forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Ja sam heroj

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Heisenberg Posted - 05/06/2024 : 14:15:05


Prvi broj izlazi 7.6.2024. godine.
Sinopis (uzet sa sajta Lagune):
Hideo Suzuki radi kao potplaćeni pomoćnik mangake, ima problema sa samopouzdanjem i halucinacijama. Oseća se kao sporedni lik u sopstvenoj životnoj priči, i da stvar bude gora, sumnja da ga devojka Teko vara sa svojim bivšim dečkom. Nakon što joj je saopštio svoje sumnje u vezi sa prevarom, Hideo odlučuje da joj se izvini. Međutim, život će mu se uskoro drastično promeniti, jer niz misterioznih incidenata i smrti širiće se celim Japanom. Svet koji poznaje potpuno će nestati.
5   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
kreŠa Posted - 21/06/2024 : 11:52:11


uskoro :D
kreŠa Posted - 20/06/2024 : 10:46:15
Sadašnjica se pretvara u košmar, strašniji od Hideovih halucinacija. Izbegavši ujede zaražene Teko i kolega na poslu, Suzuki svedoči strmoglavom raspadu sveta bežeći iz Tokija od razularenih krvoločnih hordi zombija. Broj zombija vrtoglavo raste, katastrofe se odigravaju na svakom koraku, nesreće se nižu jedna za drugom. Da bi izvukao živu glavu, moraće prvi put u životu da preuzme odgovornost i pronađe hrabrost duboko skrivenu u sebi.

„Nagli nalet vreline, nakon skupine hladnih dana, bio je katastrofalan. Maltene su svi izmileli napolje kao zombiji, slično scenama na ulici kada Hideo Suzuki pokušava da spase živu glavu nakon bliskog susreta sa nemrtvim senseijem.“

– Ivan Veljković, pisac, kritičar i teoretičar

Dvojka je od danas u prodaji! :D
kreŠa Posted - 09/06/2024 : 20:05:52
Dvonedeljni ritam, 13x20cm, kolorne strane koje treba da budu u koloru :)
delboj Posted - 08/06/2024 : 15:59:04
https://www.stripovi.com/recenzije/ja-sam-heroj-iaah-shog-1-i-am-a-hero-vol-1/1769/
maddjuro Posted - 05/06/2024 : 19:57:56
dobra manga; sviđa mi se depikcija ljudske naravi u zombie apokalipsi; ali najveći minus mi je zadnji arc.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000