forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Moebius mačkine oči

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Raymond Posted - 13/10/2011 : 20:55:16
Evo u SADu humanoids ce izbaciti u masivnom A3 formatu ovu gore knjigu jel' ko čitao i valja li što?

http://www.humanoids.com/album/260
10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Raymond Posted - 14/10/2011 : 23:47:39
quote:
Originally posted by Mord

70 dolara za knjigu od 50 stranica.


ma to oni izbace kasnije u jeftinijoj varijanti ali poenta u ovim stripovima A3 i slicnih formata je da ponekad ljudi koji uzivaju u crtezu recimo nekih srtaca a ne mogu priustiti original table (koje mogu biti stotine ili hiljade dolara po jednoj zavisi od koga je) onda je dosta OK cijena $70 da se ima nesto u istom ili slicnom formatu velicine table na kojoj je nacrtano

sad su ovamo u USA poceli u IDW da printaju Thor od crtaca Walter Simonson u originalnim dimenzijama koje je nacrtan, da se vidi cak i plava (non-photo olovka)..isto tako ovakve knjige su ok ako hoce neko inspiraciju kako je taj i taj crtac nacrtao to i to i kako su linije i druge stvari izgledale u originalnoj dimenziji..itd

onda imas kolencionare itd..
Mairosu Posted - 14/10/2011 : 18:17:34
Meni je omiljeni moebius onaj kratki strip sa regrutacijom i ratistem, pa se na kraju ispostavi da je rat...ah, necu da spoilam, ali ko je citao Reintegraciju taj zna o cemu se radi.
ninel Posted - 14/10/2011 : 17:30:25
quote:
Originally posted by JAH WOBBLE


Uz Arzach i Garažu, najbolji Moebiusov strip!


Slažem se samo bih medju njegova najbolja ostvarenja pridodao još i neke njegove kratke stripove poput Pite od jabuka, Duplog bekstva, Belog košmara...itd.
Mord Posted - 14/10/2011 : 15:16:37
70 dolara za knjigu od 50 stranica.
JAH WOBBLE Posted - 14/10/2011 : 15:04:51
Imam ga u okviru šestog toma.
http://www.bedetheque.com/album-6560-BD-Les-Yeux-du-Chat-La-Deviation.html
Ovde je dodata žuta boja, tako da bih obavezno uzeo i čisto c/b izdanje.
Uz Arzach i Garažu, najbolji Moebiusov strip!

Možda ga Markos ipak objavi?!
Drago mi je što će Moebius kod Fibre ići u pojedinačnim albumima, a ne u integralu.
austin Posted - 14/10/2011 : 09:15:39
Vec su izbacili Incala u tom deluxe oversized formatu u 750 primeraka, a pored Macke su najavili i Metabarone u istom tom fazonu (oversized i limitirano na 750/999 primeraka). Sve to gomila ljudi preorderuje i nijedna striparnica koja radi preorder ne garantuje isporuku. Za utehu je da ce i Metabarone i Macku da izbace i u nelimitiranoj seriji (kao sto su uradili i sa incalom...koji je takodje rasprodan) , normalnog formata (nesto manji od ovog oversized, klasican format za francuske albume).
Incal i Metabaroni su suvishni ako neko ima Fibrino izdanje, a Macku vredi uzeti u oversized varijanti pre svega zbog fantastichnog Mebijusovog crtezha....naravno ako ste fan :)
Mairosu Posted - 13/10/2011 : 22:47:54
Meni je ovo bilo sranje, citao sam pirat kad je izasao pre jedno 12-13 godina i uopste mi se nije dojmio. Sad, naravno, mozda bi mi se svideo ovako posle odredjene distance, ali nemam lepe uspomene na nj. :)
Raymond Posted - 13/10/2011 : 22:46:23
hvala mcn,.. znaci mozda kao za kolekcionare ili neko ko voli da gleda taj crtez tu i tamo zbog ovog/onog razloga
mcn Posted - 13/10/2011 : 21:38:27
[quote]Originally posted by Raymond

Evo u SADu humanoids ce izbaciti u masivnom A3 formatu ovu gore knjigu jel' ko čitao i valja li što?

To je strip od 24 ilustracije, Sitaru jako drag, relativno utjecajan i svakako lijep. Ne čita se dugo, doduše. :)

mcn
Raymond Posted - 13/10/2011 : 21:23:29
nasao sam francusko izdanje
http://www.bedetheque.com/serie-4257-BD-Yeux-du-chat.html

a evo frnacuski hum web (kliknite extrait d avidite koju stranicu)
http://www.humano.com/album/3327

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000