forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog maxi 31 - Old Boy 10

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 31/07/2024 : 19:44:15
Dylan ide usvojit psa (ili vuka), jer je woke i ne kupuje pse (ili vukove).



Scenarij: Njih tri
Crtež: Više od tri

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima!
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Sarghan Posted - 03/08/2024 : 16:00:19
Ja ga ujutro pronašao na Tisku.

Crveno kao sunce, toplo kao olovo - čisti, zabavni western, ovog puta se ne oslanja toliko na horror elemenete kao u prošlom nastavku, već je klasični westernski spašavanje dame u nevolji. U rangu prosječnog Texa. Na crtežu su Piccatto i obitelj/učenici, a kao takvi su mi i dalje i više nego dobri. 7/10

Tišina vuknja - isti dojmovi kao i u gornjoj recenziji. Zanimljivo koliko sam se toga sjećao i prije čitanja neovisno što ciljano nema nikakvog teksta. Crtež možda neće biti svakome po volji, no mene u nekim stvarima podsjeća na Ambrosinija. 7/10

Čovjek i zvijer - možda i najslabija priča ovog maxija, lord plaća Dylana da ga čuva preko noći kad se pretvara u vukodlaka. Neke stvari Marzano uopće ne objašnjava (a trebao bi jer nemaju smisla), a kraj je totalno neuvjerljivi. Ipak, generalno čitljivo. Crtež bi nekima također mogao biti diskutabilan, iako je nešto ekspresivniji i slobodnijih linija, ipak stvara dobru atmosferu, osobito u noćnim scenama. 6/10
peropero Posted - 03/08/2024 : 11:56:54
Nisam ga našao.
Altairfan Posted - 03/08/2024 : 08:23:08
Na kioscima.
zveles Posted - 01/08/2024 : 19:35:49
quote:
Originally posted by Sarghan

...samim time vjerujem kako ovog puta nitko neće imati zamjerke na prijevod.



Osim naslova, "Tih kao vuk", referirajući se na pojam koji je došao s Kiplingom i domaćim prijevodom Knjige o džungli.
Sarghan Posted - 01/08/2024 : 19:19:16
Ovaj broj sam čitao prije 7 godina kad je izašlo u Italiji, pa čisto ovako po sjećanju što možete očekivati:

Prva priča je nastavak Vatrene ponoći (one western-zombie priče iz prošlogodišnjeg Maxija #28, isti autori). Kome se svidjela ta priča, svidjet će mu se i ova.

Druga priča je zanimljiv eksperiment jer je ciljano pisana kao "nijema" priča, Znači, kompletna priča bez i jednog oblačića s tekstom, internih monologa, itd. Uglavnom, ne, nije u pitanju greška u pripremi materijala što strip nema teksta, a samim time vjerujem kako ovog puta nitko neće imati zamjerke na prijevod.
Za tu priču sam tada napisao i recenziju: https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=2135

Treće priče se uopće ne sjećam.
DOMI Posted - 31/07/2024 : 23:50:01
Dobar ritam, odlično!!!
teller Posted - 31/07/2024 : 21:36:51
Odlično...
Space Marine Posted - 31/07/2024 : 20:59:01
Odlično, lijepo su ubrzali maxija. Ovim tempom bi komotno mogao izaći bar još jedan ove godine.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000