forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mauro Laurenti, novi crtac Zagorovih naslovnica

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
tinton Posted - 01/04/2014 : 13:21:24
Jeste li zadovoljni ovim odabirom?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ike666 Posted - 04/04/2014 : 23:55:58
Hehe, kao ona stara epizoda Dylan Doga kada nikako ne mogu ubiti onog tipa jer ih ima šest blizanaca
DODSFERD Posted - 04/04/2014 : 23:47:15
quote:
Originally posted by ike666
Samo se nadam da neće iskopati nekog novog antitalenta!


Nema valjda i Chiarolla nekog brata... ili čak Cassarovi trećega.
ike666 Posted - 04/04/2014 : 23:41:48
Dolaze bolje vremena i za Zagora: Venturi, Piere, pa već predstavljeni Bisi i Prisco itd. Samo se nadam da neće iskopati nekog novog antitalenta!
velka031 Posted - 04/04/2014 : 21:26:49
VC Tex 18 - Kisa, crtez dobar do perverzije, naravno, braca Cestaro, to pogledati i uvjeriti se da Cassaro, D arcangelo, Sedioli, Chiarolla, Laurenti, Mangiantini, Gramaccioni ne mogu prismrditi tome ni da se uzme najbolje od svakoga od njih i pretoci u jednog crtaca... Zagora netko u SBE tretira jako lose, jer Tex nema prakticno nijednog crtaca koji je "kvaliteta" navedenih!
DODSFERD Posted - 04/04/2014 : 12:02:49
quote:
Originally posted by ike666

Slažem se, Piccinelli vrhunski, puno bolje nego prije u Zagoru. Neka nam ga vrate,a damo im Chiarollu i Laurentija u paketu


Teško bi takva 2 zgubidana itko normalan primio u Texovu ekipu, najbolje bi ih bilo baciti u neki novi serijal gdje je najmanja šteta.
bjelolasica Posted - 04/04/2014 : 12:01:59
To bi bila izdaja!!!!!!!!!
tinton Posted - 04/04/2014 : 11:53:30
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by velka031

Ostaje srednja struja kvalitete Zagorovih crtaca sa nikakvim sansama da se probije u vrh, jednostavno nema dovoljno talenta, volje, nicega...


Ima, ali im Sergio/Boselli ponude vise novca da predju na Texa i tamo protrace talenat.
Na stranu Font, koja su dva najbolja crtaca iz Texove ekipe? Piccinelli i Rubini! Poznata nam imena, zar ne?!
Rubini je moj zakljucak po Zagorovoj epizodi iz JA, crtez je sa druge planete.
Pogledao sam bas crteze zadnjih Texovih epizoda, nijedan ni blizu Piccinelliju. U medjuvremenu je covjek postao bolji i od Ville. Jedino vidim Fonta ispred njega, ali to su ipak razliciti stilovi, pa bi se moglo jos o tome diskutovati.



Upravo tako, Rubini i Piccinelli najbolji su Texovi crtaci, uz bracu Cestaro koji su stvarno briljantni i naravno, Fonta... Ostali su ili na zalasku (Ticci, Fusco...) ili precijenjeni (Civitelli)...



Moram da dodam odlicnog Ortiza! Meni je njegov Teks najbolji i brace Cestaro.
Video sam Piccinelijeve table rasturaju! A Rubinijeve nisam, gde ste ih pronasli?



Ja sam govorio iskljucivo o sadasnjim crtacima, Ortiz na zalost tu vise ne pripada.

King Warrior, ja nisam vidio montalesovu osvetu, ali imam neki talijanski tex traperi iz yellowstonea, gdje piccinelli rastura.

Imam i jedan talijanski cestarov tex, isto fenomenalan crtez.
tinton Posted - 04/04/2014 : 11:17:23
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by velka031

Ostaje srednja struja kvalitete Zagorovih crtaca sa nikakvim sansama da se probije u vrh, jednostavno nema dovoljno talenta, volje, nicega...


Ima, ali im Sergio/Boselli ponude vise novca da predju na Texa i tamo protrace talenat.
Na stranu Font, koja su dva najbolja crtaca iz Texove ekipe? Piccinelli i Rubini! Poznata nam imena, zar ne?!
Rubini je moj zakljucak po Zagorovoj epizodi iz JA, crtez je sa druge planete.
Pogledao sam bas crteze zadnjih Texovih epizoda, nijedan ni blizu Piccinelliju. U medjuvremenu je covjek postao bolji i od Ville. Jedino vidim Fonta ispred njega, ali to su ipak razliciti stilovi, pa bi se moglo jos o tome diskutovati.



Upravo tako, Rubini i Piccinelli najbolji su Texovi crtaci, uz bracu Cestaro koji su stvarno briljantni i naravno, Fonta... Ostali su ili na zalasku (Ticci, Fusco...) ili precijenjeni (Civitelli)...



Moram da dodam odlicnog Ortiza! Meni je njegov Teks najbolji i brace Cestaro.
Video sam Piccinelijeve table rasturaju! A Rubinijeve nisam, gde ste ih pronasli?



Ja sam govorio iskljucivo o sadasnjim crtacima, Ortiz na zalost tu vise ne pripada.

King Warrior, ja nisam vidio montalesovu osvetu, ali imam neki talijanski tex traperi iz yellowstonea, gdje piccinelli rastura.

Imam i jedan talijanski cestarov tex, isto fenomenalan crtez.
ike666 Posted - 03/04/2014 : 23:13:44
Slažem se, Piccinelli vrhunski, puno bolje nego prije u Zagoru. Neka nam ga vrate,a damo im Chiarollu i Laurentija u paketu
King Warrior Posted - 03/04/2014 : 23:06:08
quote:
Originally posted by going going


Video sam Piccinelijeve table rasturaju! A Rubinijeve nisam, gde ste ih pronasli?



Zagor JA, jos nije crtao Texa.

Da budem iskren, mene Cestarovi u stripu nisu nesto posebno odusevili:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=3424&category_id=210&keyword=ljudska+lovina&option=com_virtuemart&Itemid=53

Piccinelli je jednostavno razvalio u Montalesovoj osveti:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=3388&category_id=210&keyword=osveta&option=com_virtuemart&Itemid=53
going going Posted - 03/04/2014 : 22:41:52
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by velka031

Ostaje srednja struja kvalitete Zagorovih crtaca sa nikakvim sansama da se probije u vrh, jednostavno nema dovoljno talenta, volje, nicega...


Ima, ali im Sergio/Boselli ponude vise novca da predju na Texa i tamo protrace talenat.
Na stranu Font, koja su dva najbolja crtaca iz Texove ekipe? Piccinelli i Rubini! Poznata nam imena, zar ne?!
Rubini je moj zakljucak po Zagorovoj epizodi iz JA, crtez je sa druge planete.
Pogledao sam bas crteze zadnjih Texovih epizoda, nijedan ni blizu Piccinelliju. U medjuvremenu je covjek postao bolji i od Ville. Jedino vidim Fonta ispred njega, ali to su ipak razliciti stilovi, pa bi se moglo jos o tome diskutovati.



Upravo tako, Rubini i Piccinelli najbolji su Texovi crtaci, uz bracu Cestaro koji su stvarno briljantni i naravno, Fonta... Ostali su ili na zalasku (Ticci, Fusco...) ili precijenjeni (Civitelli)...



Moram da dodam odlicnog Ortiza! Meni je njegov Teks najbolji i brace Cestaro.
Video sam Piccinelijeve table rasturaju! A Rubinijeve nisam, gde ste ih pronasli?
velka031 Posted - 03/04/2014 : 22:29:51
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by velka031

Ostaje srednja struja kvalitete Zagorovih crtaca sa nikakvim sansama da se probije u vrh, jednostavno nema dovoljno talenta, volje, nicega...


Ima, ali im Sergio/Boselli ponude vise novca da predju na Texa i tamo protrace talenat.
Na stranu Font, koja su dva najbolja crtaca iz Texove ekipe? Piccinelli i Rubini! Poznata nam imena, zar ne?!
Rubini je moj zakljucak po Zagorovoj epizodi iz JA, crtez je sa druge planete.
Pogledao sam bas crteze zadnjih Texovih epizoda, nijedan ni blizu Piccinelliju. U medjuvremenu je covjek postao bolji i od Ville. Jedino vidim Fonta ispred njega, ali to su ipak razliciti stilovi, pa bi se moglo jos o tome diskutovati.



Upravo tako, Rubini i Piccinelli najbolji su Texovi crtaci, uz bracu Cestaro koji su stvarno briljantni i naravno, Fonta... Ostali su ili na zalasku (Ticci, Fusco...) ili precijenjeni (Civitelli)...
tinton Posted - 03/04/2014 : 22:17:52
Cestaro naravno.
Piccinelli je stvarno naj.
King Warrior Posted - 03/04/2014 : 21:32:20
quote:
Originally posted by velka031

Ostaje srednja struja kvalitete Zagorovih crtaca sa nikakvim sansama da se probije u vrh, jednostavno nema dovoljno talenta, volje, nicega...


Ima, ali im Sergio/Boselli ponude vise novca da predju na Texa i tamo protrace talenat.
Na stranu Font, koja su dva najbolja crtaca iz Texove ekipe? Piccinelli i Rubini! Poznata nam imena, zar ne?!
Rubini je moj zakljucak po Zagorovoj epizodi iz JA, crtez je sa druge planete.
Pogledao sam bas crteze zadnjih Texovih epizoda, nijedan ni blizu Piccinelliju. U medjuvremenu je covjek postao bolji i od Ville. Jedino vidim Fonta ispred njega, ali to su ipak razliciti stilovi, pa bi se moglo jos o tome diskutovati.
DODSFERD Posted - 03/04/2014 : 21:19:04
quote:
Originally posted by velka031
I ne znam gdje su oci tim Talijanima koji ga toliko cijene...


Vjerojatno su prije puno čitali Tarzana pa im ostalo u zjenici oka.
velka031 Posted - 03/04/2014 : 20:33:22
Laurenti cak i ima dobre ideje, ne mogu to poreci, ali jebe ga izvedba... Ostaje srednja struja kvalitete Zagorovih crtaca sa nikakvim sansama da se probije u vrh, jednostavno nema dovoljno talenta, volje, nicega... I ne znam gdje su oci tim Talijanima koji ga toliko cijene...
Zeljko Ferri Posted - 03/04/2014 : 11:54:02
Ovaj Laurentijev crtez kao crtez nije los, ali ne lezi mi za Zagora ugh!
Kao sto King reče gore...
DODSFERD Posted - 03/04/2014 : 00:00:24
quote:
Originally posted by Windwalker




Ovo je preloše napravljeno, da mu vidim samo facu vjerojatno ne bih pogodio o kome se radi.
King Warrior Posted - 02/04/2014 : 23:39:56
quote:
Originally posted by Windwalker


... ili zašto ne?



Zar je potrebno objasnjavati:

Windwalker Posted - 02/04/2014 : 23:28:45

... ili zašto ne?


I ja bi da Ferri vječno živi i bude mlad, ali šta je, tu je.
emirem Posted - 02/04/2014 : 21:53:24
Definetli nou!
ike666 Posted - 02/04/2014 : 21:47:09
Ovdje i nije baš cijenjen, ako ćemo vjerovati anketi.
D.J. Posted - 01/04/2014 : 20:57:49
Da je rekao Chiarolla, ne bi bilo sumnje da se radi o sali. Da je rekao Verni nitko se ne bi iznenadio (osim razacorao ) jer vecina nas ocekuje da ce Verni biti izabran, ali da sala bude bolja King je (mudro) izabrao Laurenija koji vec crta naslovnice za VC i cijenjen je u Italiji. Tako da Laurenti kao Burattinijev izbor i nije neka naucna fantastika.
Zagor12 Posted - 01/04/2014 : 19:13:23
Jel netko uopće povjerovao u ovo?
Johnny Difool Posted - 01/04/2014 : 19:12:06
Apri-li-li-li!



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000