forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Punisher (Garth Ennis)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
realist Posted - 09/07/2008 : 17:33:15
Zašto, ali zašto već netko nije spomenuo ili preporučio taj serijal ovdje? Izašlo je već 50+ brojeva, a nitko ne bi riječ rekao o tome... Uglavnom, ovaj Punisher je nešto najbolje što je Marvel izbacio u zadnjih 20 godina. Odlične priče, brutalan crtež (Goran Pavlov), monstruozni negativci (muthafuckin' Barracuda), seks, nasilje, crni humor, k'o u srednjoj školi!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
john connor Posted - 01/07/2024 : 22:47:21
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by john connor

Sto, jesam li nesto pogresno rekao?

Samo se nadam da te nisam previse povredio.


I da nisi pogrešio, ali da ne ulazimo u to, toliko truješ svaku jebenu temu da ne znam kako te moderacija uopšte trpi!?!

Ja i moja osećanja su nebitna. Imao sam SVE Panišere, i od DW i od ČK, DW daleko superiornije izdanje, čak sam na nekoj temi to proglasio i za lično najbolje domaće izdanje.


Zasto se ljutis, kada se slazemo?!? Dw je daleko superiornije izdanje, to je poenta.
jagodanbg Posted - 01/07/2024 : 20:46:39
quote:
Originally posted by john connor

Sto, jesam li nesto pogresno rekao?

Samo se nadam da te nisam previse povredio.


I da nisi pogrešio, ali da ne ulazimo u to, toliko truješ svaku jebenu temu da ne znam kako te moderacija uopšte trpi!?!

Ja i moja osećanja su nebitna. Imao sam SVE Panišere, i od DW i od ČK, DW daleko superiornije izdanje, čak sam na nekoj temi to proglasio i za lično najbolje domaće izdanje.
john connor Posted - 01/07/2024 : 15:39:54
quote:
Originally posted by naker

Mnogo ste mi nešto brzo zaboravili promenu papira u toku serijala i upitne Roganove prepeve domaćih numera.


To smo apsolvirali, nismo zaboravili. Ovo izdanje nije deo te serije. Znaci uzmes u ruke Sovjet, Fjurija, ili Celiju, i uzmes Ck Panisera, i uporedis. Nije toliko tesko kao sto na prvi pogled izgleda.
john connor Posted - 01/07/2024 : 15:38:17
Sto, jesam li nesto pogresno rekao?

Samo se nadam da te nisam previse povredio.
jagodanbg Posted - 01/07/2024 : 15:31:59
quote:
Originally posted by john connor

Dw je primer kako savrseno raditi amere, uporedite samo Dw i Ck, koji pored njega izgleda kao isprdak.


Jebem ti život, kol'ko ti nisi normalan!!!
naker Posted - 30/06/2024 : 22:14:25
Mnogo ste mi nešto brzo zaboravili promenu papira u toku serijala i upitne Roganove prepeve domaćih numera.
john connor Posted - 30/06/2024 : 18:55:48
Dw je primer kako savrseno raditi amere, uporedite samo Dw i Ck, koji pored njega izgleda kao isprdak.
going going Posted - 30/06/2024 : 18:16:05
quote:
Originally posted by Pjerooo

Panišer:

Sovjet


Neko ubija ruske mafijaše u Njujorku.

Ubija ih hladnokrvno, precizno, sistematski i bez civilnih žrtava. Tačno onako kako bi to učinio Panišer. Samo što ovog puta nije Panišer u pitanju, ali toga je svestan jedino on. Ko je tajanstveni ubica? Zašto se okomio na rusku mafiju? I zašto imitira Panišera? U potrazi za odgovorima, Frenk će upasti u vrtlog mržnje, izdaje i osvete čiji koreni sežu sve do Moskve i Avganistana. Gart Enis se ovim miniserijalom vraća u dobro poznati Panišerov MAX univerzum i dodaje mu novo krvavo poglavlje.





Br. strana: 136 / Kolor
Uvez: Tvrdi / Format: 170 x 260 mm


Sovjetski zavir


Cene:
Promo: 1.590,00 (traje do 14. 7. 2024)
Klupska: 1.990,00
Puna cena: 2.490,00


Link za naručivanje:
https://darkwood.co.rs/prodavnica/darkwood/graficki-romani/paniser-sovjet/





Ovo Fibra nece objaviti tako da ko je zainteresovan ima Darkvud izdanje.
Inace sjajno je odradio Darkvud Panisera, americki format, tvrde korice, odlican prevod i adaptacija. Bas im je dobro izdanje.
Jedino sam Pukovnika Fjurija uzeo u Fibrinom izdanju zbog Absolut formata , bas volim crtez Gorana Parlova a na tom ogromnom formatu izgleda jos bolje kao u spomenutom Fjuriju i u Starlightu.
john connor Posted - 29/06/2024 : 12:05:50
Najjaci je Ray Stevenson, nek pociva u miru, nisam ni znao da je preminuo prosle godine.
naker Posted - 29/06/2024 : 09:26:50
Mislim da nije, nek me neko ispravi ako grešim.

I Daredevil i Punisher su odlične serije.
going going Posted - 29/06/2024 : 03:46:55
Taj Countdown nije objavljen u sklopu nijedne Punisher knjige kod nas objavljene?

Meni je inace taj Punisher iz 2004. bio jako dobar film. Nije sad da se raspametis, ali mi je bio jako dobar film. Mogao bih da ga ponovim. Svakako je bolji od Dolphovog Punishera. A onaj treci nisam gledao. Kao ni seriju Netflixovu, a to vec duze vreme zelim. Odlican mi je Brethnal kao Punisher u Daredevilu, uopste Daredevil serija je vrhunska.
naker Posted - 28/06/2024 : 22:18:05
Punisher: Countdown (2004)


Tezga koju su Ennis & Dillon uradili kako bi promovisali film The Punisher (2004). Priča prati mladog Franka koji biva poslat na razne specijalne misije, gde polako otkriva stvarnu sliku sveta i počinje da razmišlja kako bi bilo bolje da promeni profesiju i posveti se porodici. Svi znamo kako se to završilo.. sigh.. Nije ovo bog zna šta, ali nije bog šta ni dotični film za koji je rađen ovaj strip. Nažalost Palmiotti nije shvatio ovu tezgu ozbiljno i fušerski je odradio tuširanje Dillonovog crteža.
Poli Posted - 20/06/2022 : 16:19:40

A dobro, mozda je co'ek samo mazohista i priziva izbijanje zuba i frakturu lobanje od strane Franka Castlea. Imas svakojakih...


Peyo Posted - 20/06/2022 : 16:02:19
quote:
Originally posted by Poli


A, ok, thanx... kako rekoh, politicari-kriminalci. :D :D Imam nos izgleda. :D



Superhik filozofija na djelu.

Krivosuđe (u kojem rade oni koji su završili najteži fakultet) kažnjava poštene i sirotinju.
vukozec Posted - 20/06/2022 : 15:52:12
quote:
Originally posted by Poli


Ako mogu jos titlovi za nas sa ove strane Kupe... ovo neki politicari/kriminalci u Hr?






Da :)
Poli Posted - 20/06/2022 : 15:49:40

A, ok, thanx... kako rekoh, politicari-kriminalci. :D :D Imam nos izgleda. :D


Peyo Posted - 20/06/2022 : 15:10:23
quote:
Originally posted by Poli


Ako mogu jos titlovi za nas sa ove strane Kupe... ovo neki politicari/kriminalci u Hr?




https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-tolusic-i-aladrovic-nasmijani-usli-na-ispitivanje-u-uskok/2373533.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d
Poli Posted - 20/06/2022 : 14:33:49

Ako mogu jos titlovi za nas sa ove strane Kupe... ovo neki politicari/kriminalci u Hr?


vukozec Posted - 20/06/2022 : 13:52:29
Paka01 Posted - 08/03/2022 : 01:00:12
Užasan je. Vječito crta plastične dvodimenzionalne likove koji izgledaju kao da su izrezani od papira i nalijepljeni u kadrove, ekspresije lica su mu u potpunosti neuvjerljive, osjećaj za stvaranje atmosfere nepostojeći, akcijske scene bez ikakve živosti, trome i statične, itd itd... Doslovno mi se nije svidio nijedan strip koji je crtao (s vizualne strane, naravno).
fler Posted - 07/03/2022 : 16:57:37
Hm, kako, zašto?
"Toliko malo crtačkog talenta" je dosta teška optužba -
daj pojasni otkud to dolazi,
čudi me jer ga uopće tako ne doživljavam.
Paka01 Posted - 05/03/2022 : 15:23:40
quote:
Originally posted by fler

Ali i Burrows mi nije loš



Burrows mi je potpuna enigma. Nikad mi neće biti jasno kako je netko s toliko malo crtačkog talenta uspio ostvariti karijeru suradnje s nekim od najboljih scenarista stripa uopće. Mislim ajde, nije loš u "Punisher: Soviet", no to je to. Sve ostalo od njega šta sam vidio je blagi užas.
fler Posted - 05/03/2022 : 11:37:21
Da, sjećam se vijesti da je Parlov odustao od projekta uslijed zdravstvene situacije .. sranje.
Ali i Burrows mi nije loš, tako da s nestrpljenjem očekujem novu priču.
RaoulDuke Posted - 05/03/2022 : 06:26:27
Nije, mislim da je Burrows
going going Posted - 05/03/2022 : 03:47:21
Opa! Vrhunski! Najava novog Enisovog Panisera je uvek dobra vest! I to jos ratna vijetnamska prica! Nadam se da je crtac Parlov.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 3.64 seconds. Snitz Forums 2000