forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog:Sat od kamena

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lucy Liu Posted - 03/02/2009 : 20:13:30
Ako neće nitko,onda ću ja...

DYLAN DOG #58:KAMENI SAT

Scenarij:Claudio Chiaverotti
Crtež:Corrado Roi
Naslovnica:Angelo Stano
Kratak sadržaj:Sinead je užasnuta činjenicom da se baš njoj ponavlja isti dan svaki dan,pa zatraži od Dylana pomoć,no nije sve kako se čini...jer je Sinead zapravo u tajnom experimentu i sad je sve otišlo u ku*ac!

Moji dojmovi:
Priča:Super!Ubercool!!
Crtež:Šta?Šta je ovo?neka ženska?Ne razumijem...,ma tko je ovo...ROOOOIIIII!!!!!!!!!!!!!!
Naslovnica:Uau!

19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Patrix Posted - 06/03/2011 : 11:05:59
Roi sucks!!!Everyone else rocks!!!
zeljko Posted - 28/05/2009 : 21:14:50
quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Kako me nervia taj Chiaverotti... u i "Kamenoj klepsidri". Opet taj kilavi rasplet, to razjašnjenje svog tog delirija koje apsolutno nema nikakvog pokrića u cijelom dotadašnjem tijeku radnje. Rasplet uopće ne uspijeva povezati priču, jer jednostavno gomila scena i dalje ostaje bez ikakvog smisla. On uvijek tako šlampljavo, neuredno piše, i tu mu nema pomoći.



ja se vise i ne trudim razmisljati dok citam :D

lwood Posted - 28/05/2009 : 21:10:01
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ide li extra i posle 60-og broja dalje...


Naravno da ide.
Možda ne znaš,ali Vaninijevi,SystemComicsovi i Abatonovi Dogovi nikad nisu objavljeni u Hrvatskoj.


Ja prodao redovnu seriju, stvarno se nadam da ide...



Ja isto. Kronologija je sve.




a ja se mislin .prodat ili ne
mpavin Posted - 28/05/2009 : 21:05:41
Iako volim te teme o beskrajnom danu, ovdje je Chiaverotti zabrlja i nagomila sve i svašta, tipično za njega (kao i onaj obrat na kraju).
Pročitaš jednog Chiaverottija, pročitao si ih (skoro) sve.
aleksa crnobrnja Posted - 28/05/2009 : 21:00:49
Kako me nervia taj Chiaverotti... u i "Kamenoj klepsidri". Opet taj kilavi rasplet, to razjašnjenje svog tog delirija koje apsolutno nema nikakvog pokrića u cijelom dotadašnjem tijeku radnje. Rasplet uopće ne uspijeva povezati priču, jer jednostavno gomila scena i dalje ostaje bez ikakvog smisla. On uvijek tako šlampljavo, neuredno piše, i tu mu nema pomoći.
zeljko Posted - 28/05/2009 : 20:33:18
ovo cudo od stripa podsjeća na FILIPA DIKA i njegov roman UBIK

jel tako?
Panon Posted - 06/02/2009 : 16:26:59
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ide li extra i posle 60-og broja dalje...


Naravno da ide.
Možda ne znaš,ali Vaninijevi,SystemComicsovi i Abatonovi Dogovi nikad nisu objavljeni u Hrvatskoj.



super, konačno će biti reda na policama, kronološki, jedan izdavač, isti hrbat, originali po redu... šteta samo zbog nekoliko Extra do sada preskočenih..

kada će Special DD na kioske?






Za ova četiri izosatavljena ne bi bilo loše da ih Ludens ili tkogodveć izda u jednom svesku, pa da i to imamo.
Nije mi jasno kako ti brojevi mogu izlaziti u Granderistampi, a kod nas ne mogu. Očito nije problem u Casteliniju, nego u SBE-u.
DOMI Posted - 06/02/2009 : 14:03:19
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ide li extra i posle 60-og broja dalje...


Naravno da ide.
Možda ne znaš,ali Vaninijevi,SystemComicsovi i Abatonovi Dogovi nikad nisu objavljeni u Hrvatskoj.



super, konačno će biti reda na policama, kronološki, jedan izdavač, isti hrbat, originali po redu... šteta samo zbog nekoliko Extra do sada preskočenih..

kada će Special DD na kioske?


supermark Posted - 06/02/2009 : 13:23:01
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ide li extra i posle 60-og broja dalje...


Naravno da ide.
Možda ne znaš,ali Vaninijevi,SystemComicsovi i Abatonovi Dogovi nikad nisu objavljeni u Hrvatskoj.


Ja prodao redovnu seriju, stvarno se nadam da ide...



Ja isto. Kronologija je sve.



sad je kasno!
sranje vec napravljano
Zagor-te-nay Posted - 05/02/2009 : 21:16:31
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ide li extra i posle 60-og broja dalje...


Naravno da ide.
Možda ne znaš,ali Vaninijevi,SystemComicsovi i Abatonovi Dogovi nikad nisu objavljeni u Hrvatskoj.


Ja prodao redovnu seriju, stvarno se nadam da ide...



Ja isto. Kronologija je sve.
Obi-wan Posted - 05/02/2009 : 21:12:54
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ide li extra i posle 60-og broja dalje...


Naravno da ide.
Možda ne znaš,ali Vaninijevi,SystemComicsovi i Abatonovi Dogovi nikad nisu objavljeni u Hrvatskoj.


Ja prodao redovnu seriju, stvarno se nadam da ide...
kico Posted - 05/02/2009 : 20:42:11
quote:
Originally posted by profesor-inz

Ide li extra i posle 60-og broja dalje...


Naravno da ide.
Možda ne znaš,ali Vaninijevi,SystemComicsovi i Abatonovi Dogovi nikad nisu objavljeni u Hrvatskoj.
profesor-inz Posted - 05/02/2009 : 18:52:19
Ide li extra i posle 60-og broja dalje...
Barker Posted - 04/02/2009 : 10:22:12
Odlicna posveta Daliju, Stano se pokazuje u pravom svetlu kad mu se prohte, a bogami u ovom periodu je nanizao par odlicnih, pocevsi od Senki.

Sto se price tice, ovo je jos jedna od onih koje zaboravljam odmah nakon citanja,ne nuzno zato sto je toliko grozna, jednostavno imam par takvih brojeva koji nikako da mi se urezu u pamcenje.
Procitacu ponovo, ali neverujem da ce odjednom isplivati neko odusevljenje.
Zagor-te-nay Posted - 03/02/2009 : 23:36:58
Ma, Chiaverotti je gleda Beskrajni dan s Bill Murayom i McDowelicom, inaće predobar film, a dylan glumi svizsca, pa se tija poigrat tom temom. Solidno...
cibalia Posted - 03/02/2009 : 23:11:28
Solidno. 7/10
Slažem se. Wells bačen u vjetar. Jedna od onih filozofskih epizoda gdje se scenarist sam izgubi. Zanimljiva personifikacija ili kako se to već zove. Mali mettalac je po meni ostavio dojam smijuckajući se znajući da mu je ćale mrtav. Sve u svemu dobro! U NAJAVI LJUDI KOJI NESTAJU I HAMLINOVO PRVO POJAVLJIVANJE OBJAVLJENO NEDAVNO U SAFARI. NASLOVNICA ZA 120%
Deers Posted - 03/02/2009 : 22:12:17
Zbunjola od epizode..... s puno zanimljivih stvari povezanih ili da kažem nepovezanih loše... crtež: može roi i bolje... naslovnica za deset..

nepotrebno korištenje Wellsa.. nepotrebno aludiranje na zonu sumraka, rasplet van svakih normi jednino što vrijedi su ubojstva
Panon Posted - 03/02/2009 : 21:26:26
Naslovnici stvarno skidam kapu, ova je druga u trijadi - DD 57, 58 i 59 su tri legendarne naslovnice zaredom

Što se tiče same radnje, jako je dobra, ali ću ju ipak nekoliko puta pročitati da ju potpuno skužim. Naravno, Roija je suvišno komentirat, jer je lik rastura
Windwalker Posted - 03/02/2009 : 21:23:32
Već je davno izašao, pa me čudi kako su ga tek sad stavili.
A što reći: naslovnica i crtež odlični, priča bezvezna. Chiaverotti opet pokušava kopirati Sclavijevu filozofiju, ali mu ne ide. Radije neka se drži svojih trash-slashera, tamo mu se i zalomi pokoja dobra.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000