forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Alan Ford extra 31

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 30/06/2009 : 16:17:49
Danas u strip knjižari "Stripovi na kvadrat" a od sutra na kioscima.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DOMI Posted - 05/08/2009 : 16:54:10
...jedino se još dvoumim oko HC verzije Kolor-biblioteke, ali ako nastave od 6.broja na dalje u HC-u prestat ću se dvoumiti


__________________________________________________________________________________________________________________________________________
svi za Texa u coloru

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u Hrvatskoj
Opti Posted - 05/08/2009 : 13:20:49
To je neizlječivo.
Tex Willer Posted - 05/08/2009 : 10:49:18
quote:
Originally posted by Opti


Također.Jedva čekam da dođemo do broja 500, ne mogu zamisliti na kakav će to kaos ličiti.



Pa vidi se. Vass dvojica se stalno zalite na kvalitet novih epizoda a kupovali bi ih da izlaze i svaki dan
Ko i ja
Opti Posted - 05/08/2009 : 09:37:54
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by DOMI

...naravno, bit ću iskren, naravno.. u tome i je žar kolekcionarstva, čekanje..beskrajno čekanje da nešto skupiš... a kad sve skupiš nije fora...

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
svi za Texa u coloru

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u Hrvatskoj





Ma kolko god bili glupi uvek se radujem kad izadje novi broj i bas bi voleo da i extra krene malo brze,bar na 3 nedelje da sustignemo zabare.





Također.Jedva čekam da dođemo do broja 500, ne mogu zamisliti na kakav će to kaos ličiti.
Tex Willer Posted - 05/08/2009 : 01:16:22
quote:
Originally posted by DOMI

...naravno, bit ću iskren, naravno.. u tome i je žar kolekcionarstva, čekanje..beskrajno čekanje da nešto skupiš... a kad sve skupiš nije fora...

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
svi za Texa u coloru

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u Hrvatskoj





Ma kolko god bili glupi uvek se radujem kad izadje novi broj i bas bi voleo da i extra krene malo brze,bar na 3 nedelje da sustignemo zabare.
Btw,lep potpis
DOMI Posted - 05/08/2009 : 00:56:00
...naravno, bit ću iskren, naravno.. u tome i je žar kolekcionarstva, čekanje..beskrajno čekanje da nešto skupiš... a kad sve skupiš nije fora...

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
svi za Texa u coloru

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u Hrvatskoj

Tex Willer Posted - 04/08/2009 : 22:43:32
I uprkos svemu priznajte vas dvojica Alan Fordovaca da bi voleli da i Extra ide malo brze pa da pratimo zabare
A i mogla bi jedna lepo odradjena serija sa specijalcima
Opti Posted - 04/08/2009 : 21:30:51
I,kako vidim,u slijedećem AF extra opet se pojavljuje onaj dosadnjaković Fitzgerald... Kako me samo iritiraju ovi novi likovi...
DOMI Posted - 04/08/2009 : 21:02:14
Na najnovijim naslovnicama u ITA (AF 481 - 484) na žalost caruje Minuette (FUJ osim u 482.

Svi novi brojevi u ITA najavljeni za lipanj, srpanj, kolovoz, rujan, na žalost promoviraju tu luđaču na naslovnim stranicama (uključujući i br. 1000).
To stvarno više nije normalno.

Od novoga u ITA za pohvalu je treći PETEROBROJ... (epizode 11-15)
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u Hrvatskoj
Opti Posted - 04/08/2009 : 10:55:29
quote:
Originally posted by Antracit

Jel uskrsnuo Br.1?


Uskrsnut će u AF extra 34.
To će biti ovaj:




Broj 32 na kioscima!
Kruger Posted - 20/07/2009 : 00:08:50
quote:
Originally posted by Bob Rok

Zbog rata... Nema to veze sa smanjenim interesovanjem ili necim slicnim...



tak je

Kruger Posted - 20/07/2009 : 00:08:06
quote:
Originally posted by SejoSexon

Krugeru legendo!



s moje strane je bila sala da se topic zakljuca

Kruger Posted - 20/07/2009 : 00:05:29
quote:
Originally posted by teller

žalostno kad je naslov i jedino o kojem vredi razpravljat kod tih Alan Fordova.
Kako je nizko pao tako sijajan serijal.Šteta,jel je Magnus prolupao sasvim?



normalno da je nakon 400 to i neke epizode af otisao dovraga ( za nas koji smo odrasli na strim epizodama ), ali mislim da to nije potrebano previse isticati jer bi ta tvrdnja mladjim generacijama mogla ogaditi taj strip, koji i takav kakav je moze biti dobar za upoznavanje neke vrste humornog stripa
Bob Rok Posted - 18/07/2009 : 22:43:02
Zbog rata... Nema to veze sa smanjenim interesovanjem ili necim slicnim...
bvagner3 Posted - 18/07/2009 : 22:31:47
quote:
Originally posted by DOMI

Alan Forda mogli su održavati izdavanjem prigodnih albuma (primjerice, kao Asterix, vani opet kreću nove table, malo veće, posebno obojane i uređene, a crtaju se original nove naslovnice, također malo većeg formata)...

Luksuzni peterobroji AF u ITA koji upravo izlaze prava su stvar, štancanje broja 500, broja 1000 itd, nepotrebno je

Eh kod nas ni trobroji nisu došli dalje od broja 14

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda Hrvatskoj

DOMI Posted - 18/07/2009 : 10:16:59
Alan Forda mogli su održavati izdavanjem prigodnih albuma (primjerice, kao Asterix, vani opet kreću nove table, malo veće, posebno obojane i uređene, a crtaju se original nove naslovnice, također malo većeg formata)...

Luksuzni peterobroji AF u ITA koji upravo izlaze prava su stvar, štancanje broja 500, broja 1000 itd, nepotrebno je



__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda Hrvatskoj
Antracit Posted - 17/07/2009 : 21:25:41
quote:
Originally posted by teller

žalostno kad je naslov i jedino o kojem vredi razpravljat kod tih Alan Fordova.
Kako je nizko pao tako sijajan serijal.Šteta,jel je Magnus prolupao sasvim?



Nije Magnus prolupao ... mrtav je vec trinaestak godina.
teller Posted - 17/07/2009 : 12:33:09
žalostno kad je naslov i jedino o kojem vredi razpravljat kod tih Alan Fordova.
Kako je nizko pao tako sijajan serijal.Šteta,jel je Magnus prolupao sasvim?
Kruger Posted - 16/07/2009 : 23:26:26
quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI

Ah, to je moja greška, tj. naslov je preveden kao pokolj a unutra kao klaonica a nisam primjetio jer sam prvo napravio naslovne a za dva mjeseca unutarnje.
Shit, bolje da izbrišem topic da Berni ne vidi, bude me u top strpao :)



nisi ti nista krivi i boljima se dogodi krupnija greska

htio sam ubaciti malo humora u ova teska vremena u strip raspravama

mogao si napisatzi ubijancija ( izmislio bi novu rijec ) ili tako nesto jer to je geg strip i ne moras doslovno prevoditi
Opti Posted - 07/07/2009 : 11:35:03
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Kruger

mislim da bi ovaj topic bilo prilkladno zakljucati jer naslov ovog stripa posjeduje neprimjerenu rijec za djecu i mladez te ostale postovatelje normalnog svijeta


Šta je najgore ili najbolje,stvar gledišta,Kruger i nije daleko od istine.
Nakon "Pokolja" na naslovnici,otvoriš strip a u njemu je naslov "Velika klaonica na Otoku dosadnih"!



Povratak mesara!
DOMI Posted - 03/07/2009 : 22:14:22
...a unutra se i dalje najavljuje stari Priče br.1 s kaubojima.. ?




__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u Hrvatskoj
kico Posted - 03/07/2009 : 13:11:23
quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI
Shit, bolje da izbrišem topic da Berni ne vidi, bude me u top strpao :)


Neće.
Staložen je to barba.
TrOMISLAWSKI Posted - 03/07/2009 : 13:10:12
Ah, to je moja greška, tj. naslov je preveden kao pokolj a unutra kao klaonica a nisam primjetio jer sam prvo napravio naslovne a za dva mjeseca unutarnje.
Shit, bolje da izbrišem topic da Berni ne vidi, bude me u top strpao :)
kico Posted - 03/07/2009 : 12:59:08
quote:
Originally posted by Kruger

mislim da bi ovaj topic bilo prilkladno zakljucati jer naslov ovog stripa posjeduje neprimjerenu rijec za djecu i mladez te ostale postovatelje normalnog svijeta


Šta je najgore ili najbolje,stvar gledišta,Kruger i nije daleko od istine.
Nakon "Pokolja" na naslovnici,otvoriš strip a u njemu je naslov "Velika klaonica na Otoku dosadnih"!
kico Posted - 02/07/2009 : 10:23:04
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by kico

I naravno...danas ga nema na kioscima.



ima, izišlo jutros.. možda ga baba zametnula u izlogu iza "Burde"?


Nije,
al je danas stigao na jug.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000