forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA:KOLORKA 273 Bez krova nad glavom

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 25/03/2024 : 08:04:59


Bogoljub, Klecalo i Kobaja trojica su beskućnika koji su podigli šatore na obali Seine. No život im poremeti dolazak bilježnika koji nosi nevjerojatnu vijest: Bogoljub je oporučni nasljednik svoje tete Adélaïde. Ostavila mu je prekrasnu kućicu u predgrađu… ali i brigu o svom sinu Nicolasu, koji ima Downov sindrom.

Unatoč Bogoljubovim čudnim reakcijama, po kojima se vidi da mu nije sasvim ugodno zbog te vijesti, trojica kompanjona skaču na pruženu priliku. Useljavaju se u dražesnu kućicu s Nicolasom, za kojega će se Bogoljub, koji mu je sad pravni skrbnik, morati brinuti pod svaku cijenu. Jer oporuka sadrži strog uvjet: utvrdi li se i najmanje zanemarivanje momka, Bogoljubu se oduzima kuća…

Kolorka 273 • Bez krova nad glavom • 104 stranica • Kolor • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Aurélien Ducoudray • Crtež Anlor • Prijevod Petra Matić • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 25.3.2024. • Cijena 20 Euro

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-273-bez-krova-nad-glavom/940/

8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
don_draper Posted - 27/07/2024 : 14:32:03
Socijalne teme su očito hit među modernim BD autorima. Poznata mi je ta francuska zanimacija za takve teme, za prikaz potlačenih i manje eksponiranih društvenih slojeva.
Ovdje je to stavljeno u svrhu jednog duhovitog, katkada over the top pokušaja. Ekipa beskućnika raznolikih uvjerenja preuzmu brigu za dijete s Downovim sindromom kako bi dobili vlasništvo nad kućom.
Nije iznenađenje da stvari kreću ukrivo i da to ne izgleda tako idilično. No, sve je to bilo odrađeno nekako stereoptipno i bez previše umješnosti. Imam dojam da je strip previše pravocrtan u svojim namjerama, a i brojna scenaristička rješenja su bila odviše isprazna.
Strip mi djeluje kao nekakva mlaka, neujednačena posveta Lupanu. Sličan je taj ton, ali je puno manje pogođen.
Meni nikako ovo nije sjelo, a ni crtež nije bio baš za oduševiti se.
2/5 ako se mene pita.
jaki Posted - 08/04/2024 : 17:07:00
Feel good strip.
Zabavno.
anto Posted - 25/03/2024 : 23:32:03
četvrti pik ture
DzekDenijels Posted - 25/03/2024 : 18:32:27
Crtež i atmosfera u preview-u su mi se baš svideli...
Poli Posted - 25/03/2024 : 10:03:11

Na kraju cu ga uzeti koliko se poznajem ...


risbozg Posted - 25/03/2024 : 09:59:08
Ovaj album se uzima
izivko Posted - 25/03/2024 : 09:40:05
Meni se jako svidio. Preporuka!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=34842&REPLY_ID=2192642
ivanl Posted - 25/03/2024 : 09:19:28
Vrhunski!
Gomila Fibri kao i dosad za radosni kraj ozujka!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000