forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Dust to dust Dirt to dirt - kratki strip

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
dog_soldier Posted - 16/12/2011 : 01:18:33
Moje isprobavanje staro par godina

4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
PijaniPatak Posted - 16/12/2011 : 19:09:04
quote:
Originally posted by Grujah.

Ovaj prvi kauboj izgleda kao de je u dvadesetim u na prve dve slike sa njim, a na posle ima bar 40.
I pazi malo - prvo rupa na glavi sa leve strane, a onda sa desne. I ovaj puca u nebo, ko da mu je protivnik na krovu ili dzin, sesiru u predoposlednjem kadru je premali ( i kako odlete toliko) i kako je iz tog ugla naravljena takva ulazna rana, sta, se ovaj bezruku okrenuo za 80 stepeni?


Potpisujem sve sto si rekao, hocu reci SLAZEM SE, ali je vizuelno jako lep. Momak se potrudio.
Inace, rupa sa strane je nelogicna iz drugog razloga- kako je ovaj uspeo da ga pogodi sa strane ako su stajali tacno jedan ispred drugog, ono OCI U OCI? :D
hac Posted - 16/12/2011 : 10:30:00
quote:
Originally posted by Grujah.

... I ovaj puca u nebo, ko da mu je protivnik na krovu ili dzin, ...




nije li poanta stripa da je junak patuljak? (: ili sam ja krivo shvatio..

dobra ideja (možda malo hmm nejasna), dobar crtež, fino kadrirano, za moj ukus prenaglašen fotošop. što se detalja tiče šešir mi ne smeta, ali ja bi rupu od metka stavio drito na čelo. ili oko. kroz vrat? pa malo "grglj grglj khhhh..."

to što lik nema ruku daje onu neku dodatnu čar.....
Grujah. Posted - 16/12/2011 : 09:58:49
Ovaj prvi kauboj izgleda kao de je u dvadesetim u na prve dve slike sa njim, a na posle ima bar 40.
I pazi malo - prvo rupa na glavi sa leve strane, a onda sa desne. I ovaj puca u nebo, ko da mu je protivnik na krovu ili dzin, sesiru u predoposlednjem kadru je premali ( i kako odlete toliko) i kako je iz tog ugla naravljena takva ulazna rana, sta, se ovaj bezruku okrenuo za 80 stepeni?
selanne Posted - 16/12/2011 : 08:22:28
Crtež i tematika mi se sviđaju, boja baš i ne...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.03 seconds. Snitz Forums 2000