forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novele iz Darkwooda 7. Vremeplov.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Kruger Posted - 12/09/2023 : 15:26:23
Izašao 08.09.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Ted Miller Posted - 23/09/2023 : 14:39:19
meni je ovaj broj bio sasvim super, pogotovo dok prije citanja procitam tu komentare koji nisu sjajni, ova edicija kad ima vise prica povezuje jednu glavnu pricu sa pet raznolikih gdje se prepricavaju razne zagorove avanture.
Super mjesto za vidjeti više crtača odjednom, a u ovom broju bili su odlični sa raznim stilovima, također otvoreno je više mjesta za ekperimentiranje sa pripovjedanjem što pozdravljam, mislim da za standard priče imamo i više nego dovoljno edicija.
macca1985 Posted - 23/09/2023 : 12:36:31
quote:
Originally posted by prop_ovednik



Prva koju je, ako sam dobro zapamtio, i crtao i napisao Della Monica bi bila bolja da su ljudi zaista i pretvoreni u čudovišta, ovako, da im dođe na pamet nosati maske, smješno na rubu parodije...





Tu priču nije napisao Della Monica, nego Francesco Testi. Krivo su napisali kod Ludensa.
Kruger Posted - 18/09/2023 : 21:53:34
quote:
Originally posted by Dr.GonZo

quote:
Originally posted by Kruger

Kvalitetan opis ...



A nema se tu što mnogo pričati... Bez veze su prve četiri priče...zadnja jedino ima potencijala.

Šteta što se Della Monica uzaludno potrošio u prvoj priči (zbrzan kraj, a pogotovo ono na strani 45 kad Čiko bude napadnut,a na sljedećoj stranici gledamo Zagora u akciji)...
Teritorij Shawneeja je zbrzan...a Jama je nagluplja priča...

Crtež mi nije loš....ima od odličnog (Della Monica) do solidnog (Bisi)..

Bolje da su ostali kod Maxija...

p.s. - a ovu ediciju kupujem zato što je to Zagor, a sa ovakvim epizodama ubijem vrijeme dok sam na zahodu....bolje epizode čitam ležeći na trosjedu i pijući pivicu... jebi ga da ne kupim neki broj samo zato što ima lošu epizodu...pa da imam recimo broj 4 i 6 a nemam broj 5....
Neće ova edicija puno još....nastave li takvim putem...

Neće me ubit tih 6,50 eura....jebi ga neki kupuju drogu...ja Zagora, Texa, Mister Noa, Dylana, Natahana, Dragonera....
Žena popuši duvan na zahodu...ja pročitam jednu priču Zagora...



Nisam još pročitao ovaj broj pa ne mogu suditi ali meni je maxi sasvim O.K.
Dr.GonZo Posted - 18/09/2023 : 21:46:00
quote:
Originally posted by Kruger

Kvalitetan opis ...



A nema se tu što mnogo pričati... Bez veze su prve četiri priče...zadnja jedino ima potencijala.

Šteta što se Della Monica uzaludno potrošio u prvoj priči (zbrzan kraj, a pogotovo ono na strani 45 kad Čiko bude napadnut,a na sljedećoj stranici gledamo Zagora u akciji)...
Teritorij Shawneeja je zbrzan...a Jama je nagluplja priča...

Crtež mi nije loš....ima od odličnog (Della Monica) do solidnog (Bisi)..

Bolje da su ostali kod Maxija...

p.s. - a ovu ediciju kupujem zato što je to Zagor, a sa ovakvim epizodama ubijem vrijeme dok sam na zahodu....bolje epizode čitam ležeći na trosjedu i pijući pivicu... jebi ga da ne kupim neki broj samo zato što ima lošu epizodu...pa da imam recimo broj 4 i 6 a nemam broj 5....
Neće ova edicija puno još....nastave li takvim putem...

Neće me ubit tih 6,50 eura....jebi ga neki kupuju drogu...ja Zagora, Texa, Mister Noa, Dylana, Natahana, Dragonera....
Žena popuši duvan na zahodu...ja pročitam jednu priču Zagora...
prop_ovednik Posted - 18/09/2023 : 16:56:10
Ona zadnja priča s putovanjem kroz vrijeme i Hellingenom čak odajem dojam svježine, da se dade Serri da se razmaše idejom bilo bi to drugačije, ali uzbudljivije pojašnjenje nekog novog Hellingena od onih Burinih zadnjih idiotarija, gdje neki mulac bez vidljive pameti postaje vođa učenika... Al ajde.

Same priče ko priče, ubiju vrijeme uz kavu. Da je baš toliko grozno, pa rekao bih da i nije. Lakše mi je ovo čitati nego ona "Vodena bića" i ove zadnje pizdarije koje nam poslužuju u redovnoj ediciji.

Prva koju je, ako sam dobro zapamtio, i crtao i napisao Della Monica bi bila bolja da su ljudi zaista i pretvoreni u čudovišta, ovako, da im dođe na pamet nosati maske, smješno na rubu parodije...
Druga s nekom Jamom je "ajme majko", al to je Burattini, jel, tome je teško pomoći, dojma sam da je on konačno na živce otiša... Ona s jaguarom ima zanimljivu ideju za neku bolju štoriju, mada pomalo baca na miks starijih epizoda, al' ajde. Jel to Zamberlati? Zna on i gori biti. I dobro je vidjeti da i Chico malo koristan postane, makar na kojem panelu.
Kruger Posted - 17/09/2023 : 21:02:16
Ah da nema toga u Zagora
Kruger Posted - 17/09/2023 : 21:01:43
Kvalitetan opis ...
Kruger Posted - 17/09/2023 : 21:00:19
quote:
Originally posted by Dr.GonZo

Ništa posebno....loš scenarij.... Eto jedino je peta priča nešto zanimljiva....



??????


Kruger Posted - 17/09/2023 : 20:58:32
quote:
Originally posted by velka031

Ove priče 5 u 1 su katastrofalne.
Nisu trebali ići s tom edicijom ako su mislili to ovako jadno raditi.



Zašto kupuješ?
jaki Posted - 17/09/2023 : 16:04:29
remitenda.
Curunir Posted - 17/09/2023 : 12:25:12
quote:
Originally posted by delboj

U najavi za sljedeći broj "Maska vraga".




Ako netko čita, možda nam se i posreći s Đavoljom/Demonskom maskom.

Inače, ovo je doista ajme. Jedino što valja je onih prelijepih 30-ak Bisijevih stranica, ako sam dobro zapamtio da je to njegovo. Mislim dakako na crtež.
Ali dati 50 kn (u eurima) samo radi toga ne dolazi u obzir.
tomas.hokenberi Posted - 17/09/2023 : 10:48:56
quote:
Originally posted by going going

I meni ovo deluje kao bespotrebna eidicja. Trebalo je da ostave kao i do sada da Zagor ima specijal, maxi i kolor (mada i taj kolor zagor je vecinom los). Voleo bih da vidim za Zagora tretman kao kod Teksa u Teksoneu. Da se dovode velika svetska ili italijanska imena stripa (crtaci) i da jednom godisnje crtaju svoju viziju Zagora. Zarad takvog Zagoronea bih ukinuo sve ostale propratne edicije da je potrebno. Maxi odavno nije ono sto je bio, specijal nije bio ni jedan dobar od Budjenja (a pre Budjenja isto dugo nije bio ni jedan dobar), kolor Zagor ne znam da li je ijedan bio dobar.


Zar nisu novele iz Darkwooda zamene za Maxi? Odnosno Maxi limitiran na 192 stranice.
going going Posted - 16/09/2023 : 20:03:15
I meni ovo deluje kao bespotrebna eidicja. Trebalo je da ostave kao i do sada da Zagor ima specijal, maxi i kolor (mada i taj kolor zagor je vecinom los). Voleo bih da vidim za Zagora tretman kao kod Teksa u Teksoneu. Da se dovode velika svetska ili italijanska imena stripa (crtaci) i da jednom godisnje crtaju svoju viziju Zagora. Zarad takvog Zagoronea bih ukinuo sve ostale propratne edicije da je potrebno. Maxi odavno nije ono sto je bio, specijal nije bio ni jedan dobar od Budjenja (a pre Budjenja isto dugo nije bio ni jedan dobar), kolor Zagor ne znam da li je ijedan bio dobar.
Dr.GonZo Posted - 16/09/2023 : 19:47:29
Ništa posebno....loš scenarij.... Eto jedino je peta priča nešto zanimljiva....
velka031 Posted - 16/09/2023 : 19:22:03
Ove priče 5 u 1 su katastrofalne.
Nisu trebali ići s tom edicijom ako su mislili to ovako jadno raditi.
delboj Posted - 16/09/2023 : 16:59:18
U najavi za sljedeći broj "Maska vraga".
sumohrvat Posted - 14/09/2023 : 09:24:30
Meni je ovo nečitljivo.... Nemam više ni snage ni volje za ovakve stvari... Jbg, pregazilo me vrijeme očito...
Kruger Posted - 14/09/2023 : 09:11:33
quote:
Originally posted by tomas.hokenberi

quote:
Originally posted by Kruger

Ne vidim baš puno toga zajedničko u toj naslovnici i ove od Zagora.



Vremeplov Brika Bredforda izgleda poput ovog na Zagorovoj naslovnici.





Kugla jest i jedna i druga ali opet drugačija.
murdo Posted - 14/09/2023 : 03:54:07
quote:
Originally posted by tomas.hokenberi

quote:
Originally posted by Kruger

Ne vidim baš puno toga zajedničko u toj naslovnici i ove od Zagora.



Vremeplov Brika Bredforda izgleda poput ovog na Zagorovoj naslovnici.





Mene podsjeća na ovu.

[url=https://postimages.org/][/url][url=https://postimages.org/app]how to take a screen shot[/url]
tomas.hokenberi Posted - 13/09/2023 : 18:19:23
quote:
Originally posted by Kruger

Ne vidim baš puno toga zajedničko u toj naslovnici i ove od Zagora.



Vremeplov Brika Bredforda izgleda poput ovog na Zagorovoj naslovnici.

Kruger Posted - 13/09/2023 : 16:56:55
quote:
Originally posted by jaki

Kruger krade posa potrčku...




Kruger Posted - 13/09/2023 : 16:56:12
quote:
Originally posted by tomas.hokenberi

Brick Bradford meets Zagpr-Te-Nay ;-)
https://comicvine.gamespot.com/brick-bradford-6/4000-593982/



Ne vidim baš puno toga zajedničko u toj naslovnici i ove od Zagora.
tomas.hokenberi Posted - 13/09/2023 : 15:44:22
Brick Bradford meets Zagor-Te-Nay ;-)
https://comicvine.gamespot.com/brick-bradford-6/4000-593982/
delboj Posted - 13/09/2023 : 14:40:28
Evo danas sam i ja ovo kupio na kiosku, sad ta izdanja dođu samo sa 4-5 dana zakašnjenja u odnosu na Hrvatsku.
jaki Posted - 13/09/2023 : 11:44:58
Kruger krade posa potrčku...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000