forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DEMIAN 3 & 4

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 02/12/2007 : 20:08:17
Nastavak Demianovih pustolovina moci cete procitati uskoro u trecoj i cetvrtoj knjizi.

Knjiga 3: DIJAMANTNI SLAP + STOCKHOLMSKI SINDROM
HC, 260 stranica, 2 dodatne - kolorne naslovnice, naklada 500 primjeraka, cijena 100 kuna.

Knjiga 4: ALŽIRSKA ZVIJEZDA + YAKUZA!
HC, 260 stranica, 2 dodatne - kolorne naslovnice, naklada 500 primjeraka, cijena 100 kuna.

Zahvaljujemo se Melini, Filipu, Dekari i posebna zahvala novom suradniku zaduzenom za lekturu; mifugu!












25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Heyoka Posted - 25/05/2008 : 17:10:19
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dado

Tovaru, znam da znas poziciju treceg kao i ja, tamo nam je klub...


ali ne još zadugo


Nostradamuse!

Prošli put sam kupio samo prvu knjigu - jako mi se svidjela, a sad sam pokupio ostale. Knjige 2, 3 i 4 mi se čine vrlo slične, ali je scenarist ipak uspio izbjeći stagnaciju. Priča o jakuzama mi je odlična.

Sad čekamo knjige 5 i 6.
Prodigy Posted - 22/05/2008 : 21:29:00
Demian je malo pao u zaborav,pa posto sam ga ja malo kasnije kupio i tek sam ga procitao imam par utisaka,srecom pozitivnih.
Nisam bio odusevljen s prve 4 epizode(2 knjige)i vec sam razmisljao o odustajanju od serijala.Jednostavno nekako mi je sve bilo pomalo pateticno,pogotovo prva epizoda.Crtez mi se svidio ali price su bile previse "softy".
No rekoh sam sebi, nebudi supak,uzmi jos iduce 4 epizode(2 knjige),nemoj se ciganit oko 200 kunica,mozda prvi utisak vara. I hvala bogu,opet bi rekao da je serijal u usponu,ja sam se lagano navukao na plavokosog(ne Bleka),i cekam novu turu da mi potvrdi jel sam u pravu il da mi zvizne samarcinu jel sam glup i dao sam se navuci ;-)
Posebno mi je lijepa 4 knjiga s dvije krasne price,Alzirska zvijezda i Yakuza.
Tex Willer Posted - 01/04/2008 : 17:33:47
quote:
Originally posted by Dado

Meni osobno se jako svidja sto su ovi novi serijali zamisljeni tako da se zna kad je kraj.
Mislim da se na takav nacin moze napisati bolja prica, nego da se tjera u nedogled...
Mada opet s druge strane postoje i oni junaci koji su u prvim epizodama losi a tek kasnije postaju dobri...



Ali svejedno treba objaviti i prve epizode zbog kontinuiteta
fantom Posted - 01/04/2008 : 16:01:47
Pročitao prve dvije knjige,vrlo solidno!
Dado Posted - 20/03/2008 : 16:59:34
Meni osobno se jako svidja sto su ovi novi serijali zamisljeni tako da se zna kad je kraj.
Mislim da se na takav nacin moze napisati bolja prica, nego da se tjera u nedogled...
Mada opet s druge strane postoje i oni junaci koji su u prvim epizodama losi a tek kasnije postaju dobri...
nika331 Posted - 17/03/2008 : 22:26:49
@Windwalker
nemoj mi reć .... demian na kraju počini ritualno samoubojstvo da bi zaštitio Fraternite od mafijozove ucjene i prijetnje medijskog skandala?!?!
Windwalker Posted - 17/03/2008 : 18:58:03
quote:
Originally posted by nika331

ajme ne mogu vjerovat, hvala na odgovoru....ne kužim zašto su odustali od njega, demian baš ima kul identitet!!!
meni je inspektorica pljunuta Halle Berry, a Jean-Luc le Loup Corsari isti Vincent Cassel!



Nisu odustali. Zamišljen je kao serijal od 18 brojeva.
nika331 Posted - 17/03/2008 : 18:09:41
ajme ne mogu vjerovat, hvala na odgovoru....ne kužim zašto su odustali od njega, demian baš ima kul identitet!!!
meni je inspektorica pljunuta Halle Berry, a Jean-Luc le Loup Corsari isti Vincent Cassel!
Porter Posted - 17/03/2008 : 15:57:38
Demian ima mjesavine Lazarusa i Julie,inspektorica u Demianu ima fazona od Julie,frizurica ponasanje i sl.
Samo sto mi je Demian puno uzbudljiviji strip,ipak se vidi da bi nesto bilo kako treba da je potrebna cvrsta muska ruka
Windwalker Posted - 17/03/2008 : 14:10:42
Ovo je, nažalost, sve.

http://www.sergiobonellieditore.it/auto/listarr_1?collana=74&code=arr_sp
srdjandj Posted - 17/03/2008 : 13:29:03
Pa ceo serijal, kako nas je Dado informisao, ima 18 epizoda, 9 kniga po 2 epizode i caossss...
nika331 Posted - 17/03/2008 : 13:01:56
quote:
Originally posted by Porter
procitao sam 4 knjige, a ima ih samo 9.
Jos 5 knjiga uzivanja i fajrunt sto se tice Demiana,steta.



kak to misliš??????!!!!!?????
Porter Posted - 15/03/2008 : 12:17:44
quote:
Originally posted by srdjandj

Za sada mi je cetvrta knjiga najbolja.Epizoda - Alzirska zvezda!


Bas sinoc procitah Alzirska Zvijezda i meni se svidjela.
Gaston je glavna faca u ovoj epizodi,vec me pomalo zabrinjava da sam procitao 4 knjige a ima ih samo 9.
Jos 5 knjiga uzivanja i fajrunt sto se tice Demiana,steta.
Trigger Posted - 09/03/2008 : 08:27:53
Ali bi bio i veliki plus kad bi se napokon nasla neka knjizara u BiH koja bi prodavala Libellusova izdanja...
Dado Posted - 09/03/2008 : 04:13:22
Drago mi je da ti se Demian svidio.
Naravno veliki je plus sto se do takvih izdanja moze doci i u knjiznicama i procitati za male novce.
nika331 Posted - 06/03/2008 : 21:44:46
ajmeeeee! nedovoljno ste mi nahvalili Demiana (ili ja prekasno reagiram), ali pročitala sam prve dvije knjige i oduševljena sam....odlične kompaktne priče, a ipak se nastavljaju jedna na drugu, set raznih likova koji se učestalo pojavljuju, a ne ko u magičnom gdje mu dođu razni ljudi sa strane pa se više nikad ne pojave...........jednom riječju, jako mi se sviđa profil glavnog lika, napet odnos s Marie.....crtež također solidan. baš sam happy. bacit ću se sad na 3&4 broj.
i moram još jednom zahvalit se knjižnicama koje su kupile mnoge mnoge HC stripove tako da ih ja mogu tamo posuđivat, a ne moram trošit pare na sve što me na prvi pogled zanima (jer je toga jako punooooooo). ovako kad pročitam dosta toga odlučit ću što ću kupit. to je neka moja politika.
supermark Posted - 28/02/2008 : 15:00:59
procitah i trecu knjigu,
prva epizoda mi je bila poprilicno razocaravajuca dok je druga (stockholmski sindrom) odlicna
srdjandj Posted - 28/02/2008 : 09:30:46
Za sada mi je cetvrta knjiga najbolja.Epizoda - Alzirska zvezda!
Porter Posted - 28/02/2008 : 00:37:47
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by night

Meni su prve dve bolje, ali su i ove dve vrlo-dobre.Mozda su moja ocekivanja malo veca.Crtez u poslednjoj epizodi mi nije bas po volji ali to je samo moje misljenje.Kad ce sledece dve knjige?Bar orjentirno?



Ekstremne temperature su pogodne za Demiana.



Nemoj tako,treba da se progura u krvne zile stripoljubaca.
Kad bi stripove dijelili na pankere,rokere,hasisare,sminkere onda bi
Demian bio ubjedljivo najveci sminker sto se tice dizajna stripa.
Tako je usminkan da kad bi ga dao nekoj lijepoj prijateljici u ruku sigurno bi ga zasula samo epitetima
sto je lijep,tvrd,sjajan,debel,glatak a gdje treba i hrapaviji.....
iskreno ovo je najsmikerskiji dizajn sto sam vidjeo,za prijateljicu ne znam sta se ona svega nagledala.
Unutra za ljubitelje Larya je pravi melem za ranu koja je nastala gasenjem nama najdrazeg taxi-ste.Serijal nije dug tako da se bolje upustiti u ovaj serijal nego skupljanje duplikata ZS i LMS.
srdjandj Posted - 24/01/2008 : 23:34:44
quote:
Originally posted by night

I kako ti se cine ove epizode Demijana?


Ne znam šta pre da počnem da čitam, tek sam ih popodne dopremio, javiću se za par dana, prve dve knjige, tj.4 epizode su tek neki uvod u dalja događanja, videću ove druge dve?
night Posted - 24/01/2008 : 23:31:41
I kako ti se cine ove epizode Demijana?
srdjandj Posted - 24/01/2008 : 13:17:17
quote:
Originally posted by kico

Demian knjiga 4 = ooooodlična!


Za sat vremena krećem za Beograd po nove Damiane i još ponešto!
kico Posted - 24/01/2008 : 12:57:09
Demian knjiga 4 = ooooodlična!
Gaston Posted - 24/01/2008 : 00:22:06
quote:
Originally posted by night

Gaston
stripovi.com suradnik

Ekstremne temperature su pogodne za Demiana.


Verovatno,tamo jul-avgust.




srdjandj Posted - 23/01/2008 : 22:00:47
quote:
Originally posted by night

quote:
Originally posted by srdjandj

Kupio si trojku i četvorku u Darkwoodu?


Da, pre neki dan.Ali me dzigarica boli za MV, jbg. ne moze se sve skupljati.


Zato sam ja rezervisao i Damiana i Magičnog, pa sad skupljam lovu do kraja meseca!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000