forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Vrli Mrtvi Svet 02

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
BlekenDekara Posted - 22/11/2007 : 09:24:16
ista meta - isto odstojanje kao prvi broj.
akciono nabijeno i neprejebivo zombi shtivo za sve nas luzere i zombi frikove!
ovaj put na zadovoljstvo svih chika Dalibor Talajitj je pored naslovnjicharenja preuzeo i crtanje unutrashnjosti stripa tako da sad nashe chedne ochi mogu uzivati u crnim povrshinama kojima se Talaja(u usporedbi sa chika VInceom Lockeom - crtachem prvog broja) razbacivao.
ista spika kao i za ZZCP 01 - dobavljivo danas u kasnim vechernjim satima u striparnicama Darkwood i Omen u Beogradu, a od sutra na Crshu gostuje na shtandu Fibre.(faala chika MarkoooO:))

eve ga privju naslovne strane.
u stvarnosti ova druga boja nije toliko gej roze vetj macho crvena ali me mrzelo da skeniram:)

17   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
BlekenDekara Posted - 30/11/2007 : 03:12:01
a eve i privjua talajinih crtachkih egzibicija(shto iz ovog shto iz idutjeg broja)

http://www.garyreed.net/Deadworld/DeadworldTradePrv.htm



meni lichno ova tabla najomiljenija







stvarno shteta shto je posle #06 chika talaja odluchio da se prepusti Isusu i zaboravi na zombije:))pPP
dveribad Posted - 30/11/2007 : 02:59:53
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ma kakvi - ne zalazi on na ovake topike:))
a i ako greshim, samo dodamo dva slova ("klanje TEKsa pochinje...") i mirni smo!:))



-Ma,marš spavat,bando razbojnička!!!
BlekenDekara Posted - 30/11/2007 : 02:57:42
ma kakvi - ne zalazi on na ovake topike:))
a i ako greshim, samo dodamo dva slova ("klanje TEKsa pochinje...") i mirni smo!:))
Renky Posted - 30/11/2007 : 02:22:20
quote:
Originally posted by BlekenDekara
TEK pochinje



Pazi šta pišeš, zbog samo jednog slova moga bi nam se onaj "kad će Teks od prvog broja" natovariti na vrat.
BlekenDekara Posted - 30/11/2007 : 01:58:58
idemo, renky shetjeru, idemo... ali prvo pauziramo par meseci da ja nakupim para i vremena za odraditi tretji broj:)
...koji po planu i programu izlazi sredinom februara meseca kad se svrshe svi ovi silni praznici i shtamparije se rasterete od pred/post novogodishnje navale.
a shto se VMSa dalje tiche, klanje TEK pochinje - ovo do sad je bila PG13 zajebancija:))
Renky Posted - 30/11/2007 : 01:31:19
Pa za sad nas je odveja u "Mirnu luku"

Sviđa mi se, Talaja je do jaja. No, kako reče beli luk, i prvi broj je crtački zanimljiv. Nekako krokijevski, kao skicirano ali dovoljno zanimljivo i originalno. Priču čekam jer se za sada sve uglavnom svelo na klanje sa nekoliko zagonetki koje garantiraju zanimljivost priče.

Idemo dalje, Deki srculence!
Barker Posted - 30/11/2007 : 00:59:28
He, u paketicu (hvala dekara, hvala djole) koji je all inclusive, dva broja istog stripa su znacila da to prvo ide na citanje.
da, da, zaboravite na OM, od ovog cete se skenjati od straha, pogotovo od ovih sisatih monstera :)
Krv i iznutrice i dalje teku u potocima, par "glavnih" junaka je vec zavrsilo na stolu za veceru, jebem li ga ako imam ideju gde ce nas ovaj strip odvesti :)
Kad ce trica? :)
night Posted - 23/11/2007 : 20:57:40
Svaka cast Dekari-em je iz Cacka(dobar je grad samo me je jednom murija umlatila kad sam spavao na zeljeznickoj stanici-mladost) em ovoliko stripova.
beli luk Posted - 22/11/2007 : 20:16:10
Ma da, zaboravio sam to, sad sam overio na drugom topic-u.
Jebiga, nista od uzine sutra...
DusMan Posted - 22/11/2007 : 20:09:38
Ne zaboravi na Zabavu za celu porodicu. :P
beli luk Posted - 22/11/2007 : 20:07:20
Ma nije toliko los crtez u prvom broju. Na prvi pogled izgleda bezveze, amaterski, ali ima neki smek.
Sutra cu pazarim drugi broj, a i onu Zorku.
JOIN THE FIGHT-SUPPORT THE SCENE!
DusMan Posted - 22/11/2007 : 19:19:28
Crtez u dvojci je san snova u odnosu na kec. Plus, domaci autor. Ne moze da bude promasaj.
Sad ce Dekara da okaci koji privju tablu.

A oni koji hoce samo prave stvari, mogu ih od veceras pazariti u Darkwoodu i Omenu.
night Posted - 22/11/2007 : 17:21:12
Samo napred.Crtez u prvom broju me nije bas obradovao ali to ne znaci da ga necu kupovati dok god bude izlazio.
kico Posted - 22/11/2007 : 15:14:13
O jebenti
nisam ni prvi još uzeo....
KuntaKinte Posted - 22/11/2007 : 13:52:09
Sisati monstrumi!
Ovo će da obraduje svakog normalnog ljubitelja stripova.
marlowe Posted - 22/11/2007 : 13:37:57
Ole. Stizem danas.
DusMan Posted - 22/11/2007 : 11:55:07
Ziveli mrtvaci!
Kad ce treci broj? :P

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000