forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Zalutali meci 3, 4 i 5

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 21/05/2024 : 20:39:52


“Laphamov tekst i dalje je životan i poticajan kao i prvi put kada sam ga čitao. Zalutali meci zauvijek će zauzimati istaknuto mjesto u panteonu strip-priča. Prava škrinja s blagom!” – Guillermo del Toro

“Koliko je vizualno jedinstven, toliko i zaokuplja čitatelja. Nasilan je, ali ne i voajerski, pršti od sreće i tuge.” – Details

“Laphamove komične petparačke krimi-priče izuzetno su zabavne, pune žestokog nasilja i akcije koja oduzima dah.” – Publishers Weekly

“Zalutali meci prikazuju što se može dogoditi kada shvatite da je svijet hladno, okrutno mjesto.” – Spin

Nisu to očekivali – nisu imali šanse!

Dijelovi slike slažu se od brutalnih školskih igrališta u predgrađu Baltimorea do nastranog pustinjskog gradića, gdje se očajni trio nastoji prikriti pred protuhama koji ih proganjaju, i spavaćih soba u Los Angelesu, gdje se snovi neizbježno pretvaraju u noćne more. Zapanjujući portret mračnih i nasilnih zakutaka stvarnosti i mašte – izgubljenih života ljudi koje divljački rastrgaju događaji koje ne mogu kontrolirati…

Zalutali meci 3 • Ubojice • 512 stranica • C/B • 170 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij David Lapham • Crtež David Lapham • Prijevod Nikola Pezić • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.5.2024. • Cijena 27 Euro

Zalutali meci 4 • Ruže cvatu • 488 stranica • C/B • 170 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij David Lapham • Crtež David Lapham • Prijevod Nikola Pezić • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.5.2024. • Cijena 27 Euro

Zalutali meci 5 • Bezbrižna mladost • 548 stranica • C/B • 170 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij David Lapham • Crtež David Lapham • Prijevod Nikola Pezić • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.5.2024. • Cijena 27 Euro

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/zalutali-meci-3-ubojice/970/
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/zalutali-meci-4-ruze-cvatu/971/
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/zalutali-meci-5-bezbrizna-mladost/972/
16   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
going going Posted - 22/06/2024 : 20:41:03
Nisam jos nabavio 3, 4 i 5 ali evo i moje slike.

[url=https://ibb.co/K5DcDj0][/url]
vetropiroman Posted - 21/06/2024 : 23:14:24
quote:
Originally posted by AleksandarN



Da se vidi da je i kod mene Taniguchi blizu Zalutalim Mecima.



Idi bre... ooozbiljna polica. Rispekt :)
vetropiroman Posted - 21/06/2024 : 23:12:08
quote:
Originally posted by AleksandarN


Taman sam se sekirao da ce svih 5 knjiga biti preteske za staklo skenera.

Deder otpakuj i procitaj Asterios Polyp pod hitno! Fenomenalan strip!!



Ako ne živim u zabludi taj neotpakovani je poslednji komad iz Alana Forda :D, a pročitao sam ga u skenu ima preko 10 godina, dok još nije bio izdat u ovim krajevima. Asterios je fenomenalan, magnum opus čika Macukelija...
AleksandarN Posted - 21/06/2024 : 22:50:49


Da se vidi da je i kod mene Taniguchi blizu Zalutalim Mecima.
AleksandarN Posted - 21/06/2024 : 22:44:57
quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by mire

jel moze neko da postavi sliku kako izgledaju svih 5 zajedno na polici, kolko mesta zauzme itd?





Evo da se AcaN ne cima :P





Taman sam se sekirao da ce svih 5 knjiga biti preteske za staklo skenera.

Deder otpakuj i procitaj Asterios Polyp pod hitno! Fenomenalan strip!!
mire Posted - 21/06/2024 : 21:15:36
quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by mire

jel moze neko da postavi sliku kako izgledaju svih 5 zajedno na polici, kolko mesta zauzme itd?





Evo da se AcaN ne cima :P



haha hvala, car si!
vetropiroman Posted - 21/06/2024 : 20:51:22
quote:
Originally posted by mire

jel moze neko da postavi sliku kako izgledaju svih 5 zajedno na polici, kolko mesta zauzme itd?





Evo da se AcaN ne cima :P
AleksandarN Posted - 21/06/2024 : 20:43:37
quote:
Originally posted by mire

jel moze neko da postavi sliku kako izgledaju svih 5 zajedno na polici, kolko mesta zauzme itd?



Mogu da ti skeniram zajedno svih 5 rikni i onda mozes lepo da odstampas na kartonu u velicini koja ti odgovara tako da ne moras da trosis pare na rikne.
mire Posted - 21/06/2024 : 18:00:40
jel moze neko da postavi sliku kako izgledaju svih 5 zajedno na polici, kolko mesta zauzme itd?
Odoakar Posted - 31/05/2024 : 21:56:06
Prva knjiga krene kao čista desetka, a onda svakih 100 stranica izgubi bod. Na kraju sam se već mučio da to dovršim. Priča krene tako jako, zanimljivo i onda zaokrene u nekakve nebuloze.

Mislim da ću preskočiti nastavke.
Poli Posted - 22/05/2024 : 09:19:45

Yes! :)


pcoro Posted - 22/05/2024 : 09:15:00
Ali to su guste knjige, Goinže, s puno stranica krcatih radnje i likova! Previše je pet knjiga odjednom
going going Posted - 22/05/2024 : 04:34:16
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Kad stignu krećem polako sa čitanjem od početka (prve knjige)...



Isto.
Ne znam zasto sam mislio da je ovaj serijal ceo objavljen u one prve 2 knjige. Ali eto, sad saznah da ima jos 3 knjige, taman da se procita ceo serijal u cugu, jos nisam citao prve dve knjige.
DzekDenijels Posted - 21/05/2024 : 22:19:13
Kad stignu krećem polako sa čitanjem od početka (prve knjige)...
MF Doom Posted - 21/05/2024 : 21:38:51
Jel stiže u Alan Ford ?
john connor Posted - 21/05/2024 : 21:22:47
Bravo!!!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000