forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MAGICNI VJETAR - Knjige 9-12

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 02/12/2007 : 19:12:52
Ostalo nam je najaviti jos zadnji dio nasih izdanja koja bi trebala biti objavljena ove godine.
Pred nama su cetiri nove knjige Magicnog Vjetra, u kojima ce obozavatelji ovog junaka zasigurno uzivati.
Osim sjajnih prica, odusevila nas je i kolicina prekrasnih crteza u kojima prednjace
Pasquale Frisenda, Ivo Milazzo, Jose Ortiz i nas Goran Parlov...

Knjige su po vec ustaljenom formatu;
294 stranice sa 3 izvorne, kolorne naslovnice, HC, 500 primjeraka i cijenom od 110 kuna.
Same naslovnice knjiga nacrtao je sjajni Goran Parlov, nestrpljivo cekanje na naslovnice
vrijedilo je svake sekunde, zbilja je maestralan, Gaston i ja mu se od srca zahvaljujemo.

Takodje se zahvaljujemo Melini na dizajnu, Dekari na upisu i pripremi, Zlaji na prijelomu tekstova,
Goranu na prijevodu, Branimiru na lekturi i svima ostalima koji su na bilo koji nacin
sujelovali u izradi ovih knjiga.

KNJIGA 9: POD KOŽOM NEPRIJATELJ ~ SIJAČI SMRTI ~ POSLJEDNJA ZASJEDA
KNJIGA 10: MASKA BOGA LJUDOŽDERA ~ ŽENA S PORTRETA ~ SHADO
KNJIGA 11: HOGANOVA NEMAN ~ ČIKAŠKI POŽAR ~ KRADLJIVAC BIZONA
KNJIGA 12: VRATA PAKLA ~ MJESEC LIŠĆA KOJE PADA ~ BJEGUNICA
















25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
going going Posted - 09/09/2014 : 10:37:08
quote:
Originally posted by Poli


Pa za nekih 8-10 eura mozes dobiti ove Libellusove (znaci trobroje, u HC) među "ostecenim izdanjima". Doduse samo na Interliberu ili Mafestu. ;)






Treba doci do Interlibera ili Mafesta.
Poli Posted - 09/09/2014 : 08:34:43

Pa za nekih 8-10 eura mozes dobiti ove Libellusove (znaci trobroje, u HC) među "ostecenim izdanjima". Doduse samo na Interliberu ili Mafestu. ;)


going going Posted - 08/09/2014 : 22:25:11
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni fali prvih 8 knjiga a u Zagreb budem išao tek za tjedan dana, ako bude sreće da naletim na neke odmah uzimam bez obzira imale pečate ili ne.



Blago tebi. Ja imam samo 8. i 9. knjigu i nema sanse da nabavim ostale. Ja se nadam da ce jednog dana(u skorije vreme) da se udruze Veseli cetvrtak i Darkwood i obraduju nas debeljucama Magicnog vetra od oko 700, 800 strana po povoljnoj ceni.
DODSFERD Posted - 08/09/2014 : 22:17:45
Meni fali prvih 8 knjiga a u Zagreb budem išao tek za tjedan dana, ako bude sreće da naletim na neke odmah uzimam bez obzira imale pečate ili ne.
Poli Posted - 08/09/2014 : 21:25:16

Sa ili bez knjiznicnih pecata? :DDD


zlobno pitanje
supermark Posted - 08/09/2014 : 18:34:56
prvi brojevi magicoa su dostupni u profilu na trgu u zagrebu
čak i rasprodani brojevi
Bardho Posted - 17/05/2008 : 01:23:10
quote:
Originally posted by mpavin

Ma ne znan, očekivao sam više od tog Hogana (oće li se on još pojavljivati?), nekako mi nije bilo napeto, u cijeloj epizodi se nije ništa posebno događalo a i kraj je moga biti bolji, to moraš priznati...
Bar je crtež odličan.



Pojavljivat će se
mpavin Posted - 16/05/2008 : 18:52:35
Ma ne znan, očekivao sam više od tog Hogana (oće li se on još pojavljivati?), nekako mi nije bilo napeto, u cijeloj epizodi se nije ništa posebno događalo a i kraj je moga biti bolji, to moraš priznati...
Bar je crtež odličan.
npetros2@htnet-dsl Posted - 16/05/2008 : 15:25:35
?????
Razočarao? Zašto?
mpavin Posted - 16/05/2008 : 14:24:57
Čikaški požar me razočarao, moglo je to biti i bolje, bah.
BlekenDekara Posted - 29/04/2008 : 21:47:59
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Markos

Toplo preporučam knjigu 13 i dvodijelnu epizodu koju su crtali Frisenda i Parlov, "Via oscura" (tamna staza, recimo). To je , meni, apsolutni vrhunac MV serijala, briljantno nacrtana i napisana prica.



evo, za ovo tju se i ja sloziti:)
ovo je chak i meni bilo zabavno te interesantno... a i frisenda je crtao!:))
ne tolko dobro ko onu hoganovu neman ali svakako za koplje ispred svih grla bonelijevske ergele:))



dobro. to je to. nemoj vise da ti padne na pamet da se pravdas sa ''ja to ne citam, samo copy paste''



ma ovo sam sluchajno ischitao poshto je lektor u toj turi izdanja pocheo dobrano da ostavlja tipfelere pa reko da pomognem i njemu i sebi




tek posle sam se setio da se ovo ne lekturishe unapred
darkwoodaxe Posted - 29/04/2008 : 08:38:20
quote:
Originally posted by dzoni

zanimame od onih koji znaju italijanski i imaju brojeve magicnog posle 37..znaci bas ova tura koja dolazi..zanima me kakve su epizode..i zanima me kakve su epizode posle 48 broja?



prethodna stranica, 9. post odozdola
Curunir Posted - 28/04/2008 : 19:17:01
sto brate ne rece: ''zanima me kakve su sve preostale epizode mv-a''
dzoni Posted - 28/04/2008 : 10:49:39
zanimame od onih koji znaju italijanski i imaju brojeve magicnog posle 37..znaci bas ova tura koja dolazi..zanima me kakve su epizode..i zanima me kakve su epizode posle 48 broja?
Curunir Posted - 27/04/2008 : 14:52:19
dabogda tebi brkata kata zamijenila moniku
Dado Posted - 26/04/2008 : 23:15:15
Do tad ces ti ionako pasti pod sjenu brkate Kate ili Ane Banane pa neces ni imati vremena... kao ni svi ozenjeni.
A postoji mogucnost da se i jezik promjeni do tada, sve ce biti EU i sve na engleskom...
Curunir Posted - 26/04/2008 : 16:20:01
quote:
Originally posted by Dado

Ti onda prestani citati te serijale kad dodju tako daleko...



hehe, ucinit cu jos i vise, prestat cu ih i lektorirati
Tex Willer Posted - 26/04/2008 : 01:53:55
quote:
Originally posted by Dado

Ti onda prestani citati te serijale kad dodju tako daleko...



Ti upotpuni te serijale da mozemo da pohvatamo konce
Tex Willer Posted - 26/04/2008 : 01:50:37
quote:
Originally posted by MaTex

Kakav mi je to serijal koji nema bar 550-600 epizoda?!



Nikakav,a to moze samo Tex
MaTex Posted - 26/04/2008 : 01:23:32
Kakav mi je to serijal koji nema bar 550-600 epizoda?!
Dado Posted - 25/04/2008 : 23:10:01
Ti onda prestani citati te serijale kad dodju tako daleko...
Curunir Posted - 25/04/2008 : 16:48:55
meni je pak to ogroman minus. cisto statisticki, nakon 300, 400, 500.. epizoda, i najbolji junaci postaju uglavnom sranje, s kudikojom iznimkom kojoj se nadamo ko nebeskoj mani. duboko sam uvjeren da bi cak i kenova 250. epizoda bila ajme majko u negativnom smislu. naravno, to je samo moje misljenje, ali eto...
Darkwood Devil Posted - 25/04/2008 : 14:27:05
Meni jos uvijek ti bezkrajni serijali pasu. Odlicno je naviknuti se na paletu odredjenih likova smijestenih u njihov svijet. To je sigurno jedan od razloga zasto toliko volim Bonellija!
darkwoodaxe Posted - 25/04/2008 : 09:14:24
ne ići prema kraju i razvlačenje je jedno od obilježja bonellija, očito gase serijale tek kad im postanu neisplativi. drago mi je da će magični još dugo biti barem ok
Curunir Posted - 24/04/2008 : 20:29:13
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Markos

Toplo preporučam knjigu 13 i dvodijelnu epizodu koju su crtali Frisenda i Parlov, "Via oscura" (tamna staza, recimo). To je , meni, apsolutni vrhunac MV serijala, briljantno nacrtana i napisana prica.



evo, za ovo tju se i ja sloziti:)
ovo je chak i meni bilo zabavno te interesantno... a i frisenda je crtao!:))
ne tolko dobro ko onu hoganovu neman ali svakako za koplje ispred svih grla bonelijevske ergele:))



dobro. to je to. nemoj vise da ti padne na pamet da se pravdas sa ''ja to ne citam, samo copy paste''

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000