispalio saopstenje. Delegati se kao oglasili 😂

I da, jebem mater usljivu Krsticu! Jeb’o ga i Covic i sva napredna bagra zajedno. Pored Rebrace, Tomasevica, Loncara i Pekovica imamo jos jednu vasku koja je prodala dupe.
sawitch Posted - 02/10/2024 : 19:13:17
Tako mi fece ovaj. U Partizanu je 40 godina :)
wesskowaz Posted - 02/10/2024 : 18:06:09
I psihopata će da dozvoli da odu svi koje je doveo? Nešto ne verujem u te bajke.
sawitch Posted - 02/10/2024 : 10:48:18
quote:
Originally posted by wesskowaz

quote:
Originally posted by sawitch

Izgleda odose govna iz Partizana



Ništa dok ne odu svi kompletno.



Kontaktirao sam coveka iz sadasnje uprave Partizana i kaze da je cistka na svim nivoima. Tako da sumnjam da ce neko preziveti osim ako je stvarno neki radnik za Partizan.
sawitch Posted - 02/10/2024 : 10:46:43
quote:
Originally posted by manhunter

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/francuska-fudbal/navijaci-tuluza-obelezili-15-godina-od-smrti-brisa-tatona/?comments



Znas da ja ne podnosim huliganizam bilo kakve vrste ali ovde je napravljen slucaj kakav nije vidjen u Evropi. Pa ni kada su ubili onog zvezdinog klinca u Turskoj niti Hrvati ovog Grka pre 2 godine a od ranije da i ne govorim. Cak ni kada je sa juga pogodjen raketom decak na severu. I onaj pandur paljen bakljom.
wesskowaz Posted - 01/10/2024 : 22:17:28
quote:
Originally posted by sawitch

Izgleda odose govna iz Partizana



Ništa dok ne odu svi kompletno.
manhunter Posted - 01/10/2024 : 20:03:35
https://sportklub.n1info.rs/fudbal/francuska-fudbal/navijaci-tuluza-obelezili-15-godina-od-smrti-brisa-tatona/?comments
sawitch Posted - 01/10/2024 : 18:41:52
Izgleda odose govna iz Partizana
sawitch Posted - 30/09/2024 : 20:30:06
quote:
Originally posted by wesskowaz

Preminuo Marko Valok.
Počivao u miru.



Cudovistan napadac bio!!!
sawitch Posted - 30/09/2024 : 20:29:13
Apsolutno ze slazem. Izjajario se.
wesskowaz Posted - 30/09/2024 : 19:38:35
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ore-tomic-ostro-savin-dolazak-nista-ne-menja-promenio-je-stranu-neka-mu-je-to-na-cast/493036
Imrahil Posted - 30/09/2024 : 18:46:44
97 godina, alal mu vera, neka počiva u miru.

Savudin "nikad se neću vratiti" ili kako je beše tačno izjavio. Da vidimo da li je prolupao kao i Cvetko.
wesskowaz Posted - 30/09/2024 : 18:03:35
Preminuo Marko Valok.
Počivao u miru.
sawitch Posted - 30/09/2024 : 10:17:44
Ono sto je Kulacin rekao Vidojkovicu objasnjava sve: "to je bila utakmica drzavnog projekta protiv drzavnog neprijatelja"

Obojica cigani. Vidojkovic cak i navija protiv zvezde jer mu se sve zgadilo.

Da li je ikada Tadic birao rukovodstvo zvezde?
Da li je ikada Tadic zvao rukovodstvo zvezde i pretio im da izgube titulu?
Da li je ikada Vucic dovukao strateskog sponzora te velicine u nas klub kada smo bili u rasulu kao sto je Tadic dok je sutirao penale na marakani?
Da li je ikada Vucic pomislio da dodje na utakmicu Partizana kao sto je Tadic pa mu Vesic savetovao da ne treba da ide?
Da li je ikada lice sa poternice interpola Tadic zvao da spasi Partizan a ovaj mu odgovorio "gospodaru zapovedaj?"
Da li je ikada Tadic izvadio neke grobare i odveo ih na sever da vode navijanje?
Da li je ikada Tadic instruisao sever da preskace na istok i zapad i tuce navijace zvezde jer skandiraju protiv predsednika?
Da li je ikada Tadic dao vlast jugu da kolje vodje navijackih grupa i melje ih?
Da li je ikada Tadic dao firme jugu i drzavne tendere?
Da li je ikada Tadic sa svojom decom doveo jug da mu peva na rodjendanu?

Pa jos malo: Tadic vladao od 2004-2012 a do 2007. svu vlast u drzavi imao Kostunica. Od 2005. Dzajic napusta klub gde je uhvacen u ogromnoj kradji i unistenju svog kluba. Pravio fiktivne racune i izvlacio pare. Aboliran od radikala koji ga danas vodaju kao mecku. Na celo dolazi Piksi koga terate zbog pljackanja sopstvenog kluba i nazivate ga lopovcinom. Koga kriviti?


EDIT: Sad vidim da mi ostao post neposlat. :)
sawitch Posted - 29/09/2024 : 20:04:17
Dobismo u fudbalu na misice. 2 precke, stativa, sansa sa metar na prazan gol i jedva. Jovanovic je 80% ekipe!

Kosarka tanko prvo poluvreme. Odbrana nikakva, sut za 3 uzas, za slobodna kataklizma.
sawitch Posted - 28/09/2024 : 08:56:09
Meni nije. Saradjivati sa ovima se ne sme.
wesskowaz Posted - 28/09/2024 : 05:42:39
Žao mi je što ga troše ove splačine.
sawitch Posted - 28/09/2024 : 01:23:19
Dolazi Savo. Sto se mene tice jos jedan izdajnik.
miros Posted - 26/09/2024 : 22:25:07
Moderator ozbiljno posvadjan sa istinom,čovek živi u Švajcarskoj i iznosi kao dokaz ono što ni u Srbiji (taman posla u Švajcarskoj)ne bi moglo da bude prihvaćeno kao dokaz na sudu!!!Čovek nije dosad izneo nijednu činjenicu.Da objasnimo šta je činjenica, to je tačan i pre svega neosporiv podatak.A to njegovo rekla, kazala, mislila je.
Hajde potrudi se i nadji iz štampe na nemačkom jeziku šta je pisala śvajcarska štampa o vučićevoj zvezdi kada su bile utakmice sa Jang Bojsom.Mogu i da ti pomognem da vidiš kako ste poštovani u Švajcarskoj.Čovek je navodno za pravi sport,a brani najveću sramotu u istoriji sporta, vučićevu zvezdu!!!
Ali opet što se tiče korektnosti što se tiče odnosa izmedju večitih moderator ne može da stane u istu rečenicu sa mnogim zvezdašima koji su što se tiče toga potpuno izgubili kompas.
vladar Posted - 26/09/2024 : 20:41:57
quote:
Originally posted by manhunter

Čovek kaže iz prve ruke kako je bilo u klubu, a vi pričate o tome kakva je on osoba... Šta, to što je on (navodno) loš čovek opravdava situaciju u kojoj se tad nalazio klub? Opravdava izjave "jebi komšinicu", "katanac na rupu" i slično? Opravdava što se čovek obesio zato što ne prima platu, a vaši rukovodioci u odelima od x hiljada evra i pravite remont košarkaškog kluba od više miliona evra?

U stvari, kad vidim šta pričate, mislim da treba još više da vas kinje. Trebalo je da bude više od 4:0, da vas napune do vrha. Ajd u zdravlje, uživajte.



Izgleda da sam ja kod tebe na crnoj listi, pa ne vidis moje postove i nikako da odgovoris na moja pitanja.
Posto, kako se to cesto kaze, stalno nesto palamudis, daj slobodno ispalamudi i koji odgovor na moja pitanja.
Napisi bilo sta.
Posto ti sve znas, sta je bilo, kako je bilo, zasto je bilo, posto su tvoji izvori informacija jedini relevantni, daj konacno reci ko je to iz Partizana (ili iz neke ranije vlasti), kada i na koji nacin unistavao CZ.

O odelima, remontu i sl. mozemo do kada hoces, naravno uz paralele sa CZ.
Uzivaj i ti, ali i odgovori na moja pitanja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000