forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Nova DomaTV vs RTL 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DeeCay Posted - 04/01/2011 : 12:33:15


Od pred neki dan počela su s radom dva nova programa u Hrvatskoj, Doma od Nove TV i RTL 2 (http://www.rtl2.hr/tv-raspored)... To je valjda neki odgovor na sve veće zastupljenosti kanala internetskih provajdera (ISkonTV; BNEtTV, maxTV). Kad pogledam što nude ta dva programa, zapravo sve to i nije ništa, neke serijice, par dokumentaraca, reality showowa (RTL 2), dok DOma TV ima jako puno sapunica što se očito cilja na ženski dio populacije... Kuća lutaka, Tudori i Poroci Majamija su mi jedino možda interesantno, no to sam više-manje gledao.

Što mislite o novim programima?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dsormaz1 Posted - 07/01/2011 : 11:42:01
Užas jedan, oba kanala. Samo skraćene verzije RTL-a i Nove TV.
Darth Ivan Posted - 06/01/2011 : 14:06:32
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Windwalker

Za 2 mjeseca će ih ukinuti...



Neće, ovo je borba za prevlast klasičnih televizijskih kanala! S četiri HRT kanala lakše se boriti s po dva kanala.



možda neće za dva, ali za pola godine sigurno
DeeCay Posted - 05/01/2011 : 22:59:02
quote:
Originally posted by Windwalker

Za 2 mjeseca će ih ukinuti...



Neće, ovo je borba za prevlast klasičnih televizijskih kanala! S četiri HRT kanala lakše se boriti s po dva kanala.
Windwalker Posted - 05/01/2011 : 22:31:38
Za 2 mjeseca će ih ukinuti...
CAGLIOSTRO13 Posted - 05/01/2011 : 22:21:27
ja se nadam da ce rtl 2 dobit Magnum PI po stoti put, al nadam se ovaj put pravim redoslijedom i sa prijevodom i sve i MAGNUM LIVES FOREVER MUAHAHHAHA
PAJDO Posted - 05/01/2011 : 18:16:51
Na rtl 2 očekujem još megatone repriza i onda još malo repriza čisto da se ne zaboravi šta je reprizirano, a na domi isto ne očekujem neki spekatkl.
U svakom slučaju neću biti neki gledatelj nijednog od ta dva programa......
Raven84 Posted - 05/01/2011 : 11:24:46
Kanali zbilja nisu nesto, ali doma tv, za koju sam mislio da ce bit teski shit, ima dvije odlicne serije svaki dan na programu: Tudore i Damages. Damages je pogotovo dobra, zanimljiv nacin pricanja price, odlicni glumci, i cinjenica da je serija recimo pravna, a nema ni jednu scenu u sudnici. Preporuka.
panzer Posted - 05/01/2011 : 09:39:50
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by mladjo

@Paro

Deadliest catch je zakon ali jesu li to neke nove epizode ili repriziraju? (Po 1000-ti put)




Nove mlađo nove...nemaš pojma kak me strefilo kad je umro Phil Harris (onaj kapetan Cornelie Marie kaj ima 2 sina)..strašno...čovjek je bio legenda



Evo, na Discoveryju su prekjučer pokazali i poslednji dio - hommage to Phil Harris.

Ali sada dolaze nazad American Chopper: Senior vs. Junior.
velka031 Posted - 04/01/2011 : 22:54:52
Čista nula su oba programa...
dante Posted - 04/01/2011 : 19:33:01
quote:
Originally posted by Beva
Ali dobro, HRT bi ipak ta dva programa uveo kao specijalizirane programe, znači HRT3 samo sport (tako se govorilo), a HRT4, čini mi se, kultura...

Ako bi bilo tako, super... Ali, stalno kukaju da nemaju love...



S obzirom da bi na proljece trebala krenuti ona Sportska TV od HOO-a, cisto sumnjam da ce se HRT odluciti na sportski kanal (a nije da nisu imali vremena, laprdaju o njemu desetak godina pa nista), prije ce biti dokumentarno-obrazovni i slicno...
vice Posted - 04/01/2011 : 19:30:23
Oba programa su potpuno bespotrebna, pogotovo onima koji imaju i maxtv/Bnet il slično, di samo foxcrime, foxlife, discovery, cartoon network, tv1000 i syfy ispunjavaju svačije želje. Nula bodova za oba.
split85 Posted - 04/01/2011 : 17:12:44
Navodno bi i na RTL 2 tribalo bit nešto dokumentaraca.
Npr. Drvosječe, Kamioni na ledu, Život nakon čovjeka.
Kad san vidija njihove prijevode dokumentaraca, SRTAŠNO

Ali ovu Doma TV , još nemam u MaxTV paketu.
Darth Ivan Posted - 04/01/2011 : 17:04:09
ja sam na novoj prije znao od jutarnjih crtića gledat ninje kornjače (one nove) neko vrijeme, ali that's about it...
Caleb Posted - 04/01/2011 : 16:53:18
quote:
Originally posted by split85

Na RTL 2 uglasvno gledam one crtiće ujutro do 10.




Sad kad si spomenuo crtace da se nadovezem, Dok sam imao Nova TV, tamo negde 2006, svako jutro su pustali Justice League. Propustao sam predavanja na faksu i ostajao kuci samo da bih gledao ovaj crtac. Tada sam ga i zavoleo, gledam ga i dan danas
DeeCay Posted - 04/01/2011 : 16:23:16
quote:
Originally posted by Beva
Ali dobro, HRT bi ipak ta dva programa uveo kao specijalizirane programe, znači HRT3 samo sport (tako se govorilo), a HRT4, čini mi se, kultura...


Pa i Doma se specijalizirala za žensku publiku, sapunica koliko hoćeš. Ovo kultura bi valjda značilo više dokumentaraca, a u tu kategoriju mogu upasti i filmovi i serije. Ono čeg skoro pa nema na HRT-ovim kanalima jest muzika. Najzapostavljenija kategorija.
split85 Posted - 04/01/2011 : 16:20:31
Na RTL 2 uglasvno gledam one crtiće ujutro do 10. Jer ovo ostalo su uglavnom reprize tipa "Punom parom" , "Večera za 5" .
Naleti koji film, doduše glupi , ali dobro
Beva Posted - 04/01/2011 : 16:15:26
quote:
Originally posted by DeeCay

Da, slabe programe su razbili na dva dodatno slaba programa, ukupno duplo slabiji program. Čista matematička operacija, od nule oduzmeš nulu, opet imaš nulu.
Ne znam što će napraviti s HRt 3 i 4, i tu ne vidim potrebu za više programa, sve će općenito razvodni kad rastežeš šemu...



Ali dobro, HRT bi ipak ta dva programa uveo kao specijalizirane programe, znači HRT3 samo sport (tako se govorilo), a HRT4, čini mi se, kultura...

Ako bi bilo tako, super... Ali, stalno kukaju da nemaju love...
DeeCay Posted - 04/01/2011 : 16:07:45
A što kažete na ideju da repriziraju Poroke Majamije? Koliko vas se mlađih sjeća te serije iz osamdesetih?
DeeCay Posted - 04/01/2011 : 16:06:35
quote:
Originally posted by ken2
eh, nemoj da matematičari vide što pišeš


Znaš što, dobro ću sljedeći put razmisliti kad ću napisati nešto! S nulom se ne smije dijeliti, htio sam reći da kad od nule oduzmeš nulu, i dalje ti ostane nula!
paro Posted - 04/01/2011 : 15:21:27
quote:
Originally posted by mladjo

@Paro

Deadliest catch je zakon ali jesu li to neke nove epizode ili repriziraju? (Po 1000-ti put)




Nove mlađo nove...nemaš pojma kak me strefilo kad je umro Phil Harris (onaj kapetan Cornelie Marie kaj ima 2 sina)..strašno...čovjek je bio legenda
ordell Posted - 04/01/2011 : 15:05:46
quote:
Originally posted by mladjo


@Paro

Deadliest catch je zakon ali jesu li to neke nove epizode ili repriziraju? (Po 1000-ti put)




Svake godine je nova sezona. Ma ima tih rakova za pohvatat

A u toku godine onda repriziraju epizode te sezone. Tako i Mythbusters, Ultimate survival...
ken2 Posted - 04/01/2011 : 14:27:13
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by supermark

ni novatv ni rtl nemaju ni ovaj jedan kvalitetan program, a sada otvaraju drugi...
zar nisu mogli sabiti malo kvalitetu u taj prvi rtl i novutv= bolje dva kvalitetna programa nego 4 sranja



Da, slabe programe su razbili na dva dodatno slaba programa, ukupno duplo slabiji program. Čista matematička operacija, nula podijeliš s nulom, opet imaš nulu. Ne znam što će napraviti s HRt 3 i 4, i tu ne vidim potrebu za više programa, sve će općenito razvodni kad rastežeš šemu...


eh, nemoj da matematičari vide što pišeš
DeeCay Posted - 04/01/2011 : 14:19:30
quote:
Originally posted by supermark

ni novatv ni rtl nemaju ni ovaj jedan kvalitetan program, a sada otvaraju drugi...
zar nisu mogli sabiti malo kvalitetu u taj prvi rtl i novutv= bolje dva kvalitetna programa nego 4 sranja



Da, slabe programe su razbili na dva dodatno slaba programa, ukupno duplo slabiji program. Čista matematička operacija, od nule oduzmeš nulu, opet imaš nulu.
Ne znam što će napraviti s HRt 3 i 4, i tu ne vidim potrebu za više programa, sve će općenito razvodni kad rastežeš šemu...
izivko Posted - 04/01/2011 : 14:03:02
Oba su teško sranje
supermark Posted - 04/01/2011 : 14:00:10
ni novatv ni rtl nemaju ni ovaj jedan kvalitetan program, a sada otvaraju drugi...
zar nisu mogli sabiti malo kvalitetu u taj prvi rtl i novutv= bolje dva kvalitetna programa nego 4 sranja

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000