forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 PADORA - SECRET BROJ 2 U PRODAJI

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
milan16 Posted - 13/12/2012 : 14:11:33


Od danas je u prodaji drugi broj Secretau Darkwoodu a od sutra u Alan Fordu
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Antracit Posted - 15/01/2013 : 11:52:40
Bit ćeš kupljen, o da ...
going going Posted - 07/01/2013 : 15:40:54
quote:
Originally posted by aved

Uzmi i Cassidya, neces se pokajati.



DA Kasidi je neverovatno dobar serijal!
aved Posted - 07/01/2013 : 13:23:22
Uzmi i Cassidya, neces se pokajati.
star-duster Posted - 07/01/2013 : 10:25:14
Zajedno sam kupio prvi i drugi broj, pa sam ih tako i pročitao, u jednom dahu. Priča je sasvim dobra, čini mi se da će se jako uspešno dalje granati i zaokruživati u celinu. Crtež u prvom broju je osrednji ili povremeno čak loš. Vidi se da je bilo više crtača, pa se neke table veoma razlikuju, ili se čak u jednoj tabli primećuje više stilova, nešto je detaljnije nacrtano, nešto onako odrađeno grublje. Ali u drugoj epizodi crtež je sasvim dobar, precizan, jasan, konstantno kvalitetan.
S obzirom da Kesidija nisam čitao, ovo mi je prvi kontakt sa Padorinim izdanjima i mogu reći da je utisak izuzetno dobar. S tehničke strane izdanja su besprekorno urađena.
Dakle, preporuke za ovaj serijal. Svakako nastavljam sa kupovinom i nestrpljivo očekujem sledeći broj.
Johnny Difool Posted - 06/01/2013 : 11:01:03
Sasvim se slažem s kikyjem, jako dobar prvi broj koji se vješto poigrava konvencijama i spretno eksploatira stvarne događaje i paranoju.

Svakako pratim dalje, jedino što će, kako trenutno stvari stoje, do dolaska druge epizode do Zagreba proteći još dosta vode pod Savskim mostom. Možda bi i u tome valjalo tražiti neku teoriju zavjere.
kiky Posted - 05/01/2013 : 21:22:10
meni je prvi broj Secreta jako dobro sjeo, i više nego što sam se nadao. sjajno mi je kako je autor početak cijele priče smjestio u vrijeme napada na tornjeve blizance (9/11), događaj bez presedana u novijoj povijesti nakon kojega ništa više nije bilo isto, i nakon kojega su teorije zavjera postale izrazito popularne. a serijal se tako dobro hrani svim tim "zavjerama" i na njima tako dobro i sistematično gradi svoju priču, od nekolicine početnih događaja, naizgled patrikularnih, ali koji se onda prema kraju uspješno sjedinjuju u jedno.

glavni junak je također sjajan, iako pomalo klasičan; on je skeptik, njemu su teorije zavjera van svake pameti i gomila gluposti... on je i neuredan lik, neodgovoran, jedan od onih koji radije bježe od problema nego da se sa njime suoče. a opet, kako to po običaju biva, on je, u neku ruku, i "predodređen" (poseban) i "protiv svoje volje" bačen u sam centar događaja i tu odjednom (pro)nalazi svoju misiju...

ovo definitivno pratim i dalje.
Zlix Posted - 05/01/2013 : 19:15:36
I dvojka je super. I ovde, kao i u prvom broju, ima dosta prebacivanja, ali iglavnom se radi o sećanjima koja nam otkrivaju neke stvari iz prošlosti glavnih junaka, Adama, Soul, kao i njene sestre Robin.

U početku ima par nejasnih scena, ali se vremenom delovi slagalice slažu i na kraju dobijamo celokupnu sliku. Naravno da i dalje ima nerazjašnjenih stvari, ali tek je drugi broj, za sada se sve lepo odvija.

Kroz strip se provlači i par metafora, recimo ona sa crvendaćem i ona sa Araunom, koji guta ljudske duše, a sve ima veze sa onom scenom na kraju, da ne kvarim sad ljudima koji nisu čitali. Mislim da je to dobro odrađeno.

Crtež super.
teller Posted - 14/12/2012 : 09:35:17
uzimam oba odjednom...ako je Secret bar 80% Casidy kvalitete-ima da zabava potraje...
komentare na prvi broj očekujem...
Kit Carson Posted - 13/12/2012 : 23:46:50
quote:
Originally posted by Tex Willer

Bravo majstore, taman na vreme da mi iz provincije pokupimo kad stigne uvoz I razmisli opet o Lariju, bolji je definitivno i poznatiji. Dotad puna podrska

nikia Posted - 13/12/2012 : 22:28:19
Odlično,samo napred.
Poli Posted - 13/12/2012 : 19:56:09

Kec je vec bio kupljen, no manjak vremena je trazio svoje, pa je ovo sad prilika da se serijalu posvetim sa 2 broja odjednom. :))


Tex Willer Posted - 13/12/2012 : 19:20:41
Bravo majstore, taman na vreme da mi iz provincije pokupimo kad stigne uvoz I razmisli opet o Lariju, bolji je definitivno i poznatiji. Dotad puna podrska
going going Posted - 13/12/2012 : 14:59:32
Kad zavrsim sa Cassidijem krecem i na ovo polako ima se vremana a nema se para!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000