forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 NOVI STRIP MAGAZIN - TUUFF! Što je to?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tally Posted - 08/11/2007 : 14:16:24
NAJMOĆNIJI STRIP MAGAZIN NA SVIJETU! Kako ovo dobro zvuči, zar ne? Osim dobro nam poznatog USX serijala, te ostalih stripova, Bookglobe je pokrenuo još jedan magazin u flip sistemu.

Riječ je o The Ultimates & Ultimate Fantastic Four (kasnije kratica: TUUFF) dva su vrlo popularna serijala i doslovce su prepuni superherojima! Upravo je izašao prvi broj. Cijena prava sitnica, samo 19,90 kn! Ovaj broj sadrži još i 16-ak ekstra stranica na kojima je veliki članak o UFF, te poklon poster. Evo nekoliko kratkih informacija o ova dva serijala...

THE ULTIMATES
The Ultimates (kratica: TU) su izmišljeni tim superheroja koji sponzorira vlada SAD-a. Ultimate Marvel verzija je ustvari moderna obrada popularnih Osvetnika (The Avengers). Prvu priču napisao je Mark Millar, a nacrtao Bryan Hitch uz pomoć Andrew Currie. Serijal dosad sadrži dvije kompletne priče, tj. prva i druga su ispričane i imaju vrlo “neoriginalne” naslove poput kakvih filmova, The Ultimates 2 (na njoj su također radili Millar i Hitch) te The Ultimates 3. Treću priču koja počinje izlaziti ovog prosinca piše Jeph Loeb, a crta slavni Joe Madureira. Posebnost cijelog serijala je njegova mračna i cinična strana priče, a imate doživljaj kao da gledate kakav dobar akcijski film. Uostalom, i sami ćete se imati prilike uvjeriti u kvalitetu cijelog serijala kroz iduće brojeve.

ULTIMATE FANTASTIC FOUR
Ultimate Fantastic Four (kratica: UFF) je također serijal koji izlazi u Ultimate Marvel kolekciji i na sasvim nov način nam objašnjava porijeklo Četvorke i donosi nam nove dogodovštine najstarije superherojske obitelji. Legendarni Stan Lee i Jack Kirby su 1961. godine stvorili izvornu Fantastičnu četvorku. No, u ovoj modernoj verziji tim je mnogo mlađi, a i samo porijeklo njihovih moći je sasvim drukčije. Serijal su stvorili poznati Brian M. Bendis, Mark Millar i Adam Kubert. No, da ne dužimo previše, u samom Uvodniku, mnogo više informacija o Ultimate Fantastic Four serijalu možete pročitati u članku koji vam poklanjamo u sredini broja.

A za idući broj pripremamo sličan članak i o serijalu The Ultimates. Zahvaljujemo našem darovitom suradniku Mehi Krljiću na nesebičnoj pomoći.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Vorador Posted - 19/03/2009 : 23:28:22
Ne znam da li se pisalo već (ako je, sorry na ponavljanju) ali u novom USX obavijest o prestanku izlaženja TUUFFa na kioscima!
Tally Posted - 24/09/2008 : 12:00:35
Solidno, no još daleko od rentabilnog. Nije se lako probiti (čitaj s bilo kojim novim naslovom) pored Bonelija i Alan Forda... ali ajde da vidimo kako će proći ovaj broj SPSM-a koji je prepun postera.
The Road Warrior Posted - 24/09/2008 : 11:51:19
Može jedno pitanje za tally-a.Kako stoji prodaja TUUFF-a ?
Tally Posted - 26/08/2008 : 22:38:37
ASM_05 bi trebao izaći samim krajem 10 ili najkasnije početkom 11 mjeseca. Znaći to bi bio i zadnji broj u ovoj godini...
mpavin Posted - 26/08/2008 : 15:38:12
Kad bi triba izaći ASM 5
Tally Posted - 23/08/2008 : 13:10:12
Evo i četvrtog broja TUUFF magazina! Vjerojatno ste skužili da je TUUFF kratica za The Ultimates & Ultimate Fantastic Four serijale. Dakle, pred vama su novi nastavci dva odlična stripa, na standardnom broju stranica s cijenom koja je prava sitnica, samo 19,90 kn! TUUFF izlazi tromjesečnim ritmom. Flip sistem! Požurite na kioske!



VALTER Posted - 22/08/2008 : 17:21:21
Lijepo je što je cijena nepromijenjena.
kico Posted - 22/08/2008 : 10:59:43
Četvorka na kioscima!!!
Tally Posted - 31/05/2008 : 22:56:30
USX_45 izlazi "okvirno" oko idućeg vikenda. Dakle, petak, subota ili ponedjeljak.
TinK2 Posted - 31/05/2008 : 13:17:45
Kupljeno! Nego, kad bi okvirno mogao USX #45?
Emir Pasanovic Posted - 27/05/2008 : 16:11:00
Čuo sam ovu informaciju i ranije, ali opet je lijepo ponovo čuti da ljude to ipak interesuje, i to u jednoj znatnijoj mjeri, toliko da izdavači primjete. Sada ostaje još samo da bazu operacija BookGlobea/Strip Agenta prebacimo skroz u BiH, pa da napokon i mi dobijemo ozbiljnog izdavača.
bookglobe Posted - 26/05/2008 : 22:02:34
Isto tako i TUFF... I MA... Samo je SPSM jači u domaji nego vani, ali i to se drastično mijenja.
bookglobe Posted - 26/05/2008 : 22:01:08
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Čestitam na ideji da izdanje ide istovremeno i na trafike u BiH, svoj sam primjerak kupio još juče.



Zahvaljujem na čestitci. Ipak, nije to nikakav genijalni marketinški potez već puka ekonomska logika: SMG! se bolje prodaje u Bosni nego Hrvatskoj.
Emir Pasanovic Posted - 26/05/2008 : 21:45:28
Čestitam na ideji da izdanje ide istovremeno i na trafike u BiH, svoj sam primjerak kupio još juče.
magirus Posted - 26/05/2008 : 13:40:53
Tromesecno??!!!
zveles Posted - 26/05/2008 : 12:34:23




tally, izgleda da server blogger.com ne dozvoljava hotlinkanje.
Tally Posted - 26/05/2008 : 11:58:18




Evo i trećeg broja TUUFF magazina! Vjerojatno ste skužili da je TUUFF kratica za The Ultimates & Ultimate Fantastic Four serijale. Zbog raznih razloga od sada TUUFF izlazi tromjesečnim ritmom. Dakle, pred vama su novi nastavci dva odlična Marvel stripa, na standardnom broju stranica (blok 48 str. + 4 str. korica) s cijenom koja je prava sitnica, samo 19,90 kn! Flip sistem! Priče postaju sve bolje i bolje, pa požurite na kioske!
Windwalker Posted - 17/03/2008 : 19:05:39
Iako nevolim Ultimate universe (pod tim mislim na Spider-man i X-men kojih sam par brojeva čitao), kupio sam oba broja Ultimatesa i mogu reći da su mi zasad vrlo dobri (ali ASM, MKSM i AXM su puno bolji). Nastavit ću ih kupovati i dalje.

UF4 još nisam pročitao, a niti ne očekujem nešto puno od toga.
Bilo bi bolje da nisu u flip sistemu, nego da Ultimatesi i UF4 izlaze svaki posebno.
Raven84 Posted - 17/03/2008 : 11:40:34
Da, malo je previse spoilera. Mislim, ne volim bas saznati o smrtima glavnih junaka, ko je izdajica u drugoj seriji i tako to. To prilicno pokvari radnju.
Vorador Posted - 17/03/2008 : 11:17:03
quote:
Originally posted by Tally

I kako vam se sviđa dodatak - Sve o The Ultimates serijalu?



Nije loš ali možda malo previše spoilera.

Tally Posted - 17/03/2008 : 10:39:38
I kako vam se sviđa dodatak - Sve o The Ultimates serijalu?
Renky Posted - 05/03/2008 : 16:10:26
Sinoć pročitao... jako dobro. Nisam od superherojskih razglednica ali ovo mi je toliko dobro da bi volija brži ritam... ili Trade
alexts Posted - 05/03/2008 : 15:56:58
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by Garak

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by Garak

Nešto mi nije jasno - isti dan kad je izašao u Hrvatskoj izašao je i u BiH Jeste li to poboljšali distribuciju


Cuti i citaj, budi srecan!



Od šoka sam zanijemio na kiosku, čak sam posmislio da su poslali greškom jedan primjerak i ja sretnik ga ugrabio


Kod nas jos nije stigao ni prvi...
Stvarno bljak...



Jeste, ja sam ga kupio sredinom prošlog meseca kad i Ultimate i Spectacular. Potraži ga, ako treba i van Banje, ako možeš.
Tally Posted - 05/03/2008 : 13:48:45
A doći će valjda jednog dana kada se Berni dogovori s Marketprintom...
Man_of_Steel Posted - 04/03/2008 : 20:13:02
quote:
Originally posted by Garak

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by Garak

Nešto mi nije jasno - isti dan kad je izašao u Hrvatskoj izašao je i u BiH Jeste li to poboljšali distribuciju


Cuti i citaj, budi srecan!



Od šoka sam zanijemio na kiosku, čak sam posmislio da su poslali greškom jedan primjerak i ja sretnik ga ugrabio


Kod nas jos nije stigao ni prvi...
Stvarno bljak...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000