forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Cactus Story

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
MisterYES Posted - 17/09/2011 : 21:32:37
Pozdrav,
Da podijelim najnoviji uradak:








Kratki prateći clip
http://youtu.be/KqE89eSbsqs

Dakle mali experiment sa stilom i tehnikom. Tu sam za kritike (samo nježno)
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Amos Posted - 19/09/2011 : 11:45:32
Dobar.
kreso_stanic Posted - 19/09/2011 : 01:19:03
kul!
all_ba Posted - 18/09/2011 : 10:56:56
@MY, LIJEPO TO RADIŠ, SAMO TAKO NASTAVI. Sve najbolje u daljnjem radu.:)
MisterYES Posted - 18/09/2011 : 08:46:09
Hvala,
Da pojasnim malo.
To je, prije svega, samo mala vjezba, da vidim koliko brzo mogu crtati na nacin koji mi je nov. I stilski i tehnicki.
Stilski da nije realisticno (da ne moram previse vremena gubiti pazeci na anatomiju i ostale zakone) ali ne ni previse stilizovano tako da forme ostaju bitne.
Tehnicki tako sto je u potpunosti tusiran samo i jedino kistom. I to jednim te istim za sve linije. 100% tno bez pera ikakvog (sem markera za rubove kadrova).
(Ranije sam kist koristio samo za vece crne plohe, ne za linije a kamo li detalje.)
Obojen je striktno sa Manga Studio.
Rezultat je da sam dnevno radio 2/3 table, jer mi ovako za jednu tablu treba 2-3 sata. Oko sat i 45 min za olovku i isto toliko za tuš.

U drugom stripu prije ovoga, koji je komplet uradjen digitalno u Mangi (ali ga necu jos moci postaviti ovdje dok ne izadje u trecem broju KISE, posto su me tako zamolili iz redakcije, ali bice izlozen na SKC-u) - mi je za tablu trebalo pak 2-3 dana. Uz to se sekunde nisam zabavio vec se patio sa tabletom i trpio ni malo bezazlene bolove zgloba i prstiju. A cisto sumnjam da je finalni proizvod u konacici bas bolji od ovog.

Sve u svemu, experiment uspio i naredni sigurno nece biti digitalan niti "stati na predigri" jer planiram bar 20-50 tabli u slicnom fazonu i naravno B&W posto me bojenje ovoga kostalo takodje ozbiljnih bolova u ruci.

Zivjeli

P.S.
Svakako da slovo Š ne spada u eng. jezik ali je tabla 4 nastala prva bez da sam znao ista prije i poslije nje, a pogotovo na kojem ce jeziku ostati. Poslije mi je bilo mrsko da to brisem jer je svakako u pitanju vjezba i koji god zapadnjak to eventualno vidi i pročita kako god da citaju to slovo, nece mnogo ni fuliti po pitanju zvuka.



emirem Posted - 17/09/2011 : 23:57:11
Simpaticno..
mcn Posted - 17/09/2011 : 23:38:09
quote:
Originally posted by D.J.

I meni su i crtez i boje odlicni! Prica je simpaticna, osim sto mi se ne svida bas crvena "papricica" u nezgodnom mjestu!



Meni se nesviđa što su stali na predigri.

mcn
D.J. Posted - 17/09/2011 : 22:04:17
I meni su i crtez i boje odlicni! Prica je simpaticna, osim sto mi se ne svida bas crvena "papricica" u nezgodnom mjestu!
Deers Posted - 17/09/2011 : 21:54:23
i meni je crtež super. i boje također

priča je malo neobična
Torghal Posted - 17/09/2011 : 21:39:19
ODLICNO!!!Crtez pogotovo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000