forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ZABAVA ZA CELU PORODICU #13: Praška Dženi! Fraj!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Djole Posted - 25/01/2010 : 10:48:44
Videli ste trejler – a ako niste, u ZABAVI ZA CELU PORODICU #13 naša mala Dženi Smit se greškom obrela u mračnom & magičnom Pragu, gde neki monstrum, koji možda jeste, a možda nije Golem, tamani turiste! Nakon čemera & jada iz ZZCP #12, Dženi treba malo odmora... ali da li je Grad magije pravo mesto za to? Kako se ona uopšte snalazi bez ostatka Smitovih u Pragu, gde je svako ćoše magično? I ko u stvari tamani turiste? Saznajte u

 


 

Sa ovim brojem, ZZCP preuzima titulu najmnogobrojnijeg Lavirintovog izdanja od blaženopočivšeg NeOma – i nema stajanja! Scenario naravno pisao Vlada „Obožavam Prag, videli ste to još u mojim uvodima za Dampira, zar ne?“ Tadic; atmosferu Praga maestralno dočarao Vlada „posle ovoga crtam samo stripove koji se dešavaju na Antarktiku... ili u Vojvodini“ Kuzmanov; naslovnicu i Bombija potpisuje Mihajlo „speed king“ Dimitrievski – TheMiČo, šta je imalo da se dizajnira dizajnirao je Robert „Kindle“ Vorliček, a sve to pod uredničkom palicom Dejana „prevazišao sam stripovske forume“ Djokovitja – Dekare.

 

Cena? Evro je skočio, ZZCP #13 od 32 strane ima 33 strane stripa, i racunica kaze da ce se sa nashom standardnom cenom 500 primeraka ove sveske otplatiti na oko 538 prodatih komada, pa smo rešili da – cena ostane ista. Pa nek’ ide život.

 

Preview? Previewa nema... zato što će od 25.01. ceo strip biti dostupan na www.stripovi.com za download. Da, ceo strip, sa koricama, Bombijem i reklamama – kad bismo imali reklame. ;) Čisto da proverimo koliko dostupnost na internetu utiče na prodaju papirnatog izdanja. Ako vam se dopadne – kupite ga. Ako ne, nećemo više da se družimo sa vama. ;)

 

Bohemian Jenny... za male pare u striparnicama, ili besplatno na stripovi.com – navalite!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
THEMICO Posted - 07/02/2010 : 00:01:28
Dobio ovo danas-tenkju veri mach :)
Tex Willer Posted - 02/02/2010 : 10:10:51
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Tex Willer

Zezaj,zezaj i to dok sam bio u aps pa ne mog da odgovorim nista




Jel' te Karson izvuk'o?



Pokusavao,al' ne slusa - lepo mu kazem "vezi uze za sipke i poteraj konja u galop".
On je mislio da je jaci od konja pa vuko sam. Ispalo je da je u nekim segmentima i veci konj od samog konja,ali ne i da je jaci od konja.
Tako da sam puscen tek kad me otkljucao serif,onaj sto lovi ljude
Nema ni mojega od Karsona,on je tolko mator da ce preskoci penziju i direktno ce na parcelu
Djole Posted - 02/02/2010 : 09:57:49
quote:
Originally posted by Tex Willer

Zezaj,zezaj i to dok sam bio u aps pa ne mog da odgovorim nista




Jel' te Karson izvuk'o?

quote:
Originally posted by Tex Willer

Kad je bre taj salon stripa,to bese negde na jesen,malo pre sajma?


O da.

quote:
Originally posted by Tex Willer

A jel' predvidjeno mesto za onu duplu trojku(baljda bese trojka?),koja je izasla samo za Mafest?
Gde cu s njuma(ili bese ispravno njojzi?)



Će da smislimo nešto.
Tex Willer Posted - 02/02/2010 : 00:47:03
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Tex Willer

Samo sto me mnogo interesuje kako ce to da izgleda,pocinjem da grickam nokte od nervoze i ne mogu da docekam,ma kakav salon stripa,dajte to brze,nervoza je velika



Samo da kažem, pošto me par ljudi pitalo - ovo ne znači HC reprint Zabave. Toga neće biti - ovo je drugačije rešenje (čisto da izludim Texa još malo)



Zezaj,zezaj i to dok sam bio u aps pa ne mog da odgovorim nista
Kad je bre taj salon stripa,to bese negde na jesen,malo pre sajma?
A jel' predvidjeno mesto za onu duplu trojku(baljda bese trojka?),koja je izasla samo za Mafest?
Gde cu s njuma(ili bese ispravno njojzi?)
Djole Posted - 01/02/2010 : 14:05:51
VMSa u Novom Sadu ima kod Dekare.

Što se tiče veseljaka, saradnja je bila slatka ali kratka, tako da Lavirintovih novijih izdanja nema, niti će biti na Trafikama, a starih ima dok se ne raprodaju.
shommy Posted - 01/02/2010 : 13:51:13
Hoce li se slati jos primeraka Vrli Mrtvi Svet u Novi Sad?
Inace otvoreno je jos jedno prodajno mesto u NS od veseljaka pa ne bi bilo lose da odradite dobunu VMS.
Pozz
Djole Posted - 01/02/2010 : 12:20:14
Hehe, ovo je "najbonelističkija" epizoda so far - zlobnici bi rekli da je zato i delimo džabe. ;)

Elem, hvala Emiru na recenziji!

Sitna zanivmljivost: mala padavičarka nije posveta Empty child/The Doctor dances, ili bar ne u potpunosti. Kad sam pre neku godinu bio u Pragu, i izašao uveče ispred hotela da zapalim cigaretu, upravo mi se desila scena koju ste videli u stripu: klinka od 14-15 leta ide po mraku i priča "Papi? Paaapi?" Vrlo verovatno je tražila kuče koje se tako zove, ali scena je bila spooky as hell... i to je bio začetak Bohemian Jenny. ;) Kad sam napisao tu scenu, postalo mi je jasno da apsolutno vuče na Empty child, ali šta da se radi.

@Deers & Barker - oko detalja, Františeku je mobilni trebalo da zvoni sa notama iz Smetanine Vltave, no Dekara je to nonšalantno iskulirao. ;) Gadno je to kad je upisivač u isto vreme i glavni urednik, nemaš kome da ga tužiš. ;)
DeeCay Posted - 31/01/2010 : 12:04:39
Pročitao... Eto autora koji se ne srami pokazati svoje (djelomično) bonelijevske korijene.
Digging Bill Posted - 27/01/2010 : 14:45:59
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Digging Bill

Nestrpljivo se očekuje Bombijeva mračna tajna! :)


Umalo da je ne bude, odnosno - hteo sam da to razvlačim još par brojeva, da bude na korak od running gaga, al' ajde. ;)



Iskreno, ni ja nisam mislio da će se već razriješiti ta najtajnija od svih tajni ZZCP univerzuma bez zavlačenja još par brojeva. ;)
Dobro izvedeno, svaka čast obojici!
Djole Posted - 27/01/2010 : 12:21:11
quote:
Originally posted by Digging Bill

Nestrpljivo se očekuje Bombijeva mračna tajna! :)


Umalo da je ne bude, odnosno - hteo sam da to razvlačim još par brojeva, da bude na korak od running gaga, al' ajde. ;)
Djole Posted - 27/01/2010 : 12:20:12
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Ja sam imao predlog, da nema broja 13, nego 12b, ali Djole kaže da je neizvodljivo zbog Biblioteka. :)


Jeste, već kako onim simpatičnim tetama (koje mi kad im odnesem Neustrašivu Zorku za obavezne primerke daju priznanicu da sam im doneo "Neustrašivu ZBrku") objašnjavam da neće biti broja 13. ;)
Djole Posted - 27/01/2010 : 12:17:46
quote:
Originally posted by Tex Willer

Samo sto me mnogo interesuje kako ce to da izgleda,pocinjem da grickam nokte od nervoze i ne mogu da docekam,ma kakav salon stripa,dajte to brze,nervoza je velika



Samo da kažem, pošto me par ljudi pitalo - ovo ne znači HC reprint Zabave. Toga neće biti - ovo je drugačije rešenje (čisto da izludim Texa još malo)
Barker Posted - 26/01/2010 : 14:38:58
ma sta sken, papir sija u mojim rukama! :)
nolo contendre Posted - 25/01/2010 : 20:20:29
Svaka čast momci!

Samo onward!
Dzimi Gitara Posted - 25/01/2010 : 18:30:39
Ja sam imao predlog, da nema broja 13, nego 12b, ali Djole kaže da je neizvodljivo zbog Biblioteka. :)

The Mičo ubija. Sve je bolji, od korice do korice!
Svaka čast za free download.
Digging Bill Posted - 25/01/2010 : 16:06:30
Luđaci!!!
Nadam se da ćete prodati bar 638 primjeraka!
Nestrpljivo se očekuje Bombijeva mračna tajna! :)

Edit: Sad sam pročitao Bombija u skenu, hehe, dobra poveznica između bu i mghrrghr
Emir Pasanovic Posted - 25/01/2010 : 15:45:18
Deki, ja nisam vidio nikakve tipfelere.
Super ideja, super strip, jedva čekam da vidim rezultate.
Šovinista Posted - 25/01/2010 : 12:45:40
Pojavio se link na www.stripovi.com
Ipak, odlučio sam da u znak zahvalnosti ne skidam fajl, već ću koliko danas-sutra nabaviti svoje papirne primerke.
Tex Willer Posted - 25/01/2010 : 12:10:15
quote:
Originally posted by Djole

Nismo zaboravili, ne brini. Volim i ja lepo pakovanje. ;) Verovatno ce biti za Salon stripa.



Dobro,malo cekanja nije strasno. Samo sto me mnogo interesuje kako ce to da izgleda,pocinjem da grickam nokte od nervoze i ne mogu da docekam,ma kakav salon stripa,dajte to brze,nervoza je velika
Djole Posted - 25/01/2010 : 11:52:50
Nismo zaboravili, ne brini. Volim i ja lepo pakovanje. ;) Verovatno ce biti za Salon stripa.
Tex Willer Posted - 25/01/2010 : 11:46:30
Samo napred majstori
Nisu zaboravljena obecanja za korice ili sta vec koje su obecane za ovu godinu a ona vec uveliko izmice
A onaj pohlepni urednik koji zgrce pare na Lavirintovim izdanjima mogo bi bas malo i da se pojavi na forumu
Djole Posted - 25/01/2010 : 11:42:01
Markos ce okaciti u toku dana na homepage, a posle cu i ja da stavim link ovde.
Šovinista Posted - 25/01/2010 : 11:31:26
Uh, ja ne mogu da nađem na stripovi.com link do stripa.
Može li ovde da se okači direktan link?
mcn Posted - 25/01/2010 : 11:06:03
Ovaj Mičo je bolesno dobar.

mcn
Šovinista Posted - 25/01/2010 : 11:04:04
Pratio sam neke ranije brojeve "Porodične zabave" ;) i prijatno sam se iznenadio da je već 13 brojeva izašlo. Svaka čast.
Ove nedelje ću pokupovati sve što sam propustio i verovatno ću biti inspirisan da napišem koju reč o serijalu so far, pa ću tih par rečenica objaviti ovde. Svaka čast, ponavljam.
Potrebna je hrabrost danas izdavati domaće stripove na tržištu koje nije otvoreno nizašta sem Boneli izdanja, realno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000