forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Matteo 6

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 21/05/2024 : 20:36:44


Nakon mjeseci „lažnog rata“ njemačke oružane snage započele su invaziju 10. svibnja 1940. Bila je to katastrofa za francusku stranu.

Mattéu i njegovu sinu Louisu ta su vremena značila pravu odiseju. Epsko ih je putovanje odvelo od Sedana do plaža Dunquerqua, uz brojne promjene smjera i stalnu opasnost od bombardiranja.

OVAJ JE ŠESTI, POSLJEDNJI TOM APOTEOZA KOJOM MATTÉO ZAVRŠAVA.

Matteo 6 • Šesto razdoblje (2. rujna 1939. – 3. lipnja 1940.) • 72 stranica • Kolor • 240 x 320 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Jean-Pierre Gibrat • Crtež Jean-Pierre Gibrat • Prijevod Goran Marinić • Lektura i redaktura Tomislav Jurić • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.5.2024. • Cijena 14 Euro

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/matteo-6-sesto-razdoblje-2-rujna-1939-3-lipnja-1940/967/
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
going going Posted - 31/05/2024 : 17:54:42
quote:
Originally posted by knauso

Mogu li se ovi citati kao zasebne celine ili je potrebno predznanje, za nas koji nismo citali prve knjige?



Ja bih preporucio ipak citanje redom od prve knjige pa nadalje. Mene je Mateo odusevio, uzivao sam u prva 4 albuma, sada kada su dostupna i poslednja dva mislim da je najbolje ponoviti gradivo pa onda procitati i poslednja dva.

A Odgoda i Potkazivac me odavno cekaju u BP izdanju ali nikako da ih procitam.
Peyo Posted - 28/05/2024 : 10:01:19
Prva dva su mi ponajbolja.
Poli Posted - 28/05/2024 : 09:58:10

Donekle moze, ali iste su osobe u pitanju kroz vrijeme, znaci serijal.


knauso Posted - 28/05/2024 : 09:55:54
Mogu li se ovi citati kao zasebne celine ili je potrebno predznanje, za nas koji nismo citali prve knjige?
mike Posted - 22/05/2024 : 16:27:22
Ziv mi bio Zula . Bar si topic ucinio zanimljiv. Verovatno zbog zivota i njegove raznolikosti .
Zula Posted - 22/05/2024 : 16:03:32
quote:
Originally posted by mike

Isprika svima, koji vole ovaj strip, ali meni je to najdosadnija Fibra. Ne znam kako sam uspio procitati prva cetiri, u sjecanju mi ostaje jedino uzasna muka.


Vjerojatno je razlog u životu. 😂

On je drugačiji, raznolik, nepredvidiv, nestalan, zanimljiv, promjenjiv... I onda kao posljedicu ima da svi nismo isti, ne mislimo isto, pa čak i ako neki vole stripove ne vole svi iste...

Meni je Matteo
izvrstan. Meni neki drugi nisu tako dobri, ali ne idem na stranice tih stripova da bih pisao kako mi je muka od tih stripova. I tu je razlog život i njegova raznolikost... 🤣
mike Posted - 22/05/2024 : 12:11:58
Isprika svima, koji vole ovaj strip, ali meni je to najdosadnija Fibra. Ne znam kako sam uspio procitati prva cetiri, u sjecanju mi ostaje jedino uzasna muka.
Peyo Posted - 22/05/2024 : 09:26:05
Ide u košaricu.
Poli Posted - 22/05/2024 : 09:24:46

Yes, i kraj sage. Sad mogu da procitam ove posljednje albume. Moram provjeriti gdje sam stao, sa 3. mislim, 4. i 5. sam samo stavio na policu i nikako da krenem, sad je prilika da ponovno sretnemo tu jednu uvijek istu Gibratovu zenu.



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000