forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 210 - Napad u močvari

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
djukak Posted - 13/04/2012 : 14:19:57
Na kioscima od juče ili prekjuče

18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
kasper Posted - 14/04/2012 : 14:56:24
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by draskomisterno

Bole Ludens uvo sta mi mislimo o otisku



E pa bolit će ih nešto više od " uva " kad čuju da će libellus izdavati kolekcionarskog kolorca zagora



Zlocin i kazna
Tonka24 Posted - 14/04/2012 : 14:39:52
quote:
Originally posted by draskomisterno

Bole Ludens uvo sta mi mislimo o otisku



E pa bolit će ih nešto više od " uva " kad čuju da će libellus izdavati kolekcionarskog kolorca zagora
draskomisterno Posted - 14/04/2012 : 13:12:23
Bole Ludens uvo sta mi mislimo o otisku
Johnny Difool Posted - 14/04/2012 : 12:04:01
I u mom primjerku tisak je sasvim pristojan, ne odličan kao nekad ali vrlo dobar, pa nemam razloiga za prigovore Ludensu i odustajanje od istog.
Ultras Posted - 14/04/2012 : 01:36:45
quote:
Originally posted by emirem
... ja cu malo trositi svoje krvavo zaradjene pare na Marvel,Dark horse,DC i Zenescope...i ja cijenim kupljeno-isplativo-kvalitetno...
Moje pare nisu tudje mogu i ja njih ostaviti negdje drugdje...Bdepository i drugdje gdje se prodaju stripovi..






Tonka24 Posted - 14/04/2012 : 01:31:21
quote:
Originally posted by acestroke

Na zalost, slazem se s Oki-jem. Ludens u poslednje vrijeme toliko razocarava, da sam totalno odustao od svih njihovih izdanja (Zagor, Dylan, itd). Jeste da su mi oni bili glavni izvor Bonelijevih stripova, ali da i dalje bacam pare na osrednja izdanja od izdavaca kojeg se jebe za kvalitet ili za misljenje kupaca... no, thank you.


Sve vise nas se slaže, boim se da cu se pridruziti. Neka oni prodaju svoje smece nekome drugome. Pa neka se malo zapitaju...
velka031 Posted - 13/04/2012 : 22:45:11
Nisam ga skužio na kiosku, sutra ću svakako malo bolje pogledati... Ovo je jedna od najupečatljivijih naslovnica koje pamtim iz doba kada su ovi stripovi izlazili kao ZS...
mpavin Posted - 13/04/2012 : 19:34:48
I kod mene je dobar otisak.
Leonid Posted - 13/04/2012 : 19:33:28
quote:
Originally posted by djukak

Je li samo kod mene, ili je otisak jako loš. Kao u VČ. Npr. na stranicama 3, 5, 30, 35, 37....


Ne znam,u mene je skroz dobar otisak,baš sam gledao te stranice,nemam nijedne zamjerke.
Mora da je moj bio otiskan među prvima a tvoj među zadnjim
emirem Posted - 13/04/2012 : 17:34:38
Toliko su u hyperprodukciji da ne stignu staviti kanister sa tintom u stamparski stroj...
Steta ako tako pisete o tome,ja dolazim u zgb dr tj pa cu do striparnica od onog ponedjeljka,ako bude kako pisete i ja cu malo trositi svoje krvavo zaradjene pare na Marvel,Dark horse,DC i Zenescope...i ja cijenim kupljeno-isplativo-kvalitetno...
Moje pare nisu tudje mogu i ja njih ostaviti negdje drugdje...Bdepository i drugdje gdje se prodaju stripovi..
Cak razmisljam da samo uzimam od Libe i fibre jer su ipak high-qy
acestroke Posted - 13/04/2012 : 16:18:22
Na zalost, slazem se s Oki-jem. Ludens u poslednje vrijeme toliko razocarava, da sam totalno odustao od svih njihovih izdanja (Zagor, Dylan, itd). Jeste da su mi oni bili glavni izvor Bonelijevih stripova, ali da i dalje bacam pare na osrednja izdanja od izdavaca kojeg se jebe za kvalitet ili za misljenje kupaca... no, thank you.
Oki Posted - 13/04/2012 : 15:26:09
quote:
Originally posted by djukak

Je li samo kod mene, ili je otisak jako loš. Kao u VČ. Npr. na stranicama 3, 5, 30, 35, 37....



Katastrofa!!!
Sve su gori i gori...nije dovoljno to što im je prijevod najgori u povjesti svih strip izdanja ikad,sad još zakazuje i otisak. Kod mene još u broju 208(Devil Mask),ima vinjeta gdje Zagoru nije otisnuto cijelo lice...svako malo se po vinjetama događaju rupe bez ikakvog otiska,pa tako eto i Zagor ima rupu u glavi...
Znači loša kvaliteta će im postati rutina...već vidim aukcije tipa "za kolekcionare"-samo 20 ispravno otisnutih primjeraka(ostalih 8000 primjeraka su bili škart za obične smrtnike)
piquet Posted - 13/04/2012 : 15:18:46
još jučer...
split85 Posted - 13/04/2012 : 15:04:38
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

Kupljeno :)


Također
djukak Posted - 13/04/2012 : 15:00:13
Je li samo kod mene, ili je otisak jako loš. Kao u VČ. Npr. na stranicama 3, 5, 30, 35, 37....
Zagor i Chico Posted - 13/04/2012 : 14:55:46
Kupljeno :)
mpavin Posted - 13/04/2012 : 14:53:26
Ovdje počinje prvi epizoda Toninellija na Zagoru. Ajde da vidimo i to čudo.
djule Posted - 13/04/2012 : 14:51:21
zagor ima facu ko da bu se rasplakao. već vidim da mu brada drhti. :-)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000