forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Zivotinjska Karma - Trica!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
BlekenDekara Posted - 28/05/2009 : 22:58:43
poshtovani,
gospodin Taditj trenutno nije dostupan pa je ovlastio mene da u njegovo ime i zvanichno najavim izlazak dugoochekivanog tretjeg broja Zivotinjske Karme, jedinog Lavirintskog bestselera te svojevrsni spomenik chitalachkom strpljenju i izdavachkoj notjnoj mori.



gnjavaze i muke kroza koje smo proshli dok smo ovo uspeli da izboksujemo dostojni su deseterca ovetje junachke narodne pesme i ni sam se josh nisam opasuljio da smo ovo priveli kraju.
naravno, ne kao shto smo planirali, za taze svrsheni mafest ali obzirom na to da ni jedan dosadashnji broj nije uspeo da isposhtuje planirani izlazni datum - to nas i nije toliko pogodilo(mene makar, za djoleta sam siguran da je barem par vecheri nervozno grizao charshaFe:)).
i ete ga, posle bedne dve godine, nova tura kaisheva sa avanturama ekipe iz Karme, 40+ strana A4 formata za uzivati do sledetjeg broja(do kraja godine, chasna pionirska).
primerKi kolko od danas dobavljivi na ustaljenim BG prodajnim mestima pa izvolte - javite da li je vredelo chekanja.
350 kinti(u darkvudu makar, za AF josh nemamo definisanu cifru).
red je i da se mi malo oparimo:)

fala svima na strpljenju i dosadashnjoj podrshKi.


Odjava Programa.




edit.


od sutra, 15.07., u striparnici Darkwood mozete zameniti kupljene primerke Karme 03 za nove, lepshe odshtampane.
naime, prethodna tura je imala neke shtamparske propuste preko kojih smo u startu preshli nadajutji se da se samo tripujemo no nakon par dana shmekanja skontali smo da nazalost to nije na nivou na kome bi trebalo biti pa smo brze-bolje probali da novi tiraz odshtampamo i zamenimo stari.
nije bash ispalo onoliko brzo koliko smo hteli tako da je nekih 70ak primeraka stare ture zavrshilo prodatim.
celokupan preostali tiraz je unishten tako da oni koji zele mogu krenuti na aukcije ili u darkvud po zamenski primerak:)
oni kojima darkvud nije u blizini mogu da se obrate nama na nadolazetjim festivalima ili na lavirintredakcija@gmail.com pa tjemo vetj dogovoriti najbolje i najlakshe opcije za zamenu.
izvinjenje na gnjavazi i hvala na razumevanju svima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Gaston Posted - 29/09/2009 : 15:44:14
Djole, jebes mi sve ako si ti normalan!!!

"Cek' malo, ma ovo mora da je neka nocna mora na moru."

Jebote, skoro sam se ugusio od smijeha...
Gaston Posted - 19/08/2009 : 23:01:28
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Gaston

Ako bude srece, krajem 9. smo u BGu i onda cu napokon ovo uzeti u ruke! Kad vec niste uspjeli izgurati do MaFesta...



Do tada ces, uz malo srece, i cetvorku uzeti u ruke - prevod je gotov.



Iz tvojih usta u Bozje usi! Racunaj da smo gore oko 25.9.
Djole Posted - 19/08/2009 : 21:24:31
quote:
Originally posted by Tex Willer

Il' je mozda urednik insistirao da mora da bude musko



Ovaj... da! Urednik je kriv!
Djole Posted - 19/08/2009 : 21:22:19
quote:
Originally posted by Gaston

Ako bude srece, krajem 9. smo u BGu i onda cu napokon ovo uzeti u ruke! Kad vec niste uspjeli izgurati do MaFesta...



Do tada ces, uz malo srece, i cetvorku uzeti u ruke - prevod je gotov.
Tex Willer Posted - 19/08/2009 : 18:52:18
quote:
Originally posted by Djole

Onda moje lično izvinjenje Gajsvajtovoj - iako sam i ta izvinjenja manje-više shvatio kao zezanciju, otud nezgrapnosti kao upa pikčers. ;)

Ali da, previd je, nisam znao (ni proveravao) da li je žensko, izvinjavam se zbog toga.



Il' je mozda urednik insistirao da mora da bude musko
Gaston Posted - 19/08/2009 : 18:25:26
Ako bude srece, krajem 9. smo u BGu i onda cu napokon ovo uzeti u ruke! Kad vec niste uspjeli izgurati do MaFesta...
Witchblade Posted - 12/08/2009 : 22:48:34
U Životinjskoj karmi HC extra superklasik? Može :)
Djole Posted - 12/08/2009 : 22:43:29
Ispraviću u reprintu, tamo 2017., obećajem. ;)
Witchblade Posted - 12/08/2009 : 22:38:59
Pih! Da je Marko na tvom mjestu, on bi već počinio seppuku, sa sve live streamingom preko Interneta ;).
Djole Posted - 12/08/2009 : 22:23:13
Onda moje lično izvinjenje Gajsvajtovoj - iako sam i ta izvinjenja manje-više shvatio kao zezanciju, otud nezgrapnosti kao upa pikčers. ;)

Ali da, previd je, nisam znao (ni proveravao) da li je žensko, izvinjavam se zbog toga.
Witchblade Posted - 12/08/2009 : 19:46:58
Tek sam ga prekjučer kupio, pa malo kasnim s primjedbom: dio u kojem Frank ide na "dejt" s Cathy (stranica 22 i dalje) na dnu svake pasice sadrži tekst "izvinjenje Guisvajtu". "Cathy" crta Cathy Guisewite, dakle žena, pa bi trebalo pisati "izvinjenje Guisvajtovoj", ako se ne varam. A i čini mi se da se to čita "Gajsvajt".

Other than that, keep up the good work :).
Djole Posted - 12/08/2009 : 19:22:42
Ima za svakoga ponešto u Karmi. ;)
manhunter Posted - 12/08/2009 : 15:28:27
Djole, fala ti za Rakuma, meni najbolja fora u 03!
Imrahil Posted - 07/08/2009 : 23:48:08
Odlican strip, procitao dvojku i trojku i odusevio se
Djole Posted - 05/08/2009 : 11:41:37
quote:
Originally posted by Markos

Zasto najbolji stripovi gotovo redovito imaju najmanje komentara po internet forumima?


Pošto ovde veliki broj komentara dobijaju uglavnom stripovi gde se kritikuju naslvnice - broj komentara treba shvatiti kao pohvalu za rad Zlaje, Plavog i Marića. ;)

Inače, Karma #3 će kroz koji dan biti dostupna i kod Columba u Splitu, kao i ZZCP 9 i 10.

A Karma #4 još malo pa prevedena, believe it or not... ;)
The Hammer of Hell Posted - 27/07/2009 : 15:22:31
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Markos

Zasto najbolji stripovi gotovo redovito imaju najmanje komentara po internet forumima? Nemam pojma, ali bar u ovom slučaju mirne duše mogu reći: nema boljeg načina za potrošiti 20 kuna od kupovine Zivotinjske Karme.



Zato jer:

1.) utopi se u moru od 30.000 stranica Bonellija godišnje prema 30 za ŽK
2.) za humoristički strip, uopće nije smiješan
3.) nema ga se nigdje za kupiti


Stvarno ti nije smiješan?



Vrlo rijetko.
Markos Posted - 27/07/2009 : 15:15:31
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Markos

Zasto najbolji stripovi gotovo redovito imaju najmanje komentara po internet forumima? Nemam pojma, ali bar u ovom slučaju mirne duše mogu reći: nema boljeg načina za potrošiti 20 kuna od kupovine Zivotinjske Karme.



Zato jer:

1.) utopi se u moru od 30.000 stranica Bonellija godišnje prema 30 za ŽK
2.) za humoristički strip, uopće nije smiješan
3.) nema ga se nigdje za kupiti


Stvarno ti nije smiješan?
Tex Willer Posted - 27/07/2009 : 14:05:41
Ne mogu da verujem da ovde nisam reko - ubrzajte to malo
The Hammer of Hell Posted - 27/07/2009 : 13:42:34
quote:
Originally posted by Markos

Zasto najbolji stripovi gotovo redovito imaju najmanje komentara po internet forumima? Nemam pojma, ali bar u ovom slučaju mirne duše mogu reći: nema boljeg načina za potrošiti 20 kuna od kupovine Zivotinjske Karme.



Zato jer:

1.) utopi se u moru od 30.000 stranica Bonellija godišnje prema 30 za ŽK
2.) za humoristički strip, uopće nije smiješan
3.) nema ga se nigdje za kupiti
weljko94 Posted - 27/07/2009 : 13:39:07
Da, ja bih trebao danas da odem do Darkvuda, mozda, pa ako svratim kupim drugu i trecu Karmu.
Meni se mnogo svideo prevod i adaptacija, pogotovo kod onog dela kada peva pesmu o cokoladi :D
Ja nisam mogao disati od smejanja :D
goksi Posted - 27/07/2009 : 13:37:00
quote:
Originally posted by Markos

Zasto najbolji stripovi gotovo redovito imaju najmanje komentara po internet forumima? Nemam pojma, ali bar u ovom slučaju mirne duše mogu reći: nema boljeg načina za potrošiti 20 kuna od kupovine Zivotinjske Karme.



Ja tek sad u utorak kupih sebi prvi broj. Pošteno sam se zabavio čitajući ga. Zanimljivo i originalno. Prvi put se susrećem sa ovako nečim pa ću sačekati da uzmem i preostala dva (u najskorije vreme) pa da bacim ipak neki malo duži komentar - za početak scene sa pačencetom Trumanom su mi bile najzabavnije . U svakom slučaju Djole je ovde uradio majstorski posao sa adaptacijom. A i sam strip je baš dobar .

globinjo Posted - 27/07/2009 : 01:26:03
quote:
Originally posted by Toninho
satrala me kćer - kolko me samo puta pitala kad će
ne more to tako


satrala je i mene moja ćer...ja počeo čitati,a mala ka' iz topa:"tata,kako to govoriš"pametno dete,od malih nogu nacionalno osvešteno
dakle deki,dušo,dvojezično izdanje
Markos Posted - 26/07/2009 : 23:51:21
ups
BlekenDekara Posted - 26/07/2009 : 22:41:23
odlichno - znachi da ima taman dovoljno da isplati nash deo cifre:)
Markos Posted - 26/07/2009 : 22:09:27
I meni se cinilo da je premalo, pa sam dao 25, za svaki slucaj:)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000