forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Martin Mystere 76

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 17/10/2009 : 17:30:22
Eno ga u prodaji.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Patrix Posted - 05/03/2011 : 18:08:21
Dobra epizoda,loš crtež.
drogsy Posted - 02/01/2010 : 15:36:47
dobra je bila ta epizoda
Le Samourai Posted - 18/11/2009 : 00:27:57
Hahhaha, a evo ga u Martiju i nedavno diskutovani Sirhan Sirhan!

Inache, najgora epizoda Martija koju sam chitao godinama.
Stari borac Posted - 06/11/2009 : 22:17:36
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Stari borac

MM 71 je skraćen za dvije pasice, upravo na prijelomu (prve dvije pasice nastavka).


eto ti sad,i meni je bilo sumnjivo kod 71,ali kako to radi strip agent mozda se ponovi i kod narednih brojeva.


U narednim brojevima nisu kratili, nego su se dosjetili da "izmisle" još jednu pasicu (natpis "Martin Mystere" na mjestu na kojemu u izvorniku stoji naslov).
Renky Posted - 06/11/2009 : 10:38:43
quote:
Originally posted by Stari borac

MM 71 je skraćen za dvije pasice, upravo na prijelomu (prve dvije pasice nastavka).



U ovakvim situacijana kad se spajaju epizode, ili su dvi pasice ( uz malo truda ) viška ili ( lakšim sistemom ) manjka. Na žalost, po komentaru, ode fale dvi.
Škrky Posted - 06/11/2009 : 10:30:47
Divno, vraćamo se na ona stara vremena kad su se preskakivale naslovnice i izrezivale pasice.

Tako nam i treba kad stalno kukamo da se nekad življelo bolje.
cronos six Posted - 06/11/2009 : 09:53:42
quote:
Originally posted by Stari borac

MM 71 je skraćen za dvije pasice, upravo na prijelomu (prve dvije pasice nastavka).


eto ti sad,i meni je bilo sumnjivo kod 71,ali kako to radi strip agent mozda se ponovi i kod narednih brojeva.
Stari borac Posted - 05/11/2009 : 22:08:13
MM 71 je skraćen za dvije pasice, upravo na prijelomu (prve dvije pasice nastavka).
cronos six Posted - 05/11/2009 : 17:48:20
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by cronos six

trenutno citam prvu m.m na 190strana od strip agenta.treba mi mala pomoc oko ubacivanja naslovnih strana(koje su izbacene).
posto tu spadaju brojevi od 70-76,hteo bi ubaciti naslovne u boji,ali neznam gde im je tacno mesto.
ko ima italijanske orginale zna tacno izmedju koje i koje stranice je naslovna.
po mogucnosti za sva 6 broja.fala unapred.
p.s-da nije slucajno izbacena neka stranica ili vinjeta u ova 6 broja,i to me zanima?


martijevci,dajte odgovor il cu vracam topic 100-puta.



Evo ovako:
br. 70. naslovnica ide između 96 i 97 stranice
br. 71. naslovnica između 46 i 47 str
br. 72. između 96 i 97 str.
br. 73. između 44 i 45 str.
između 138 i 139 str.
br. 74. između 44 i 45 str.
br. 75. između 96 i 97 str.
br. 76. između 96 i 97 str.

nadam se da sam pomogao


hvala puno!
ivan_micic Posted - 05/11/2009 : 17:00:53
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by cronos six

trenutno citam prvu m.m na 190strana od strip agenta.treba mi mala pomoc oko ubacivanja naslovnih strana(koje su izbacene).
posto tu spadaju brojevi od 70-76,hteo bi ubaciti naslovne u boji,ali neznam gde im je tacno mesto.
ko ima italijanske orginale zna tacno izmedju koje i koje stranice je naslovna.
po mogucnosti za sva 6 broja.fala unapred.
p.s-da nije slucajno izbacena neka stranica ili vinjeta u ova 6 broja,i to me zanima?


martijevci,dajte odgovor il cu vracam topic 100-puta.



Evo ovako:
br. 70. naslovnica ide između 96 i 97 stranice
br. 71. naslovnica između 46 i 47 str
br. 72. između 96 i 97 str.
br. 73. između 44 i 45 str.
između 138 i 139 str.
br. 74. između 44 i 45 str.
br. 75. između 96 i 97 str.
br. 76. između 96 i 97 str.

nadam se da sam pomogao
ivan_micic Posted - 05/11/2009 : 11:32:45
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by cronos six

trenutno citam prvu m.m na 190strana od strip agenta.treba mi mala pomoc oko ubacivanja naslovnih strana(koje su izbacene).
posto tu spadaju brojevi od 70-76,hteo bi ubaciti naslovne u boji,ali neznam gde im je tacno mesto.
ko ima italijanske orginale zna tacno izmedju koje i koje stranice je naslovna.
po mogucnosti za sva 6 broja.fala unapred.
p.s-da nije slucajno izbacena neka stranica ili vinjeta u ova 6 broja,i to me zanima?




martijevci,dajte odgovor il cu vracam topic 100-puta.



Pa sam možeš skužiti di ubaciti naslovnicu,jer ti obicno ima neka stranica koja ima naslov martin mystere
kad dodjem doma pogledat cu pa javiti
cronos six Posted - 05/11/2009 : 11:26:34
quote:
Originally posted by cronos six

trenutno citam prvu m.m na 190strana od strip agenta.treba mi mala pomoc oko ubacivanja naslovnih strana(koje su izbacene).
posto tu spadaju brojevi od 70-76,hteo bi ubaciti naslovne u boji,ali neznam gde im je tacno mesto.
ko ima italijanske orginale zna tacno izmedju koje i koje stranice je naslovna.
po mogucnosti za sva 6 broja.fala unapred.
p.s-da nije slucajno izbacena neka stranica ili vinjeta u ova 6 broja,i to me zanima?


martijevci,dajte odgovor il cu vracam topic 100-puta.
cronos six Posted - 04/11/2009 : 18:04:50
trenutno citam prvu m.m na 190strana od strip agenta.treba mi mala pomoc oko ubacivanja naslovnih strana(koje su izbacene).
posto tu spadaju brojevi od 70-76,hteo bi ubaciti naslovne u boji,ali neznam gde im je tacno mesto.
ko ima italijanske orginale zna tacno izmedju koje i koje stranice je naslovna.
po mogucnosti za sva 6 broja.fala unapred.
p.s-da nije slucajno izbacena neka stranica ili vinjeta u ova 6 broja,i to me zanima?
DeeCay Posted - 28/10/2009 : 15:07:26
Tema je oke, samo razrada smrdi i na pomalo neozbiljan način je to Deplano odradio. Dokumentaristički pristup? Ne baš. Ne poziva se na ama baš ništa u stvarnom svijetu. Likovi sami ne znaju što bi, oni agenti od CIA što rade? NIšta. Glavni negativac i njegova ideja i sam smisao te ideje? Ma daaj... Pred kraj kad upadnu u sjedište glavnog nemezisa pa se pokušava oponašati James Bond finiš no ispao je samo uzaludni ping-pong bez nekog smisla. Ne govorim da su u zadnje vrijeme sve loše epizode, već da je ova loša. A nije niti talijanski ciklus u potpunosti loš, bilo je tu zanimljivih epizoda.

Torti se nimalo nije potrudio. Njegovo najgore izdanje.
Antracit Posted - 28/10/2009 : 14:20:02
Slažem se, memory erasing is a bitch. Baš se sjećam kako mi je to bilo ok rješenje kad sam se prvi puta sreo sa takvom solucijom u nekom starijem broju LMS-ovog izdanja, no kada se počelo ponavljati ...

No, tema mi je skroz ok budući da sam pogledao par dokumentaraca sa tom problematikom.
Deers Posted - 27/10/2009 : 21:34:30
Ne znam, ja ne želim biti toliko kritičan, i slažem se s provodinom
Nije neka vrhunska epizoda ali...ja već dugo ne učekujem nešto od Martina, još kad se uzme u obzir da sam se navuka na Martina preko SD epizoda, onda je sve jasno
Epizoda mi je bila ok, čak zanimljiva, vukla me na čitanje, možda malo pretjerivnaje onim Billijevim prijateljima...tj nekako je DSSM prebrzo došao do svega...uglavnom, priča drži sve dok se ne otkrije tko zapravo iza svega toga...užas
I da, onaj gubitak pamćenja mi se NIKAKO ne sviđa, na volim kad stripovi završe tako, još tamo od MM Psihički simboli...(još uvije se nadam da će se DSSM svega prisjetiti)
DeeCay Posted - 27/10/2009 : 19:24:00
E ovo mi je stvarno najlošije napisani i na brzinu nacrtani Martin u zadnjih godinu dana. Tako loš rasplet još nisam vidio, i na kraju opet, ko da se ništa nije desilo, anuliramo jednostavno prijašnjih 180 stranica... Scenarij dosadan dozlaboga, tek tu i tamo neka pošalica koja me nasmijala, za ostalo ne treba trošiti riječi. Zadnja kadar dobra fora - Live long and prosper!
ivan_micic Posted - 23/10/2009 : 19:02:26
Nemojte ga toliko kritizirati,možda ga više ljudi prestane kupovati :), to je ipak Marti
Spock Posted - 23/10/2009 : 18:11:29
Ova epizoda se može opisati jednom riječi: dosadno.
O Tortiju ne treba trošiti riječi.

Priča nezanimljiva: 4/10
Scenarij nerazrađen i dosadan: 2/10
Crtež - Torti: 3/10
Naslovnica može proći zbog efeknih boja: 5/10
provodina Posted - 21/10/2009 : 21:40:30
quote:
Originally posted by dnevni boravak

quote:
Originally posted by provodina

Zanimljiva epizoda ali ipak ništa spektakularno. Jedino što mi se svidjelo u ovom stripu su reference na one stare brojeve MM.


Dakle, ako ima barem pet stranica koje te zanimaju, strip je zanimljiv??


Pa naravno ipak je riječ o MM .... Nije mi se dalo nešto dublje sad to raščlanjivati pa sam napisa tek tako da nešto napišem
A te reference su meni najdraži dio epizode.pogotovo one na Tempo Zero
dnevni boravak Posted - 21/10/2009 : 16:27:50
quote:
Originally posted by provodina

Zanimljiva epizoda ali ipak ništa spektakularno. Jedino što mi se svidjelo u ovom stripu su reference na one stare brojeve MM.


Dakle, ako ima barem pet stranica koje te zanimaju, strip je zanimljiv??
DeeCay Posted - 21/10/2009 : 16:10:19
S obzirom da je gostujući scenarist - Deplano, ja ovdje niti ne očekujem puno. Torti je valjda svako malo crtač jer je brz, no ne očito i previše kvalitetan.
dnevni boravak Posted - 21/10/2009 : 15:59:52
Samo traljava varijanta (izdr......) suvremenih mitova. Torti mi počinje bit prihvatljiv, puno je gore kad crta zelinilo, stabla i slično.

NAJVAŽNIJE: 1 broj smo daleko od povratka Algernona Mabusa.

Elderane84 Posted - 21/10/2009 : 15:42:51
Ja se samo nadam da ce SA izdati brojeve do Veselog cetvrtka. Ovo povecanje cijene nije strasno, ako se zna brzina izlazenja. Maltene je niko nece ni osjetiti...
provodina Posted - 21/10/2009 : 14:24:56
Zanimljiva epizoda ali ipak ništa spektakularno.Jedino što mi se svidjelo u ovom stripu su reference na one stare brojeve MM.Prosječan MM ali drago mi je da još uvijek izlazi.
Ovo šta nas očekuje trebalo bi biti bolje
Jedva čekam.
P.S. platio bi ovu cijenu svaki put kad bi izlazio mjesečno

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000