forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Biste li kupovali Ultimate izdanja da još izlaze?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zagor12 Posted - 05/05/2013 : 19:18:38
Evo jednog polla kojega postavljam isključivo zbog osobne radoznalosti. Naime, pošto sam i sam veliki fan ovog Marvelovog univerzuma i pratim ga od samog početka, zanima me postoji li još uvijek interes za ta izdanja, u kojoj mjeri i obliku i bi li se isplatilo ponovno oživljavanje ovih serijala, bilo u sveščicama ili trejdovima. Postavio sam nekoliko opcija.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mac Posted - 02/02/2014 : 19:05:43
Meni je Ultimate Spider Man smor, jednostavno mi se nikada nije dopadao, puno mi je bolji Amazing SM koji su izdavali. X-Meni su OK, premda mislim da ti stripovi imaju veliku boljku zbrzane radnje zbog ograničenog broja stranice, dok ih čitam nikako se ne mogu oteti dojmu da su izbacili gomilu stvari da bi se uklopili.
Zagor12 Posted - 02/02/2014 : 17:20:36
quote:
Originally posted by Zlix

Pa ko još kupuje stripove da ih čita? Stripovi služe da stoje na polici.



Potpuno se slažem s ovim.
Zlix Posted - 02/02/2014 : 16:56:00
Pa ko još kupuje stripove da ih čita? Stripovi služe da stoje na polici.
The Great Duck Posted - 02/02/2014 : 15:57:39
Ne volim čitati prijevode.
Obi-wan Posted - 11/08/2013 : 00:16:29
quote:
Originally posted by The Great Duck

Ne bih uzimao čisto iz razloga što me ne zanimaju prevedeni američki stripovi.


Ne zanimaju te američki stripovi ili ih čitaš isključivo u originalu tj. ne voliš čitati prevedene?
The Great Duck Posted - 10/08/2013 : 22:28:45
quote:
Originally posted by karven

quote:
Originally posted by The Great Duck

quote:
Originally posted by karven

http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0




Čemu to?



Šta ti nije jasno? Po mom mišljenju, izvalio si najveću i najžešću glupost koju sam pročitao na ovom forumu, a veruj mi da je konkurencija izuzetno jaka.



A stvarno sad, molim te reci mi što je tu glupo u ovome što sam napisao?
The Great Duck Posted - 02/08/2013 : 23:38:21
quote:
Originally posted by karven

Ma sve mi puca da ja tebe prosvetljujem, vežbaj jogu i pali mirisne štapiće na vr' brda ako to tražiš.




Ne, stvarno, molim te reci mi što sam to toliko glupo napisao.
Mali_Mate Posted - 02/08/2013 : 22:26:13
quote:
Originally posted by The Great Duck

Ne vidim koja bi to trebala biti "najveća i najžešća glupost koju si pročitao na forumu, a koju sam ja izvalio."
Molim te prosvijetli me.



moram reć da ne vidim ni ja

osim ako se ne odnosi na neki drugi topic
karven Posted - 02/08/2013 : 22:12:10
Ma sve mi puca da ja tebe prosvetljujem, vežbaj jogu i pali mirisne štapiće na vr' brda ako to tražiš.
The Great Duck Posted - 02/08/2013 : 20:20:19
Ne vidim koja bi to trebala biti "najveća i najžešća glupost koju si pročitao na forumu, a koju sam ja izvalio."
Molim te prosvijetli me.
karven Posted - 02/08/2013 : 18:39:56
quote:
Originally posted by The Great Duck

quote:
Originally posted by karven

http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0




Čemu to?



Šta ti nije jasno? Po mom mišljenju, izvalio si najveću i najžešću glupost koju sam pročitao na ovom forumu, a veruj mi da je konkurencija izuzetno jaka.
The Great Duck Posted - 02/08/2013 : 16:39:17
quote:
Originally posted by karven

http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0




Čemu to?
Zagor12 Posted - 01/08/2013 : 18:22:05
Ne znam, USM sasvim dobro ide i Bendis već planira broj 200 u kojemu će se pojaviti Scarlet Spider.
Zlix Posted - 01/08/2013 : 15:36:24
Sad ima ovaj neki event gde se 616 Galactus pojavljuje u Ultimate univerzumu. Neki kažu da je to kraj Ultimate stripova, da će da ih gase.
Zagor12 Posted - 01/08/2013 : 14:26:57
Nemam pojma, ali bilo bi šteta, posebno za X-Mene...
TomViolence Posted - 01/08/2013 : 14:16:45
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by TomViolence



Ovih, jeli. Makar su koliko vidim svi ti naslovi na zadnjim nogama što se tiče prodaje u Americi.



Šteta, jer su vrlo kvalitetni.

Ne znam baš što se tiče te ideje, kad bi recimo počeli sa Milesom Moralesom preskočili bi oko stotinjak brojeva Ultimate Spider-Mana, čitatelji ne bi imali pojma što se sve izdogađalo od broja šezdeset i devet, zar ne?



Možda donekle al' ono, čitava svrha tog reboota i postavljanja Milesa Moralesa u glavnu ulogu je bila privlačenje novih čitatelja koji nisu nužno bili upoznati sa USM-om dok je Parker bio Spider-Man. Nisu ti konci preteški za pohvatati.

Što se tiče prodaje me čudi što Ultimatesi i X-Men već nisu otkazani. Punisher Grega Rucke se prodavao otprilike jednako dobro kao oba ta naslova(možda malo bolje) pa je otkazan još sredinom prošle godine.
Zagor12 Posted - 01/08/2013 : 13:58:21
quote:
Originally posted by TomViolence



Ovih, jeli. Makar su koliko vidim svi ti naslovi na zadnjim nogama što se tiče prodaje u Americi.



Šteta, jer su vrlo kvalitetni.

Ne znam baš što se tiče te ideje, kad bi recimo počeli sa Milesom Moralesom preskočili bi oko stotinjak brojeva Ultimate Spider-Mana, čitatelji ne bi imali pojma što se sve izdogađalo od broja šezdeset i devet, zar ne?
DeeCay Posted - 01/08/2013 : 13:29:14
quote:
Originally posted by The Great Duck

Ne bih uzimao čisto iz razloga što me ne zanimaju prevedeni američki stripovi.


Čovjek otvorenog uma...
TomViolence Posted - 01/08/2013 : 12:22:36
Ne bi bilo loše da počnu izlaziti svesčići ovih recentnijih Ultimate Comics naslova.



Ovih, jeli. Makar su koliko vidim svi ti naslovi na zadnjim nogama što se tiče prodaje u Americi.
karven Posted - 01/08/2013 : 11:09:56
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
The Great Duck Posted - 31/07/2013 : 23:21:54
Ne bih uzimao čisto iz razloga što me ne zanimaju prevedeni američki stripovi.
Zagor12 Posted - 30/07/2013 : 16:29:13
Pa zašto onda netko drugi to ne preuzme ako nije problem u lošoj prodaji...? I ovo mi je prvi glas što se tiče te vijesti.
Zlix Posted - 29/07/2013 : 12:04:10
I ja isto, zato i pitam kakav je bio nesporazum.
DeeCay Posted - 29/07/2013 : 10:50:19
quote:
Originally posted by jaki
Bg nije prestao izdavati Marvelove stripove radi loše prodaje već radi "nesporazuma" sa nositeljem prava tj.Panninijem.


Ma daj, to nisam znao... Znači, išlo bi to i dalje da nije bilo takvih nesporazuma. Ja sam uvijek mislio da je jako slaba prodaja bio glavni problem.
Obi-wan Posted - 28/07/2013 : 18:19:01
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Obi-wan


Naravno da bi u idealnom svijetu najljepše bilo da su serijali nastavili ići na kioscima do kraja, ali to očigledno više kod nas ne pali.


Bg nije prestao izdavati Marvelove stripove radi loše prodaje već radi "nesporazuma" sa nositeljem prava tj.Panninijem.



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000