forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor zlatni klasik 22 - Hammad Egipćanin

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 13/10/2023 : 14:48:27
Dokoturao se tiho i uhvatio ZAgora na prepad!



Zagor roni na dah bolje od Enza!



Zagorova brodica!



Svi znaju da su gusari bili kicoši pa se sigurno ta zmija miče dok ovaj pumpa mišićima.



Scenarij: Nolitta
Crtež: ferri

Puno, puno stranica. Ali nije u boji.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 07/04/2024 : 00:46:22
Hahaha, al brljaju :)
murdo Posted - 06/04/2024 : 21:42:49
Ludensu je "ispao" podnaslov, sreća pa ga je uhvatila mreža.

[url=https://postimg.cc/WFmKNvk0][/url]
peropero Posted - 17/01/2024 : 00:10:30
quote:
Originally posted by podviz

quote:

"Ha-ha-ha! Nije prijatno videti sopstvenu krv." reče Kapetan Zmija Zagoru na 96-oj stranici stripa "Zlato Inka" u izdanju Zlatne serije.
To je ovdje 344. stranica.



Hvala! To je to, očito. Nije mi se uklapala 344. stranica jer je to prilično na kraju, a ja sam mislio, da je bio sledeči broj nastavak ove priče, a sada vidim, da u tom istom broju počinje nova priča.
Ali mogao bih se kladiti, da sam imao u sečanju, da je Zagor pun bjiesa kazao ono što sam prije napisao... To je potvrdba kako se može sječanje tijekom godina promijeniti.



Za sjećanja nije toliko bitno da su točna, koliko da su lijepa.
podviz Posted - 16/01/2024 : 23:24:04
quote:

"Ha-ha-ha! Nije prijatno videti sopstvenu krv." reče Kapetan Zmija Zagoru na 96-oj stranici stripa "Zlato Inka" u izdanju Zlatne serije.
To je ovdje 344. stranica.



Hvala! To je to, očito. Nije mi se uklapala 344. stranica jer je to prilično na kraju, a ja sam mislio, da je bio sledeči broj nastavak ove priče, a sada vidim, da u tom istom broju počinje nova priča.
Ali mogao bih se kladiti, da sam imao u sečanju, da je Zagor pun bjiesa kazao ono što sam prije napisao... To je potvrdba kako se može sječanje tijekom godina promijeniti.
peropero Posted - 15/01/2024 : 21:31:51
quote:
Originally posted by podviz

Ja imam iz djetinstva jedno siječanje... Na brodu su u borbi Zagor i jedan gusar (Kapetan Zmija? - sada mislim, da ne): gusarov nož na Zagoru, kada on kaže: "Ne volim gledati krv, a pogotovo ne vlastitu." Nešto u tome smislu. Još nešto borbe na palubi, a onda: Nastaviće se ili Kraj u sledećem broju.

Ja sam mislio, da je to Kapetan Zmija odnosno Okean, ali sada se mi to siječanje ne uklapa. To je bilo otprilike pred 35 godina kada sam čitao (a nastavka nisam našao), a strip iz Zlatne serije možda još stariji...

Da li se ko sjeća, koja priča bi to mogla biti?



"Ha-ha-ha! Nije prijatno videti sopstvenu krv." reče Kapetan Zmija Zagoru na 96-oj stranici stripa "Zlato Inka" u izdanju Zlatne serije.
To je ovdje 344. stranica.
podviz Posted - 15/01/2024 : 16:07:38
Ja imam iz djetinstva jedno siječanje... Na brodu su u borbi Zagor i jedan gusar (Kapetan Zmija? - sada mislim, da ne): gusarov nož na Zagoru, kada on kaže: "Ne volim gledati krv, a pogotovo ne vlastitu." Nešto u tome smislu. Još nešto borbe na palubi, a onda: Nastaviće se ili Kraj u sledećem broju.

Ja sam mislio, da je to Kapetan Zmija odnosno Okean, ali sada se mi to siječanje ne uklapa. To je bilo otprilike pred 35 godina kada sam čitao (a nastavka nisam našao), a strip iz Zlatne serije možda još stariji...

Da li se ko sjeća, koja priča bi to mogla biti?
teller Posted - 12/11/2023 : 11:14:58
Meni uz Americku Odiseju, Zimsku Zmiju, Distrojer... jedan top 5 Zagora..ako bojimo realne priče.. One Kandrakse i Helingene svrstavam u 2 ligu Zagor prica...
velka031 Posted - 12/11/2023 : 10:55:24
quote:
Originally posted by Ted Miller

Jako dobra epizoda, pustolovina puna svega, Zagor je po meni najbolji dok putuje daleko :)
Ferrijev crtež na samom vrhuncu, atmosfera Nolitte bez konkurekcije, pogotovo dok se ekipa npr smije Digging Billu (Chico, Fishleg i ekipa), zajedno se drže i smiju, baš ono Nolitta i Ferri znali su prenijeti tu emociju, dobro društvo, zafrkancija, pustolovina.



Jesu, dobro si opisao.
Vjerojatno, ustvari sigurno nikada više neće biti ovako dobrog Zagora i takvog tandema kao što su bili veliki Nolitta i Ferri.
jaki Posted - 12/11/2023 : 00:39:06
A ima je i Ludens i drugih brljotina di su se isto citatelji ljutili pa ne bih baš rekao da su prošli lišo.
A s druge strane nemoš se ni svađat s nekim s kime nemoš voditi prepirku.
Doduše u zadnje vrime su aktivni na Facebooku/Instagramu pa se možda i to promjeni.Ali bar se ne obraćaju čitateljima s visoka kao VČ.
Meni je zabavno citat FB Veselog jer ima toliko ludih komentara i odgovora ali da sam ja izdavač ne bi tako komunicirao s kupcima mojih izdanja.
jaki Posted - 12/11/2023 : 00:34:14
VČ ne izbacuje namjerno nego je bila greška i zaboravili su cijelu stranicu(važnu).Dok LU izbacuje s ciljem spajanja više brojeva u jednu cijelinu.
Te pasice koje izbace su u biti nebitne.
Puno ljudi i ne primjeti da ih nema.
U tom je razlika.
Ferri Posted - 11/11/2023 : 23:55:28
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Ferri

Izbacili su kais ..i to jos podrzavas!? Meni nesvatljivo. Da ti bas i nesto ne smeta mnogo, bilo bi ok, ali podrzavati!?


Kako sam i napisao imaš dvije pasice/kaiša na zadnjoj stranici stripa a na trećoj je najava nastavka.I na prvoj stranici nastavka na prvoj pasici/kaišu je naslov a na druge dvije je strip.Od te 4 treba ostaviti 3 da bi strip bio neprekinut ili preslagivati sve do kraja stripa.
To mi ne smeta i podržajem to kod svih izdavača uključujući i VČ.
A to šta ti pokušavaš pretvoriti jabuke u kruške je do tebe.





Ok, shvacam da tebi to ne smeta.
Zaista ne pokusavam nista. Samo mi veoma smeta to izbacivanje i smeta mi odnos kad to radi LU a drugacije reaguju kad VC uradi i nesto manje od toga. (Inaĉe VC nije izbacio nista, lepo je resio taj prelaz u Odabranim Pricama).

I nisam mislio samo konkretno na tebe nego uopsteno kako vecina reaguje ne izgleda mi fer prema VC.
Ted Miller Posted - 11/11/2023 : 09:37:33
Jako dobra epizoda, pustolovina puna svega, Zagor je po meni najbolji dok putuje daleko :)
Ferrijev crtež na samom vrhuncu, atmosfera Nolitte bez konkurekcije, pogotovo dok se ekipa npr smije Digging Billu (Chico, Fishleg i ekipa), zajedno se drže i smiju, baš ono Nolitta i Ferri znali su prenijeti tu emociju, dobro društvo, zafrkancija, pustolovina.
jaki Posted - 11/11/2023 : 07:51:15
quote:
Originally posted by Ferri

Izbacili su kais ..i to jos podrzavas!? Meni nesvatljivo. Da ti bas i nesto ne smeta mnogo, bilo bi ok, ali podrzavati!?


Kako sam i napisao imaš dvije pasice/kaiša na zadnjoj stranici stripa a na trećoj je najava nastavka.I na prvoj stranici nastavka na prvoj pasici/kaišu je naslov a na druge dvije je strip.Od te 4 treba ostaviti 3 da bi strip bio neprekinut ili preslagivati sve do kraja stripa.
To mi ne smeta i podržajem to kod svih izdavača uključujući i VČ.
A to šta ti pokušavaš pretvoriti jabuke u kruške je do tebe.

teller Posted - 11/11/2023 : 05:19:36
i Ludens i Veseli su carevi izdavaći,... ko šiša pasicu ili dvije..
to su kiosk stripovi, ljudi..
Treba jih volit i podržavat..jer boljih nema a i neće biti..
Ferri Posted - 11/11/2023 : 01:09:47
Izbacili su kais ..i to jos podrzavas!? Meni nesvatljivo. Da ti bas i nesto ne smeta mnogo, bilo bi ok, ali podrzavati!?

I ono sto mi je jos cudnije niko se ne buni i retko ko i uopste spominje ovo i slicne stvari, a da to radi VC ...nedaj Boze...odmah drvlje i kamenje. I greska kad se desi kod VC odmah najgore rijeci a kad Ludens namjerno radi nesto onda niko nista, sve to prolazi kao nezapazeno.

Znate li zasto? Zato sto VC komunicira sa nama, dok nas Ludens ladno prevesla. I jos nam ne valja VC. Takvi smo mi narod, tako je i u politici.
velka031 Posted - 11/11/2023 : 00:33:47
quote:
Originally posted by going going

Koliko volim ovu epizodu. U top 3 all time najboljih Zagora po mom mišljenju.



Svakako, sjajna epizoda
going going Posted - 24/10/2023 : 01:06:39
Koliko volim ovu epizodu. U top 3 all time najboljih Zagora po mom mišljenju.
jaki Posted - 24/10/2023 : 00:43:24
U povratku u darkwood(klasik 26) izbačena je jedna pasica na prijelatzu iz prvog nastavka u drugi.To se radi da bi od 4 pasice(2 na zadnjoj stranici prethodnog broja+ 2 na prvoj stranici slijedećeg broja)ostalo 3 da bi se izgubio prijelaz sa naslovima i ostvario neprekidni kontinuitet priče.i to podržavam.Izbacili su jednu pasicu ali su zato jednu dva puta ponovili??Stvarno čudna greškaTako da su slijedeće stranice premontiranih pasica.
A onda je na kraju i završni dio priče od 18 stranice "ostavljen"za idući klasik tajanstvene vode??Jako nema šta

jaki Posted - 24/10/2023 : 00:12:02
Zagor-te-nay Posted - 23/10/2023 : 23:17:34
Stvar inspiracije. Iako bi to bilo bas HC. Nije toliko lud. Valjda...
jaki Posted - 23/10/2023 : 20:35:52
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Bernard jos jednom piša po svima.
Ima priliku u iducem broju izdat juarez i Jima gitaru, al ne, to ce izbacit na superklasik 25, zasto ne ponavljat greske klasika. Gusta! Luđak!



Pitanje je hoće li opet osakatiti helingena i pribaciti kraju podvodno čudovište.
RAKOSI4 Posted - 23/10/2023 : 19:42:09
Mogli bi prije Nove godine dobiti ZK Đimi gitaru u boji,da nam zasvira za Novu .
Zagor-te-nay Posted - 23/10/2023 : 19:08:13
Bernard jos jednom piša po svima.
Ima priliku u iducem broju izdat juarez i Jima gitaru, al ne, to ce izbacit na superklasik 25, zasto ne ponavljat greske klasika. Gusta! Luđak!
teller Posted - 21/10/2023 : 14:17:27
5 eura za 400 stranica..
Jedna izplatljivih kupovina stripova...
Danas u Delnicama dobio naslovnicu Kapetan Zmija...sad ostaje potrazit ostale..
jaki Posted - 21/10/2023 : 14:10:12
Nebitno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000