forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bella i Bronco 5

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 15/12/2016 : 10:11:48
Scenarij: Gino D'Antonio
Crtež: Alessandro Chiarolla/Giovanni Freghieri/Renato Polese
Naslovnica: Gino D'Antonio

Original #14-16

16.12.16. u snk
17.12.16. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Curunir Posted - 20/12/2016 : 22:00:40
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sve nove edicije (Mark, Blek, Miki, B&B) uvijek kreću ljeti, tako da se još (barem) pola godine ne trebate ničemu nadati.

Moj glas ide kolor Martinu, pojedinačne epizode tehnički po uzoru na kolor Zagore i uz cijenu od recimo 29,90 kn.

A ako mora opet nešto (pra)staro, zašto ne Usamljeni konjanik. Marcello je majstor.





Ma to ne spada u ovakve edicije, ovdje govorimo o prastarim stripovima na koja ne placas prava nego ti jos plate da ih izdas
Uh, usamljeni konjanik, pa jos zamisli u boji, kakva crtacka divota!
Ali odavno vicem o Judasu, no bojim se da nista od toga.
Bilo bi lijepo, 5 knjiga. Samo da daju nekom tko ima smisla za svoj jezik a ne ova strahota u PSDZ.
Kupio sam danas novi DD Ekstra, osim nekoliko turbopromasaja, Ana Gaspar na veliku dijelu prijevoda - fenomenalna!
Ostao sam paf.
morski Posted - 20/12/2016 : 19:55:01
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivanl

Ajde Berni ako citas ovo, udri po Judasu, ako te ne zafrkavaju neka prava... Ne po Judas Priestu, vec onom iz Lms.


i moj glas za Džudasa!


i moj glas za Judas \m/
vronski 3 Posted - 20/12/2016 : 19:44:28
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sve nove edicije (Mark, Blek, Miki, B&B) uvijek kreću ljeti, tako da se još (barem) pola godine ne trebate ničemu nadati.

Moj glas ide kolor Martinu, pojedinačne epizode tehnički po uzoru na kolor Zagore i uz cijenu od recimo 29,90 kn.

A ako mora opet nešto (pra)staro, zašto ne Usamljeni konjanik. Marcello je majstor.





Kolor Marti kreće u izdanju VČ kao deo edicije "Obojeni program"!
Johnny Difool Posted - 20/12/2016 : 17:52:32
Sve nove edicije (Mark, Blek, Miki, B&B) uvijek kreću ljeti, tako da se još (barem) pola godine ne trebate ničemu nadati.

Moj glas ide kolor Martinu, pojedinačne epizode tehnički po uzoru na kolor Zagore i uz cijenu od recimo 29,90 kn.

A ako mora opet nešto (pra)staro, zašto ne Usamljeni konjanik. Marcello je majstor.

anto Posted - 20/12/2016 : 17:21:40
quote:
Originally posted by ivanl

Ajde Berni ako citas ovo, udri po Judasu, ako te ne zafrkavaju neka prava... Ne po Judas Priestu, vec onom iz Lms.


i moj glas za Džudasa!
ivanl Posted - 20/12/2016 : 16:50:06
Ajde Berni ako citas ovo, udri po Judasu, ako te ne zafrkavaju neka prava... Ne po Judas Priestu, vec onom iz Lms.
RAKOSI4 Posted - 20/12/2016 : 15:33:32
quote:
Originally posted by DODSFERD

Idemo po redu, ali nakon što se kompletira i PSDZ.


Mislim i ja da će tako bit.
Vjerujem da će pomalo izdat sve te kratke serijale,prava su mala,već je ograničija tiražu da ne stvara gubitke,regulirana cjena,odmah nakon kioska to će ić ka remitenda kao podmazano.Ovdje ima jedna stabilna jezgrica kupaca.
DODSFERD Posted - 20/12/2016 : 14:04:24
Idemo po redu, ali nakon što se kompletira i PSDZ.
vronski 3 Posted - 20/12/2016 : 13:09:07
quote:
Originally posted by jang

odlično je ovo Bernard odradio...brzo i efikasno :)
ajmo sada Tim i Dasti



Ja glasam za Đila!
teller Posted - 20/12/2016 : 10:19:02
quote:
Originally posted by jang

odlično je ovo Bernard odradio...brzo i efikasno :)
ajmo sada Tim i Dasti


jang Posted - 20/12/2016 : 09:14:35
odlično je ovo Bernard odradio...brzo i efikasno :)
ajmo sada Tim i Dasti
morski Posted - 20/12/2016 : 08:47:44
okej, znači od tebe nikako ne kupovati na aukcijama
vronski 3 Posted - 20/12/2016 : 08:40:26
Ne znam ljudi šta vam je sa tim "glancerima" i opsednutosti istima? Stripovi valjda služe da se čitaju a ne da se drže u rukuma poput svetog grala i stoje na policama gde ne sme niko da ih pipne! Razumem da neko želi da dobije neoštećen primerak nekog skupog izdanja, kolekcionarskog, ali insistirati na kiosk izdanjima poput B&B da budu "glanceri", zagledati im hrbat i šta sve ne još, ipak je preterivanje!

Odrastao sam poput većine ovde na kiosk izdanjima ZS i LMS, nikad nisam gledao da li je ivica ovakva, hrbat onakav...niti me je to bilo briga! Jedva sam čekao da pročitam pa da dam dalje društvu na čitanje! I danas žalim što stripove VČ ne mogu da čitam da savijem strane, tako je poseban gušt čitati... ;)
RAKOSI4 Posted - 20/12/2016 : 00:31:48
Vrlo je malo tih kioska a i pretrpani su svim i svačim još samo fali da počnu prodavat građevinski materijal a kad znam ko im je gazda ,ne bi se ni začudija da na kiosk kupujemo lipilo za pločice.
Neke su mi tete jako kooperativne pa mi daju zavirit... u škafetine tj. ladice olitiga fioke .
Dobro i ja njima znam napravit neke uslugice .....
Johnny Difool Posted - 19/12/2016 : 23:22:10
Još uvijek se na kioscima mogu pronaći odlični, neoštećeni primjerci.
Točnije u kioscima, onima većima u koje se može ući pa su stripovi poslagani uredno na policama sa strane, pored enigmatike i paperback knjiga.

DODSFERD Posted - 19/12/2016 : 23:20:18
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by ivanl

Nije mi bilo veceg gusta nego ic na trafiku po romane, kako nekad tako i do prije nekog vremena. Zato romani i sluze da ih "raja" kupuje na kiosku... ali sve su losiji fizicki, osteceni u transportu sa onim utorima sprjeda-straga, na hrbatu...tako da ih sad uzimam direktno od izdavaca. Jbg. uredno ih dobijem i glanc su. Ne idu istumbani Tiskovim kombijima do Splita kako kome "prdne". I ne bacaju ih okolo kao jednokratne novine. A bilo je stvarno gust obilazit trafike za dobrim primjerkom.



Obilazeći trafika dolazi do velikog trošenja obuće te šta bolji glancer gore cipele/patike
ZS i LMS kad su dolazili na kiose , bilo ih je po 30,40 i više stripova u pakovanju , te je samo gornji i zadnji strada a ovi su bili više manje dobri, e sad kad dođu dva stripa samo ,dakle gornji i donji u sredini nema ništa .


Nije to dobro kada u sredini nema ništa, onda gornji priljubi uz donjeg i poderu/oštete jedan drugog.
Curunir Posted - 19/12/2016 : 23:02:54
budi sritan da između ta 2 nije feta mortadele ili pancete...
RAKOSI4 Posted - 19/12/2016 : 22:39:19
quote:
Originally posted by ivanl

Nije mi bilo veceg gusta nego ic na trafiku po romane, kako nekad tako i do prije nekog vremena. Zato romani i sluze da ih "raja" kupuje na kiosku... ali sve su losiji fizicki, osteceni u transportu sa onim utorima sprjeda-straga, na hrbatu...tako da ih sad uzimam direktno od izdavaca. Jbg. uredno ih dobijem i glanc su. Ne idu istumbani Tiskovim kombijima do Splita kako kome "prdne". I ne bacaju ih okolo kao jednokratne novine. A bilo je stvarno gust obilazit trafike za dobrim primjerkom.



Obilazeći trafika dolazi do velikog trošenja obuće te šta bolji glancer gore cipele/patike
ZS i LMS kad su dolazili na kiose , bilo ih je po 30,40 i više stripova u pakovanju , te je samo gornji i zadnji strada a ovi su bili više manje dobri, e sad kad dođu dva stripa samo ,dakle gornji i donji u sredini nema ništa .
ivanl Posted - 19/12/2016 : 22:18:43
Nije mi bilo veceg gusta nego ic na trafiku po romane, kako nekad tako i do prije nekog vremena. Zato romani i sluze da ih "raja" kupuje na kiosku... ali sve su losiji fizicki, osteceni u transportu sa onim utorima sprjeda-straga, na hrbatu...tako da ih sad uzimam direktno od izdavaca. Jbg. uredno ih dobijem i glanc su. Ne idu istumbani Tiskovim kombijima do Splita kako kome "prdne". I ne bacaju ih okolo kao jednokratne novine. A bilo je stvarno gust obilazit trafike za dobrim primjerkom.
RAKOSI4 Posted - 19/12/2016 : 14:43:33
Primjetija sam da na kioscima ima samo po 2 primjerka a na nekim čak nijedan,ili je došlo do preraspodjele po kioscima ili je smanjena tiraža.A kako su po samo dva u očajnom su stanju evo danas sam naša jedan pristojan primjerak.
DODSFERD Posted - 19/12/2016 : 14:03:29
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by DODSFERD

Izgleda da se Bella dobro gužva na kioscima, što bi tek bilo da je u pitanju onaj specijalni broj.



Dodo dosta mi je svega , prić ću na remitendu .......
Jedino me tješi kakvi tek Teleru dolazu primjerci


Kada već plaća punu cijenu čovjek očekuje da strip bude u dobrom stanju.
Ja ga danas nisam našao u SNK jer još nije stigao, pa sam malo bacio oko na jednu radnju Tiska. Bila su 2 primjerka, ali sam odmah vidio da nisu nešto očuvani i produžio dalje.
Nije mi toliko hitno da uzimam nešto čime nisam zadovoljan, mogu se strpiti do idućeg mjeseca.
RAKOSI4 Posted - 19/12/2016 : 11:10:54
Jesili ih izgubija na kocki
ivanl Posted - 19/12/2016 : 11:04:16
Bella i Bronco ne da su izlazili u Jugi, nazalost nezavrseni, nego su i ljepo ocuvani primjerci bili ovdje na aukcijama. Nedavno, dapace. Ja sam ih nazalost izgubio. Ali dobio ih je moj "prika", "purger", pa neka mu. Sad su u Zagrebu.
RAKOSI4 Posted - 19/12/2016 : 10:29:34
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izgleda da se Bella dobro gužva na kioscima, što bi tek bilo da je u pitanju onaj specijalni broj.



Dodo dosta mi je svega , prić ću na remitendu .......
Jedino me tješi kakvi tek Teleru dolazu primjerci
DODSFERD Posted - 18/12/2016 : 23:41:33
Izgleda da se Bella dobro gužva na kioscima, što bi tek bilo da je u pitanju onaj specijalni broj.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000