forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Terra Nova

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Vlaadisha Posted - 27/09/2011 : 05:10:39
Gledao jos neko? Kako vam se cini?

Nadao sam se da ce biti vise Losta a manje Jurassic Parka, ali za sada gledljivo.
11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DzekDenijels Posted - 14/10/2011 : 21:47:34
quote:
Originally posted by DeeCay

Meni je početak bio ok, ništa spektakularno, priča očito želi rabiti elemente Losta (misterije, suprotstavljena plemena) i Lost worlda (dinosauri), s daškom Earth 2 teraformiranja i prilagođavanja novom početku u uvjetima skoro pa golog opstanka... Premisa, distopijska budućnost i kroz procjep u vremenu, kolonizatori pokušavaju započeti ispočetka u negostoljubivom okolišu. Nekako mi je lagani nesrazmjer između inicijalnog stava i ponašanja ljudi u budućnosti i ležernog pacifističkog stava zajednice u Terra Novi - baš da su odabrali najmoralnije ljude da krenu u stvaranje nove budućnosti, kad je budućnost korumpirana i dekadentna, s kontrolom rađanja?! Šteta što nismo više vidjeli od budućnosti, da malo steknemo više dojmova koliko je negostoljubiva, i je li zaista bio dobar odabir odlazak u prošlost... Bijeg iz zatvora totalno neuvjerljiv i prelagan, opet u kontri s totalitarističkim režimom kakvoga su htjeli pokazati. Malo normalne doze patetike i navlačenja u međuuobiteljskim odnosima obitelji Shannon, no to će se nadam korigirati u daljnjim epizodama. Efekti i okoliš jako dobri s obzirom na tv produkciju...

Sigurno ću je pratiti, meni i nije tako loša, treba pustiti seriju da se malo razvije. Neću suditi prema pilotu...

Dee, ovo mu dodje kao recenzija.
U svakom slučaju u potpunosti se slažem sa tobom...
Beren Posted - 02/10/2011 : 12:09:10
Odgledah sinoć pilot epizodu. Imao sam utisak kao da gledam neki film š produkcije. Loša gluma, loši dijalozi, scenario prepun banalnosti, predvidiv i stereotipan. Šta znam, ja sam ovo uzeo da gledam jer mi je ideja bila zanimljiva, mada ni dinosaurusi nisu odmogli , i neću odustati nakon jedne epizode, ali ako nastave u ovom stilu, adio.
dcopic Posted - 30/09/2011 : 21:02:35
Dobro si to recenzirao, svaka čast!
Ja sam zadovoljan početkom serije i obavezno gledam dalje.
DeeCay Posted - 28/09/2011 : 13:06:22
Meni je početak bio ok, ništa spektakularno, priča očito želi rabiti elemente Losta (misterije, suprotstavljena plemena) i Lost worlda (dinosauri), s daškom Earth 2 teraformiranja i prilagođavanja novom početku u uvjetima skoro pa golog opstanka... Premisa, distopijska budućnost i kroz procjep u vremenu, kolonizatori pokušavaju započeti ispočetka u negostoljubivom okolišu. Nekako mi je lagani nesrazmjer između inicijalnog stava i ponašanja ljudi u budućnosti i ležernog pacifističkog stava zajednice u Terra Novi - baš da su odabrali najmoralnije ljude da krenu u stvaranje nove budućnosti, kad je budućnost korumpirana i dekadentna, s kontrolom rađanja?! Šteta što nismo više vidjeli od budućnosti, da malo steknemo više dojmova koliko je negostoljubiva, i je li zaista bio dobar odabir odlazak u prošlost... Bijeg iz zatvora totalno neuvjerljiv i prelagan, opet u kontri s totalitarističkim režimom kakvoga su htjeli pokazati. Malo normalne doze patetike i navlačenja u međuuobiteljskim odnosima obitelji Shannon, no to će se nadam korigirati u daljnjim epizodama. Efekti i okoliš jako dobri s obzirom na tv produkciju...

Sigurno ću je pratiti, meni i nije tako loša, treba pustiti seriju da se malo razvije. Neću suditi prema pilotu...
Vlaadisha Posted - 27/09/2011 : 18:49:56
quote:
Originally posted by Windwalker

Ja se samo nadam da će biti što više dinosaura, a što manje ljudskih jadanja, cmizdrenja i patetike.



Znas sta se ja bojim? Da ce serija potonuti ako fokus bude na jurnjavi umesto na likovima...
Vlaadisha Posted - 27/09/2011 : 18:48:14
quote:
Originally posted by jaki

ljuti očaj
kako neko povratak u prošlost u doba dinosaura može pokvariti?
Priča nikakva,glumci nikakvi a kostimografija iz Mad Maxa(nikakva).

Istina... Meni je i CGI ponegde zasmetao, ali ne koliko Stephen Lang kao commander Taylor.

No sigurno cu gledati jos koju epizodu; bilo je nekoliko dobrih serija koje su startovale losnjikavim pilotima.
Windwalker Posted - 27/09/2011 : 18:48:09
Ja se samo nadam da će biti što više dinosaura, a što manje ljudskih jadanja, cmizdrenja i patetike.

Kostimografija u Mad Maxu je zakon.
jaki Posted - 27/09/2011 : 18:16:56
ljuti očaj
kako neko povratak u prošlost u doba dinosaura može pokvariti?
Priča nikakva,glumci nikakvi a kostimografija iz Mad Maxa(nikakva).
Vlaadisha Posted - 27/09/2011 : 16:46:36
quote:
Originally posted by DeeCay

Pa kad si stigao?! Jučer je tek bila na tv-u...

Pa gledao na TV-u. Ubise me reklame.
dcopic Posted - 27/09/2011 : 16:35:52
Znači stiglo je! To moram pogledati.
DeeCay Posted - 27/09/2011 : 15:28:59
quote:
Originally posted by Vlaadisha

Gledao jos neko? Kako vam se cini?
Nadao sam se da ce biti vise Losta a manje Jurassic Parka, ali za sada gledljivo.


Pa kad si stigao?! Jučer je tek bila na tv-u... Prema teaseru je bilo puno dinosaura, a ja se nadam da neće samo to biti glavna okupacija akterima.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000