forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Conan the Cimmerian: Black Colossus

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
The Hammer of Hell Posted - 22/01/2009 : 12:44:59
Lesi se vraća kući, pa opet bježi:)

Odličan kraj ove priče. Briljantan prikaz simerijanske politike na visokom nivou: gomila mrtvih i krvi do kolina.

Truman usprkos opasnom približavanju ne-REHovskom ponoru (mama Conan - giv mi a brejk), ipak ima odličnu karakterizaciju likova.

Giorellov crtež i boje by Villrubia su mi odlični, pogotovo za jednu ovakvu priču. Corben je Corben, meni se sviđa.

Sve u svemu, u paketu odlično. Veselim se HC-u u lipnju/srpnju.
2   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
The Hammer of Hell Posted - 11/07/2010 : 10:29:53
Pročitao "Black Colossus" trade. Kao i "Cimmeria", opet mi je lijepo sjeo.
Adaptacija je vrlo dobra, kao i crtež.
Truman i Giorelo su vrlo dobar tim za Conana, skoro na tragu Thomasa/Busceme+Filipinaca, šta nije nimalo lako.

Plus boja, Jose Villarubia, odlično mi paše hiborijskom dobu.
Sve skupa: epski.
Gil-galad Posted - 16/02/2009 : 01:03:43
THoH, da nije bilo ovog tvog topica da mi bode oči, verovatno ne bih ni seo da pročitam ovaj arc do kraja...

Naime, stao sam kod #2 još jesenas...ali evo pročitah i ostale i mogu reći da sam skroz zadovoljan. Neću uzimati trejd kad se bude pojavio, ali nastavljam da pratim Conan the Cimmerian serijal preko skenova! Daleko bolji utisak imam o Dark Horseovom Conanu posle CIMMERIE! Izuzev Busiekovog Born on the Battlefield, uopšte nisam mogao da čitam onih prvih 50-ak brojeva...

Što se Corbena tiče, meni je njegov crtež ovde skroz bez veze, i mada nisam neki poznavalac njegovog rada - gore nacrtanog Conana nisam video u životu! (U stvari Conanovog dedu, ali dobro sad...:) Bilo je za očekivati da Simerijanac opet ode, kao i smrt Caollan, ali obzirom na to koje je već ovo po redu presipanje iz šupljeg u prazno, kao i na naivne flashbackove, skroz je okej. Conan na trenutak kao "omekšao", ali nisu brak i deca za takvog jednog wanderera. Čak ga ni stara majka nije zadržala...

I'm sticking to Chronicles & Savage sword, a mogao bih i da opet pročitam knjige by REH... Sledeće: Solomon Kane, a DH-ov Kull je odličan, ko voli fantasy - obavezno štivo! Mnogo mi se više dopada od Conana.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000