forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Mali rendžer 36-41

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
hello Posted - 30/07/2009 : 12:30:30


Od danas u prodaji u strip knjižarama, a kao i do sada moguće je naručiti i direktno od izdavača na e mail strip@vangogh.hr
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
danielp Posted - 25/05/2010 : 19:40:40
Pitanje neupucenog u ovo izdanje.
Koja je cena jednog stripa? Jel to HC ili SC?
Raymond Posted - 20/05/2010 : 01:15:11
ja sam prije nekog vremena pokusao cijeli komplet uzeti od njih i oni jave se konacno i pisu ok da vidimo postu i javimo se ..i nikad se ne jave.. onda sam poceo kupovati pomalo brojeve ...
globinjo Posted - 20/05/2010 : 00:52:26
je li tko naručivao od van gogha u zadnje vrijeme...naručio sam iam 5 dana i ništa,no answer...
REJS Posted - 22/04/2010 : 22:51:43
Svaka cast Hello ipak si covek,dovoljno je i sto si se pojavio.
Svako ima krizu,bitno je prebroditi je,a mi smo navalili kao lesinari.
Pomozimo bar time,sto mu necemo sedeti na grbaci,covek se ocigledno trudi.
lwood Posted - 21/04/2010 : 15:15:45
quote:
Originally posted by hello

Izdanja su već prije mjesec dana poslana u tisak, a vjerojatno je bila neka nepredviđena situacija. Uglavnom samo je pitanje dana kad će biti u prodaji. Ja samo prenosim ono što mi jave. Dakle ako oni kažu bit će gotovo sljedeći tjedan, ja isto prenesem bit će sljedeći tjedan.



ako ovako nastave naši unuci če dočekat komplet
teller Posted - 21/04/2010 : 11:13:51
Na svu sreću!!!!!
wiskey Posted - 21/04/2010 : 10:33:18
quote:
Originally posted by Curunir

ako je on na vrhu, za druga ce nam trebati teleskop



Nažalost!
Curunir Posted - 20/04/2010 : 23:56:36
ako je on na vrhu, za druga ce nam trebati teleskop
Kit Carson Posted - 20/04/2010 : 23:55:50
quote:
Originally posted by wiskey

E, neka je MR na vrhu Izdavačkog izloga, odmah mi je lakše čekati i ostala izdanja.

wiskey Posted - 20/04/2010 : 23:37:51
E, neka je MR na vrhu Izdavačkog izloga, odmah mi je lakše čekati i ostala izdanja.
hello Posted - 20/04/2010 : 23:32:13
Izdanja su već prije mjesec dana poslana u tisak, a vjerojatno je bila neka nepredviđena situacija. Uglavnom samo je pitanje dana kad će biti u prodaji. Ja samo prenosim ono što mi jave. Dakle ako oni kažu bit će gotovo sljedeći tjedan, ja isto prenesem bit će sljedeći tjedan.
kasper Posted - 20/04/2010 : 22:10:37
Pa evo ti izaberi , nek konsultuju ljude koji znaju ili vec sta. Generalno sam veliki pesimista oko ovog izdanja, pa onda nek izadje ono sto ja najbolje.
REJS Posted - 20/04/2010 : 22:08:22
Najboljih,po cijem kriterijumu,njihovom ili citalaca.
A i kada nema serijala netreba nam ni pisljivih 20 brojeva,nastavice valjda neko drugi gde su oni stali.Valjda jos na ovim prostorima ima nezaposlenih izdavaca koji jedva cekaju posao.
cronos six Posted - 20/04/2010 : 22:07:32
jos nije sve receno,a da je sporo,jeste.
kasper Posted - 20/04/2010 : 22:02:01
Nek odrada najboljih 20 brojeva i nek onda idu pod zemlju. Ovako nisu nista uradili. Uostalom, ako sada mrcvare kako li ce to raditi za 10 godina
REJS Posted - 20/04/2010 : 21:54:16
Neverovatno kako je taj cin svuda isti.
Niko ne kaze ovo je bankrot,trazilo se pre toga da se spoje price bolje da se odmah rekli ne ide.Secam se Vaninija i Zlatne serije poslednjih dana,napakuju gomilu stvari u pripremi ,napisu uskoro a onda ni traga ni glasao od njih.
To me podseca na onu recenicu iz stripova opalite jos dva tri puta dok se povucemo cisto da zbunimo protivnika.
Sramota je krasti a nije sramota bankrotirati i biti go,ja bih rekao prodavnica ne radi cisto da ne budem kao drugi pre mene,a ovi su svi ko preparirani,vidis jednog izdavaca video si sve.
Dajte malo maste nismo roboti.
cronos six Posted - 20/04/2010 : 19:21:43
zahtev van gogu da saopsti poslednju vest.
lwood Posted - 20/04/2010 : 18:48:50
čini se da od ovoga nema više ništa
REJS Posted - 20/04/2010 : 18:31:18
zastooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zastooooo!!!!zastooo!!!!zasto!!!!zas...ahhhhh!!!!
cronos six Posted - 20/04/2010 : 15:17:19
hello!halo,alo,gde se izgubio trag m.rendzeru!javljaj,pocrcamo.
bubo Posted - 19/04/2010 : 20:44:03
quote:
Originally posted by cronos six

mene plasi da se nisu kojim slucajem frenkijevi brcici upleli u tu masinu pa je doslo do zastoja.ali stvarno ima li nade,ili da pisemo propala stvar.

sve su prilike da će mojih prvih 28 komada na prodaju
cronos six Posted - 19/04/2010 : 19:16:03
mene plasi da se nisu kojim slucajem frenkijevi brcici upleli u tu masinu pa je doslo do zastoja.ali stvarno ima li nade,ili da pisemo propala stvar.
El Morisco Posted - 19/04/2010 : 19:03:11
[quote]Originally posted by hello

Zadnja informacija iz tiskare bila je da će sve biti gotovo sljedeći tjedan.
Izrazavam ozbiljnu zabrinutost i odredjenu nervozu ovisnika o Malome rendzeru. Pa dobro, tiskaju li na Guttenbergovom stroju ili koji je vrag u pitanju?
teller Posted - 06/04/2010 : 08:35:07
ozbiljno pitanje,hmmm...ako sudim po sebi meni su najbolje avanture započele kod 187 broja LMS Kitov triumf pa onda
190 broj Donhevnovi nasljednici i Tajanstveni zamak,...to bi u prevodu značilo 75 broj originala(kao i Van Goghov)Il triunfo
di Kit, tako da kod Van Gogha več sada počinju malo ozbiljnije priče ali onaj pravi Kit tamo od 75 broja...
a kad sam se omomčio(ako mislim što i ti) to ostaje moja i Claretina tajna...to nisu saznali ni scenaristi pa što bi
sad ja oglašavao, ali ako sam iskren bilo je to prije nek bi to očekivali od sramežljivog dečkiča.
bubo Posted - 06/04/2010 : 00:27:58
quote:
Originally posted by teller

onda odlično i fala, očekujem još jednu turu najesen.

ej telleru jedno pitanje ,od kojega broja si momak?

ozbiljno zanima me od koje knjige(broja) je kit teller odrastao?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000