forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najgori Bonelli kojeg ste procitali

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
etmgosa Posted - 03/07/2013 : 10:14:30
Sablast u noći, DD LEX 68

Dakle, svi u zivotu procitamo neki jako los strip. Ali procitati najgori strip u zivotu, to se ne desava tako cesto.

Imao sam zadovoljstvo da jutros procitam ovaj vrhunec kica, neispirisanosti i industrijskog otaljavanja "samo da nesto ispadne jer dosao je rok da se nesto objavi".

Steta sto se u ocjenama ne moze dati nula.

S vremena na vrijeme bih u cudjenju okretao strip da vidim korice - nisam mogao vjerovati da citam nesto sto je namjenjeno i odraslima, nekako je izgledalo kao (los) Disney.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Rahazlam Posted - 20/07/2013 : 17:11:11
IMA ZAGOR SPECIJALA DOSTA A DA NE PRICAM O DD MAXIJIMA
Tonto Posted - 18/07/2013 : 19:57:13
Najgori Bonelli... ko da me pitaš koja mi je najlošija stvar od Rozge.

Ne znam... Znam samo da ni kao dijete nisam uspio izgurati 20-tak strana Texa... veću dosadu i sterilnost u sličicama nisam držao u rukama. Najduže sam se bavio Dylan Dogom sve dok mi se na kitu nije popeo retardirani Chiavaroti sa svojim scenarijima...nebuloza vamo, nebuloza tamo i onda kretensko objašnjavanje u zadnjih pet strana s oblačićima od po kile. Tad sam definitivno odustao od Bonellija, jedino što znam danas s vremena na vrijeme poviriti u zagora...onako da vidim što se događa s čovjekom, u ime onoga što mi je značio kao dječaku.
etmgosa Posted - 18/07/2013 : 18:15:01
Na odmoru sam, pokusavam citati neke gluposti iz kuce Bonelli. Kako je sve jadno i naivno, bio sam to i zaboravio. Dylan Dog je vrhunac sranja. Kad ga crta Roi, moze se nekako istrpiti zbog crteza, ali kad ga se prihvati onaj perverzni netalentovani dvojac (Montanari i Grassani) - e onda je to da covjek popizdi, ne zna se sta je gore - prica ili crtez. I zasto Dylan mora da naguzi bas svaku curu, zenu, a ponekad i babu, koja se pojavi u stripu? Cudi me da nije dobio kakvu spolnu bolest,

Zakljucio sam, poslije mnogo potrosenog vremena i novca, da je jedina dobra stvar koju je Bonelli ikad izdao: Ken Parker.
Ostalo sam kupovao i skupljao, ali s vremenom sam sve manje nostalgican, pa ce i to vjerovatno i prestati jednog dana.


Vrijeme je da otkrijem neki novi interesantan strip.
PijaniPatak Posted - 05/07/2013 : 14:01:03
DD "Simfonija smrti"...Noćna mora na moru je prema ovome remek-delo
selanne Posted - 05/07/2013 : 10:55:48
Dobar dio Zagora, nažalost. Čim počne koketiranje sa SF-om i sličnim glupostima, postaje nečitljivo.
jasa Posted - 05/07/2013 : 10:48:43
Hmmm, to su uglavnom Zagori, ove novije ( uglavnom ) dvodijelne epizode, neki maxiji, pa i gigant sa onim fantasy svijetom.
velka031 Posted - 04/07/2013 : 20:56:22
Nocna mora na moru...
Windwalker Posted - 04/07/2013 : 18:39:29
Ne mogu reći što mi je baš najgore, ali od svega pročitanog u novije vrijeme, definitivno me najviše raživcirao i razljutio DD Obiteljski portret. Dno s narativne strane (dok je s crtačke odličan).

A Šuma ubojica, Koljač, Pobuna automobila, Nesmiljeni Hook i slični su mi simpatični trashevi. Možda jer sam odrastao na nekima od njih. Ne znam.

Iako moram priznati da mi u novije vrijeme gotovo svaki novi Bonelli djeluje glupo, banalno, sterilno.
Za stare me još vežu neke uspomene i nostalgija, ali nove ne mogu smislit.
Jedino se u DD Extra seriji nađe nešto dobro što nikad prije nisam čitao, tipa Johnny Freak.
sergej773 Posted - 04/07/2013 : 18:06:57
Krv Mohavka...
King Warrior Posted - 03/07/2013 : 21:28:06
quote:
Originally posted by Tutta

Al vec strepim kad pocnem citati epizodu "Rosa Hasen morden gern".


Nemoj da te zavaraju naziv price i naslovnica, "Ruzicasti zecevi ubijaju" je po mom misljenju u top 10 DD.
bjelolasica Posted - 03/07/2013 : 21:09:02
Ak se ne varam Skolski drug je izdan na njemackom i to je jedan od slabijih
Kojot Posted - 03/07/2013 : 19:58:56
quote:
Originally posted by Tutta

Dylan Dog,zar je tako los??? Imam ih dvadesetak na njemackom,nisam jos ni jedan procitao. Bacen novac?



Imam ja 4.komada na njemackom,mogu ti prodati,jer meni netrebaju,dajem dobru cenu ,a i tebi se povecava kolekcija,imaces vise od 20-ak.
King Warrior Posted - 03/07/2013 : 19:37:38
quote:
Originally posted by Tutta

Dylan Dog,zar je tako los??? Imam ih dvadesetak na njemackom,nisam jos ni jedan procitao. Bacen novac?


Od tih njemackih epizoda sve su vecinom dobre.
Ipak, procitaj pa presudi sam.
Tutta Posted - 03/07/2013 : 19:13:44
Dylan Dog,zar je tako los??? Imam ih dvadesetak na njemackom,nisam jos ni jedan procitao. Bacen novac?
solar Posted - 03/07/2013 : 19:04:00
Ok.
Luca_Torelli Posted - 03/07/2013 : 16:15:16
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Meni je novi Zagorov gigant loš-loš, ali ne znam koji mi je Bonelli najgori.


Ovaj koji je izašao u prije par dana u Ludens izdanju ili ovaj novi (Ferrijev) u Italiji?



Ludensov.
solar Posted - 03/07/2013 : 15:49:58
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Meni je novi Zagorov gigant loš-loš, ali ne znam koji mi je Bonelli najgori.


Ovaj koji je izašao u prije par dana u Ludens izdanju ili ovaj novi (Ferrijev) u Italiji?
aved Posted - 03/07/2013 : 15:45:27
Zagor maxi- Nocna mora na moru
Tex- Iznad zakona
Misterija- Uzas Kejp Roka
Dylan Dog- Svemirac
Mister No- Nesreca u prasumi
Magicni- Whopi
acestroke Posted - 03/07/2013 : 15:24:52
DD Bog u Tamnici, strava & uzas ali ne u pravom smislu
bjelolasica Posted - 03/07/2013 : 15:23:36
quote:
Originally posted by Johnny Difool
[Koljača (LEX 75) i Doktora Terora (LEX 83), do Nesmiljenog Hooka (LU 61), ne nužno tim redoslijedom.

Eh da na ove sam zaboravio
nikia Posted - 03/07/2013 : 15:05:29
Za najgori ikada ne bih mogao da se setim.Da ih je bilo dosta bilo je.Zadnji najgori D.DOG gigant SC 11.Do 60 strane sam nekako i došao a kad sam video da ima još 180 bilo mi je zlo.Pročitao sam ga u silu i ne bih više nikada...Raspoloženje mi je posle toga popravio Ludensov gigant 11 koji je solidan.
Johnny Difool Posted - 03/07/2013 : 14:55:45
Pod lošima smatram one stripove od kojih nešto očekujem, a ispadne njesra. Dakle, tu ne spadaju Mark, Blak i Miki od kojih ne očekujem ništa pametno, pa ni Zagor kod kojeg ima hrpa bezveznih epizoda.
Iako i Tex desetljećima varira par istih ili sličnih zapleta ne može me razočarati toliko kao recimo Dylan, koji je ponekad ispod svih kriterija.
Tako da najgore Bonellije pronalazim kod njega, od Hijena (LEX 42) i Šume ubojica (LEX 70), preko Koljača (LEX 75) i Doktora Terora (LEX 83), do Nesmiljenog Hooka (LU 61), ne nužno tim redoslijedom.
zeljko Posted - 03/07/2013 : 14:41:06
nesmiljeni hook :D
Luca_Torelli Posted - 03/07/2013 : 14:30:29
Meni je novi Zagorov gigant loš-loš, ali ne znam koji mi je Bonelli najgori.
King Warrior Posted - 03/07/2013 : 14:09:05
Prica o Dylanu Dogu.
Ovdje je Sclavi otisao previse cak i za jedan strip kao sto je DD.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000