forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Conan u Hrvatskoj??

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tomislav Posted - 12/12/2010 : 13:38:19
Da li netko zna ima li kakve šanse da se Conan pojavi u nekom izdanju u HR? Možda neki od izdavača sprema neko iznenađenje?
Gledam sva ova američka izdanja(pogotovo reprint Savage sword of Conan) i mislim si kako bi to bilo dobro imati na hrvatskom....
Kada bi takav Conan bio kod nas izdan i jos HC sa cijenom od cca 200 kuna milim da bi se naslo dovoljno kupaca da pokrije takvo izdanje :)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DeeCay Posted - 13/01/2013 : 00:31:25
Vampirova nevjesta
Conan
CON SD 35b,36b | 34 str.
dvije recenzije za jedan groš (dee & charlito de la Vega!)

Conan kao poglavica plemena Bamula predvodi napad na pleme Kungado. Nakon uspješnog ratnog pohoda i slavlja koje je uslijedilo, pleme tijekom noći napadaju ljudi koji piju krv. Jedino je Conan dovoljno sabran, a tada sve krene nizbrdo za krvopije. Zarobljavajući jednog, koji se ponudi da će ga odvesti do svog sela, Conan zajedno sa plemenom krene u novi ratni pohod želeći što prije dati lekciju ljudima koji piju krv i njihovom kralju. Stvari krenu po zlu kada Conan i njegovi ratnici ulete u zamku koju im je priredio Drelik, drevni vampir. U borbi koja je uslijedila, Drelik s lakoćom svladava Conana, ali ga ostavlja na životu jer ima druge planove za njega i tu dolazimo do zastrašujuće spoznaje... Tko je zapravo vampirova nevjesta!?

DeeCay Posted - 20/11/2012 : 12:17:54
Demon s mnogo nogu
(aka Mnogonogi demonko)

Conan
CON SD 34b | 17 str.
by Ćarlito de la Vega


Conan je ponovno sam! U džungli, uz vatru, Cimmerijanac se sjetno prisjeća prošlosti i tragičnog kraja svoje voljene Belit. No tada začuje nešto što nikako nije mogla biti jeka njegovih misli...




P.S. Originalno je u biti ova naslovnica, samo što mi je ova sličica gore bila bolje kewl...
Paka01 Posted - 28/02/2012 : 00:07:24
Ma nać ću ja već nekoga ko ima sve brojeve pa ću prolistat
Znan da sam opisa praktički ništa, al to je stvarno jedino čega se sićam... Bija sam mal kad sam to čita.
DeeCay Posted - 27/02/2012 : 20:35:24
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Je li možda u pitanju ovo?



Ta epizoda mi je odmah pala na pamet čim se spominjao toranj... Plameni Toranj iz SD 11.

PRolistao sam par izdanja i našao niz kuli u pustinji... To je valjda onda bilo in. Ima pred kraj #47, ona s velikim psom čarobnjakom, tu ima mračnih kula u pustinji...

Teško je reći kad nema baš nikakve druge ideje što bi se radilo u stripu.
Paka01 Posted - 27/02/2012 : 18:45:22
Ne, jebiga
Mr. Bushido Posted - 27/02/2012 : 18:39:18
Je li možda u pitanju ovo?



Paka01 Posted - 27/02/2012 : 17:58:20
@DeeCay: jebiga, triba bi prolistat stripove i tek kad bi vidija slike vjerojatno bi se sitija.
@Bushido: Moguće moguće, sad ovako kad spominješ...

Ajd recite mi ti i DeeCay u kojim na koje to brojeve mislite pa ću skinit sa Stripzone skenove i vidit.
Mr. Bushido Posted - 27/02/2012 : 17:52:52
quote:
Originally posted by Paka01

Triba mi pomoć.
Sićam se davno kad sam bija manji da sam čita one Conane od Slobodne Dalmacije... I ostala mi je u glavi jedna scena iz jedne epizode. Sićam se samo da je na toj slici bija nekakav toranj/kula ili možda utvrda u srid pustinje, nije bilo ničega oko nje... Glomazna, ogromna vrata za ulaz, a unutra mrak. I to je sve Znan da nije puno, al jel možda iko ima pojma koji bi to strip moga bit?


Je li toranj možda bio veliki stup vatre?
DeeCay Posted - 27/02/2012 : 15:56:52
quote:
Originally posted by Paka01

Pojma neman, stvarno Jedino se toga jednoga detalja sićam i to je to... Al ko šta je jaki reka, ima sigurno masu takvih priča. Nego eto, možda se neko i siti.


Pa i nema baš masa priča s kulama u pustinji u SD-ovim pričama...
Dao sam ti konkretne informacije o priči koju znam i ti nemaš pojma jel ta?! Kako ćemo onda saznati ako ne znaš osnovne detalje?

U prvom i drugom broju SD se pojavljuju takve kule.
Paka01 Posted - 27/02/2012 : 15:13:45
Pojma neman, stvarno Jedino se toga jednoga detalja sićam i to je to... Al ko šta je jaki reka, ima sigurno masu takvih priča. Nego eto, možda se neko i siti.
DeeCay Posted - 27/02/2012 : 15:10:29
quote:
Originally posted by Paka01

Triba mi pomoć.
Sićam se davno kad sam bija manji da sam čita one Conane od Slobodne Dalmacije... I ostala mi je u glavi jedna scena iz jedne epizode. Sićam se samo da je na toj slici bija nekakav toranj/kula ili možda utvrda u srid pustinje, nije bilo ničega oko nje... Glomazna, ogromna vrata za ulaz, a unutra mrak. I to je sve Znan da nije puno, al jel možda iko ima pojma koji bi to strip moga bit?


Sjećam se jedne priče s kulom u kojoj sreće neku ljepoticu koja se ili pretvori u čudovište ili u staru babu kad je odvede van... Al nisam siguran jel pustinja ili planinski kraj.
jaki Posted - 27/02/2012 : 14:37:13
Takvih opisa u conanovim stripovima ima stotine
Nemam SD pa ti ne mogu prolistati,ali vjerovatno će Mr.Bushido iskopati podatak i spasiti stvar.
Paka01 Posted - 27/02/2012 : 14:23:42
Triba mi pomoć.
Sićam se davno kad sam bija manji da sam čita one Conane od Slobodne Dalmacije... I ostala mi je u glavi jedna scena iz jedne epizode. Sićam se samo da je na toj slici bija nekakav toranj/kula ili možda utvrda u srid pustinje, nije bilo ničega oko nje... Glomazna, ogromna vrata za ulaz, a unutra mrak. I to je sve Znan da nije puno, al jel možda iko ima pojma koji bi to strip moga bit?
swamp thing Posted - 10/05/2011 : 16:23:58
Predviđam nominacije za Zlatnu malinu.
Bardho Posted - 09/05/2011 : 21:00:41

Glumac je bezze. Nije on za Conana.
swamp thing Posted - 09/05/2011 : 11:55:29
http://movies.yahoo.com/summer-movies/conan-the-barbarian/1809953260#first

Trejler za Konana.
risbozg Posted - 18/04/2011 : 10:41:32
ima kakvih novosti iz šume darkwudske...?
feka82 Posted - 11/04/2011 : 15:11:19
quote:
Originally posted by jaki

nemojte ovako javno



a koga je veci format
risbozg Posted - 11/04/2011 : 14:33:42
mene zanima jel bu stigo u hrvatsku u tom prvom jeftinijem mjesecu...
risbozg Posted - 10/04/2011 : 15:58:41
quote:
Originally posted by jaki

nemojte ovako javno



imaš pravo...
jaki Posted - 10/04/2011 : 02:17:04
nemojte ovako javno
Sloba Posted - 10/04/2011 : 01:38:28
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Sloba

Ja mislim da ima prostora za oba izdavaca kada je Konan u pitanju, jer on izlazi iz okvira samo strip publike. Uskoro ce i film (kakav god da bude ), tako da mislim da ce knizare moci da prodaju i u HR i u SR dovoljan broj primeraka da oba izdavaca mogu bez vecih poteskoca da guraju svoje knjige.

Imam vec Bookglobe Konana u prodaji, pogledao sam ga i mogu slobodno reci da je to ubedljivo najbolje njihovo izdanje. Nase ce biti onakvo kakvo ja mislim da treba, ali ne mogu reci da ce biti bolje. Poenta je da ce to kvalitetom biti okvirno ista izdanja, tako da koje god da se kupi, nece se pogresiti. Nase ce imati neke sitnice koje nisu sadrzane u njihovom, njihovo ima nesto sto sam ja smatrao nepotrebnim, ali nekome ce to biti odlicno, dizajn ce isto biti predmet podlozan diskusiji i stvar ukusa, naravno.

U svakom slucaju sve cestitke na kvalitetnom izdanju i trudu koji je Bookglobe ulozio u ovo izdanje.





jel tvoj hc...ili sc...



hc
risbozg Posted - 09/04/2011 : 01:21:11
quote:
Originally posted by Sloba

Ja mislim da ima prostora za oba izdavaca kada je Konan u pitanju, jer on izlazi iz okvira samo strip publike. Uskoro ce i film (kakav god da bude ), tako da mislim da ce knizare moci da prodaju i u HR i u SR dovoljan broj primeraka da oba izdavaca mogu bez vecih poteskoca da guraju svoje knjige.

Imam vec Bookglobe Konana u prodaji, pogledao sam ga i mogu slobodno reci da je to ubedljivo najbolje njihovo izdanje. Nase ce biti onakvo kakvo ja mislim da treba, ali ne mogu reci da ce biti bolje. Poenta je da ce to kvalitetom biti okvirno ista izdanja, tako da koje god da se kupi, nece se pogresiti. Nase ce imati neke sitnice koje nisu sadrzane u njihovom, njihovo ima nesto sto sam ja smatrao nepotrebnim, ali nekome ce to biti odlicno, dizajn ce isto biti predmet podlozan diskusiji i stvar ukusa, naravno.

U svakom slucaju sve cestitke na kvalitetnom izdanju i trudu koji je Bookglobe ulozio u ovo izdanje.





jel tvoj hc...ili sc...
Sloba Posted - 08/04/2011 : 13:32:46
Ja mislim da ima prostora za oba izdavaca kada je Konan u pitanju, jer on izlazi iz okvira samo strip publike. Uskoro ce i film (kakav god da bude ), tako da mislim da ce knizare moci da prodaju i u HR i u SR dovoljan broj primeraka da oba izdavaca mogu bez vecih poteskoca da guraju svoje knjige.

Imam vec Bookglobe Konana u prodaji, pogledao sam ga i mogu slobodno reci da je to ubedljivo najbolje njihovo izdanje. Nase ce biti onakvo kakvo ja mislim da treba, ali ne mogu reci da ce biti bolje. Poenta je da ce to kvalitetom biti okvirno ista izdanja, tako da koje god da se kupi, nece se pogresiti. Nase ce imati neke sitnice koje nisu sadrzane u njihovom, njihovo ima nesto sto sam ja smatrao nepotrebnim, ali nekome ce to biti odlicno, dizajn ce isto biti predmet podlozan diskusiji i stvar ukusa, naravno.

U svakom slucaju sve cestitke na kvalitetnom izdanju i trudu koji je Bookglobe ulozio u ovo izdanje.

jaki Posted - 08/04/2011 : 13:12:56
130 kn

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000