forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Preko koje stranice kupujete američke stripove ?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Smomo8 Posted - 08/10/2012 : 21:34:06
Preko koje stranice kupujete ? gdje je najjeftinije/najisplativije ? Kakve su cijene poštarine ?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Zagor12 Posted - 09/01/2014 : 22:22:50
Znam, znam, pročitao sam sve ali želim imati te stripove u papirnatom obliku. Hvala ti!
Smomo8 Posted - 09/01/2014 : 12:26:51
Kod nas je došlo do 70-og broja,što znači da bi ti trebao krenuti od Volume 13: Hobgoblin pa sve do Volume 22: Ultimatum.
Nakon toga ti kreće reboot sve do Death of Ultimate Spiderman.
Po meni je najisplativije kupovati s bookdepositorya :
http://www.bookdepository.com/search?searchTerm=ultimate+spider&search=Find+book

Pogotov zato što nema ultimate collection izdanja nego su obični trejdovi.
Zagor12 Posted - 07/01/2014 : 20:18:27
quote:
Originally posted by swamp thing

http://www.mycomicshop.com/

Probaj, ja sam naručivao samo jedan trejd, ali sve prošlo ok



Hvala, bacit ću oko!
Zagor12 Posted - 07/01/2014 : 20:16:24
quote:
Originally posted by Smomo8

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Smomo8

quote:
Originally posted by Zagor12

Ljudi jel netko zna gdje mogu kupiti (relativno) jeftine sveščice Spider-Manovih stripova na engleskom? S kojeg sajta?



Ove nove koje izlaze ili starije ?



I jedno i drugo.



Puno ti je isplativije nabavljati u trejdovima,a pogotov u Ultimate Collection - izdanje u kojem su ti hrpa sveska po niskoj cijeni.
Ako mi kažeš točne spiderman naslove (npr. Ultimate Spiderman,Amazing Spiderman,Superior Spiderman etc.) mogu ti više pomoći.



Zanimaju me Ultimate i Amazing. Ultimate kasniji brojevi (ono što nije izašlo kod nas) a Amazing od Black costumea nadalje.
Smomo8 Posted - 07/01/2014 : 14:26:29
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Smomo8

quote:
Originally posted by Zagor12

Ljudi jel netko zna gdje mogu kupiti (relativno) jeftine sveščice Spider-Manovih stripova na engleskom? S kojeg sajta?



Ove nove koje izlaze ili starije ?



I jedno i drugo.



Puno ti je isplativije nabavljati u trejdovima,a pogotov u Ultimate Collection - izdanje u kojem su ti hrpa sveska po niskoj cijeni.
Ako mi kažeš točne spiderman naslove (npr. Ultimate Spiderman,Amazing Spiderman,Superior Spiderman etc.) mogu ti više pomoći.
swamp thing Posted - 07/01/2014 : 14:03:56
http://www.mycomicshop.com/

Probaj, ja sam naručivao samo jedan trejd, ali sve prošlo ok
Zagor12 Posted - 07/01/2014 : 12:31:08
quote:
Originally posted by Smomo8

quote:
Originally posted by Zagor12

Ljudi jel netko zna gdje mogu kupiti (relativno) jeftine sveščice Spider-Manovih stripova na engleskom? S kojeg sajta?



Ove nove koje izlaze ili starije ?



I jedno i drugo.
Smomo8 Posted - 07/01/2014 : 11:15:31
quote:
Originally posted by Zagor12

Ljudi jel netko zna gdje mogu kupiti (relativno) jeftine sveščice Spider-Manovih stripova na engleskom? S kojeg sajta?



Ove nove koje izlaze ili starije ?
Zagor12 Posted - 06/01/2014 : 23:58:57
Ljudi jel netko zna gdje mogu kupiti (relativno) jeftine sveščice Spider-Manovih stripova na engleskom? S kojeg sajta?
swamp thing Posted - 01/02/2013 : 19:23:27
Šta ćeš, u onim kutijama često nema onog balona za stabilizovanje ili on pukne, i onda stripovi landaraju po kutiji, a likovi što tovare i prevoze o tom vode računa k'o o lanjskom snijegu...
Smomo8 Posted - 01/02/2013 : 18:58:50
meni se to isto dogodilo par puta
swamp thing Posted - 01/02/2013 : 18:49:09
quote:
Originally posted by Smomo8

jesi ulozio zalbu zbog ostecenja ?


Ma nije mi toliko bitno, ćoškovi su malo iskrivljeni ali jbg...
Smomo8 Posted - 01/02/2013 : 17:05:15
jesi ulozio zalbu zbog ostecenja ?
swamp thing Posted - 01/02/2013 : 16:27:58
Apdejt u vezi ove narudžbe, došla je i ona od sredine decembra, a i dvije koje sam naručio krajem godine, sve ok dakle. Sem što je jedan paket izgleda prošao kroz sami pakao, pa su stripovi malo 'istucani' :D
swamp thing Posted - 17/01/2013 : 09:47:47
OK, thanks :)
Andrej Posted - 16/01/2013 : 20:36:57
Meni je također sad zadnja naruidžba sa .uk došla za 3 tjedna iako nikad prije nije trebalo dulje od 7 dana....
Mislim da još nema mjesta panici a i amazon neće ništa poduzeti dok ne istekne onaj datum pod -estimated date delivery-
maram Posted - 16/01/2013 : 18:05:38
Prije svega: relax!

Meni je jednom DVD s amazon uk-a došao tek nakon 6 tjedana, iako inače od njih pošiljke dobijem u roku od 3-7 dana. S amazon com-a jednom mi se u deset godina dogodilo samo da se jedna pošiljka "zagubila" na način da su prilikom spremanja u one vreće pomiješali kutije, tako da sam dobio svoju vreću i tuđu kutiju. Pošiljke su znale dolaziti u rasponu od 2 do 8-9 tjedana. Mislim da negdje na njihovoj stranici piše koji je rok dostave za international customers, pa vidi, ali mislim da je 8-10 tjedana.

Carinarnica ti tu neće puno pomoći ako pošiljka nema tracking.

S obzirom da su bili blagdani i sve to, a vjerojatno i pojačan promet, mislim da je to razlog "kašnjenja"...

swamp thing Posted - 16/01/2013 : 17:25:59
Ako je neko imao situaciju da mu nije stigao paket sa amazona, da mi da neke predloge šta da radim. Čini mi se da je Obi-wan imao takvu situaciju, da li da zovem carinsku, poštu, kakvi su utisci što se tiče komunikacije sa samim amazonom? U pitanju je paket od 4 stripa. Čitao sam da je bilo situacija da ljudi prijave da im nije došao paket, pa amazon neće više da šalje, kažu da je adresa nepouzdana...
swamp thing Posted - 16/01/2013 : 11:46:58
Jebem li ga, moralo se i to jednom desiti. Izgleda da mi se paket s amazona negdje usput ''zagubio''. Naručen prije mjesec i par dana, još nije stigao. Do sada je uvijek stizao za oko 3 sedmice, samo jednom se desilo da je došao za 28-29 dana, ali ovo je previše. Nadao sam se da je zbog praznika, ali nema više smisla.
maram Posted - 09/01/2013 : 17:42:42
quote:
Originally posted by Rada13

trebalo bi ih malo pritisnut da obračunavaju stopu od 5% umjesto ovu od 25%



Nemaš šanse... Ako ne želiš da te uzmu na pik bolje trpi i nadaj se sreći da te koji put omaši...
Jer ovog će sad, očito, biti sve više...
maram Posted - 09/01/2013 : 17:37:05
quote:
Originally posted by fler
Ima veze sa zakonom, bar u mom slučaju - godinama već uzimam stripove/knjige preko neta (cifre su varirale ovisno koliko sam imao para u datom trenutku, bilo je narudžbi i preko 1000 kn) i nikad ni kune nisu tražili.
A nije da nisu revni (carinarnica Osijek), kad god je nešto što mogu oderati a da je preko 160 kuna, ne propuštaju priliku.



Nisu ni mene nikad na knjige/stripove perušali u deset godina online kupovanja, ali krajem prošle godine fino su me oprali za nekoliko paketa. Tražio sam objašnjenje i pokušao se od toga izvući, ali bezuspješno. Njima strip nije knjiga. I, nažalost, ne možeš im ništa. I da te perušaju po novom zakonu uzeli bi ti valjda 5%, a ne 25% - barem mislim.

Sve ovisi na koga paket naleti, o količini prometa u carinarnici, težini paketa i njegovoj vrijednosti, a čini mi se i o samom sadržaju. Naime, sve preko 160 kuna, preko par kg, DHL, te ako naručujute popularne naslove za koje su oni čuli i lako mogu dokučit jesu li strip ili ne (Batman, Superman, itd.) najvjerojatnije će "obradit". Nažalost.
SonicHR Posted - 09/01/2013 : 17:06:13
Zato ja volim book depository,svaka knjiga dođe zasebno pa ih nikad ne otvaraju...
Smomo8 Posted - 09/01/2013 : 17:01:50
Ja sam sve skupa imao preko 40 narudžbi s amazona i nikad me nisu pokrali.
fler Posted - 09/01/2013 : 16:56:33
quote:
Originally posted by maram

Sve je u redu. pdv + takse od cca 40-50 kn.
I, mislim, nema veze s novim zakonom.



Da, tako sam nekako i mislio, jeble ih takse

Ima veze sa zakonom, bar u mom slučaju - godinama već uzimam stripove/knjige preko neta (cifre su varirale ovisno koliko sam imao para u datom trenutku, bilo je narudžbi i preko 1000 kn) i nikad ni kune nisu tražili.
A nije da nisu revni (carinarnica Osijek), kad god je nešto što mogu oderati a da je preko 160 kuna, ne propuštaju priliku.
Raven84 Posted - 09/01/2013 : 16:18:24
Meni je stigli neš od amazona prije tjedan dana, i nije bilo ocarinjeno, ali bio je samo jedan strip. Možda je to rješenje, nikad ne uzimati više od jednog, pa makar te i došlo skuplje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000