forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Mali rendžer reprint knjige 1-9 u prodaji!!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
hello Posted - 27/08/2008 : 13:44:09
Od danas u prodaji u striparnicama reprint prvih 9 brojeva Malog rendžera. Naklada je samo 200 komada. Cijena je 34,00 kn, 130 str, SC, šivano, plastificirane korice.
Također od sljedećeg tjedna imate i mogućnost narudžbe direktno od dobavljača. U slučaju narudžbe svih 9 brojeva odobravamo popust od 20% (nismo više u mogućnosti odobriti veći popust od ovoga) stoga molimo sve one koji su još prošle godine napravili rezervaciju da potvrde svoju narudžbu ako su još uvijek zainteresirani.

Sve dodatne informacije kao i narudžbe možete dobiti upitom na e mail strip@vangogh.hr


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 28/12/2008 : 17:57:11
Teller opet jaše i to žešče nego ikad.
Za stripove kontaktiraj Van Gogh ili Hella, a ono o jahanju zna najbolje Tellerova žena-sirotica.
hello Posted - 28/12/2008 : 17:56:31
quote:
Originally posted by 1Euro

aha,hvala vidim da si več odgovorio.Pa eto to mi se sviđa kod vas u Van Goghu jer ste stvarno "u odnosima sa kupcem".Koliko od tih 4000-3500 je bilo prodatih?Jel se i to zna?Napisao si da su neprodani otišli za stari papir.Šteta? Što niste sklonili pa prodavali polako po aukcijama....
Nego gdje i kako da se naruči na ove nove renđere?Jel se može dobiti od prvog broja pa do danas?
Jel šaljete putem pošte?N eznam kako ali ja sam mislio da ste to ukinuli a sda vidim da Kit teller ponovo jaše!!!!!!!

Oko 1000 ih se prodalo odmah, a vjerojatno još 1000 u remitendi. MR možeš nabaviti u striparnici Buch.
1Euro Posted - 28/12/2008 : 17:11:31
aha,hvala vidim da si več odgovorio.Pa eto to mi se sviđa kod vas u Van Goghu jer ste stvarno "u odnosima sa kupcem".Koliko od tih 4000-3500 je bilo prodatih?Jel se i to zna?Napisao si da su neprodani otišli za stari papir.Šteta? Što niste sklonili pa prodavali polako po aukcijama....
Nego gdje i kako da se naruči na ove nove renđere?Jel se može dobiti od prvog broja pa do danas?
Jel šaljete putem pošte?N eznam kako ali ja sam mislio da ste to ukinuli a sda vidim da Kit teller ponovo jaše!!!!!!!
1Euro Posted - 28/12/2008 : 17:07:13
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by teller

Neče ostati ni trag od tih 200 komada.Pokupičemo sve-pa kroz nekoliko godina kad se serijal izpuca i postane jedan rijetkih završenih, prodavati za masne pare onima koji nisu od početka shvatili o kako se kvalitetnim izdanjima radi.Ja serijal dupliram i za tebe Wiskey, pa počni skuplati novce.Nečeš proč jeftino.


Ne samo to. I prvih 9 brojeva u kiosk izdanju je već sada prava rijetkost budući je ostatak remitende završio kao stari papir.


Eto baš me zanima kolika je naklada bila ovih prvih 9 brojeva kiosk izdanja odnosno koliko ih je bilo prodano,da znamo od prilike kakva rijetkost je to da znamo onda postaviti cijenu.Mislim,ako je stvarno rijetkost pa če možda za deset godina kada se ljudi navuku na malog renđera cijena stvarno porasti jer za sada se ne prodaja ni za 60 kuna od 1-7.Znači li to da trebamo kupovati od onih koji jeftino prodaju?
Ajde hello,daj neki podatak da znamo kod čega smo.Ako ne možeš javno ili ne želiš onda bar na mail?
hello Posted - 28/12/2008 : 16:58:36
quote:
Originally posted by 1Euro

imam i ja glancere Kita Telera od 1-7 od Van Gogha na prodaju,ako je netko zainteresiran neka se javi.
Nego kolika je bila naklada ove prve serije koja je kasnije bila ukinuta?

4000 i 3500 komada
1Euro Posted - 28/12/2008 : 16:51:38
imam i ja glancere Kita Telera od 1-7 od Van Gogha na prodaju,ako je netko zainteresiran neka se javi.
Nego kolika je bila naklada ove prve serije koja je kasnije bila ukinuta?
1Euro Posted - 28/12/2008 : 16:48:00
eto baš sam sada otvorio jedan topic o najboljim pričama Kita Telera pa možete da posetite topic i napišete za sve koji vole Kita telera koje su to priče.
Nego ja isto tako imam prve brojeve 1-7 od Van Gogha prva izdaja.Ovdje pričate kako je to zlato ali video sam jednog koji prodaje glancere na aukcijama za 60 kuna i nitko još nije bidao.Tako da,....treba da sačekamo ili kad če cijena početi rasti?
teller Posted - 28/12/2008 : 16:28:30
sve najbolje i Van Goghu u novoj 2009 od Tellera.
Više da podignem topic, nego sam uljudan.Ali stvarno da guraju MR kao u prošloj 2008.
Volim, kad me poguraju.(ali ne uz stepenice).
teller Posted - 29/11/2008 : 15:29:01
Ako imaš one Gambine-čuvaj jih, tih više nema osim kod kolekcionara.
Zašto da poklanjaš zlato? Ne razumem te?
mister-no Posted - 26/11/2008 : 15:55:31
imam ti ja onih prvih devet, oče tko
Malicius Posted - 26/11/2008 : 12:51:22
i za mene jedan komplet reprintanih od 1-9 odvoji, pls
za koji dan cu se javiti na mobitel ili na mail poradi dogovora na koji nacin cemo odraditi trgovinu...
hello Posted - 26/11/2008 : 12:41:59
quote:
Originally posted by teller

Ako je reprint stvarno več razprodan, možda ste ipak pogrešili sa 200 komada
u nakladi.A da doštampate još 100 brojeva, da nebi fanovi ostali kratkih rukava?
Da ne izpadne da vas učim poslu, samo predlog-ako ne valja zaboravite i samo tako dalje.

Ne znam sad napamet, ali reprint 1-9 još uvijek nije rasprodan. Nije ostalo puno, ali ima dovoljno.
teller Posted - 26/11/2008 : 12:30:37
Ako je reprint stvarno več razprodan, možda ste ipak pogrešili sa 200 komada
u nakladi.A da doštampate još 100 brojeva, da nebi fanovi ostali kratkih rukava?
Da ne izpadne da vas učim poslu, samo predlog-ako ne valja zaboravite i samo tako dalje.
Dado Posted - 26/11/2008 : 11:46:58
quote:
Originally posted by hello

Trebali bi do CRŠ-a. Reprint se prodaje jako dobro.


Meni treba reprint + sve ostale od broja 9. Spomenuo si to u ZG, pa provjeri mozes li naci negdje ocuvan komplet i javi mi na mail.
teller Posted - 03/11/2008 : 10:19:08
Kod Bleka meni pali samo ona njegova stara izreka JELENSKIM MI ROGOVA.
Inače mi je prevod u Malom rendžeru sasvim korektan i ništa više.
Važno da je ostala Ani četiri pištolja a ne kakva Četripištoljna Ana.(kod naših
vrlih prevoditelja sve je moguće).Valjda ima prevoditelja ljubitelja stripa(npr.Dok.)
takvi bi trebali imati prednost kod posla.
REJS Posted - 02/11/2008 : 22:43:34
Dobro to ajme to govori i seve svi iz tog kraja.ali zasto svi strip junaci psuju isto ono judo plesacu, judine ti krvi i gomila tako slicnih gluposti na isti kalup.Zar ne treba da se ugledaju na cika marka bleka i zagora.Svi oni imaju psovke adekvatne njihovom kraju.Karamba, hijadu mu bubnjeva darkvuda, tako mu svih dabrova ontaria. Jeste glupo i smesno ali bar imaju neki smisao i pominju njima draga mesta a ne ovo reci nesto pa ostani ziv.
globinjo Posted - 02/11/2008 : 22:34:07
quote:
Originally posted by Porter

Ajme sto bi rekla prevoditeljica ili prevoditelj Bleka,svaka druga rijec ajme.
Ajme profesore puni ste ideja,ajme Rodi sto si nestasan,ajme..ajme.
prevod nije ni za 1-no godisnjake.
Ajme sto nisi stampao malo vise.


a bit će da je prevoditelj neki dalmoš
Porter Posted - 02/11/2008 : 22:22:52
Ajme sto bi rekla prevoditeljica ili prevoditelj Bleka,svaka druga rijec ajme.
Ajme profesore puni ste ideja,ajme Rodi sto si nestasan,ajme..ajme.
prevod nije ni za 1-no godisnjake.
Ajme sto nisi stampao malo vise.
Dado Posted - 02/11/2008 : 16:05:51
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Dado

Evo mene zanima ima li jos svih brojeva?
Dakle mislim na reprint i ove koji su prije izasli od 10, na dalje...

Kod nas na skladištu više nema. U biti mislim da bi mogli složiti jedan ili dva kompleta, ali neki brojevi su malo oštećeni. U nekoj od strip knjižara bi se možda mogli naći svi brojevi, ali također samo par kompleta.


Dobro da znam da trebam li ubiti Vedrana ako mi nije sacuvao...
provodina Posted - 02/11/2008 : 13:37:49
Hm ... Ja totalno zaboravija da uopće ide još jedan paket Malog Randžera možda je i bolje ovako se ugodno iznenaditi
teller Posted - 02/11/2008 : 09:09:35
Meni fali samo broj 16, nadam se da ču ga negdje pronač.Ako ga netko ima ili mu ne treba
kupujem odmah.
hello Posted - 02/11/2008 : 09:00:33
quote:
Originally posted by Dado

Evo mene zanima ima li jos svih brojeva?
Dakle mislim na reprint i ove koji su prije izasli od 10, na dalje...

Kod nas na skladištu više nema. U biti mislim da bi mogli složiti jedan ili dva kompleta, ali neki brojevi su malo oštećeni. U nekoj od strip knjižara bi se možda mogli naći svi brojevi, ali također samo par kompleta.
Dado Posted - 02/11/2008 : 01:35:10
Evo mene zanima ima li jos svih brojeva?
Dakle mislim na reprint i ove koji su prije izasli od 10, na dalje...
Milazzo Posted - 01/11/2008 : 17:20:07
Super!
teller Posted - 01/11/2008 : 17:13:30
Dobre vesti na tako tužan dan.Bravo Goghovci i samo tako dalje.
Hvala za brzi odgovor.Dakle kitoljubci,reprint kopni, pa valja požurit.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000